Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 021

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Drumsticks - Carter, Pieter; Heldsinger, Shane; Letlape, Charlotte; Thai, Kundi; Tlhako, Phillip; Jafta, Ahe [EN] (2021, Měkká, Random House LCC US)

Drumsticks - Carter, Pieter; Heldsinger, Shane; Letlape, Charlotte; Thai, Kundi;…

  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
136 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Confess to Me - Doering, Sharon

Confess to Me - Doering, Sharon

  • Thriller
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

\nA wickedly gripping thriller about family secrets, infatuation and the lies we bury to protect ourselves from the author…

od 207 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Poslední manželka - Karen Hamilton

Poslední manželka - Karen Hamilton

  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Karen Hamilton. Vydavatel: Vendeta 2021. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Od…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brownová Karma - Recept na dokonalou manželku

Brownová Karma - Recept na dokonalou manželku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2021

nakl. Dobrovský, 2021, 1.v ydání, vázaná, s obálkou, 344 stran, 100% stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bloodless - Preston Douglas, Child Lincoln,

Bloodless - Preston Douglas, Child Lincoln,

  • Thriller
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021
  • Angličtina

\nAgent Pendergast faces his most unexpected challenge yet when bloodless bodies begin to appear in Savannah, GA, in this…

od 518 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nová holka

Nová holka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

Mary má novou spolubydlící a všichni, kdo ji poznají, ji považují za zvláštní. Když Mary zjistí, že je Rachel náměsíčná,…

od 236 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Here Comes the Miracle - Beecher, Anna [EN] (2021, Měkká, Orion)

Here Comes the Miracle - Beecher, Anna [EN] (2021, Měkká, Orion)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
136 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Everyone Is Still Alive - Rentzenbrink, Cathy [EN] (2021, Měkká, Orion)

Everyone Is Still Alive - Rentzenbrink, Cathy [EN] (2021, Měkká, Orion)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
136 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
A Trick of the Light - Louise Penny Hodder and Stoughton

A Trick of the Light - Louise Penny Hodder and Stoughton

  • Angličtina
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2021
  • Brožovaná

''A cracking storyteller'' ANN CLEEVES''Stellar . . . With her smart plot and fascinating, nuanced characters, Penny proves…

od 138 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Bury Your Dead – Louise Penny

Bury Your Dead – Louise Penny

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2021

The sixth atmospheric and ingenious crime novel in the Three Pines series, featuring the beloved Chief Inspector Armand…

od 138 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
The Beautiful Mystery - Louise Penny Hodder and Stoughton

The Beautiful Mystery - Louise Penny Hodder and Stoughton

  • Angličtina
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2021
  • Brožovaná

Winner of the Anthony Award for Best Crime NovelWinner of the Macavity Award for Best Crime NovelWinner of the Agatha Award…

od 138 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Muzyka dwojga dusz - Ewelina Nawara, Justyna Leśniewicz [PL] (2021, Brožovaná, Inanna)

Muzyka dwojga dusz - Ewelina Nawara, Justyna Leśniewicz [PL] (2021, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nIan jest tajemniczy, skrywa przeszłość głęboko w sercu. Stara się, żyć jak inni przyjaciele, ciesząc się sukcesami zespołu…

140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Cannonball Tree Mystery - Yu, Ovidia

The Cannonball Tree Mystery - Yu, Ovidia

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2021

\nThe latest mystery featuring teenage sleuth Su Lin, from award-winning Singaporean writer Ovidia Yu\n…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Badlands - C. J. Box

Badlands - C. J. Box

  • Thriller
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021

\nPipelines snake over icy prairie, gas flares light the night sky - the town in the middle-of-nowhere has struck oil and as…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Foxes of Warwick - Marston, Edward

The Foxes of Warwick - Marston, Edward

  • Detektivka
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2021

\nArriving at Warwick Castle, Delchard and Bret are faced by a horrific murder. But this is only the start of their…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Midas Game - Silver, Abi

The Midas Game - Silver, Abi

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

\nJust because gamer Jaden Dodds makes a living killing people on screen, it doesn\'t mean he\'d do it in real life. Or does…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Cave Diver - Avila, Jake

Cave Diver - Avila, Jake

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2021

\n\'Breathtakingly researched, brilliantly executed.\' Wilbur Smith A high-octane, fast-paced novel from a new voice in…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Law of Innocence - Michael Connelly

The Law of Innocence - Michael Connelly

  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2021

\nThe brand new blockbuster crime thriller from Michael Connelly - the #1 Sunday Times, New York Times and international…

od 218 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Middle School: Field Trip Fiasco - Patterson, James

Middle School: Field Trip Fiasco - Patterson, James

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021

Produkt Middle School: Field Trip Fiasco - Patterson, James zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Cornerstone.…

225 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Věčná noc - Ross Mackenzie

Věčná noc - Ross Mackenzie

  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ross Mackenzie. Vydavatel: Fragment 2021. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Falešné obvinění - Scott Molin Meghan

Falešné obvinění - Scott Molin Meghan

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2021

Autoři: Scott Molin Meghan. Vydavatel: Vendeta 2021. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

37 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Do smrti daleko - Michal Březina

Do smrti daleko - Michal Březina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2021

Autoři: Michal Březina. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Billy Cowen, veterán kosmické války…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kluk s novinami - Vince Vawter

Kluk s novinami - Vince Vawter

  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vince Vawter. Vydavatel: Triton 2021. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy s cejchem - Elina Backmanová

Vraždy s cejchem - Elina Backmanová

  • Čeština
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2021

Autoři: Elina Backmanová. Vydavatel: Cosmopolis 2021. Použitá kniha. Počet stran: 456. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nekonečně dlouhé odpoledne - Spletitý detektivní příběh vetknutý přímo do srdce amerického snu - Inga Vesperová

Nekonečně dlouhé odpoledne - Spletitý detektivní příběh vetknutý přímo do srdce…

  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Inga Vesperová. Vydavatel: Metafora 2021. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Včera…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všechny kočky milují Valerian - Andrew Cartmel

Všechny kočky milují Valerian - Andrew Cartmel

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Andrew Cartmel. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Bydlí se…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Läckberg Camilla - Nebezpečná hra

Läckberg Camilla - Nebezpečná hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 114
  • Rok vydání 2021

nakl. Motto, 2021, 1. vydání, vázaná, 114 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Murray Drew - Zlomený génius

Murray Drew - Zlomený génius

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 328 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Klausner Uwe - Poslední cesta císařovny Sisi

Klausner Uwe - Poslední cesta císařovny Sisi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka mírně zašlá, natržená a…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reesová Tracy - Milostný dopis

Reesová Tracy - Milostný dopis

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2021

nakl. Ikar, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chiger Krystyna, Paisner Damiel - Dívka v zeleném svetru

Chiger Krystyna, Paisner Damiel - Dívka v zeleném svetru

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021

nakl. Dobrovský, 2021, vázaná, s obálkou, 288 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bennett Christopher L. - Star Trek: Ex Machina

Bennett Christopher L. - Star Trek: Ex Machina

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hayes Terry - Já, poutník

Hayes Terry - Já, poutník

  • Brožovaná
  • Počet stran 760
  • Rok vydání 2021

nakl. Knižní klub, 2021, brožovaná, 760 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dobří sousedé

Dobří sousedé

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2021

Vítejte v Maple Street. Na tomto dokonalém předměstí obyvatele pojí nejen jejich děti a práce, ale i falešný pocit bezpečí.…

od 236 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Poslední pomazlení

Poslední pomazlení

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

Iniciační román odehrávající se v první polovině devadesáty´ch let. Realita viděná pohledem teenagerů, nekompromisně…

od 245 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Lilliin deník - Ian McFadyen

Lilliin deník - Ian McFadyen

  • Čeština
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200

V jezeře na anglickém venkově bylo nalezeno tělo mladé krásné ženy. Byla to tragická nehoda, nebo vražda? Druhý případ…

od 250 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Fry's Ties

Fry's Ties

  • Pevná / vázaná
  • Angličtina
  • Počet stran 253
  • Rok vydání 2021

Every single one of Stephen Fry's ties - whether floral, fluorescent, football themed; striped or spotty, outrageous or…

od 277 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Nebezpečná nevera - T.J. Lex

Nebezpečná nevera - T.J. Lex

  • Slovenština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Ponorte sa do erotického trileru o šialenom kontrolórovi, ktorý neuznáva lásku ani slabosť. To, čo sa deje za dverami spálne…

od 278 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Příběhy sportovců, které políbila múza

Příběhy sportovců, které políbila múza

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

Vlasta Burian, Johnny Weissmüller, Erich Tylínek, Sonja Henie, Lino Ventura, Dick Francis, Bud Spencer, Jurij Vlasov, Josef…

od 288 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Zem plná hmly - Arthur Conan Doyle

Zem plná hmly - Arthur Conan Doyle

  • Slovenština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Zem plná hmly je posledným príbehom, ktorý A. C. Doyle napísal o profesorovi Challengerovi. Spolu so starou známou…

od 291 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Kłopot z chrześcijaństwem - Bartoś Tadeusz , Bielik-Robson Agata [PL] (2021, Měkká, Czarna Owca)

Kłopot z chrześcijaństwem - Bartoś Tadeusz , Bielik-Robson Agata [PL] (2021, Měkká,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nRozmowa dwojga filozofów o chrześcijaństwie i potrzebie duchowej każdego człowieka. Po co ludziom religie? Czy to coś…

141 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Royal

Royal

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2021

#1 NEW YORK TIMES BESTSELLER - In this spellbinding tale from Danielle Steel, a princess is sent away to safety during World…

od 141 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Wenn die Stille schreit - Klementovic, Roman [DE] (2021, Firma, Gmeiner Verlag)

Wenn die Stille schreit - Klementovic, Roman [DE] (2021, Firma, Gmeiner Verlag)

  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
141 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Long Way Home - Louise Penny Hodder and Stoughton

The Long Way Home - Louise Penny Hodder and Stoughton

  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2021

''Compelling . . . An original voice'' PETER JAMES''Penny twists and turns the plot, expertly tripping the reader up just at…

od 141 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Die Stimme der Rache - Ethan Cross [DE] (2021, CD, Lübbe Audio)

Die Stimme der Rache - Ethan Cross [DE] (2021, CD, Lübbe Audio)

  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
143 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Babička vypravuje

Babička vypravuje

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2021

Soubor povídek Štěstí dosud ve světě neumřelo. Je k tomu však zapotřebí jedné podmínky, a to jest: skromnost. Spokojit se s…

od 143 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Clean Hands - Hoffman, Patrick [EN] (2021, Měkká, Grove Press / Atlantic Monthly Press)

Clean Hands - Hoffman, Patrick [EN] (2021, Měkká, Grove Press / Atlantic Monthly…

  • Rok vydání 2021

\nA breakout thriller about a powerful law firm on the brink of disaster, and the woman charged with making all their…

od 144 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nim padnie pierwszy strzał - Żwirełło Katarzyna [PL] (2021, Brožovaná, Dreams)

Nim padnie pierwszy strzał - Żwirełło Katarzyna [PL] (2021, Brožovaná, Dreams)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nKiedy sprawa wagi państwowej stanie się osobistą rozgrywkąWydział doWalki z Terrorem Kryminalnym jest na tropie groźnego…

144 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie