Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 022

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Třtina ve vichřici

Třtina ve vichřici

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2022

Román vypráví o spokojeně žijící rodině na českém maloměstě, jejíž klid rozvrátí mladičká, půvabná, ale citově labilní a…

od 197 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Such a Quiet Place - Miranda, Megan [EN] (2022, Měkká, Atlantic Books)

Such a Quiet Place - Miranda, Megan [EN] (2022, Měkká, Atlantic Books)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cause of Death: The Shires Mysteries 3 - Legat, Anna

Cause of Death: The Shires Mysteries 3 - Legat, Anna

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2022

\nA gripping new whodunnit set in the English countryside: Book 3 in the Shires Mysteries.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dobrodinci - A. M. Ollikainen

Dobrodinci - A. M. Ollikainen

  • Čeština
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

První díl strhující finské bestsellerové krimisérie. Blíží se letní slunovrat a před branami vily neziskové nadace Lehmus se…

399 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Neon - Vrah, který chce zářit - G. S. Locke

Neon - Vrah, který chce zářit - G. S. Locke

  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Autoři: G. S. Locke. Vydavatel: Kniha Zlín 2022. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Webb Wendy - Přízraky Brynn Wilderové

Webb Wendy - Přízraky Brynn Wilderové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 310 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vražda na ostrově Camino

Vražda na ostrově Camino

  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Horký písek, vychlazené drinky a mrazivá vražda! John Grisham…

od 315 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Slovensko KRIMI

Slovensko KRIMI

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2022

Prešporské divadlo v spolupráci s Vydavateľstvom SLOVART prináša v zbierke poviedok Slovensko KRIMI devätnásť originálnych…

od 497 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Abandoned in Death - J. D. Robb [EN] (2022, Brožovaná, St. Martin's Publishing Group)

Abandoned in Death - J. D. Robb [EN] (2022, Brožovaná, St. Martin's Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Devil's Table - Rhodes, Kate [EN] (2022, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

Devil's Table - Rhodes, Kate [EN] (2022, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022

\nThe fifth gripping locked-island mystery from the highly-acclaimed \'master\' of plotting, Kate Rhodes.\n…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sawbones - MacBride, Stuart

Sawbones - MacBride, Stuart

  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2022

A gripping serial killer thriller with a twist - from No. 1 bestseller Stuart MacBride This time the serial killer picked…

od 161 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Lost Child - Gill, Elizabeth [EN] (2022, Měkká, Quercus publishing)

The Lost Child - Gill, Elizabeth [EN] (2022, Měkká, Quercus publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022

\nFrom the bestselling author of The Miller\'s Daughter comes a story of trials and tribulations and of a community that is…

161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Rising Tide - Lloyd, Sam [EN] (2022, Knihy - brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

The Rising Tide - Lloyd, Sam [EN] (2022, Knihy - brožovaná, Transworld Publishers…

  • Rok vydání 2022

HOW DID IT COME TO THIS?The news doesn't strike cleanly, like a guillotine's blade. Nothing so merciful. This news is a…

163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Jedno po drugim - Ware Ruth

Jedno po drugim - Ware Ruth

  • Rok vydání 2022

\nPobyt w luksusowym, rustykalnym domku narciarskim we francuskich Alpach wydaje się przyjemnością. Chyba że bierzesz…

163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Walpurgismord - Exner, Helmut [DE] (2022, Měkká, EPV Verlagsgesellschaft M)

Walpurgismord - Exner, Helmut [DE] (2022, Měkká, EPV Verlagsgesellschaft M)

  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Shallow Graves - Fysh, Ray

Shallow Graves - Fysh, Ray

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2022

\nIncredible stories from the forensic scientist who played a leading role in solving some of the UK\'s most infamous…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Never Seen Again - Finch Paul

Never Seen Again - Finch Paul

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2022

\nThe brand new nail-biting thriller from the Sunday Times bestselling author of ONE EYE OPEN, perfect for fans of Peter…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Fightback - Chaplin, Thomas

Fightback - Chaplin, Thomas

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2022

\nA crime thriller\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
How to Murder a Boyband - Roche, Jason

How to Murder a Boyband - Roche, Jason

  • Počet stran 358
  • Rok vydání 2022

\nYour complete guide to the methodical and sequential extraction of the phenomenon we\'ve all come not to…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Murder List - Kabler, Jackie

The Murder List - Kabler, Jackie

  • Thriller
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2022

\nThe brand new psychological thriller from the author of Am I Guilty, The Perfect Couple and The Happy Family\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
At Death's Door: The Shires Mysteries 2 - Legat, Anna

At Death's Door: The Shires Mysteries 2 - Legat, Anna

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2022

\nA gripping new cosy crime mystery: Book 2 in the Shires Mysteries.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Murder at Mount Ephraim - Wassmer, Julie

Murder at Mount Ephraim - Wassmer, Julie

  • Detektivka
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2022

\nThe Whistable Pearl Mysteries are an irresistible combination of seafood, murder, and a multi-tasking heroine on the coast…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Purpurové řeky - Jean-Christophe Grangé

Purpurové řeky - Jean-Christophe Grangé

  • Čeština
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

V prostředí skal a ledovců jsou postupně nalezena tři zmučená těla – všechna ve stejné, zvláštní pozici. Jedná se o…

402 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Dokonalá smrt - Helen Fieldsová

Dokonalá smrt - Helen Fieldsová

  • Čeština
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

V kopcích nad Edinburghem se objeví zmrzlé tělo nahé dívky. Téhož dne na druhém konci města zemře bývalý šéfinspektor místní…

402 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Ďábel v Marshalsea - Antonia Hodgsonová

Ďábel v Marshalsea - Antonia Hodgsonová

  • Čeština
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Historicky věrná detektivka z Anglie 18. století, odehrávající se v londýnské věznici pro dlužníky, o níž psal Charles…

446 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Skočný příliv - Rolf Börjlind, Cilla Börjlind

Skočný příliv - Rolf Börjlind, Cilla Börjlind

  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Ostrovní pláž v zátokách Hasslevikarna se stane němým svědkem nelidské vraždy. Obětí je neznámá těhotná žena. Píše se rok…

447 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Spreewaldrauschen - Franziska Steinhauer

Spreewaldrauschen - Franziska Steinhauer

  • Němčina
  • Počet stran 316
  • Rok vydání 2022

Autoři: Franziska Steinhauer. Počet stran: 316. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Volba (menšího) zla - Amálka

Volba (menšího) zla - Amálka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2022

Autoři: Amálka. Vydavatel: Pointa 2022. Použitá kniha. Počet stran: 48. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Volba…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sólo inspektora Voldána a další povídky - Milan Dušek

Sólo inspektora Voldána a další povídky - Milan Dušek

  • Čeština
  • Počet stran 100
  • Rok vydání 2022

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2022. Použitá kniha. Počet stran: 100. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černé slzy paní Moschelesové - Hana Zlínská

Černé slzy paní Moschelesové - Hana Zlínská

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2022

Autoři: Hana Zlínská. Vydavatel: Vyšehrad 2022. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nieznajoma z Sekwany - Guillaume Musso

Nieznajoma z Sekwany - Guillaume Musso

  • Brožovaná
  • Polština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

Autoři: Guillaume Musso. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Nieznajoma z Sekwany to kolejna z…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Druhá dívka - A.J. Bannerová

Druhá dívka - A.J. Bannerová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2022

Autoři: A.J. Bannerová. Vydavatel: Alpress, spol. s r. o. 2022. Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krimi 1+2 zdarma - akční balíček O5/11Pokles ceny

Krimi 1+2 zdarma - akční balíček O5/11

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2022

Vydavatel: Stanislav Hošťálek 2022. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Skutečné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Little Judithe - Sestry Chanelovy

Little Judithe - Sestry Chanelovy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 414
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 414 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Faulkner Katherine - Greenwich Park

Faulkner Katherine - Greenwich Park

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 374 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
O'Hara Kate - Město snů

O'Hara Kate - Město snů

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2022

Sága rodu Caldwellů, nakl. Ikar, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sullivan Tim - Zubař

Sullivan Tim - Zubař

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2022

Případy detektiva Crosse, nakl. Euromedia Group, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mornštajnová, Tučková, Klevisová - Co se stane dál

Mornštajnová, Tučková, Klevisová - Co se stane dál

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2022

Dvořáková, Geislerová, Hanišová, Pilátová... nakl. Euromedia Group, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 176 stran, velmi…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mornštajnová, Tučková, Klevisová, Neff - Jestli vůbec někdy

Mornštajnová, Tučková, Klevisová, Neff - Jestli vůbec někdy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2022

Mornštajnová, Tučková, Klevisová, Neff.... nakl. Euromedia Group, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 184 stran, pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de la Motte Anders, Nilsson Måns - Smrt přichází na prohlídku

de la Motte Anders, Nilsson Måns - Smrt přichází na prohlídku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2022

nakl. Euromedia Group, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stařenky

Stařenky

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2022

Smutné i humorné příběhy skrývají často trpké stáří vesničanek, zvláště, pokud jim neslouží zdraví a nemohou se samy o sebe…

od 197 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
The Four Winds

The Four Winds

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2022

She will discover the best of herself in the worst of times . . . Texas, 1934. Elsa Martinelli had finally found the life…

od 199 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osobná záležitosť - Alexander J. Kenji

Osobná záležitosť - Alexander J. Kenji

  • Slovenština
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Oliver Bellows, bývalý príslušník elitnej protiteroristickej jednotky, je späť. Pokojná dovolenka v Španielsku sa pre…

od 206 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Tutáčovy miliony

Tutáčovy miliony

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2022

Věčně budoucí ministr kultury Tutanchamon, řečený Tutáč, ten, který prosadil 75 % státního rozpočtu pro svůj rezort, tato…

od 207 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Všichni lžou

Všichni lžou

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2022

Maria je šťastná. Po letech, kdy žila jako svobodná matka, poznala svou velkou lásku, Samira. Ovšem s jeho dospívající…

od 214 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Elza a muchomůrka

Elza a muchomůrka

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2022

Nová próza Sylvy Fischerové je umístěna do Prahy osmdesátých let dvacátého století, která zde ale nejsou líčena prvoplánově…

od 217 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Na nesprávnom mieste - Julien Dan

Na nesprávnom mieste - Julien Dan

  • Slovenština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Jakub Bosák sa v jednej chvíli ocitol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Raz ráno sa prebudil a bol nikto. Nezostalo mu…

od 218 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Zápisky o válce koronavirové a veselé vzpomínky na dobu, kdy svět o covidu ani netušil

Zápisky o válce koronavirové a veselé vzpomínky na dobu, kdy svět o covidu ani…

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2022

Petr Salava, populární diskžokej, producent zábavných pořadů a koncertů, zkušený rozhlasový a televizní moderátor, ale též…

od 225 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie