Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 021

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Girl from Widow Hills - Miranda, Megan

Girl from Widow Hills - Miranda, Megan

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021

The twisty new thriller from the author of Reese's Book Club pick The Last House Guest.…

225 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Liga odvážných lam - Lama to zvládne - Aleesah Darlisonová

Liga odvážných lam - Lama to zvládne - Aleesah Darlisonová

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Aleesah Darlisonová. Vydavatel: Grada 2021. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Martell Nick - Království lhářů

Martell Nick - Království lhářů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
To nejdůležitější o panu Moritzovi / Klíč je pod rohožkou

To nejdůležitější o panu Moritzovi / Klíč je pod rohožkou

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 622
  • Rok vydání 2021

Novelu Vlastimila Třešňáka To nejdůležitější o panu Moritzovi a jeho román Klíč je pod rohožkou spojuje postava hrdiny –…

od 294 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Zupełnie inny cud - Olejnik Agnieszka [PL] (2021, Měkká, Filia)

Zupełnie inny cud - Olejnik Agnieszka [PL] (2021, Měkká, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nOpowieść o tym, że wcale nie trzeba czekać na anioły. Przecież każdy ma własne skrzydła. Otoczony pięknym parkiem pałacyk…

144 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Can You See Me Now? - Sakhlecha, Trisha

Can You See Me Now? - Sakhlecha, Trisha

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2021

The second psychological thriller from Trisha Sakhlecha, author of Your Truth or Mine? In politics there is always someone…

225 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Whitby Murders - Ellis, J. R.

Whitby Murders - Ellis, J. R.

  • Počet stran 284
  • Rok vydání 2021

Produkt Whitby Murders - Ellis, J. R. zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Amazon Publishing.…

od 225 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Guilt Trip - Jones, Sandie

Guilt Trip - Jones, Sandie

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2021

The dark and twisty psychological thriller from the author of The Other Woman and The Half Sister, perfect for holiday…

225 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Local Woman Missing (Mary Kubica)(Brožovaná)

Local Woman Missing (Mary Kubica)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021

You'll never find her. Don't even try. When a local mother and her six-year-old daughter, Delilah, suddenly vanish, their…

od 229 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Close To Me - Reynolds, Amanda

Close To Me - Reynolds, Amanda

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2021

\nA page-turning psychological drama that is full of twists, and perfect for fans of My Husband\'s Wife and I Let You Go.\n…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Tale of the Tailor and the Three Dead Kings - Jones, Dan

The Tale of the Tailor and the Three Dead Kings - Jones, Dan

  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2021

\nA chilling medieval ghost story, first written by a 15th-century monk and now retold by historian Dan Jones.\n…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Stalker - Alderson, Sarah

The Stalker - Alderson, Sarah

  • Thriller
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021

\n\'WOW! WOW! WOW! What a read!\' NetGalley reviewer \'The blockbuster of the summer!\' NetGalley reviewer \'THAT twist. I…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Ztracená průkazka a další povídky

Ztracená průkazka a další povídky

  • Čeština
  • Počet stran 99
  • Rok vydání 2021

Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2021. Použitá kniha. Počet stran: 99. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bethany a netvor 2 - Pomsta je sladká - Jack Meggitt-Phillips

Bethany a netvor 2 - Pomsta je sladká - Jack Meggitt-Phillips

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jack Meggitt-Phillips. Vydavatel: Fragment 2021. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kdo je Ben Camino? - M. A. Isaac

Kdo je Ben Camino? - M. A. Isaac

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2021

Autoři: M. A. Isaac. Vydavatel: Pointa 2021. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Watched - Chris Kaspar

Watched - Chris Kaspar

  • Němčina
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 2021

Autoři: Chris Kaspar. Počet stran: 335. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cizí žena v mém domě - O'Leary Sara

Cizí žena v mém domě - O'Leary Sara

  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: O'Leary Sara. Vydavatel: Klokan 2021. Použitá kniha. Počet stran: 152. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když se Fay…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Manžel musí zmizet - Cathrin Moeller

Manžel musí zmizet - Cathrin Moeller

  • Čeština
  • Počet stran 249
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Cathrin Moeller. Vydavatel: Alpress 2021. Použitá kniha. Počet stran: 249. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Lehce…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nebezpečí na špičkách - Záhady baletní školy Labutí dům - Helen Lipscombe

Nebezpečí na špičkách - Záhady baletní školy Labutí dům - Helen Lipscombe

  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Helen Lipscombe. Vydavatel: CPress 2021. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čechová Dagmar Digma - Nesejdeš z cesty

Čechová Dagmar Digma - Nesejdeš z cesty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 244
  • Rok vydání 2021

nakl. Moba, 2021, 1. vydání, vázaná, 244 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Husemann Dirk - Dobrodruh z Paříže

Husemann Dirk - Dobrodruh z Paříže

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lorentzová Iny - Kočovná nevěstka a jeptiška

Lorentzová Iny - Kočovná nevěstka a jeptiška

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 2021

nakl. Ikar, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, velmi dobrý stav Slavný příběh, který jako první zaznamenal v…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Foley Lucy - Štvanice

Foley Lucy - Štvanice

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2021

nakl. Dobrovský, 2021, vázaná, s obálkou, 350 stran, výborný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reisz Tiffany - Růže

Reisz Tiffany - Růže

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

nakl. Dobrovský, 2021, vázaná, s obálkou, 400 stran, výborný stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lee Mackenzi - Loki: Pán falše a lsti

Lee Mackenzi - Loki: Pán falše a lsti

  • Brožovaná
  • Počet stran 398
  • Rok vydání 2021

nakl. Egmont, 2021, 1. vydání, brožovaná, 398 stran, velmi dobrý stav…

139 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sparks Nicholas - Návrat

Sparks Nicholas - Návrat

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

nakl. Ikar, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
V dome - Philip Le Roy

V dome - Philip Le Roy

  • Slovenština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Les. Osamelý dom. 4 dievčatá, 4 chlapci. Strašidelný večer len "pre zábavu". Osem študentov strednej školy so zameraním na…

od 296 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Christina

Christina

4
  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2021

Ďábelské auto v klasickém hororovém thrilleru Středoškolák Arnie zahlédne stařičké auto Plymouth a okamžitě zatouží ho mít a…

od 299 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Pytel kostí

Pytel kostí

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 550
  • Rok vydání 2021

Ústřední postavou tohoto strhujícího románu je spisovatel Mike Noonan. Ztratil tragicky ženu a s ní i nenarozené dítě. O to…

od 353 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
GREEN MILE - Stephen King [EN] (2021, Brožovaná, Simon + Schuster Inc.)

GREEN MILE - Stephen King [EN] (2021, Brožovaná, Simon + Schuster Inc.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
145 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cold Boy's Wood - Carol Birch [EN] (2021, Měkká, Head of Zeus)

Cold Boy's Wood - Carol Birch [EN] (2021, Měkká, Head of Zeus)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nA body is uncovered in a mudslide just outside the village of Andwiston. In the pub they talk of a murder, but Dan -…

146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Faithless in Death - J. D. Robb [EN] (2021, Měkká, Macmillan USA)

Faithless in Death - J. D. Robb [EN] (2021, Měkká, Macmillan USA)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Wrath of Poseidon - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

Wrath of Poseidon - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Marauder - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

Marauder - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Masked Prey - John Sandford [EN] (2021, Brožovaná, Penguin LCC US)

Masked Prey - John Sandford [EN] (2021, Brožovaná, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Samosiejki - Słowik Dominika [PL] (2021, Měkká, Literackie)

Samosiejki - Słowik Dominika [PL] (2021, Měkká, Literackie)

  • Rok vydání 2021

\nLaureatka Paszportu „Polityki” powraca w nowej odsłonie! Najbardziej wyrazista i oddziałująca na zmysły książka Dominiki…

147 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Master Key - Togawa, Masako

The Master Key - Togawa, Masako

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2021

\nA new edition of this prizewinning classic mystery from one of Japan\'s best-loved crime writers.\n…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
EVEN - Grant Andrew

EVEN - Grant Andrew

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2021

\nA dazzling high-impact spy thriller debut, introducing David Trevellyan, ex-Navy spy with his innocence to prove.\n…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Nameless Dead - McGilloway, Brian

The Nameless Dead - McGilloway, Brian

  • Thriller
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021

\nMcGilloway returns with a nail-biting follow-up to the No. 1 Bestseller Little Girl Lost.\n…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Sister-in-Law - Watson, Sue

The Sister-in-Law - Watson, Sue

  • Thriller
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021

\nAn utterly unpredictable, twisty thriller about Clare, a woman with a secret that has the power to destroy her family and…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Refuge - Loubry, Jerome

The Refuge - Loubry, Jerome

  • Horor
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2021

\nA small island. A forgotten community. Unknown danger lurking in the water.\n…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
A Good Day for Chardonnay - Darynda Jones

A Good Day for Chardonnay - Darynda Jones

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2021

\nFrom the New York Times bestselling author Darynda Jones comes the second novel in her laugh-out-loud Sunshine Vicram…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Circus Games - Craig James

Circus Games - Craig James

  • Thriller
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

\nThe latest in the thrilling Inspector Carlyle crime series set in the heart of London\'s West End, taking in all the…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
After-school Hanako-kun (Aida Iro)(Brožovaná)

After-school Hanako-kun (Aida Iro)(Brožovaná)

  • Počet stran 162
  • Rok vydání 2021

The ghostly Hanako-kun and his mortal assistant, Nene Yashiro, usually have their hands full resolving various supernatural…

od 235 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Výtah - Linwood Barclay

Výtah - Linwood Barclay

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2021

Autoři: Linwood Barclay. Vydavatel: Domino 2021. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Začne to…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hora duchů - Kyle Perry

Hora duchů - Kyle Perry

  • Čeština
  • Počet stran 430
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kyle Perry. Vydavatel: Host 2021. Použitá kniha. Počet stran: 430. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Hora duchů je…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osm detektivů - Alex Pavesi

Osm detektivů - Alex Pavesi

  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Alex Pavesi. Vydavatel: LEDA 2021. Použitá kniha. Počet stran: 376. Žánr: Knihy - Světové detektivky. I pro záhadné…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Deník tajemné expedice - Kryštov Kratochvíl

Deník tajemné expedice - Kryštov Kratochvíl

  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kryštov Kratochvíl. Vydavatel: Fragment 2021. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie