Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 019

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Morderstwo skonsultuj z farmaceutą - Piotr Liana

Morderstwo skonsultuj z farmaceutą - Piotr Liana

  • Rok vydání 2019

Najbardziej szalony kryminał roku! Co zrobisz, jeśli dowiesz się, że ktoś czyha na twoje życie? I że tym kimś jest twoja…

132 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Příště bez citronu

Příště bez citronu

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2019

Nancy je drsná holka z pizzerky v centru Londýna. Chlapi pro ni znamenají jen nezávazný páteční sex. Ale kruté tajemství…

290 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Died and Gone to Devon - Fielden, T. P.

Died and Gone to Devon - Fielden, T. P.

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2019

\'One of the best in the genre\' THE SUN\'A fabulously satisfying addition to the canon of vintage crime\' DAILY EXPRESS\'A…

od 224 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Halóóó, tady Lucifa! - Ladislav Hladký

Halóóó, tady Lucifa! - Ladislav Hladký

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2019
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ladislav Hladký. Vydavatel: Egmont 2019. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
MacMillanová Gilly - Vyvrhel

MacMillanová Gilly - Vyvrhel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2019

nakl. Euromedia Group, 2019, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Other Woman - Silva, Daniel [EN] (2019, Brožovaná, Harper Collins Publ. UK)

The Other Woman - Silva, Daniel [EN] (2019, Brožovaná, Harper Collins Publ. UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
136 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
W ułamku sekundy - Alex Kava

W ułamku sekundy - Alex Kava

  • Thriller
  • Rok vydání 2019

azwali go Kolekcjonerem. Traktował ofiary jak cenne okazy, a potem zabijał je w niewyobrażalnie okrutny sposób.Agentka…

144 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mistletoe - Littlewood, Alison [EN] (2019, Brožovaná, Quercus publishing)

Mistletoe - Littlewood, Alison [EN] (2019, Brožovaná, Quercus publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Strangers at the Gate - McPherson, Catriona [EN] (2019, Brožovaná, Little, Brown)

Strangers at the Gate - McPherson, Catriona [EN] (2019, Brožovaná, Little, Brown)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Willkommen bei den Friedlaenders! - Friedlaender, Adrienne [DE] (2019, Brožovaná, Blanvalet Taschenbuchverl)

Willkommen bei den Friedlaenders! - Friedlaender, Adrienne [DE] (2019, Brožovaná,…

  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
How To Be Single (Film Tie In)

How To Be Single (Film Tie In)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2019

Liz Tuccillo's smart, stylish and sexy fictional debut appeals to the single girl in us all…

299 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
One Flew Over the Cuckoo's Nes

One Flew Over the Cuckoo's Nes

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2019

Tyrannical Nurse Ratched rules her ward in an Oregon State mental hospital with a strict and unbending routine, unopposed by…

299 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co?

Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co?

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2019

Chcete být žádoucí, elegantní, upravená, i když se řadíte do kategorie XXL? Přiznejte si to – často nerespektujete postavu a…

299 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
We Can Build You

We Can Build You

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2019

Philip K Dick's visionary forerunner to the novel 'Do Androids Dream of Electric Sheep?' that became the film Bladerunner,…

299 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Mrtvá minulost

Mrtvá minulost

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2019

Vynikající řada detektivních případů s forenzní antropoložkou Dianou Fallonovou v hlavní roli dokazuje, že minulost není…

299 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Povídky o manželství a o sexu

Povídky o manželství a o sexu

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2019

Spisovatel Oskar si po rozvodu zvyká na samotu a staromládenecký život – a obojího si užívá se všemi slastmi, ale i…

314 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Vítěz

Vítěz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2019

ON A ONA. Neznají se navzájem, nemají spolu nic společného, ale přece je záhy něco spojí. Pád! Životní zlom. On, přezdívaný…

od 318 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Necrochip - Cynthia Harrod-Eagles

Necrochip - Cynthia Harrod-Eagles

  • Thriller
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2019

The third book in Cynthia Harrod Eagles\' bestselling Bill Slider crime series…

od 224 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Sting of Death - Tope, Rebecca

The Sting of Death - Tope, Rebecca

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2019
  • Thriller

Karen Slocombe\'s cousin Penn, asks for Drew\'s help in tracking down a missing relative, Justine. But why has Penn come to…

od 224 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Score - Golakai, Hawa Jande

The Score - Golakai, Hawa Jande

  • Detektivka
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 2019

In this fabulous follow-up to the internationally acclaimed The Lazarus Effect, newspaper reporter Vee Johnson reprieves her…

od 228 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Still Warm - Driscoll, Robin

Still Warm - Driscoll, Robin

  • Thriller
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2019

It's NYPD's Detective Josie King's last day on the force. As farewell toasts are raised, she receives a text-message that…

od 228 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
INTRIGO - Hakan Nesser [EN] (2019, Brožovaná, Pan Macmillan)

INTRIGO - Hakan Nesser [EN] (2019, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2019

Adapted for a trilogy of films, Intrigo is a collection of novellas and short stories from the master of Nordic Noir, Hakan…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
And When She Was Good - Lippman Laura

And When She Was Good - Lippman Laura

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2019

In the comfortable suburb where she lives, Heloise is just a mom, the youngish widow with a forgettable job who somehow…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Resolution - Denise Mina

Resolution - Denise Mina

  • Thriller
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2019

The psychologist who murdered her boyfriend is up for trial, with Maureen as the reluctant star witness, and her abusive…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Manželé z Cedrové uličky - Anna-Lou Weatherley

Manželé z Cedrové uličky - Anna-Lou Weatherley

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2019
  • Pevná / vázaná

Autoři: Anna-Lou Weatherley. Vydavatel: Metafora 2019. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zranitelná oběť - John Camp

Zranitelná oběť - John Camp

  • Čeština
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2019

Autoři: John Camp. Vydavatel: John Sandford 2019. Použitá kniha. Počet stran: 295. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Malcolm Mackay - Malcolm Mackay

Malcolm Mackay - Malcolm Mackay

  • Čeština
  • Počet stran 822
  • Rok vydání 2019
  • Pevná / vázaná

Autoři: Malcolm Mackay. Vydavatel: Panteon 2019. Použitá kniha. Počet stran: 822. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pražská sonáta - Bradford Morrow

Pražská sonáta - Bradford Morrow

  • Čeština
  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2019
  • Pevná / vázaná

Autoři: Bradford Morrow. Vydavatel: Argo 2019. Použitá kniha. Počet stran: 560. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Meta…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jiné zlo - Wilson AndrewPokles ceny

Jiné zlo - Wilson Andrew

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2019
  • Pevná / vázaná

Autoři: Wilson Andrew. Vydavatel: Kalibr 2019. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Dva měsíce…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři dívky v ohrožení - Jiří Ulrich

Tři dívky v ohrožení - Jiří Ulrich

  • Rok vydání 2019

Autoři: Jiří Ulrich. Vydavatel: Jiří Ulrich 2019. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Přátele měj nablízku - Paula Daly

Přátele měj nablízku - Paula Daly

  • Čeština
  • Rok vydání 2019

Autoři: Paula Daly. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. …a dej si pozor, tvoji nepřátelé jsou ještě blíž! Natty a…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kaufhold Julia - Všechny krásné dny

Kaufhold Julia - Všechny krásné dny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2019

nakl. Dobrovský, 2019, vázaná, s obálkou, 392 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Boese Alex - Hroši žerou trpaslíky

Boese Alex - Hroši žerou trpaslíky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2019

nakl. CPress, 2019, vázaná, 280 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kluun Ray - Třetí poločas

Kluun Ray - Třetí poločas

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2019

nakl. Jota, 2019, vázaná, s obálkou, 318 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Saudková Sára, Čermák Miloš - Špína za nehty

Saudková Sára, Čermák Miloš - Špína za nehty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2019

Milostně kriminální román, nakl. Euromedia Group, 2019, 1. vydání, vázaná, 216 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jameson Hanna - Jsme poslední

Jameson Hanna - Jsme poslední

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2019

nakl. Dobrovský, 2019, vázaná, s obálkou, 380 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vagnerová Jana - Spoluviníci

Vagnerová Jana - Spoluviníci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 490
  • Rok vydání 2019

nakl. Dobrovský, 2019, vázaná, s obálkou, 490 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poch Robert - Alláhovy děti

Poch Robert - Alláhovy děti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2019

nakl. Naše vojsko, 2019, vázaná, s obálkou, 192 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Untitled Stephen Booth 1 - Booth, Stephen

Untitled Stephen Booth 1 - Booth, Stephen

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2019

Produkt Untitled Stephen Booth 1 - Booth, Stephen zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Little, Brown Book Group.…

od 146 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Wisdom of Bones - Aldridge, Kitty [EN] (2019, Vázaná, Little, Brown Book Group)

The Wisdom of Bones - Aldridge, Kitty [EN] (2019, Vázaná, Little, Brown Book Group)

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2019

Two ambitious men. One hundred years apart. The latest book from award-winning author Kitty Aldridge, The Wisdom of Bones is…

od 146 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Scotland's Greatest Mysteries - Wilson, Richard

Scotland's Greatest Mysteries - Wilson, Richard

  • Rok vydání 2019

Produkt Scotland's Greatest Mysteries - Wilson, Richard zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Lomond Books.…

od 152 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Russian Roulette - Isikoff, Michael [EN] (2019, Brožovaná, Hachette Book Group USA)

Russian Roulette - Isikoff, Michael [EN] (2019, Brožovaná, Hachette Book Group USA)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Grey Lensman

Grey Lensman

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 290
  • Rok vydání 2019

Somewhere among the galaxies is the stronghold of Boskone - a network of brilliant space-criminals whose hunger for conquest…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Begraben in Garzweiler II - Lehmkuhl, Kurt [DE] (2019, Brožovaná, Books on Demand)

Begraben in Garzweiler II - Lehmkuhl, Kurt [DE] (2019, Brožovaná, Books on Demand)

  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Jirel of Joiry

Jirel of Joiry

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 201
  • Rok vydání 2019

With her red hair flowing, her yellow eyes glinting like embers, and her face streaked with blood, Jirel is strong,…

od 153 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Against the Fall of Night

Against the Fall of Night

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 132
  • Rok vydání 2019

In the year ten billion A.D., Diaspar is the last city on Earth. Agelss and unchanging, the inhabitants see no reason to be…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Den jako stvořený pro vážnou známost

Den jako stvořený pro vážnou známost

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2019

Knihu o partnerských krizích, které končí v manželské poradně nebo v soudní síni, napsala Zdena Frýbová se zaujetím pro…

320 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Zbožňuju tě navždy

Zbožňuju tě navždy

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2019

Příběhy inspirované životem - o vztazích, pohádkách, lásce i pokušení, ale také o cestování, hledání vlastní sebedůvěry,…

350 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie