Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 021

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Noc hrůzy v rodině - skutečné napínavé krimi příběhy

Noc hrůzy v rodině - skutečné napínavé krimi příběhy

  • Čeština
  • Rok vydání 2021

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dvořák Stanislav - Kadanland

Dvořák Stanislav - Kadanland

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2021

nakl. Moba, 2021, 1. vydání, vázaná, lamino, 216 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
End of Watch - Stephen King [EN] (2021, Brožovaná, Simon + Schuster Inc.)

End of Watch - Stephen King [EN] (2021, Brožovaná, Simon + Schuster Inc.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
148 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pin to See the Peepshow - Tennyson Jesse, F.

Pin to See the Peepshow - Tennyson Jesse, F.

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2021

Based on the events of a sensational murder trial in the 1920s - the Thompson/Bywaters case - Julia becomes trapped by her…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Dcery hněvu - Elena Bellmar

Dcery hněvu - Elena Bellmar

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Elena Bellmar. Vydavatel: Moba 2021. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Ještě před…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Uzdravení Rose Gold Wattsové - Stephanie Wrobelová

Uzdravení Rose Gold Wattsové - Stephanie Wrobelová

  • Čeština
  • Počet stran 348
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Stephanie Wrobelová. Vydavatel: Host 2021. Použitá kniha. Počet stran: 348. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Rose…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lidská trofej - Holly Watt

Lidská trofej - Holly Watt

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021

Autoři: Holly Watt. Vydavatel: MOTTO 2021. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Investigativní…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Matheson Nadine - Krvavé skládanky

Matheson Nadine - Krvavé skládanky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, velmi dobrý stav…

160 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwell Bernard - Válečník

Cornwell Bernard - Válečník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

nakl. BB art, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, výborný stav…

220 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Abercrombie Joe - Půl války

Abercrombie Joe - Půl války

  • Brožovaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2021

závěrečný díl cyklu Moře střepů, nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, brožovaná, 424 stran, výborný stav…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King Ross - Knihkupec z Florencie

King Ross - Knihkupec z Florencie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 2021

nakl. Slovart, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, obrazové přílohy, velmi dobrý stav…

290 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Martin Michael A. - Star Trek: Titan

Martin Michael A. - Star Trek: Titan

  • Brožovaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, brožovaná, 432 stran, velmi dobrý stav…

290 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Dickens Boy

The Dickens Boy

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

By the Booker-winning author of Schindler's Ark, a vibrant novel about Charles Dickens' son and his little-known adventures…

od 148 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Kobiety, które martwią się za bardzo - Hazlett-Stevens Holly [PL] (2021, Měkká, Rebis)

Kobiety, które martwią się za bardzo - Hazlett-Stevens Holly [PL] (2021, Měkká,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

Nie marnuj życia z powodu lęków.Nieustannie martwisz się różnymi sprawami? Obawy nie dają ci spać? Lęki zakłócają twoją…

150 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tenký led - Paige Shelton

Tenký led - Paige Shelton

  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná
  • Thriller

MRAZIVÝ THRILLER | Beth Riversová je na útěku – udělala jedinou věc, která ji napadla, aby se dostala do bezpečí. Jako známá…

od 150 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mr Jones - Edith Wharton [EN] (2021, Brožovaná, Biblioasis)

Mr Jones - Edith Wharton [EN] (2021, Brožovaná, Biblioasis)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
152 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Outward Urge

The Outward Urge

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 165
  • Rok vydání 2021

The 'outward urge' was a factor in the Troon inheritance. Successive generations of Troons, looking up at the stars, heard…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Dangerous Remedy

Dangerous Remedy

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2021

The first in a dazzling, commercial, historical adventure series set in the extravagant and deadly world of the French…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
20th Victim - James Patterson [EN] (2021, Měkká, Random House UK Ltd)

20th Victim - James Patterson [EN] (2021, Měkká, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
I Know What You've Done - Koomson, Dorothy

I Know What You've Done - Koomson, Dorothy

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

The gripping new thriller from the Sunday Times bestselling author of The Ice Cream Girls and All My Lies Are True…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Swashbucklers - Hanks, Dan

Swashbucklers - Hanks, Dan

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

When Cisco Collins returns to his home town thirty years after saving it from being swallowed by a hell mouth opened by an…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Agatha Raisin: Hot to Trot - Beaton, M.C.

Agatha Raisin: Hot to Trot - Beaton, M.C.

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2021

The brand new Agatha Raisin mystery from multimillion-selling author M. C. Beaton, the Queen of Cosy Crime, about an…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Innocently Guilty - Bourke, Ashling

Innocently Guilty - Bourke, Ashling

  • Thriller
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2021

\nA thriller about young women\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Death Comes to Bishops Well: The Shires Mysteries 1 - Legat, Anna

Death Comes to Bishops Well: The Shires Mysteries 1 - Legat, Anna

  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2021

\nA gripping new cosy crime mystery: Book 1 in the Shires Mysteries.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Conjure-Man Dies: A Harlem Mystery - Fisher, Rudolph

The Conjure-Man Dies: A Harlem Mystery - Fisher, Rudolph

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

\nOne of Buzzfeed\'s Most Anticipated Books of 2021. \"This trailblazing work of fiction is notable for its depiction of…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dead Still - Muir, T. F. [EN] (2021, Měkká, Little, Brown Book Group)

Dead Still - Muir, T. F. [EN] (2021, Měkká, Little, Brown Book Group)

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

\nThe latest tartan noir thriller from T F Muir featuring DCI Andy Gilchrist and set in the picturesque town of St…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Zvířecí agenti Kati-e a Ti-bot 2 - Chyťte zloděje! - Riina Kaarla

Zvířecí agenti Kati-e a Ti-bot 2 - Chyťte zloděje! - Riina Kaarla

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Riina Kaarla. Vydavatel: bambook 2021. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jazyk duchů - Fawcett Heather

Jazyk duchů - Fawcett Heather

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Fawcett Heather. Vydavatel: CPress 2021. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pes rodu Baskervillů - Arthur Conan Doyle

Pes rodu Baskervillů - Arthur Conan Doyle

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Arthur Conan Doyle. Vydavatel: LEDA 2021. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Den mrtvých - Roberts Mark

Den mrtvých - Roberts Mark

  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Roberts Mark. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 448. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Dramatický…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hamish Macbeth lässt sich nicht um den Finger wickeln - M. C. Beaton

Hamish Macbeth lässt sich nicht um den Finger wickeln - M. C. Beaton

  • Němčina
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2021

Autoři: M. C. Beaton. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt si tě najde - 12 krimi povídek - Jan SoučekPokles ceny

Smrt si tě najde - 12 krimi povídek - Jan Souček

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2021

Autoři: Jan Souček. Vydavatel: Olympia 2021. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ve tmě jsme všichni stejní - Julia Heaberlin

Ve tmě jsme všichni stejní - Julia Heaberlin

  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Julia Heaberlin. Vydavatel: Vendeta 2021. Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Místní…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrazivá odplata - Eva Hrašková

Mrazivá odplata - Eva Hrašková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

Autoři: Eva Hrašková. Vydavatel: Naše vojsko 2021. Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Farmagia - Magdalena Jasny [PL] (2021, Měkká, Novae Res)

Farmagia - Magdalena Jasny [PL] (2021, Měkká, Novae Res)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nJest takie miejsce, gdzie każde baśniowe stworzenie czuje się jak w domu…\nFarmagia – magiczny azyl dla niezwykłych…

154 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mercy - David Baldacci [EN] (2021, Měkká, Hachette Book Group USA)

Mercy - David Baldacci [EN] (2021, Měkká, Hachette Book Group USA)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
156 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Barrier Highway - Disher Garry [DE] (2021, Digital, Medienverlag Kohfeldt)

Barrier Highway - Disher Garry [DE] (2021, Digital, Medienverlag Kohfeldt)

  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
158 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dead Land - Paretsky, Sara [EN] (2021, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

Dead Land - Paretsky, Sara [EN] (2021, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
159 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Maestro - Justyna Mietlicka [PL] (2021, Měkká, Zysk i S-ka)

Maestro - Justyna Mietlicka [PL] (2021, Měkká, Zysk i S-ka)

  • Rok vydání 2021

\nSukces, sława, pieniądze. Oskarżenie, które zmieni wszystko.\nTe same osoby, które klaszczą, będą rzucać w ciebie…

159 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Puls - Felix Francis [DE] (2021, Měkká, Diogenes Verlag AG)

Puls - Felix Francis [DE] (2021, Měkká, Diogenes Verlag AG)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Infinity Reaper

Infinity Reaper

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 592
  • Rok vydání 2021

In this gripping sequel to the New York Times bestselling Infinity Son, Adam Silvera brings a diverse cast of heroes and…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Concrete Rose

Concrete Rose

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2021

International phenomenon Angie Thomas revisits Garden Heights seventeen years before the events of The Hate U Give in this…

od 160 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Gallows Lane - McGilloway, Brian

Gallows Lane - McGilloway, Brian

  • Thriller
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

\nThe heart-stopping follow-up to Brian McGilloway\' s thrilling debut, Gallows Lane continues the compelling series that…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Blood Ties - McGilloway, Brian [EN] (2021, Měkká, Little, Brown Book Group)

Blood Ties - McGilloway, Brian [EN] (2021, Měkká, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021

\nThe latest book in the New York Times, UK No.1 and ebook bestselling BEN DEVLIN series, from acclaimed prize-winning crime…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Case of the Duplicate Daughter - Erle Stanley Gardner

The Case of the Duplicate Daughter - Erle Stanley Gardner

  • Detektivka
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2021

\n\'The bestselling author of the century ... a master storyteller\' New York TimesPerry Mason - a major new TV series\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Golden Rendezvous - Alistair MacLean

The Golden Rendezvous - Alistair MacLean

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2021

\nA timeless classic of modern-day piracy from the acclaimed master of action and suspense.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Murder in Miniature at Honeychurch Hall - Dennison, Hannah

Murder in Miniature at Honeychurch Hall - Dennison, Hannah

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2021

\nThe eighth charming murder mystery in the Honeychurch Hall series featuring Kat Stanford.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Drowned City - Iain Maitland [EN] (2021, Měkká, Headline Publishing Group)

The Drowned City - Iain Maitland [EN] (2021, Měkká, Headline Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2021

\nGunpowder and treason changed England forever. But the tides are turning and revenge runs deep in this compelling…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie