Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 020

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
The Lying Room - Nicci French [EN] (2020, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

The Lying Room - Nicci French [EN] (2020, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020

The first standalone psychological suspense novel from Nicci French in 10 years - a major publishing event…

137 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Waxwork - Lovesey, Peter

Waxwork - Lovesey, Peter

  • Detektivka
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2020

\nA reissue from the delighful Sergeant Cribb series, set in Victorian London\n…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nahořklá vůně chmelu - Jindřiška Ptáčková

Nahořklá vůně chmelu - Jindřiška Ptáčková

  • Čeština
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Jaká je příčina smrti sedmasedmdesátileté Julie Doubravové? Vše nasvědčuje tomu, že kdosi měl důvod ztrpčovat jí život a…

269 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Návod na vraždu pro hodné holky

Návod na vraždu pro hodné holky

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020

YA detektivní thriller stejně působivý jako Riverdale a návykový jako Jeden z nás lže. Knihu jednoduše nedokážete odložit,…

359 Kč

Grada.cz

Zobrazit detail
MALÉ LŽI 1 INSPEKTOR STEVE CARMICHAEL

MALÉ LŽI 1 INSPEKTOR STEVE CARMICHAEL

  • Detektivka
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2020

Inspektor Carmichael se s rodinou přestěhoval z Londýna na venkov do vesnice Moulton Bank, kde se narodila jeho žena Penny.…

od 258 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Agentura Pendergast – Kníže temnot - Christophe Lambert

Agentura Pendergast – Kníže temnot - Christophe Lambert

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2020
  • Brožovaná

Autoři: Christophe Lambert. Vydavatel: Fragment 2020. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
PAULINA ŚWIST - Podezřelý (Podezřelý)

PAULINA ŚWIST - Podezřelý (Podezřelý)

  • Čeština
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 2020

V roce 2014 byl Daniel Wyrwa ještě vojákem u 6. výsadkářského praporu v Glivicích, zatímco Maria Zimnická slibnou advokátní…

100 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Epstein Jennifer Cody - Říše divů

Epstein Jennifer Cody - Říše divů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 446
  • Rok vydání 2020

nakl. Moba, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 446 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Classic Dog Stories – Ned Halley

Classic Dog Stories – Ned Halley

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2020

From the grit of a frontier man’s dog, from pampered lapdog to wayward mongrel, from faithful guard dog to strong willed pet…

279 Kč

Slovart

Zobrazit detail
Trojpovídky

Trojpovídky

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2020

Chtěli byste někdy vyhrát v tombole třeba… dítě? Vyplácí se být radikálně upřímný? Co se skrývá za záhadnými nápisy v…

od 230 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Murder - Doyle, Arthur Conan

Murder - Doyle, Arthur Conan

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2020

'Well, Watson, we seem to have fallen upon evil days'Sherlock Holmes: the quintessential British hero and the world's most…

od 138 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Rogue - Swallow James [EN] (2020, Brožovaná, Bonnier Books UK)

Rogue - Swallow James [EN] (2020, Brožovaná, Bonnier Books UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
139 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cast the First Stone - Hanley, C. B.

Cast the First Stone - Hanley, C. B.

  • Rok vydání 2020

A gripping murder mystery set in a time of violent civil war and featuring commoner-turned-earl\'s man, Edwin Weaver…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Body Breaker (M. W. Craven)(Brožovaná)

Body Breaker (M. W. Craven)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2020

'This is high quality crime writing' A A DhandThe second dark and twisted thriller in the Avison Fluke series by M. W.…

od 240 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Devil in a Blue Dress - Walter Mosley

Devil in a Blue Dress - Walter Mosley

  • Detektivka
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2020

\n30th Anniversary edition of the bestselling, award-winning novel with a timely new introduction by the author.\n…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Custom House Murder - Hollow, Mike

Custom House Murder - Hollow, Mike

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2020

When a pacifist is found murdered, questions are raised: why did the man have a loaded revolver? Did he have enemies? As DI…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Cutting Place - Casey, Jane

Cutting Place - Casey, Jane

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2020

The gripping thriller from the Top Ten Sunday Times bestselling author, shortlisted for the Irish Crime Book Awards…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Buried - Plante, Lynda La

Buried - Plante, Lynda La

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2020

The first book in a brand new thriller series from Lynda La Plante. A burnt-out cottage, a fortune buried in the ashes - and…

od 250 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Single - Slater, Rus

Single - Slater, Rus

  • Thriller
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2020

\nAn absolutely unputdownable psychological thriller from the bestselling author of Blink and The Mistake. Perfect for fans…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Návod na vraždu pro hodné holky (YA detektivní thriller) - Holly Jacksonová čeština (2020) E-kniha

Návod na vraždu pro hodné holky (YA detektivní thriller) - Holly Jacksonová čeština…

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020

YA detektivní thriller stejně působivý jako Riverdale a návykový jako Jeden z nás lže. Knihu jednoduše nedokážete odložit,…

od 306 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zločin na stříbrném plátně - Vilém Křížek

Zločin na stříbrném plátně - Vilém Křížek

  • Čeština
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

DALŠÍ, TENTOKRÁTE PRVOREPUBLIKOVÝ PŘÍPAD ELIÁŠE SATTLERA & ADAMA KŘÍŽKA... Vrcholí zlatá 20. léta a první republika vzkvétá.…

312 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Zbytečná vražda - Marie Milovská

Zbytečná vražda - Marie Milovská

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2020

Autoři: Marie Milovská. Vydavatel: Aréna 2020. Použitá kniha. Počet stran: 152. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Trans - Adam SouthwardPokles ceny

Trans - Adam Southward

  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Adam Southward. Vydavatel: XYZ 2020. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Kolem…

20 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bavorský případ - PhDr. Eva Bešťáková

Bavorský případ - PhDr. Eva Bešťáková

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: PhDr. Eva Bešťáková. Vydavatel: Brána 2020. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a slovenské…

30 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sedm lží - Elizabeth KayPokles ceny

Sedm lží - Elizabeth Kay

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Elizabeth Kay. Vydavatel: Ikar 2020. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jane a…

33 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nikdy - Andreas Pflüger

Nikdy - Andreas Pflüger

  • Čeština
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: Andreas Pflüger. Vydavatel: Kalibr 2020. Použitá kniha. Počet stran: 496. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jenny…

35 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lhář - A. F. Bradyová

Lhář - A. F. Bradyová

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Autoři: A. F. Bradyová. Vydavatel: Host 2020. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy v tantrajóze - Jan Filipský

Vraždy v tantrajóze - Jan Filipský

  • Čeština
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 2020

Autoři: Jan Filipský. Vydavatel: CERM, s r.o. 2020. Použitá kniha. Počet stran: 196. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
LUKÁŠ VAVREČKA - Tesla noir (Tesla noir)

LUKÁŠ VAVREČKA - Tesla noir (Tesla noir)

  • Thriller
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2020

Thriller z alternativní historie světa plného Teslových vynálezů Píše se rok 1936. Ulicemi New Yorku se míhají světla…

160 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Bishop Chris - Synové severu

Bishop Chris - Synové severu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2020

nakl. Alpress, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pokorná Gábina - V hlavě (Ze zápisků mladé schizofreničky)

Pokorná Gábina - V hlavě (Ze zápisků mladé schizofreničky)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2020

nakl. Práh, 2020, 1. vydání, vázaná, 367 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cantorová Melanie - Smrt a další šťastné konce

Cantorová Melanie - Smrt a další šťastné konce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2020

nakl. Ikar, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McFate Sean - Pod černou vlajkou

McFate Sean - Pod černou vlajkou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2020

nakl. Euromedia Group, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 328 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Page Lizzie - Nový domov

Page Lizzie - Nový domov

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020

nakl. Ikar, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 368 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Seskis Tina - Líbánky

Seskis Tina - Líbánky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2020

nakl. Dobrovský, 2020, vázaná, s obálkou, 291 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hawker Olivia - Na hraně noci

Hawker Olivia - Na hraně noci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2020

nakl. Ikar, 2020, 1. vydání, vázaná, s obálkou,, 352 stran, pěkný stav, drobně odřené růžky desek…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Love You Dead - Peter James [EN] (2020, Brožovaná, Pan Macmillan)

Love You Dead - Peter James [EN] (2020, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
  • Detektivka
  • Počet stran 560

The twelfth Detective Superintendent Roy Grace novel from the highly acclaimed number one bestselling author, Peter James.…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Švédské stoly aneb Jací jsme

Švédské stoly aneb Jací jsme

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2020

Sbírka fejetonů, které psal Michal Viewegh pro Mladou frontu DNES mezi lety 1994-1995 a 1999-2000. Oblíbený autor se trefně…

od 236 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Harlekýn - Martin Jurík

Harlekýn - Martin Jurík

  • Slovenština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Súkromný detektív Adrián uteká pred svojou minulosťou a postupne stráca zmysel života. Až prípad záhadnej Alice, nespútanej…

od 263 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Nevera ako dôvod - Vita Jamborová

Nevera ako dôvod - Vita Jamborová

  • Slovenština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

V parku pri kostole našli telo zavraždenej mladej ženy. Na tele mala nápis: druhá. Niekoľko dní predtým bola zavraždená iná…

od 263 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Od Tatier k Dubaju - Kristína Baluchová

Od Tatier k Dubaju - Kristína Baluchová

  • Slovenština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Psychologický román s detektívnou zápletkou unáša čitateľa do Spojených Arabských Emirátov, kde spoločne s Evou nazrie do…

od 263 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Čitateľ - Max Seeck

Čitateľ - Max Seeck

  • Slovenština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Dávajte si pozor, o čom píšete. Môže sa to zmeniť na skutočnosť. Fínsky autor Max Seeck, autor mimoriadne napínavých…

od 268 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
A potom zomrieš - Iris Johansen

A potom zomrieš - Iris Johansen

  • Slovenština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná

Keď sa fotoreportérka Bess Gradyová, ktorá už má za sebou vojnové zábery z Chorvátska, vyberie nasnímať zopár ilustračných…

od 270 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Dziewczynka z Sobiboru - Forte Franco (pl, 2020, Měkká, Bukowy Las)

Dziewczynka z Sobiboru - Forte Franco (pl, 2020, Měkká, Bukowy Las)

  • Rok vydání 2020

Wstrząsająca historia spotkania w nazistowskim obozie zagłady Sobibór. Spotkania, które zmieniło wszystko.Niemcy, rok 1943.…

141 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dokud jsme mladí

Dokud jsme mladí

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2020

*Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus*, zazní v knížce studentská hymna. Útrapy dětství a mládí ale mohou mít tolik podob a…

od 141 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Lesní kostel

Lesní kostel

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2020

Na Šumavě, v malé vesnici Neznašovy, se v hlavách dvou přátel zrodil originální projekt, postupem času přesahující všechny…

od 144 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Poetry of Edgar Allan Poe - Allan Poe, Edgar

Poetry of Edgar Allan Poe - Allan Poe, Edgar

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2020

Produkt Poetry of Edgar Allan Poe - Allan Poe, Edgar zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Arcturus Publishing Ltd.…

od 144 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Kept Woman - Karin Slaughter [EN] (2020, Brožovaná, Harper Collins Publ. USA)

The Kept Woman - Karin Slaughter [EN] (2020, Brožovaná, Harper Collins Publ. USA)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
145 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie