Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 018

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Lip Hook

Lip Hook

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2018

A modern gothic thriller set in an isolated, myth-steeped English village…

od 345 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Město ztracených - Kelley ArmstrongPokles ceny

Město ztracených - Kelley Armstrong

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2018

Autoři: Kelley Armstrong. Vydavatel: Vyšehrad 2018. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Casey…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Phillipsová Susan Elizabeth - Není rozkošná?

Phillipsová Susan Elizabeth - Není rozkošná?

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2018

nakl. Euromedia Group, 2018, brožovaná, 336 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Riggs, Ransom - Sherlock Holmes pod lupou

Riggs, Ransom - Sherlock Holmes pod lupou

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2018

Nakladatelství: Knižní klub Jazyk: český Počet stran: 224 Rok vydání: 2018 Vazba / Podoba: vázaná…

62 Kč

Knizniarcha.cz

Zobrazit detail
Sleeping Beauties - King, Stephen [EN] (2018, Brožovaná, Simon + Schuster Inc.)

Sleeping Beauties - King, Stephen [EN] (2018, Brožovaná, Simon + Schuster Inc.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cold Bath Street Special Edition - A. J. Hartley

Cold Bath Street Special Edition - A. J. Hartley

  • Počet stran 316
  • Rok vydání 2018

9:22. It was always 9:22. Preston is in a desolate void between life and death.To save his soul he must brave his greatest…

od 345 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Yarn-Over Murder (The Bait & Stitch Cozy Mystery Series, Book 2) - Yost, Ann

Yarn-Over Murder (The Bait & Stitch Cozy Mystery Series, Book 2) - Yost, Ann

  • Počet stran 260
  • Rok vydání 2018

Produkt Yarn-Over Murder (The Bait & Stitch Cozy Mystery Series, Book 2) - Yost, Ann zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele…

345 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Umírání na splátky - Roman Cílek

Umírání na splátky - Roman Cílek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2018

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Naše vojsko 2018. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a slovenské…

30 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
3 x na horké stopě - Tři příběhy s detektivní zápletkou - Miroslav MacekPokles ceny

3 x na horké stopě - Tři příběhy s detektivní zápletkou - Miroslav Macek

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Miroslav Macek. Vydavatel: XYZ 2018. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

32 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v labyrintu - Highsmith PatriciaPokles ceny

Smrt v labyrintu - Highsmith Patricia

  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Autoři: Highsmith Patricia. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

32 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Škleb - Joseph KnoxPokles ceny

Škleb - Joseph Knox

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2018

Autoři: Joseph Knox. Vydavatel: PLUS 2018. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Po drogovém…

34 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stesk po krvi - Dario Correnti

Stesk po krvi - Dario Correnti

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2018

Autoři: Dario Correnti. Vydavatel: HOST 2018. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Z propasti…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ruby Redfortová: Podívej se mi do očí - Lauren Child

Ruby Redfortová: Podívej se mi do očí - Lauren Child

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lauren Child. Vydavatel: COOBOO 2018. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Séance Infernale - Jonathan Skariton

Séance Infernale - Jonathan Skariton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2018

Autoři: Jonathan Skariton. Vydavatel: HOST 2018. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Největší…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Soule Charles - Věštcův rok

Soule Charles - Věštcův rok

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2018

nakl. Euromedia Group, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 368 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christensenová Clara - Hugge a polibky

Christensenová Clara - Hugge a polibky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2018

nakl. Jota, 2018, 1. vydání, vázaná, 310 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Szczygiel Mariusz - Gottland

Szczygiel Mariusz - Gottland

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2018

nakl. Dokořán, 2018, vázaná, s obálkou, 256 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kostova Elizabeth - V zemi stínů

Kostova Elizabeth - V zemi stínů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2018

nakl. Ikar, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 512 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Phillipsová Susan Elizabeth - Není rozkošná?

Phillipsová Susan Elizabeth - Není rozkošná?

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2018

nakl. Euromedia Group, 2018, brožovaná, 336 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hargrave Kiran M. - Ostrov na konci všeho

Hargrave Kiran M. - Ostrov na konci všeho

  • Brožovaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2018

nakl. Fragment, 2018, 1. vydání, brožovaná, 232 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McDermidová Val - Náhradní řešení

McDermidová Val - Náhradní řešení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 358
  • Rok vydání 2018

nakl. BB art, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 358 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Girls

The Girls

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 357
  • Rok vydání 2018

The bestselling debut that took 2016 by storm - a brilliant coming-of-age story with a dark heart: 'This book will break…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Our House - Candlish Louise [EN] (2018, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

Our House - Candlish Louise [EN] (2018, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Capital meets Gone Girl in this gripping psychological drama ...…

160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Halloween Kills: The Official Movie Novelization - Waggoner, Tim

Halloween Kills: The Official Movie Novelization - Waggoner, Tim

  • Rok vydání 2018

\nThe official novelization of the highly anticipated sequel to 2018\'s Halloween, starring Jamie Lee Curtis.\n…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Memoirs of Sherlock Holmes

The Memoirs of Sherlock Holmes

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2018

With Sherlock Holmes's reputation as the scourge of the criminal underworld preceding him, the ingenious detective, with the…

od 161 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mysterium - Axat, Federico [DE] (2018, Brožovaná, Atrium Verlag)

Mysterium - Axat, Federico [DE] (2018, Brožovaná, Atrium Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2018

Als der erfolgreiche Geschäftsmann und Familienvater Ted McKay erfährt, dass er unheilbar krank ist, beschließt er, sich das…

164 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
White Rabbit, Red Wolf

White Rabbit, Red Wolf

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2018

"A gripping and gloriously treacherous thriller without guide ropes or safety nets. Leave all certainties by the door."…

od 165 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Der Nebelmann - Carrisi, Donato [DE] (2018, Brožovaná, Atrium Verlag)

Der Nebelmann - Carrisi, Donato [DE] (2018, Brožovaná, Atrium Verlag)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Carrisi ist der Meister der Spannung. La Repubblica Ein perfekter Thriller mit einem Ende, das sprachlos macht. La Lettura…

166 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Redneck Volume 2: The Eyes Upon You - Cates, Donny

Redneck Volume 2: The Eyes Upon You - Cates, Donny

  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2018

After leaving the small Texas town of Sulphur Springs behind in a bloody hurry, the Bowmans are lying low from the law with…

od 345 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Anomaly - Rutger, Michael

The Anomaly - Rutger, Michael

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2018

. An utterly gripping action adventure for fans of Michael Crichton, Indiana Jones and the The X Files, THE ANOMALY will…

od 354 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Shadow of the Lions - Swann, Christopher

Shadow of the Lions - Swann, Christopher

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2018

A debut literary thriller about a young man returning to his alma mater - a boy's boarding school in Virginia - to solve the…

372 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Zlá krev - Mark Sennen

Zlá krev - Mark Sennen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2018

Autoři: Mark Sennen. Vydavatel: PRÁH 2018. Použitá kniha. Počet stran: 432. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Nastal čas…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Přepadení ze vzduchu - Jonas Bonnier

Přepadení ze vzduchu - Jonas Bonnier

  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jonas Bonnier. Vydavatel: Kniha Zlín 2018. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky. 23.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sejf - Gattis Ryan

Sejf - Gattis Ryan

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2018

Autoři: Gattis Ryan. Vydavatel: HOST 2018. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky. I kasaři a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příšery bez dozoru - Kloepfer John

Příšery bez dozoru - Kloepfer John

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kloepfer John. Vydavatel: Fragment 2018. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
La rançon - Chris Bradford

La rançon - Chris Bradford

  • Rok vydání 2018

Autoři: Chris Bradford. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Top Gear - Stig hraje nebezpečnou hru - Jste připraveni závodit? - Jon Claydon

Top Gear - Stig hraje nebezpečnou hru - Jste připraveni závodit? - Jon Claydon

  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jon Claydon. Vydavatel: Egmont 2018. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bezhlavé tělo v přehradě

Bezhlavé tělo v přehradě

  • Rok vydání 2018

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dítě STASI - David Young

Dítě STASI - David Young

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2018

Autoři: David Young. Vydavatel: Jota 2018. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Dítě STASI…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ratia Camille - Bez odpadu

Ratia Camille - Bez odpadu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2018

Cíl: Zatočme s plasty, nakl. Mladá fronta, 2018, 1. vydání, vázaná, 184 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cleveland Karen - Musím to vidět

Cleveland Karen - Musím to vidět

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2018

nakl. Motto, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bergová Ellen - Kvůli tobě i zhubnu

Bergová Ellen - Kvůli tobě i zhubnu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2018

nakl. Ikar, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Flynn Vince - Hra bez pravidel

Flynn Vince - Hra bez pravidel

  • Brožovaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2018

nakl.BB art, 2018, brožovaná, 324 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Woodsová Caroline - Slečna M.

Woodsová Caroline - Slečna M.

  • Brožovaná
  • Počet stran 279
  • Rok vydání 2018

nakl. Fragment, 2018, 1. vydání, brožovaná, 279 stran, pěkný stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fjell Jan-Erik - Práskač

Fjell Jan-Erik - Práskač

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 401
  • Rok vydání 2018

Anton Brekke - případ první, nakl. Dobrovský, 2018, vázaná, s obálkou, 401 stran, výborný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Vyznamenání

Steel Danielle - Vyznamenání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2018

nakl. Ikar, 2018, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pierson Chris - Trilogie Taladas: Tygrovy čepele (kniha první)

Pierson Chris - Trilogie Taladas: Tygrovy čepele (kniha první)

  • Brožovaná
  • Počet stran 284
  • Rok vydání 2018

nakl. Fantom Print, 2018, 1. vydání, brožovaná, 284 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ghost Stories

Ghost Stories

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 313
  • Rok vydání 2018

'Still as the night was, the mysterious population of the distant moonlit woods was not yet lulled to rest'The aim of a good…

od 168 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie