Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 017

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Der seltsame Fall des Dr. Jekyll und Mr. Hyde - Stevenson Robert Louis [DE] (2017, Měkká, aionas)

Der seltsame Fall des Dr. Jekyll und Mr. Hyde - Stevenson Robert Louis [DE] (2017,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
105 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
L'architecte du sultan

L'architecte du sultan

  • Brožovaná
  • Počet stran 704
  • Francouzština
  • Rok vydání 2017

Istanbul, au coeur de l'Empire ottoman, XVIe siecle. Le jeune Jahan débarque dans cette ville inconnue avec pour seul…

324 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
What Alice Knew - Cotterell, T. A.

What Alice Knew - Cotterell, T. A.

  • Thriller
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2017

An intriguing and layered psychological thriller, What Alice Knew will hold you fast till its startling conclusion-and then…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Hadohlavec - Peter May

Hadohlavec - Peter May

  • Čeština
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Americká patoložka Margaret Campbellová se vrací domů, kde ji však čeká kamion plný mrtvých Číňanů a konfrontace s vlastní…

294 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Du Iz Tak? (Carson Ellis)(Pevná)

Du Iz Tak? (Carson Ellis)(Pevná)

  • Rok vydání 2017

A 2017 Caldecott Honor BookThe creator of Home turns a droll eye to the natural world, with gorgeous art and a playful…

od 324 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Brookes Adam - Noční dravec

Brookes Adam - Noční dravec

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2017

nakl. Kniha Zlín, 2017, 1. vydání, vázaná, 416 stran, velmi dobrý stav…

od 39 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Noční dravec - Adam Brooks

Noční dravec - Adam Brooks

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2017

Autoři: Adam Brooks. Vydavatel: Kniha Zlín 2017. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Pracoval…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
JOHN CONNOLLY - Hněv andělů (Hněv andělů)

JOHN CONNOLLY - Hněv andělů (Hněv andělů)

  • Čeština
  • Počet stran 399
  • Rok vydání 2017

V hlubokých lesích Maine je objeven vrak letadla. Nikde se však ani nemihla zpráva o jeho zmizení, nikde nejsou žádná těla.…

100 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Llewellyn Tom - Černé klubko

Llewellyn Tom - Černé klubko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2017

nakl. Fragment, 2017, vázaná, lamino, 240 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bedenke, was du tust - George, Elizabeth [DE] (2017, Brožovaná, Goldmann)

Bedenke, was du tust - George, Elizabeth [DE] (2017, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017
  • Detektivka

Detective Barbara Havers folgt am liebsten ihrem Instinkt, Regeln und Vorschriften interessieren sie wenig. Doch nach einer…

118 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Chladnou zemí

Chladnou zemí

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2017

Pátrání po stopách dějin se stejně jako u Topolových předchozích próz i v této novele proplétá se surreálně-karnevalovým…

od 120 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Fatalne jaja diaboliada - Michaił Bułhakow [PL] (2017, Brožura, Wydawnictwo CM)

Fatalne jaja diaboliada - Michaił Bułhakow [PL] (2017, Brožura, Wydawnictwo CM)

  • Rok vydání 2017

0…

121 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Silou psů

Silou psů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 53
  • Rok vydání 2017

Poezii Miroslava Černého dlouhodobě formují inspirace z absolvovaných cest i práce na překladech starých ság, mýtů a…

od 123 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
MĘŻCZYZNA KTÓRY GONIŁ SWÓJ CIEŃ MILLENNIUM TOM 5 - DAVID LAGERCRANTZ [PL] (2017, Firma, Czarna Owca)

MĘŻCZYZNA KTÓRY GONIŁ SWÓJ CIEŃ MILLENNIUM TOM 5 - DAVID LAGERCRANTZ [PL] (2017,…

  • Rok vydání 2017

0…

125 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Jack Beechwhistle: Rise Of The Hairy Horror

Jack Beechwhistle: Rise Of The Hairy Horror

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2017

The world's a dangerous place. Luckily, Jack Beechwhistle is around to protect it. He might look like an ordinary boy, but…

od 127 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
I on je hrdý na Stalina

I on je hrdý na Stalina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 2017

Jedná se o beletristické zpracování skutečného příběhu z období stalinismu v tehdejším Sovětském svazu. Autor se snažil…

od 129 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Police – Jo Nesbø

Police – Jo Nesbø

  • Brožovaná
  • Počet stran 670
  • Francouzština
  • Rok vydání 2017

Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto…

327 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Harry Potter 7 - A dary smrti

Harry Potter 7 - A dary smrti

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 624
  • Rok vydání 2017

Harry čaká na Privátnej ceste. Fénixov rád prichádza, aby ho čo najbezpečnejšie presunul preč od Voldemorta a jeho…

429 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Reporter Who Knew Too Much

Reporter Who Knew Too Much

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 338
  • Rok vydání 2017

Was What's My Line TV Star, media icon, and crack investigative reporter and journalist Dorothy Kilgallen murdered for…

od 434 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Neuromancer: The groundbreaking cyberpunk thriller

Neuromancer: The groundbreaking cyberpunk thriller

  • Pevná / vázaná
  • Angličtina
  • Počet stran 297
  • Rok vydání 2017

The book that defined the cyberpunk movement, inspiring everything from The Matrix to Cyberpunk 2077.The sky above the port…

449 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Sherlock Holmes Short Stories - Conan Doyle, Arthur

Sherlock Holmes Short Stories - Conan Doyle, Arthur

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2017

Inspiring a long line of detective stories and Whodunnits, Conan Doyle's enigmatic anti-hero Sherlock Holmes is a constant…

od 500 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Black Echo - Michael Connelly

The Black Echo - Michael Connelly

  • Detektivka
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2017

From Number One bestseller Michael Connelly, author of The Poet and The Lincoln Lawyer, comes a new edition of the first…

od 218 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Rivals of the Republic - Freisenbruch, Annelise

Rivals of the Republic - Freisenbruch, Annelise

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2017

The gripping, masterfully executed historical thriller set in Ancient Rome…

od 225 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Earthly Remains - Donna Leon

Earthly Remains - Donna Leon

  • Thriller
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2017

Granted leave from the Questura, Commissario Guido Brunetti decides to finally take a well-earned break and visit…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
An English Murder - Hare, Cyril

An English Murder - Hare, Cyril

  • Detektivka
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2017

The snow is thick, the phone line is down, and no one is getting in or out of Warbeck Hall. With friends and family gathered…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Blood Sisters - Corry, Jane

Blood Sisters - Corry, Jane

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2017

THREE LITTLE GIRLS. ONE GOOD. ONE BAD. ONE DEAD. A spine-tingling psychological suspense about two women bound by a deadly…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Copycat - Lake, Alex

Copycat - Lake, Alex

  • Thriller
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2017

The gripping new psychological thriller from the bestselling author of After Anna and Killing Kate. Imitation is the most…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
After I've Gone - Green, Linda

After I've Gone - Green, Linda

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2017

An emotional psychological thriller from the #1 bestselling author of While My Eyes Were Closed.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Krvavé právo - Phillip Margolin

Krvavé právo - Phillip Margolin

  • Čeština
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Advokát Dale Masterson je bohatým a úspěšným zástupcem ropných a uhelných společností. Když je jeho podřízená, Christine…

299 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Spřízněné duše - Jessica Groseová

Spřízněné duše - Jessica Groseová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2017

Autoři: Jessica Groseová. Vydavatel: BETA Dobrovský 2017. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příliš krátký provaz - Matthew Fitzsimmons

Příliš krátký provaz - Matthew Fitzsimmons

  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Matthew Fitzsimmons. Vydavatel: Knižní klub 2017. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ Máří Magdaleny - Laurie R. KingPokles ceny

Případ Máří Magdaleny - Laurie R. King

  • Čeština
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Laurie R. King. Vydavatel: Argo 2017. Použitá kniha. Počet stran: 292. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V srpnu…

20 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Agatha Raisinová a výletníci z Dembley - M. C. Beaton

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley - M. C. Beaton

  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Autoři: M. C. Beaton. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Po půlroce stráveném v Londýně se Agatha Raisinová vrací…

21 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Umění v krvi - Bonnie MacbirdováPokles ceny

Umění v krvi - Bonnie Macbirdová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2017

Autoři: Bonnie Macbirdová. Vydavatel: Mladá fronta 2017. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

24 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nablízku - Lucie Whitehouseová

Nablízku - Lucie Whitehouseová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2017

Autoři: Lucie Whitehouseová. Vydavatel: BETA Dobrovský únor 2017 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové…

31 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Podsvětí - Michal Šefara

Podsvětí - Michal Šefara

  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Autoři: Michal Šefara. Vydavatel: Knižní klub 2017. Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - České a slovenské…

32 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
JUSSI ADLER-OLSEN - Žena v kleci (Žena v kleci)

JUSSI ADLER-OLSEN - Žena v kleci (Žena v kleci)

  • Čeština
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2017
  • Detektivka

První případ komisaře Mørcka z oddělení Q. Celosvětový bestseller. Komisař Carl Mørck je po traumatické události, utrpěné…

140 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Štolbová Eva - Vražda v Národním & Záhada ztraceného Maura

Štolbová Eva - Vražda v Národním & Záhada ztraceného Maura

  • Brožovaná
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 2017

nakl. Pejdlova Rosička, 2017, 1. vydání, brožovaná, 262 stran,, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Beaton M. C. - Agatha a výletníci z Dembley

Beaton M. C. - Agatha a výletníci z Dembley

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 143
  • Rok vydání 2017

nakl. Motto, 2017, vázaná, 143 stran, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
FitzSimmons Matthew - Příliš krátký provaz

FitzSimmons Matthew - Příliš krátký provaz

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2017

nakl. Knižní klub, 2017, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lindström Inga - Návraty

Lindström Inga - Návraty

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2017

vydal Liber Novus, 2017, brožovaná, 256 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kocour Bob - Bowen James (2017, vázaná, 248 stran)

Kocour Bob - Bowen James (2017, vázaná, 248 stran)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2017

nakl. Ikar, 2017 vázaná, 248 stran, velmi dobrý stav, bez obálky…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eisler Barry - Boží oko

Eisler Barry - Boží oko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2017

nakl. Plus, 2017, 1. vydání, vázaná, 400 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bilyeauová Nancy - Koruna

Bilyeauová Nancy - Koruna

  • Brožovaná
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2017

nakl. Euromedia Group, 2017, brožovaná, 480 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
ZERO K - DON DELILLO [PL] (2017, Měkká, Wydawnictwo Literackie)

ZERO K - DON DELILLO [PL] (2017, Měkká, Wydawnictwo Literackie)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2017

0…

131 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Towards Zero - Agatha Christie

Towards Zero - Agatha Christie

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Rok vydání 2017

Superintendent Battle is called to investigate a murder at the home of an elderly widow at a clifftop seaside house in…

od 134 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Last Breath - Karin Slaughter [EN] (2017, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

Last Breath - Karin Slaughter [EN] (2017, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2017

The fantastic prequel to THE GOOD DAUGHTER, the stunning new standalone from the No. 1 bestselling author of the Will Trent…

od 138 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Sixth Watch

The Sixth Watch

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 394
  • Rok vydání 2017

The newest instalment in the phenomenal Night Watch series. The streets of Moscow aren't safe. Vampires are attacking…

od 142 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie