Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 020

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Love Orange - Randall, Natasha [EN] (2020, Brožovaná, Quercus publishing)

Love Orange - Randall, Natasha [EN] (2020, Brožovaná, Quercus publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
A Death at the Races (Euphemia Martins Mystery 14) - Dunford, Caroline

A Death at the Races (Euphemia Martins Mystery 14) - Dunford, Caroline

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2020

\nBook 14 in The Euphemia Martins Murder Mystery series\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Ve stínech - G. R. Halliday

Ve stínech - G. R. Halliday

  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: G. R. Halliday. Vydavatel: Host 2020. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V mlhách…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Harris Robert - Druhý spánek

Harris Robert - Druhý spánek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2020

nakl. Euromedia Group, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Slovart Nevinným se neodpouští

Slovart Nevinným se neodpouští

  • Čeština
  • Rok vydání 2020

Říká se, že čím víc máme přátel, tím je život snazší, ale ne vždycky je tomu tak - často lezou řádně na nervy. Zvládnout…

289 Kč

Knihkupectví Jana Zábrany

Zobrazit detail
Svedkyňa - Sandra Brown

Svedkyňa - Sandra Brown

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2020

Mladá Kendall Deatonová pracuje na súde v mestečku Prosper v štáte Južná Karolína ako obhajkyňa. Časom prichádza na stopu…

od 280 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
The House - Watson, Tom [EN] (2020, Brožovaná, Little, Brown)

The House - Watson, Tom [EN] (2020, Brožovaná, Little, Brown)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
David Copperfield - Charles Dickens (pl, 2020, Měkká, Wydawnictwo CM)

David Copperfield - Charles Dickens (pl, 2020, Měkká, Wydawnictwo CM)

  • Rok vydání 2020

David Copperfield to ósma powieść Charlesa Dickensa. Pełny tytuł powieści to The Personal History, Adventures, Experience…

146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Perfect Couple - Kabler, Jackie

The Perfect Couple - Kabler, Jackie

  • Thriller
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2020

THE USA TODAY BESTSELLER \'An intriguing and gripping psychological thriller that keeps you guessing as you frantically turn…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mad Hatter's Holiday - Lovesey, Peter

Mad Hatter's Holiday - Lovesey, Peter

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2020

\nA classic from the delightful Sergeant Cribb series, set in Victorian London\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Death of a Diva at Honeychurch Hall - Dennison, Hannah

Death of a Diva at Honeychurch Hall - Dennison, Hannah

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2020

\nThe seventh charming murder mystery in the Honeychurch Hall series featuring Kat Stanford.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
A Case of Spirits - Lovesey, Peter

A Case of Spirits - Lovesey, Peter

  • Detektivka
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2020

\nA classic from the delightful Sergeant Cribb series, set among Victorian London\'s spiritualist movement\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Sleeper Lies - Mara, Andrea

The Sleeper Lies - Mara, Andrea

  • Thriller
  • Rok vydání 2020

I step forward, breathing fast. Movement. I force myself to take another step. I think about all of it, all of the deaths…

od 259 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
MI6 Spy Skills for Civilians (Red Riley,Ian Sharp,Kyle Hilton)(Brožovaná)

MI6 Spy Skills for Civilians (Red Riley,Ian Sharp,Kyle Hilton)(Brožovaná)

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2020

JAMES BOND IS THE FANTASY. HERE'S THE REALITY.- Written by a former SAS officer and MI6 operative for Her Majesty's Secret…

od 262 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Murder on the Moorland - Cox-Cannons, Helen [EN] (2020, Brožovaná, Quercus publishing)

Murder on the Moorland - Cox-Cannons, Helen [EN] (2020, Brožovaná, Quercus…

  • Brožovaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2020

A PAGE-TURNING COZY MYSTERY SET ON THE PICTURESQUE YORKSHIRE MOORS. FOR FANS OF FAITH MARTIN, BETTY ROWLANDS AND LJ ROSS.…

od 274 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová

Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Daniela Kovářová. Vydavatel: Mladá fronta 2020. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odložená spravedlnost - Kde ji máme hledat? - Petr Čepek

Odložená spravedlnost - Kde ji máme hledat? - Petr Čepek

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Petr Čepek. Vydavatel: Cosmopolis 2020. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Anonymita - Arno Strobel

Anonymita - Arno Strobel

  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Arno Strobel. Vydavatel: Kalibr 2020. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky. První…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Voníš mi střelným prachem... : a další kriminální příběhy - Ladislav Beran

Voníš mi střelným prachem... : a další kriminální příběhy - Ladislav Beran

  • Čeština
  • Rok vydání 2020

Autoři: Ladislav Beran. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt na festivalu - Anholt Laurence

Smrt na festivalu - Anholt Laurence

  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Anholt Laurence. Vydavatel: Grada 2020. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejtemnější část noci - Jeremy Finley

Nejtemnější část noci - Jeremy Finley

  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jeremy Finley. Vydavatel: Fobos 2020. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pohled nevidoucích očí - Jan J. Vaněk

Pohled nevidoucích očí - Jan J. Vaněk

  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2020

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2020. Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hartl Patrik - Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Hartl Patrik - Prvok, Šampón, Tečka a Karel

  • Brožovaná
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 2020

nakl. Bourdon, 2020, brožovaná, 246 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kealey Imogen - Osvobození

Kealey Imogen - Osvobození

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2020

nakl. Ikar, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Malerman Josh - Inspekce

Malerman Josh - Inspekce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 443
  • Rok vydání 2020

nakl. Dobrovský, 2020, vázaná, s obálkuo, 443 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Curran Kitty, Zageris Larissa - Dámská volenka

Curran Kitty, Zageris Larissa - Dámská volenka

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2020

nakl. Dobrovský, 2020, brožovaná, 360 stran, výborný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Winfreyová Kerry - Čekání na Toma Hankse

Winfreyová Kerry - Čekání na Toma Hankse

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 2020

nakl. Ikar, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 262 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McDonnell Caimh - Poslední objednávky

McDonnell Caimh - Poslední objednávky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2020

nakl. Jota, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Megan - Zimní sestra

Collins Megan - Zimní sestra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2020

nakl. Dobrovský, 2020, vázaná, s obálkou, 324 stran, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Betónový hrad - Nika Hoffner

Betónový hrad - Nika Hoffner

  • Slovenština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Na odľahlom mieste v lesoch má prebehnúť obchod medzi mafiánskymi skupinami. Dvaja vyšetrovatelia sa tej osudnej noci vyberú…

od 283 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
The Open Door - Oliphant, Margaret [EN] (2020, Brožovaná, Biblioasis)

The Open Door - Oliphant, Margaret [EN] (2020, Brožovaná, Biblioasis)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020

Halloween might seem like the spookiest time of year, but Charles Dickens and other great ghost story writers felt otherwise!…

152 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Greed - Elsberg, Marc

Greed - Elsberg, Marc

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2020

CORRUPT BIG BUSINESS, ECONOMY IN MELTDOWN, THE THRILLER THAT WARNED US ALL'Marc Elsberg is nothing if not prescient'…

od 153 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Spirit of the Season - Fern Michaels [EN] (2020, Měkká, Kensington Publishing)

Spirit of the Season - Fern Michaels [EN] (2020, Měkká, Kensington Publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
158 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
A Conspiracy of Bones - Kathy Reichs [EN] (2020, Brožovaná, Simon + Schuster UK)

A Conspiracy of Bones - Kathy Reichs [EN] (2020, Brožovaná, Simon + Schuster UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Secret Agent - Joseph Conrad [EN] (2020, Brožovaná, Alma Books Ltd)

The Secret Agent - Joseph Conrad [EN] (2020, Brožovaná, Alma Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020

A story of espionage, intrigue and corruption based on a real-life attempted terrorist attack in Victorian London, The…

161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Babylon Rosenheim - Wilk, Heinz von [DE] (2020, Brožovaná, Gmeiner Verlag)

Babylon Rosenheim - Wilk, Heinz von [DE] (2020, Brožovaná, Gmeiner Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Die Tote und der Polizist - Sarenbrant, Sofie [DE] (2020, Brožovaná, Aufbau Taschenbuch Verlag)

Die Tote und der Polizist - Sarenbrant, Sofie [DE] (2020, Brožovaná, Aufbau…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
164 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Return of Sherlock Holmes (CONAN DOYLE ARTHUR)(Brožovaná)

Return of Sherlock Holmes (CONAN DOYLE ARTHUR)(Brožovaná)

  • Čeština
  • Detektivka
  • Rok vydání 2020

London’s criminal underworld has risen once again, and a dangerous individual with an air gun is prowling the streets. The…

od 164 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dirty Little Secrets - Spain, Jo

Dirty Little Secrets - Spain, Jo

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2020

The gripping psychological thriller from No.1 bestselling author Jo Spain. Perfect for fans of Liane Moriarty, C. L. Taylor…

od 275 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Worst Kind of Want - Jacobs, Liska

Worst Kind of Want - Jacobs, Liska

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2020

A dark, sensual, utterly compulsive literary thriller about a woman's reckless affair with a younger man during a heady…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Last Hunt - Meyer, Deon

Last Hunt - Meyer, Deon

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2020

The brand new thriller from bestseller Deon Meyer.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Groote Park Murder - Wills Crofts, Freeman

Groote Park Murder - Wills Crofts, Freeman

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2020

From a murder in South Africa to the tracking down of a master criminal in northern Scotland, this is a true classic of…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Watching from the Dark - Lodge, Gytha

Watching from the Dark - Lodge, Gytha

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2020

Produkt Watching from the Dark - Lodge, Gytha zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Penguin Books Ltd.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Green Tea - J. Sheridan Le Fanu

Green Tea - J. Sheridan Le Fanu

  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2020

A landmark edition of Joseph Sheridan Le Fanu\'s shorter fiction, the form at which he most excelled…

od 276 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
A History Of British Serial Killing - Wilson, David

A History Of British Serial Killing - Wilson, David

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2020

Expanded and updated, this is the definitive history of British serial killing 1888-2020 - by the UK\'s leading expert,…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Murder Most Puzzling (Stephanie von Reiswitz)(Pevná)

Murder Most Puzzling (Stephanie von Reiswitz)(Pevná)

  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2020

Murder Most Puzzling is a gorgeous and witty book that invites readers to play detective and solve a series of absorbing,…

od 307 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Umanutý milenec - Milan Dušek

Umanutý milenec - Milan Dušek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2020

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: OFTIS 2020. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. V…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Projdi vodou, projdi ohněm - Christian Unge

Projdi vodou, projdi ohněm - Christian Unge

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2020

Autoři: Christian Unge. Vydavatel: MOTTO 2020. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Tekla…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie