
Confessions: The Murder of an Angel - Patterson, James
- Počet stran 304
- Rok vydání 2016
In the dramatic conclusion to the bestselling Confessions series, Tandy Angel's next murder case could be her own! Tandy…
v 2 obchodech

In the dramatic conclusion to the bestselling Confessions series, Tandy Angel's next murder case could be her own! Tandy…
v 2 obchodech

THE SECOND DEATH is the twenty-sixth spine-chilling mystery in Peter Tremayne's much-loved series featuring 7th-century…
v 2 obchodech

Autoři: Barnett Mac. Vydavatel: Mladá fronta 2016. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…
Restorio.cz

nakl. BB art, 2016, brožovaná, 270 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Luna is a gripping thriller about five corporate families caught in a bitter battle for supremacy in the harsh environment…
v 2 obchodech
![The Adventures of Sherlock Holmes - Artur Conan Doyle [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins Publishers)](/img/image-placeholder.png)
HarperCollins is proud to present its new range of best-loved, essential classics.…
MEGAKNIHY.cz

\nPrawda nie może wyjść na jaw. Zbyt wielu ma w tym interes Wiosną 2016 roku w starym opactwie pojawia się ciało. Sprawę…
MEGAKNIHY.cz

A tense and gripping psychological thriller from award-winning Swedish crime writer, Hkan Nesser…
Bookshop.cz
![Agatha Raisin and the Curious Curate - M. C. Beaton [EN] (2016, Brožovaná, Little, Brown Book Group)](/img/image-placeholder.png)
Number 13 in the bestselling Agatha Raisin murder mystery series…
Bookshop.cz

A dark and richly atmospheric thriller, perfect for fans of Laura Purcell's The Silent Companions, Sarah Perry's Melmoth and…
Bookshop.cz

New "Macmillan Collector's Library" pocket editions of these classic novels and stories. Collector's Library was bought by…
v 5 obchodech

British sniper Craig Harrison describes his active service in the Balkans, Iraq and Afghanistan, giving heart-stopping…
v 4 obchodech

The hit BBC series Sherlock has introduced a whole new generation of fans to Arthur Conan Doyle's legendary detective. In…
v 3 obchodech

Based in part on his own childhood in Harlem, the author chronicles a fourteen-year-old boy's discovery of the terms of his…
v 5 obchodech

Autoři: Samuel S. Thomas. Vydavatel: Moba 2016. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Historické detektivky. Do…
Restorio.cz

Autoři: Faye Lyndsay. Vydavatel: Paseka leden 2016 . Použitá kniha. Počet stran: 340. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Před…
Restorio.cz

Autoři: Елена Мирошникова. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Lee Child. Vydavatel: BB art 2016. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V objetí…
Restorio.cz

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress únor 2016 . Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Clancy, Tom,Greaney, Mark,Háčik, Ľubomír. Vydavatel: BB/art 2016. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…
Restorio.cz

Autoři: Arthur Conan Doyle. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

nakl. Dobrovdký, 2016, vázaná, s obálkou, 352 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Gemini Publishing, 2016, vázaná, s obálkou, 208 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 2016, vázaná, s obálkou, 222 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2016, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, zadní předsádka popsaná poznámkymi…
Antikvariát u kostela

nakl. Kniha Zlín, 2016, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 520 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená a podlepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 2016, vázaná, s obálkou, 140 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka natržená a podlepená…
Antikvariát u kostela

Honba za nejcenějšími známkami světa, nakl. BB art, 2016, brožovaná, 294 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela
Pokles ceny\nILE ZROBISZ, BY ODWRÓCIĆ WZROK?\nPaździernik 2016, Kraków. Wczesnym rankiem po Czarnym Proteście znalezione zostają zwłoki…
MEGAKNIHY.cz

DEAVER. DANGEROUSLY GOOD. 9am, 31st December. A man gets onto the packed escalator of a metro station and fires a silenced…
v 3 obchodech
![Finders Keepers - Stephen King [EN] (2016, Brožovaná, Simon & Schuster US)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Stone Cold - Swindells, Robert [EN] (2016, Brožovaná, Penguin UK)](/img/image-placeholder.png)
Stone Cold is a Carnegie Medal-winning thriller by Robert Swindells. It is one of The Originals from Penguin - iconic,…
MEGAKNIHY.cz
![Dornenmädchen - Karen Rose [DE] (2016, Brožovaná, Droemer/Knaur)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Die Sterntaler-Verschwörung - Jan Seghers [DE] (2016, Brožovaná, Rowohlt TB.)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Mord im Elsass - Vitrac, Jules [DE] (2016, Brožovaná, Rowohlt TB.)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Dr. Siri und der explodierende Drache - Cotterill, Colin [DE] (2016, Brožovaná, Goldmann)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

Steam rises from the water and as it clears, a body is revealed in the ghostly light. A sickening thud is heard as a man's…
v 2 obchodech

With the velocity of a thriller, All Involved is an epic story of race, revenge and loyalty during the LA riots.…
Bookshop.cz

Amateur sleuth Mordecai Tremaine is back in another classic mystery from the author of Murder for ChristmasWhen Mordecai…
Bookshop.cz

Produkt Sherlock Holmes in Montague Street zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele MX Publishing.…
Bookshop.cz

Autoři: James Rollins,Rebecca Cantrell. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Zemětřesení u izraelské Masady zabije…
Restorio.cz

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: C.D. Payne. Vydavatel: Jota 2016. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…
Restorio.cz

Autoři: Sir Arthur Conan Doyle. Počet stran: 308. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Návrat Sherlocka Holmese…
Restorio.cz

Autoři: Jeffery Deaver. Vydavatel: Domino 2016. Použitá kniha. Počet stran: 656. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Amélie…
Restorio.cz

Autoři: James Rollins. Vydavatel: BB art 2016. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Ve víru…
Restorio.cz

Autoři: Elizabeth Peters. Vydavatel: Alpress 2016. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Althea…
Restorio.cz

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress březen 2016 . Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz