Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 020

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
In deinem Namen - Coben, Harlan [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

In deinem Namen - Coben, Harlan [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Jack the Ripper

Jack the Ripper

  • Počet stran 1008
  • Rok vydání 2020

\nThe ultimate compendium of the legacy and legend of history\'s most notorious murderer.\n…

od 575 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pes lady Dellaneyové - Petr Horký

Pes lady Dellaneyové - Petr Horký

  • Čeština
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 2020

Autoři: Petr Horký. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2020. Použitá kniha. Počet stran: 107. Žánr: Knihy -…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sheridan Mia - Sběratel přání

Sheridan Mia - Sběratel přání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 390
  • Rok vydání 2020

nakl. Baronet, 2020, vázaná, s obálkou, 390 stran, velmi dobrý stav…

140 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cold Water - McKinty, Adrian [DE] (2020, Brožovaná, Suhrkamp Verlag AG)

Cold Water - McKinty, Adrian [DE] (2020, Brožovaná, Suhrkamp Verlag AG)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Friesische Morde - Ohlandt, Nina [DE] (2020, Brožovaná, Lübbe)

Friesische Morde - Ohlandt, Nina [DE] (2020, Brožovaná, Lübbe)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ostseegruft - Almstädt, Eva [DE] (2020, CD-Audio, Lübbe Audio)

Ostseegruft - Almstädt, Eva [DE] (2020, CD-Audio, Lübbe Audio)

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zeugin der Toten - Herrmann, Elisabeth [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

Zeugin der Toten - Herrmann, Elisabeth [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Grenzgänger - Borrmann, Mechtild [DE] (2020, Digitální (na fyzickém nosiči), Argon Verlag GmbH)

Grenzgänger - Borrmann, Mechtild [DE] (2020, Digitální (na fyzickém nosiči), Argon…

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Anatomica (Lucille Clerc)(Pevná)

Anatomica (Lucille Clerc)(Pevná)

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2020

For centuries, humankind has sought to know itself through an understanding of the body, in sickness and in health, inside…

od 625 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Muunova dobrodružství Záhada ztracených snů - Zuzana Žiaková

Muunova dobrodružství Záhada ztracených snů - Zuzana Žiaková

  • Čeština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Zuzana Žiaková. Vydavatel: CPress 2020. Použitá kniha. Počet stran: 48. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada run - Pradávné tajemství Vikingů - Ramirez Janina

Záhada run - Pradávné tajemství Vikingů - Ramirez Janina

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ramirez Janina. Vydavatel: Grada 2020. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nezvěstní - Edwin Hill

Nezvěstní - Edwin Hill

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2020

Autoři: Edwin Hill. Vydavatel: Kalibr 2020. Použitá kniha. Počet stran: 424. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Hester…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrazivá krutost - Caz FrearováPokles ceny

Mrazivá krutost - Caz Frearová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2020

Autoři: Caz Frearová. Vydavatel: Grada 2020. Použitá kniha. Počet stran: 432. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na detektiva…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Blues pro žlutého psa - Zdeněk Antonín Jirotka

Blues pro žlutého psa - Zdeněk Antonín Jirotka

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Zdeněk Antonín Jirotka. Vydavatel: XYZ 2020. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - České a slovenské…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Umění umírat - Ambrose Parry

Umění umírat - Ambrose Parry

  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ambrose Parry. Vydavatel: Vendeta 2020. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nebeský cirkus - Peter Bunzl

Nebeský cirkus - Peter Bunzl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2020

Autoři: Peter Bunzl. Vydavatel: Svojtka 2020. Použitá kniha. Počet stran: 408. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Watson Jo - S láskou tě nenávidím

Watson Jo - S láskou tě nenávidím

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2020

nakl. Dobrovský, 2020, vázaná, s obálkou, 350 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Easton B. B. - 44 kapitol o 4 mužích

Easton B. B. - 44 kapitol o 4 mužích

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2020

nakl. Baronet, 2020, vázaná, s obálkou, 312 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mack David - Star Trek: Hra bez vítězů

Mack David - Star Trek: Hra bez vítězů

  • Brožovaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2020

nakl. Euromedia Group, 2020, 1. vydání, brožovaná, 320 stran, velmi dobrý stav…

199 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cooperová Roxie - Den, kdy jsem se potkali

Cooperová Roxie - Den, kdy jsem se potkali

  • Brožovaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2020

nakl. Grada, 2020, brožovaná, 400 stran, velmi dobrý stav…

290 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hirschhornharakiri - Kern, Oliver [DE] (2020, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

Hirschhornharakiri - Kern, Oliver [DE] (2020, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Unter Wölfen - Beer, Alex [DE] (2020, Brožovaná, Blanvalet Taschenbuchverl)

Unter Wölfen - Beer, Alex [DE] (2020, Brožovaná, Blanvalet Taschenbuchverl)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dunkles Lavandou - Eyssen, Remy [DE] (2020, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

Dunkles Lavandou - Eyssen, Remy [DE] (2020, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der Insasse - Fitzek, Sebastian [DE] (2020, Digitální (na fyzickém nosiči), Argon Verlag GmbH)

Der Insasse - Fitzek, Sebastian [DE] (2020, Digitální (na fyzickém nosiči), Argon…

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Stimme der Toten - Herrmann, Elisabeth [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

Stimme der Toten - Herrmann, Elisabeth [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cari Mora - Harris, Thomas [DE] (2020, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

Cari Mora - Harris, Thomas [DE] (2020, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der Schatten - Raabe, Melanie [DE] (2020, Brožovaná, btb Taschenbuch)

Der Schatten - Raabe, Melanie [DE] (2020, Brožovaná, btb Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der Tote im Schnitzelparadies - Fischler, Joe [DE] (2020, Digitální (na fyzickém nosiči), Argon Verlag GmbH)

Der Tote im Schnitzelparadies - Fischler, Joe [DE] (2020, Digitální (na fyzickém…

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Bethany a netvor - Jack Meggitt-Phillips

Bethany a netvor - Jack Meggitt-Phillips

  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jack Meggitt-Phillips. Vydavatel: Fragment 2020. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - Detektivní a…

64 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Skřivánci ve válce - McKayová Hilary

Skřivánci ve válce - McKayová Hilary

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: McKayová Hilary. Vydavatel: CooBoo 2020. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Expedice do budoucnosti - Odhalení velkého architekta - Victoria Vázquez

Expedice do budoucnosti - Odhalení velkého architekta - Victoria Vázquez

  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Victoria Vázquez. Vydavatel: SUN 2020. Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu - Kim Foresterová

Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu - Kim Foresterová

  • Čeština
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kim Foresterová. Vydavatel: Fragment 2020. Použitá kniha. Počet stran: 264. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

69 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zelená pracka - Robert Dark

Zelená pracka - Robert Dark

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 2020

Autoři: Robert Dark. Vydavatel: Nakladatelství Tomáš Nosek 2020. Použitá kniha. Počet stran: 196. Žánr: Knihy - České a…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ostseelüge - Eva Almstädt

Ostseelüge - Eva Almstädt

  • Rok vydání 2020

Autoři: Eva Almstädt. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

82 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zločin na stříbrném plátně - Eliáš Sattler (3.díl) - Vilém Křížek

Zločin na stříbrném plátně - Eliáš Sattler (3.díl) - Vilém Křížek

  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vilém Křížek. Vydavatel: Mystery Press 2020. Použitá kniha. Počet stran: 384. Žánr: Knihy - České a slovenské…

84 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Malé lži - Ian McFadyen

Malé lži - Ian McFadyen

  • Čeština
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ian McFadyen. Vydavatel: AllAboutBooks 2020. Použitá kniha. Počet stran: 298. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

86 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lieblingskind - Tudor, C. J. [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

Lieblingskind - Tudor, C. J. [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Bretonisches Vermächtnis - Jean-Luc Bannalec [DE] (2020, Digital, Argon Verlag GmbH)

Bretonisches Vermächtnis - Jean-Luc Bannalec [DE] (2020, Digital, Argon Verlag GmbH)

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ein Gentleman in Arles - Gefährliche Geschäfte - Coles, Anthony [DE] (2020, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)

Ein Gentleman in Arles - Gefährliche Geschäfte - Coles, Anthony [DE] (2020,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pflicht und Ehre - Clancy, Tom [DE] (2020, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

Pflicht und Ehre - Clancy, Tom [DE] (2020, Brožovaná, Heyne Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rotkäppchens Traum - Bentow, Max [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

Rotkäppchens Traum - Bentow, Max [DE] (2020, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Malta Exchange

The Malta Exchange

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2020

The pulse-pounding new thriller featuring Cotton Malone. Perfect for fans of Dan Brown, Sam Bourne and Scott Mariani. The…

od 171 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
And then there were none - Christie, Agatha

And then there were none - Christie, Agatha

  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2020

Collins brings the Queen of Crime, Agatha Christie, to English language learners.…

od 171 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nebylové

Nebylové

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2020

Sbírka povídek o cestách do světa a k sobě samému. O zázracích a běsech v nás a kolem nás. Povídková kniha zve čtenáře na…

od 173 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek - Magdalena Haiová

Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek - Magdalena Haiová

  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Magdalena Haiová. Vydavatel: PIKOLA 2020. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

89 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
I vrazi mají své dny - Jaroslav Kuťák

I vrazi mají své dny - Jaroslav Kuťák

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jaroslav Kuťák. Vydavatel: MOBA 2020. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

100 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemné zmizení Nikoly Tesly - Victoria Vázquez

Tajemné zmizení Nikoly Tesly - Victoria Vázquez

  • Čeština
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Victoria Vázquez. Vydavatel: SUN 2020. Použitá kniha. Počet stran: 140. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

113 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie