Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 017

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Rimmerová Kelly - Když jsem tě ztratila

Rimmerová Kelly - Když jsem tě ztratila

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2017

nakl. Ikar, 2017, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Chemist - Stephenie Meyer [EN] (2017, Brožovaná, Abacus)

The Chemist - Stephenie Meyer [EN] (2017, Brožovaná, Abacus)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Meyer has dreamed up a fast-paced thriller, and a tough, mysterious heroine . . . fabulous Observer…

od 155 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Smrťák Harry - Sonja Kaiblingerová

Smrťák Harry - Sonja Kaiblingerová

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Sonja Kaiblingerová. Vydavatel: CPress 2017. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

152 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fitzgeraldová Helen - Pláč

Fitzgeraldová Helen - Pláč

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 2017

nakl. Kniha Zlín, 2017, 1. vydání, vázaná, 276 stran, velmi dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hurwitz Gregg - The Nowhere Man (Muž odnikud)

Hurwitz Gregg - The Nowhere Man (Muž odnikud)

  • Brožovaná
  • Počet stran 442
  • Rok vydání 2017

v hebrejštině, Danny Books Publishing, 2017, brožovaná, 442 stran, velmi dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sparkling Cyanide - Agatha Christie

Sparkling Cyanide - Agatha Christie

  • Thriller
  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2017

A beautiful heiress is fatally poisoned in a West End restaurant...Six people sit down to dinner at a table laid for seven.…

od 130 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Jizerská 50: Závod plný příběhů

Jizerská 50: Závod plný příběhů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2017

nakl. CPress, 2017, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 224 stran, bohatý fotografický doprovod, výborný stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pettersenová Siri - Havraní kruhy: Plíseň

Pettersenová Siri - Havraní kruhy: Plíseň

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2017

nakl. Host, 2017, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 456 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka v přehybu natržená a podlepená…

170 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Drácula - Bram Stoker [EN] (2017, Brožovaná, Alma Books Ltd)

Drácula - Bram Stoker [EN] (2017, Brožovaná, Alma Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Regarded as one of the most influential horror stories of all time and the inspiration for countless literary spin-offs, the…

155 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Third Girl

Third Girl

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2017

A perplexed girl thinks she might have killed someone... Three single girls shared the same London flat. The first worked as…

od 156 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Death Comes as the End - Christie, Agatha

Death Comes as the End - Christie, Agatha

  • Angličtina
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2017

A novel of anger, jealousy, betrayal and murder in 2000 BC…

od 157 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sleeper's Castle

Sleeper's Castle

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2017

The Sunday Times Top Ten bestseller. Two women, centuries apart. Linked in a place haunted by its history . . . Separated by…

od 159 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Need You Dead

Need You Dead

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 502
  • Rok vydání 2017

Roy Grace, creation of the CWA Diamond Dagger award winning author Peter James, faces his most mysterious case yet in Need…

od 159 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Caribbean Mystery

Caribbean Mystery

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2017
  • Detektivka

An exotic holiday for Miss Marple is ruined when a retired major is killed... As Jane Marple sat basking in the Caribbean…

od 161 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Return of Sherlock Holmes - Doyle Sir Arthur Conan [EN] (2017, Brožovaná, Arcturus Publishing Ltd)

The Return of Sherlock Holmes - Doyle Sir Arthur Conan [EN] (2017, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Bureš - Petr Cerman

Bureš - Petr Cerman

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 688
  • Rok vydání 2017

Autoři: Petr Cerman. Počet stran: 688. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Autor popisuje strmý vzestup člověka,…

157 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brontík – Vzhůru do pravěku - Thomas Brezina

Brontík – Vzhůru do pravěku - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Fragment 2017. Použitá kniha. Počet stran: 80. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

183 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cesta do středu země / Journey to the Centre of the Earth (Dvojjazyčné čtení Č-A) - Jules Verne

Cesta do středu země / Journey to the Centre of the Earth (Dvojjazyčné čtení Č-A) -…

  • Angličtina
  • Počet stran 72
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jules Verne. Vydavatel: SUN 2017. Použitá kniha. Počet stran: 72. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy pro…

188 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
14-14 - Silene Edgarová

14-14 - Silene Edgarová

  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Silene Edgarová. Vydavatel: COOBOO 2017. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

191 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pohřběte své mrtvé - Louise Penny

Pohřběte své mrtvé - Louise Penny

  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Louise Penny. Vydavatel: Knižní klub 2017. Použitá kniha. Počet stran: 448. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Nikdo…

225 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černá komnata - Lee Child

Černá komnata - Lee Child

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2017

Autoři: Lee Child. Vydavatel: BB art 2017. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Po dramatickém…

232 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odvrácená strana konce - Michael Connelly

Odvrácená strana konce - Michael Connelly

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 423
  • Rok vydání 2017

Autoři: Michael Connelly. Vydavatel: Domino 2017. Použitá kniha. Počet stran: 423. Žánr: Knihy - Světové detektivky. „Chci,…

256 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Darling Gala - Radikální sebeláska

Darling Gala - Radikální sebeláska

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2017

nakl. Dobrovský, 2017, vázaná, 200 stran, velmi dobrý stav…

240 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ellis Warren, Maters Jason - James Bond: Vargr

Ellis Warren, Maters Jason - James Bond: Vargr

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2017

nakl. Comisc Centrum, 2017, vázaná, s obálkou, 176 stran, výborný stav VARGR je prvním z příběhů zcela nové série komiksů s…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vilémovské povídky

Vilémovské povídky

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 127
  • Rok vydání 2017

Kniha "Vilémovské povídky" spadá do žánru Povídky, novely, fejetony, eseje. Autorem je Jan Matoušek. Kniha je vázaná.…

od 163 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Once Upon a Dream : A Twisted Tale

Once Upon a Dream : A Twisted Tale

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2017

What if the sleeping beauty never woke up? Once Upon a Dream marks the second book in a new YA line that reimagines classic…

od 164 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Medici ~ Supremacy (Matteo Strukul)(Brožovaná)

Medici ~ Supremacy (Matteo Strukul)(Brožovaná)

  • Rok vydání 2017

Winner of the Premio Bancarella, 2017The second instalment in a prize-winning series charting the rise of the House of…

od 165 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Der Arm des Kraken - Peters, Christoph [DE] (2017, Brožovaná, btb)

Der Arm des Kraken - Peters, Christoph [DE] (2017, Brožovaná, btb)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Ein Mord in einem Park im Osten von Berlin führt die Wege der Kommissarin Annegret Bartsch und des Killers Fumio Onishi…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tod in Weimar - Horwitz, Dominique [DE] (2017, Brožovaná, Penguin Verlag München)

Tod in Weimar - Horwitz, Dominique [DE] (2017, Brožovaná, Penguin Verlag München)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

In der Villa Gründgens, dem Weimarer Alterssitz für Bühnenkünstler, wird die Probenarbeit des Schiller-Zirkels jäh…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Get Shorty - Elmore Leonard [EN] (2017, Brožovaná, Orion Publishing Co)

Get Shorty - Elmore Leonard [EN] (2017, Brožovaná, Orion Publishing Co)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

A new edition of Elmore Leonard's classic novel Get Shorty. Now a TV series starring Chris O'Dowd and Ray Romano.…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tom Clancy Der Campus - Greaney, Mark [DE] (2017, Brožovaná, Heyne)

Tom Clancy Der Campus - Greaney, Mark [DE] (2017, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Hell-Go-Land - Erzberg, Tim [DE] (2017, Brožovaná, HarperCollins Hamburg)

Hell-Go-Land - Erzberg, Tim [DE] (2017, Brožovaná, HarperCollins Hamburg)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Ein roter Fels im sturmgepeitschten Meer. Darauf Deutschlands abgeschiedenster Polizeiposten. Hier ist ihre neue…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zmizela v mlze - Michaela Klevisová

Zmizela v mlze - Michaela Klevisová

  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Michaela Klevisová. Vydavatel: MOTTO 2017. Použitá kniha. Počet stran: 376. Žánr: Knihy - České a slovenské…

275 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Schwindelfrei ist nur der Tod - Maurer, Jörg [DE] (2017, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

Schwindelfrei ist nur der Tod - Maurer, Jörg [DE] (2017, Brožovaná, FISCHER…

  • Rok vydání 2017

Jörg Maurers neuer Fall für Kommissar Hubertus Jennerwein ist ein ausgefuchstes, lehrreiches und hochkomisches Stück…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lockvogel - Berndorf, Jacques [DE] (2017, Brožovaná, Heyne)

Lockvogel - Berndorf, Jacques [DE] (2017, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Inspektor Jury und die Frau in Rot - Grimes, Martha [DE] (2017, Brožovaná, Goldmann)

Inspektor Jury und die Frau in Rot - Grimes, Martha [DE] (2017, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Inspektor Jury trinkt selten Champagner. Als er in einer noblen Londoner Bar Tom Williamson gegenübersitzt, genießt er ihn…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Secret Adversary : A Tommy & Tuppence Mystery

The Secret Adversary : A Tommy & Tuppence Mystery

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2017

Agatha Christie's first Tommy & Tuppence book is a thrill-packed novel of international intrigue, murder and suspense. Tommy…

od 172 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
The Adventure of the Christmas Pudding

The Adventure of the Christmas Pudding

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2017
  • Detektivka

Agatha Christie's seasonal Poirot and Marple short story collection, reissued with a striking new cover designed to appeal…

od 173 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Magic Binds / Kate Daniels #9

Magic Binds / Kate Daniels #9

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2017

Mercenary Kate Daniels knows all too well that magic in post-Shift Atlanta is a dangerous business. But nothing she’s faced…

od 174 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
The Brutal Telling - Louise Penny [EN] (2017, Brožovaná, Macmillan US)

The Brutal Telling - Louise Penny [EN] (2017, Brožovaná, Macmillan US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

\"Penny has been compared to Agatha Christie, [but] it sells her short.\" -Booklist (starred review)\"An intricate, almost…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Sittaford Mystery

The Sittaford Mystery

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 278
  • Rok vydání 2017
  • Detektivka

A seance in a snowbound Dartmoor house predicts a grisly murder... In a remote house in the middle of Dartmoor, six shadowy…

od 177 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Thirst - Warner, Benjamin [EN] (2017, Brožovaná, Bloomsbury Trade)

Thirst - Warner, Benjamin [EN] (2017, Brožovaná, Bloomsbury Trade)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

A terrifying thriller ... Visceral Entertainment Weekly…

178 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
4321

4321

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 1079
  • Rok vydání 2017

On March 3rd, 1947, Archibald Isaac Ferguson, the only child of Rose and Stanley Ferguson, is born. From that single…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Queen's Nose - Dick King-Smith [EN] (2017, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

The Queen's Nose - Dick King-Smith [EN] (2017, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
184 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Adventures of Sherlock Holmes - Doyle Sir Arthur Conan [EN] (2017, Brožovaná, Arcturus Publishing Ltd)

The Adventures of Sherlock Holmes - Doyle Sir Arthur Conan [EN] (2017, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
184 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Fire Child - Tremayne, S. K.

Fire Child - Tremayne, S. K.

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2017
  • Thriller

The chilling new psychological thriller by S. K. Tremayne, author of the Sunday Times No. 1 bestseller, THE ICE TWINS.…

od 184 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Trespass - Quinn, Anthony [EN] (2017, Brožovaná, Head of Zeus)

Trespass - Quinn, Anthony [EN] (2017, Brožovaná, Head of Zeus)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

The abduction of a child propels Celcius Daly into a forty-year-old quest for justice.…

184 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Treason - Jackson, James [EN] (2017, Brožovaná, Zaffre Publishing)

Treason - Jackson, James [EN] (2017, Brožovaná, Zaffre Publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

'Remember, Remember, the Fifth of November...' For fans of Conn Iggulden and Bernard Cornwell, this pulse-racing and…

od 184 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie