Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 018

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Final Girls - Sager, Riley [DE] (2018, Brožovaná, DTV)

Final Girls - Sager, Riley [DE] (2018, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Drei junge Frauen haben jeweils ein grausiges Massaker überlebt. Jetzt, viele Jahre später, hat es erneut ein Mörder auf sie…

169 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
S naprostou jistotou - Adam Mitzner, Lumír Mikulka - Adam Mitzner

S naprostou jistotou - Adam Mitzner, Lumír Mikulka - Adam Mitzner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2018

Autoři: Adam Mitzner. Vydavatel: Baronet 2018. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Elle…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fenwick Liz - Cizinec z Cornwallu

Fenwick Liz - Cizinec z Cornwallu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2018

nakl. Brána, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rain Dogs - McKinty, Adrian [DE] (2018, Brožovaná, Suhrkamp)

Rain Dogs - McKinty, Adrian [DE] (2018, Brožovaná, Suhrkamp)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Eine der ganz großen Krimiserien. Brillant! The Sun…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der Freund - Zander, Joakim [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Der Freund - Zander, Joakim [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Zander versteht es meisterhaft, seine Leser durch dramatische Wendungen zu fesseln. WDR 2…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Drei Sekunden - Roslund, Anders

Drei Sekunden - Roslund, Anders

  • Rok vydání 2018

Der internationale Thrillererfolg Three Seconds 2018 als große Blockbusterverfilmung im Kino! Er lebt ein Doppelleben. Das…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Schüsse im Schnee - Lehtolainen, Leena [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Schüsse im Schnee - Lehtolainen, Leena [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Ein anspruchsvoller, hintergründiger Krimi, bei dem einem die Schweißtropfen auf der Stirn gefrieren. WDR…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mörderisches Ufer - Sten, Viveca [DE] (2018, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

Mörderisches Ufer - Sten, Viveca [DE] (2018, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Ein psychologisch feinsinniger und atmosphärisch dichter Krimi. Frau im Leben…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Hádej kdo - Chris McGeorge

Hádej kdo - Chris McGeorge

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Chris McGeorge. Vydavatel: Knižní klub 2018. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Šest čtyři - Zapomenutý případ, který otřásl japonskou policií - Hideo Yokoyma

Šest čtyři - Zapomenutý případ, který otřásl japonskou policií - Hideo Yokoyma

  • Čeština
  • Počet stran 712
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Hideo Yokoyma. Vydavatel: Edice Knihy Omega 2018. Použitá kniha. Počet stran: 712. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Děvče na pohrání - a další kriminální příběhy - Antonín Jirotka

Děvče na pohrání - a další kriminální příběhy - Antonín Jirotka

  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Autoři: Antonín Jirotka. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příběhy z půdy - Hynek Schuster

Příběhy z půdy - Hynek Schuster

  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Hynek Schuster. Vydavatel: Leschinger Martin - Flétna 2018. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy -…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Štěpán Kobliha není žádná bábovka - Iva GeckováPokles ceny

Štěpán Kobliha není žádná bábovka - Iva Gecková

  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Iva Gecková. Vydavatel: Grada 2018. Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zapomenutý pokoj - Child Lincoln

Zapomenutý pokoj - Child Lincoln

  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Autoři: Child Lincoln. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. „Záhadolog“ Jeremy Logan se už řadu let specializuje na…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smečka - Katarína Holetzová

Smečka - Katarína Holetzová

  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Katarína Holetzová. Vydavatel: XYZ 2018. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Světové detektivky. René…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hartl Patrik - Nejlepší víkend

Hartl Patrik - Nejlepší víkend

  • Brožovaná
  • Počet stran 476
  • Rok vydání 2018

nakl. Bourdon, 2018, 1. vydání, brožovaná, 476 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cuentos de Edgar Allan Poe

Cuentos de Edgar Allan Poe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2018

Alfaguara, 2018, vázaná, 224 stran, ve španělském jazyce, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sandford John - Mise Saturn

Sandford John - Mise Saturn

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 684
  • Rok vydání 2018

nakl. Dobrovský, 2018, vázaná, 684 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Patterson James - Hodina pravdy

Patterson James - Hodina pravdy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2018

nakl. Alpress, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 326 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Aldermanová Naomi - Napětí

Aldermanová Naomi - Napětí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 365
  • Rok vydání 2018

nakl. Argo, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 365 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knútsdóttir Hildur - Krvavá zima

Knútsdóttir Hildur - Krvavá zima

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 499
  • Rok vydání 2018

nakl. Práh, 2018, 1. vydání, vázaná, 499 stran, pěkný stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wayová Camilla - Kamkoli půjdeš

Wayová Camilla - Kamkoli půjdeš

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2018

nakl. Ikar, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, velmi dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Black Rabbit Hall - Chase, Eve [DE] (2018, Brožovaná, Blanvalet)

Black Rabbit Hall - Chase, Eve [DE] (2018, Brožovaná, Blanvalet)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Eine Familie. Ein Geheimnis. Ein Sommer, der alles verändert ... Amber Alton weiß, dass die Stunden auf Black Rabbit Hall,…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der dunkle Ritter - De Giovanni, Maurizio [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Der dunkle Ritter - De Giovanni, Maurizio [DE] (2018, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Der feinste italienische Krimi seit langem! Die Welt…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Und niemand soll dich finden - Clark, Mary Higgins [DE] (2018, Brožovaná, Heyne)

Und niemand soll dich finden - Clark, Mary Higgins [DE] (2018, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018
  • Detektivka

Fünf Jahre ist es her, dass Amanda Pierce unmittelbar vor ihrer Hochzeit verschwand - und nie mehr auftauchte. Hatte sie…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Die Moortochter - Dionne, Karen [DE] (2018, Brožovaná, Goldmann TB)

Die Moortochter - Dionne, Karen [DE] (2018, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Hazel Wood

The Hazel Wood

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 359
  • Rok vydání 2018

As far back as Alice can remember she and her mother have moved from place to place, followed by - and running from - bad…

od 171 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Minus 18 Grad, 2 MP3-CDs - Ahnhem, Stefan [DE] (2018, CD-Audio, Hörbuch Hamburg)

Minus 18 Grad, 2 MP3-CDs - Ahnhem, Stefan [DE] (2018, CD-Audio, Hörbuch Hamburg)

  • Rok vydání 2018

David Nathan liest den neuen Fall um Kommissar Fabian Risk - Spannung pur! In Helsingborg an der schwedischen Westküste wird…

175 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ghost - Swallow, James

Ghost - Swallow, James

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2018

The explosive new action thriller from the internationally bestselling author of Nomad and Exile, now in paperback.…

od 177 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Origin - Dan Brown [EN] (2018, Brožovaná, Knopf Doubleday Publishing Group)

Origin - Dan Brown [EN] (2018, Brožovaná, Knopf Doubleday Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
182 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sally Jones a dopis od mrtvého - Jakob Wegelius

Sally Jones a dopis od mrtvého - Jakob Wegelius

  • Čeština
  • Počet stran 484
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jakob Wegelius. Vydavatel: Albatros Media 2018. Použitá kniha. Počet stran: 484. Žánr: Knihy - Detektivní a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát zločin - Jan Klíma

Třikrát zločin - Jan Klíma

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 266
  • Rok vydání 2018

Autoři: Jan Klíma. Vydavatel: Nakladatelství MatfyzPress MFF UK 2018. Použitá kniha. Počet stran: 266. Žánr: Knihy - České a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Šumavská hora viděla vraha - Karel Fořt | Karel Borfort

Šumavská hora viděla vraha - Karel Fořt | Karel Borfort

  • Čeština
  • Počet stran 119
  • Rok vydání 2018

Autoři: Karel Fořt | Karel Borfort. Vydavatel: Vogel Medien International 2018. Použitá kniha. Počet stran: 119. Žánr: Knihy…

69 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pro hrst lentilek - Lavie Tidhar

Pro hrst lentilek - Lavie Tidhar

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2018

Autoři: Lavie Tidhar. Vydavatel: Argo 2018. Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

71 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Povolání pro ženu nevhodné - P.D. James

Povolání pro ženu nevhodné - P.D. James

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: P.D. James. Vydavatel: MOTTO 2018. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gamebook: Výprava za knížetem Čechů - David Bimka

Gamebook: Výprava za knížetem Čechů - David Bimka

  • Čeština
  • Počet stran 68
  • Rok vydání 2018

Autoři: David Bimka. Vydavatel: Extra Publishing 2018. Použitá kniha. Počet stran: 68. Žánr: Knihy - Detektivní a…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektivní hry 2 - Agatha Christie

Detektivní hry 2 - Agatha Christie

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Knižní klub 2018. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

85 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Z příčin nikoli přirozených - P.D. James

Z příčin nikoli přirozených - P.D. James

  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: P.D. James. Vydavatel: MOTTO 2018. Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Maurice Seton…

86 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vodolazkin Jevgenij - Letec

Vodolazkin Jevgenij - Letec

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 410
  • Rok vydání 2018

nakl. Dobrovský, 2018, vázaná, s obálkou, 410 stran, výborný stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Palahniuk Chuck - Den přizpůsobení

Palahniuk Chuck - Den přizpůsobení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2018

nakl. Odeon, 2018, 1., vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, výborný stav…

160 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Martin Sabine - Katova schovanka

Martin Sabine - Katova schovanka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2018

nakl. Euromedia Group, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, mírně ošoupané konce hřbetu desek, jinak velmi dobrý…

160 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mareš Jaroslav V. - Největší záhady kriminalistiky

Mareš Jaroslav V. - Největší záhady kriminalistiky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2018

nakl. Knižní klub, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

169 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Armstrong Kelley - Město ztracených

Armstrong Kelley - Město ztracených

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 406
  • Rok vydání 2018

nakl. Vyšehrad, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 406 stran, pěkný stav…

170 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Beakey Chris - Osudová volba

Beakey Chris - Osudová volba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2018

nakl. Dobrovský, 2018, vázaná, 380 stran, velmi dobrý stav v knize, na deskách malá oděrka na hraně hřbetu, trochu odřený…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rouxová Madeleine - Dům fúrií

Rouxová Madeleine - Dům fúrií

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 391
  • Rok vydání 2018

nakl. Jota, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 391 stran, obrazové přílohy, pěkný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Murphyová Pat - Město, nedlouho poté

Murphyová Pat - Město, nedlouho poté

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2018

nakl. Gnóm!-Jakub Němeček, 2018, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, velmi dobrý stav…

420 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dunbar

Dunbar

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2018

From the author of the Patrick Melrose novels, now a major Sky Atlantic television series starring Benedict Cumberbatch.…

od 183 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
The Cuban Affair

The Cuban Affair

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 433
  • Rok vydání 2018

'Nelson DeMille is a true master'Dan BrownStrap in for the ride of a lifetime with the blistering new novel from America's…

od 183 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie