Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 021

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
The Island Home - Libby Page [EN] (2021, Měkká, Orion)

The Island Home - Libby Page [EN] (2021, Měkká, Orion)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
127 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Something More Than Night - Kim Newman

Something More Than Night - Kim Newman

  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2021

\nAnno Dracula author Kim Newman reimagines the lives of Raymond Chandler and Boris Karloff with his signature wit in this…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Květy smrti - Krása může být vražedně nebezpečná - Jill Johnson

Květy smrti - Krása může být vražedně nebezpečná - Jill Johnson

  • Čeština
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Pronikavý výkřik v poklidné londýnské ulici naruší tiché sobotní odpoledne a spustí sérii událostí, které hluboce ovlivní…

329 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Zlomený génius - Murray AndrewPokles ceny

Zlomený génius - Murray Andrew

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Murray Andrew. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Will…

22 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
HANS ROSENFELDT - Léto vlků (Léto vlků)

HANS ROSENFELDT - Léto vlků (Léto vlků)

  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2021

Mrtvá vlčice. Předání zásilky drog, které se zvrhne v masakr. Výjimečně schopná nájemná vražedkyně. A městečko Haparanda na…

110 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Goffa Martin - Muž s unavenýma očima

Goffa Martin - Muž s unavenýma očima

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, vázaná, s obálkou, 280 stran, část listů uprostřed knihy je zvlněná od polití, jinak pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tri hodiny ráno (Juraj Raýman, 2021)

Tri hodiny ráno (Juraj Raýman, 2021)

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 105
  • Rok vydání 2021

filmotras s. r. o. 2021 Vazba: Brožovaná Stav: Nová Drsne a hutne napísaná dráma muža, ktorý cestou zo služobnej cesty zrazí…

od 204 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Kyberpunk

Kyberpunk

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 100
  • Rok vydání 2021

Člověk nemůže žít v pravdě. Jen v několika pravdách, které se navzájem vylučují. Kyberpunk je kniha o chůzi – ode zdi ke…

od 128 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
A Boy Called Christmas - Matt Haig [EN] (2021, Měkká, Canongate Books Ltd)

A Boy Called Christmas - Matt Haig [EN] (2021, Měkká, Canongate Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nNow a major film coming in 2021 - the first magical book in the festive series from the number one bestselling author, and…

128 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Śmierć frajerom - Kalinowski Grzegorz [PL] (2021, Měkká, Skarpa Warszawska)

Śmierć frajerom - Kalinowski Grzegorz [PL] (2021, Měkká, Skarpa Warszawska)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nPowieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe…

130 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
A Gambling Man - David Baldacci [EN] (2021, Knihy - brožovaná, Pan Macmillan)

A Gambling Man - David Baldacci [EN] (2021, Knihy - brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2021

\nEvoking the golden age of crime, and for fans of Raymond Chandler and Agatha Christie, comes the second book in the…

130 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Spinnennetz - Joseph Roth [DE] (2021, Brožovaná, BoD - Books on Demand)

Das Spinnennetz - Joseph Roth [DE] (2021, Brožovaná, BoD - Books on Demand)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
131 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zbyt krótkie szczęście - Pollak Paweł [PL] (2021, Měkká, Oficynka)

Zbyt krótkie szczęście - Pollak Paweł [PL] (2021, Měkká, Oficynka)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nUczciwy i potwornie zmęczony glinaŚledztwo w sprawie zabójstwa pary licealistów toczy się mozolnie, brak podejrzanych,…

132 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Inheritance - Bergmoser, Gabriel

The Inheritance - Bergmoser, Gabriel

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021

\n\'I\'m not pretending to know your story, but a girl your age doesn\'t collect that many scars without being involved in…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Truth Games: the gripping, twisty, page-turning tale of one woman's secret past - England, Caroline [EN] (2021, Měkká, Little, Brown Book Group)

Truth Games: the gripping, twisty, page-turning tale of one woman's secret past -…

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

\nAn addictive psychological thriller about dark family secrets, by the Top Ten ebook bestselling author of My Husband\'s…

od 207 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Track of Sand - Camilleri Andrea

The Track of Sand - Camilleri Andrea

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021

\nA wonderfully witty Andrea Camilleri novel featuring the irrepressible Inspector Montalbano.\n…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Runner - Black

The Runner - Black

  • Thriller
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2021

\nA killer forces young women to run for their lives.\n…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nothing Gold Can Stay - Stabenow, Dana

Nothing Gold Can Stay - Stabenow, Dana

  • Thriller
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2021

\nAlaskan State Trooper Liam Campbell pursues a serial killer deep into the Alaskan wilderness.\n…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
A Will to Kill - Raman, Jai [EN] (2021, Měkká, Pushkin Press)

A Will to Kill - Raman, Jai [EN] (2021, Měkká, Pushkin Press)

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2021

\nMist, mountains, murder...\n…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Rapunzel Act - Silver, Abi

The Rapunzel Act - Silver, Abi

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2021

\nCan you find justice...when the world is watching? Another thought-provoking courtroom drama from the acclaimed author of…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
7 klíčů - 7 klíčů k internetu. 7 lidí, kteří je mají chránit. 7 cílů, které je třeba odstranit. - Schwarz Asa

7 klíčů - 7 klíčů k internetu. 7 lidí, kteří je mají chránit. 7 cílů, které je třeba…

  • Čeština
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

6. srpna 1991 – datum, kdy se stal pro všechny dostupný nejdůležitější vynález v dějinách: internet.Současnost – internet je…

349 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Mizení Sybil Joinesové - Shelley Jacksonová

Mizení Sybil Joinesové - Shelley Jacksonová

  • Čeština
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Jedenáctiletá Jane Grandisonová, kterou trápí silné koktání, sedí na zadním sedadle auta v ruce svírá dopis, který ji umožní…

356 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Mrchožrouti - Nenávist se stupňuje - Magnus Jonsson

Mrchožrouti - Nenávist se stupňuje - Magnus Jonsson

  • Čeština
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Kam až může zajít člověk, který cítí hlubokou nenávist?Sídlo největší skandinávské banky SEB ve Stockholmu se jednoho…

399 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Šest - Veste Luca

Šest - Veste Luca

  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Veste Luca. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Šest přátel…

25 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noční trh - Jonathan MoorePokles ceny

Noční trh - Jonathan Moore

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jonathan Moore. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

25 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Deníčky jednorožce - Duháčkův nový kouzelný kamarád - Elliott Rebecca

Deníčky jednorožce - Duháčkův nový kouzelný kamarád - Elliott Rebecca

  • Čeština
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Elliott Rebecca. Vydavatel: CPress 2021. Použitá kniha. Počet stran: 80. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

29 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bez příčiny - Ed JamesPokles ceny

Bez příčiny - Ed James

  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ed James. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Sarah…

31 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pacient - Jasper DeWitt

Pacient - Jasper DeWitt

  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jasper DeWitt. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Psychiatr…

31 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pravidla nasazení - J. R. OlsonPokles ceny

Pravidla nasazení - J. R. Olson

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Autoři: J. R. Olson. Vydavatel: Kalibr 2021. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Kybernetický…

31 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pohled do hlavně pistole - Krimi 3/21 - Jan VašekPokles ceny

Pohled do hlavně pistole - Krimi 3/21 - Jan Vašek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2021

Autoři: Jan Vašek. Vydavatel: Víkend 2021. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

32 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
ÅSA LARSSON - Temná stezka (Temná stezka)

ÅSA LARSSON - Temná stezka (Temná stezka)

  • Čeština
  • Počet stran 357
  • Rok vydání 2021
  • Detektivka

Třetí díl detektivní série. Po svém posledním případu hledá Rebecka Martinssonová jen těžko cestu zpět k normálnímu životu.…

110 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
ANDREAS PITTLER - 1918: Vražda na konci války (1918: Vražda na konci války)

ANDREAS PITTLER - 1918: Vražda na konci války (1918: Vražda na konci války)

  • Čeština
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2021

Kriminální román současného rakouského autora bestsellerů Andrease Pittlera 1918: Vražda na konci války je druhý ze série…

150 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
STEPHEN KING - Blaze (Blaze)

STEPHEN KING - Blaze (Blaze)

  • Horor
  • Thriller
  • Čeština
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 2021

Claytonu Blaisdellovi mladšímu, přezdívanému Blaze, to kvůli dávnému úrazu hlavy (otec ho totiž kdysi jako malého shodil ze…

180 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
ANN GRANGER - Nedokončená vražda (Nedokončená vražda)

ANN GRANGER - Nedokončená vražda (Nedokončená vražda)

  • Čeština
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2021

Alan Markby za svou policejní kariéru dokázal vyřešit hodně případů. Ale některé také zůstaly bez odpovědí. Jedním z nich je…

190 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Szafrańska Anna - Pink Tattoo 1: Liliana

Szafrańska Anna - Pink Tattoo 1: Liliana

  • Brožovaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2021

nakl. Dobrovský, 2021, brožovaná, 352 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morgan Phoebe - Domeček pro panenky

Morgan Phoebe - Domeček pro panenky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2021

nakl. Dobrovský, 2021, vázaná, s obálkou, 392 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ludvíková Jitka - Venuše

Ludvíková Jitka - Venuše

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2021

nakl. Moba, 2021, 1. vydání, vázaná, lamino, 384 stran, dobrý stav, razítko vyřazeno z knihovny, na horní ořízce flek -…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brooks-Daltonová Lily - Půlnoční nebe

Brooks-Daltonová Lily - Půlnoční nebe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2021

nakl. Práh, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cross Georgina - Nevlastní dcera

Cross Georgina - Nevlastní dcera

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2021

nakl. Ikar, 2021, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Acevedo Elizabeth - Se špetkou skořice

Acevedo Elizabeth - Se špetkou skořice

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2021

nakl. Euromedia Group, 2021, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smrť v Štiavnici - Peter Gašparík

Smrť v Štiavnici - Peter Gašparík

  • Slovenština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Fotograf Kornel Karovič a novinárka Žaneta prichádzajú do Banskej Štiavnice, aby napísali článok o mladíkoch zasypaných v…

od 207 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Frame-Up Zločiny podle komiksu - Scott Molin Meghan

Frame-Up Zločiny podle komiksu - Scott Molin Meghan

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2021

Michael-Grace neboli MG Martinová od dětství miluje komiksy, sci-fi filmy, seriály a všechno, co má spojitost s popkulturou.…

od 207 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Klub osamělých srdcí pana vajíčko

Klub osamělých srdcí pana vajíčko

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2021

Kniha představuje unikátní soubor 11 povídek ze světa reklamního prostředí, plných štiplavých, humorných a ironických…

od 225 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Zadní pokojPokles ceny

Zadní pokoj

  • Počet stran 364
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná
  • Čeština

Další ze série Odložených případů William Wisting je povolán na schůzku s nejvyšším státním zástupcem, kde se dozvídá, že na…

od 227 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes 6 - Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes 6 - Arthur Conan Doyle

  • Slovenština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Vražda Johna Douglasa v malebnom zámočku Birlstone priláka pozornosť verejnosti a vďaka zdanlivo nevysvetliteľným…

od 229 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dům na tekutých píscích - Carlton Mellick III

Dům na tekutých píscích - Carlton Mellick III

1
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021

Dystopická noční můra. Klíštěk a Polly jsou děti, které se nikdy nesetkaly se svými rodiči, ačkoliv s nimi žijí v jednom…

od 230 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
A just věřím na duchy

A just věřím na duchy

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 2021

istá nadpřirozenost a tajemno nebo záhada se objevuje ve více příbězích, my ale víme, že autorka čerpá ze svých vlastních…

od 235 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Balwierz - Bonda, Katarzyna [PL] (2021, Měkká, Muza)

Balwierz - Bonda, Katarzyna [PL] (2021, Měkká, Muza)

  • Rok vydání 2021

\nWraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka…

133 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie