Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 017

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dark Asylum - Peter Thomson [EN] (2017, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

Dark Asylum - Peter Thomson [EN] (2017, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2017

Set in a crumbling Victorian asylum where a gruesome murder is committed, this novel deals with the early 'science' of brain…

od 144 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
I See You - Hurwitz, Gregg

I See You - Hurwitz, Gregg

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2017

A gripping thriller from the bestselling author of Richard & Judy selections ORPHAN X and YOU'RE NEXT. How can you prove…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
O autech - John HartPokles ceny

O autech - John Hart

  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: John Hart. Vydavatel: Vyšehrad 2017. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jak dlouhou…

34 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bauer Theodora - Chikago

Bauer Theodora - Chikago

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2017

Picus Verlag Wien, 2017, vázaná, s obálkou, 256 stran, v německém jazyce, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mafia III: Plain of Jars - Mariotte, Jeff

Mafia III: Plain of Jars - Mariotte, Jeff

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2017
  • Angličtina

\nModeled after detective “pulp” novels of the 1960s, Mafia III: Plain of Jars, based on the hit videogame Mafia III, takes…

od 224 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Efektor - Thomas Arnold (pl, 2017, Měkká, Vectra)

Efektor - Thomas Arnold (pl, 2017, Měkká, Vectra)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

David Ross starszy detektyw wydziału zabójstw z Cleveland zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na…

144 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ein Licht im Zimmer - Wittekindt, Matthias [DE] (2017, Brožovaná, btb)

Ein Licht im Zimmer - Wittekindt, Matthias [DE] (2017, Brožovaná, btb)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Bauge, eine kleine Hafenstadt in der Bretagne. Vor der Küste wird ein großes Gezeitenkraftwerk gebaut, die zumeist…

146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Unexpected Guest

The Unexpected Guest

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2017

A young man, broken down in the fog, witnesses a murder he is asked to conceal... A full-length novel adapted by Charles…

od 147 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Killer Look - Fairstein, Linda

Killer Look - Fairstein, Linda

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2017

The new Alexandra Cooper thriller from New York Times bestselling author Linda Fairstein…

od 275 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Parting Shot - Barclay, Linwood

Parting Shot - Barclay, Linwood

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2017

A keep-you-guessing thriller about a family with a dark secret hiding in a town with no patience for lies.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Dark Forces - Leather, Stephen

Dark Forces - Leather, Stephen

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2017

The thirteenth heart-pounding thriller in Stephen Leather's bestselling Spider Shepherd series.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
From Delhi to the Den (Stephen Constantine)(Brožovaná)

From Delhi to the Den (Stephen Constantine)(Brožovaná)

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2017

Stephen Constantine has managed five national teams, which is more than any other Englishman. From the Cypriot fourth…

od 284 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Defender - G.X.Todd

Defender - G.X.Todd

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2017

The primal battle between Good and Evil plays out in a new arena. With nods back to Stephen King's The Stand, Defender is…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
False Memory - Koontz, Dean

False Memory - Koontz, Dean

  • Počet stran 720
  • Rok vydání 2017

A thriller that plays terrifying tricks with your mind…

300 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Sherlock: The Essential Arthur Conan Doyle Adventures Volume 2 - Doyle, Arthur Conan

Sherlock: The Essential Arthur Conan Doyle Adventures Volume 2 - Doyle, Arthur Conan

  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2017

From the Silver Blaze to Sherlock's final appearance in the Dying Detective, is a potent mix of murder, suspense, cryptic…

od 425 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Poustevník - Thomas RydahlPokles ceny

Poustevník - Thomas Rydahl

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2017

Autoři: Thomas Rydahl. Vydavatel: Mladá fronta 2017. Použitá kniha. Počet stran: 496. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

38 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Liberty Bar - Georges Simenon

Liberty Bar - Georges Simenon

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Autoři: Georges Simenon. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Posvátné lži Minnow Blyové - Stephanie Oakes

Posvátné lži Minnow Blyové - Stephanie Oakes

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2017

Autoři: Stephanie Oakes. Vydavatel: HOST 2017. Použitá kniha. Počet stran: 367. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Keviniáni…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poprava - Werner Stanzl

Poprava - Werner Stanzl

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2017

Autoři: Werner Stanzl. Vydavatel: Mladá fronta 2017. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pohřeb - Neil Cross

Pohřeb - Neil Cross

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2017

Autoři: Neil Cross. Vydavatel: Moba 2017. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Nathan nikdy…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Uzamčení

Uzamčení

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Leklou rybu neulovíš a další kriminální příběhy - František Uher,Roman Cílek,Jan J. Vaněk,Ladislav Beran,Zdeněk Jirotka ml.,Antonín Mazáč

Leklou rybu neulovíš a další kriminální příběhy - František Uher,Roman Cílek,Jan J.…

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Autoři: František Uher,Roman Cílek,Jan J. Vaněk,Ladislav Beran,Zdeněk Jirotka ml.,Antonín Mazáč. Žánr: Knihy - Detektivky,…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bernátová Gabrielle - Nezastavitelná mrcha

Bernátová Gabrielle - Nezastavitelná mrcha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 283
  • Rok vydání 2017

nakl. Naše vojsko, 2017, vázaná, s obálkou, 283 stran, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Dražba

Steel Danielle - Dražba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2017

nakl. Ikar, 2017, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, velmi dobrý stav, pouze jeden růžek trochu naražený…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perkinsová Stephanie - Letní dny a noci

Perkinsová Stephanie - Letní dny a noci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2017

nakl. CooBoo, 2017, 1. vydání, vázaná, 408 stran, velmi dobrý stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gill David Macinnis - Uncanny

Gill David Macinnis - Uncanny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 534
  • Rok vydání 2017

Greenwillow Books, 2017, vázaná, s obálkou, 534 stran, v anglickém jazyce, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mackintosh-Smith Tim - Krvavý kámen

Mackintosh-Smith Tim - Krvavý kámen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 2017

nakl. Brána, 2017, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 276 stran, velmi dobrý stav…

95 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rollins James - Nevinná krev

Rollins James - Nevinná krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2017

nakl. BB art, 2017, brožovaná, 392 stran velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Charbonneau Joelle - Stačí jen chtít

Charbonneau Joelle - Stačí jen chtít

  • Brožovaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 2017

nakl. Fragment, 2017, brožovaná, 269 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Leave Me

Leave Me

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 343
  • Rok vydání 2017

It's every woman's fantasy: to pack a bag and leave everything behind. Meet Maribeth Klein, a harried working mother who is…

od 148 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
My Beautiful Shadow - Jha, Radhika [EN] (2017, Brožovaná, Jacaranda Books Art Music Ltd)

My Beautiful Shadow - Jha, Radhika [EN] (2017, Brožovaná, Jacaranda Books Art Music…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
148 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Uštknuti Saharou

Uštknuti Saharou

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2017

Kniha o hledání malého prince – v poušti i v sobě. Vzpomenete si, kdy naposledy jste někomu napsali dopis? Tuhle otázku si…

od 150 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Endless Night

Endless Night

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2017

Agatha Christie's disturbing 1960s mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest…

od 150 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
House of Many Ways

House of Many Ways

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2017

A chaotically magical sequel to Howl's Moving Castle. Charmain Baker is in over her head. Looking after Great Uncle…

od 153 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
They Came to Baghdad

They Came to Baghdad

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2017

Agatha Christie's international mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest…

od 153 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Am Ende war die Tat - George, Elizabeth [DE] (2017, Brožovaná, Goldmann)

Am Ende war die Tat - George, Elizabeth [DE] (2017, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

Chief Inspector Lynleys Frau Helen und sein ungeborenes Kind sind einem willkürlichen Akt sinnloser Gewalt zum Opfer…

154 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Mysterious Mr Quin - Agatha Christie HarperCollins

The Mysterious Mr Quin - Agatha Christie HarperCollins

  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2017

A mysterious stranger appears at a New Year’s Eve party, becoming the enigmatic sleuthing sidekick to the snobbish Mr…

od 154 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dinotopia, Journey To Chandara (James Gurney)(Pevná)

Dinotopia, Journey To Chandara (James Gurney)(Pevná)

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2017

Professor Denison, the intrepid 19th-century explorer, is back Some time ago, the professor discovered a lost island where…

od 626 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Agatha Raisinová a vražedná setba - Marion ChesneyPokles ceny

Agatha Raisinová a vražedná setba - Marion Chesney

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Autoři: Marion Chesney. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prokletí - Maurizio de GiovanniPokles ceny

Prokletí - Maurizio de Giovanni

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2017

Autoři: Maurizio de Giovanni. Vydavatel: Epocha 2017. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kosti na prach - Kathy ReichsPokles ceny

Kosti na prach - Kathy Reichs

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2017

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: Bauer Media červen 2017 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černá věž - P.D. James

Černá věž - P.D. James

  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: P.D. James. Vydavatel: MOTTO 2017. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Adam Dalgliesh…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt byla mým řemeslem - Karel Fořt

Smrt byla mým řemeslem - Karel Fořt

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Autoři: Karel Fořt. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

104 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Námluvy se zločinem - Ladislav BeranPokles ceny

Námluvy se zločinem - Ladislav Beran

  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ladislav Beran. Vydavatel: Moba 2017. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. O…

140 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Temné terárium - Řada nešťastných příhod 2 - Lemony Snicket

Temné terárium - Řada nešťastných příhod 2 - Lemony Snicket

  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lemony Snicket. Vydavatel: Egmont 2017. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

145 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dva hroby - Preston Douglas J.

Dva hroby - Preston Douglas J.

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Autoři: Preston Douglas J.. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

149 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Shanker Stuart - Samoregulace

Shanker Stuart - Samoregulace

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2017

nakl. Dobrovský, 2017, vázaná, s obálkou, 319 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shanker, Zekasová - Pod maskou lži

Shanker, Zekasová - Pod maskou lži

  • Brožovaná
  • Počet stran 299
  • Rok vydání 2017

nakl. Fragment, 2017, brožovaná, 299 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie