Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 015

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Krajinou mrtvých mužů - Robert Ryan

Krajinou mrtvých mužů - Robert Ryan

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2015

Autoři: Robert Ryan. Vydavatel: PLUS říjen 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 464. Žánr: Knihy - Historické detektivky. V…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nesbo Jo - Půlnoční slunce: Krev na sněhu II

Nesbo Jo - Půlnoční slunce: Krev na sněhu II

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 2015

nakl. Kniha Zlín, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 213 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
In deinem Namen, 1 MP3-CD - Coben, Harlan

In deinem Namen, 1 MP3-CD - Coben, Harlan

  • Rok vydání 2015
  • Detektivka

Coben ist einer der ganz, ganz Grossen. Gillian Flynn 15 Jahre ist es her, dass Detective Nap Dumas seinen Zwillingsbruder…

200 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sršeň - Dušan Mrekaj

Sršeň - Dušan Mrekaj

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Autoři: Dušan Mrekaj. Vydavatel: JOEL 2015. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Ve…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Piková sedma - Alica Bartková

Piková sedma - Alica Bartková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2015

Autoři: Alica Bartková. Vydavatel: Vydavateľstvo Tatran duben 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy -…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Konec lupiče-legendy - Miloslav Martínek

Konec lupiče-legendy - Miloslav Martínek

  • Čeština
  • Počet stran 109
  • Rok vydání 2015

Autoři: Miloslav Martínek. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2015. Použitá kniha. Počet stran: 109. Žánr: Knihy -…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak zabít svého šéfa: Příručka stážisty + Obyčejný pátek - Shane Kuhn

Jak zabít svého šéfa: Příručka stážisty + Obyčejný pátek - Shane Kuhn

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2015

Autoři: Shane Kuhn. Vydavatel: Knižní klub 2015. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
14 nejlepších detektivních povídek roku 2014

14 nejlepších detektivních povídek roku 2014

  • Čeština
  • Počet stran 143
  • Rok vydání 2015

Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2015. Použitá kniha. Počet stran: 143. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka v botách, Dům, co postavil Jack, Tři slepé myšky - Ed McBain

Kočka v botách, Dům, co postavil Jack, Tři slepé myšky - Ed McBain

  • Čeština
  • Rok vydání 2015

Autoři: Ed McBain. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Blake Soule Amanda - Rytmus rodiny

Blake Soule Amanda - Rytmus rodiny

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2015

nakl. Anag, 2015, brožovaná, 272 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Kočka v botách, Dům, co postavil Jack, Tři slepé myšky

McBain Ed - Kočka v botách, Dům, co postavil Jack, Tři slepé myšky

  • Brožovaná
  • Počet stran 575
  • Rok vydání 2015

nakl. BB art, 2015, brožovaná, 575 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kallentoft Mons - Zack

Kallentoft Mons - Zack

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2015

nakl. Host, 2015, 1. vydání, vázaná, 400 stran, pěkný stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oupic Miroslav - Naše skvělá firma

Oupic Miroslav - Naše skvělá firma

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2015

nakl. Brána, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 192 stran, výborný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - V nemilosti

Francis Dick - V nemilosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 2015

nakl. Knižní klub, 2015, vázaná, s obálkou, 262 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cook Robin - Nákaza

Cook Robin - Nákaza

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2015

nakl. Knižní klub, 2015, vázaná, s obálkou, 208 stran, velmi dobrý stav…

95 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornish D. M. - Lampář

Cornish D. M. - Lampář

  • Brožovaná
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2015

nakl. Fragment, 2015, brožovaná, 576 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gegenschlag - Jordan, Will [DE] (2015, Brožovaná, Blanvalet)

Gegenschlag - Jordan, Will [DE] (2015, Brožovaná, Blanvalet)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Deathbook - Andreas Winkelmann [DE] (2015, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Deathbook - Andreas Winkelmann [DE] (2015, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tod einer Ärztin - Schneider, Hansjörg [DE] (2015, Brožovaná, Diogenes)

Tod einer Ärztin - Schneider, Hansjörg [DE] (2015, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ein paar Tage Licht - Bottini, Oliver [DE] (2015, Brožovaná, DuMont Buchverlag)

Ein paar Tage Licht - Bottini, Oliver [DE] (2015, Brožovaná, DuMont Buchverlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zero Day - David Baldacci [DE] (2015, Brožovaná, Heyne)

Zero Day - David Baldacci [DE] (2015, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015

'Baldacci ist ein Meister des Verschwörungsthrillers.' Washington Post…

204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ostfriesenfeuer - Klaus-Peter Wolf [DE] (2015, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

Ostfriesenfeuer - Klaus-Peter Wolf [DE] (2015, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Quarry - Collins, Max Allan

Quarry - Collins, Max Allan

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2015
  • Thriller

When a murder-for-pay assignment goes horribly wrong, Quarry sets out to find out who hired him - and take revenge.…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mistři thrilleru : strhující povídky od nejlepších autorů thrillerů - Jeffery Deaver

Mistři thrilleru : strhující povídky od nejlepších autorů thrillerů - Jeffery Deaver

  • Čeština
  • Rok vydání 2015

Autoři: Jeffery Deaver. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neboj se - Když se začnu bát, otevřu dveře zlu - Lisa Gardner

Neboj se - Když se začnu bát, otevřu dveře zlu - Lisa Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2015

Autoři: Lisa Gardner. Vydavatel: Knižní klub březen 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na velké planině - Johan Theorin

Na velké planině - Johan Theorin

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2015

Autoři: Johan Theorin. Vydavatel: Moba 2015. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na rozlehlé…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrdinové z Dračí ulice - Tajemná korunovace - Bernd Perplies, Christian Humberg - Bernd Perplies

Hrdinové z Dračí ulice - Tajemná korunovace - Bernd Perplies, Christian Humberg -…

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Autoři: Bernd Perplies. Vydavatel: Fragment 2015. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sedm divů světa Hrobka stínů - Peter Lerangis

Sedm divů světa Hrobka stínů - Peter Lerangis

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2015

Autoři: Peter Lerangis. Vydavatel: Egmont leden 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Detektivní a…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na zabití - Peter Swanson

Na zabití - Peter Swanson

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2015

Autoři: Peter Swanson. Vydavatel: Paseka říjen 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Atlas strašidel - Atlas výskytu domácích strašidel v Čechách, na Moravě a ve Slezsku pro odbornou, širokou i dlouhou veřejnost - Daniela Krolupperová

Atlas strašidel - Atlas výskytu domácích strašidel v Čechách, na Moravě a ve Slezsku…

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2015

Autoři: Daniela Krolupperová. Vydavatel: Albatros Media 2015. Použitá kniha. Počet stran: 80. Žánr: Knihy - Detektivní a…

83 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cesta kostlivců - Val McDermid

Cesta kostlivců - Val McDermid

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2015

Autoři: Val McDermid. Vydavatel: BB art 2015. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Zlo nezná…

85 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sehlberg Dan T. - Sinón

Sehlberg Dan T. - Sinón

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 362
  • Rok vydání 2015

nakl. Kniha Zlín, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 362 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
James Peter - Smrt ze záznamu

James Peter - Smrt ze záznamu

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2015

nakl. Brána, 2015, brožovaná, 360 stran, dobrý stav…

115 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Birkefeld R., Hachmeister G. - Berlínská past

Birkefeld R., Hachmeister G. - Berlínská past

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2015

nakl. Garamond, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, výborný stav…

139 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King William - Příběhy Kormaka Strážce: Rozvrácené město, Sběratel lebek

King William - Příběhy Kormaka Strážce: Rozvrácené město, Sběratel lebek

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2015

nakl. Polaris, 2015, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, výborný stav…

270 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Howey Hugh - Turnus

Howey Hugh - Turnus

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2015

nakl. Knižní klub, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 480 stran, velmi dobrý stav…

850 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Raven - Poe, Edgar [EN] (2015, Brožovaná, Kids Can Press)

The Raven - Poe, Edgar [EN] (2015, Brožovaná, Kids Can Press)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
207 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Immortals - Lister Ruth [EN] (2015, Brožovaná, Old Street Publishing)

The Immortals - Lister Ruth [EN] (2015, Brožovaná, Old Street Publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
207 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Distance - Giltrow, Helen

Distance - Giltrow, Helen

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2015
  • Thriller

A blistering debut thriller that introduces the coolest heroine in contemporary suspense fiction. 'Fast, hard and very, very…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Futuristic Violence and Fancy Suits - David Wong Titan Books

Futuristic Violence and Fancy Suits - David Wong Titan Books

  • Angličtina
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2015

The first book in the Zoey Ashe series of sci-fi thrillers and winner of the 2016 Alex Award by New York Times bestselling…

od 207 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Buried in Cornwall - Bolitho, Janie (Author)

Buried in Cornwall - Bolitho, Janie (Author)

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2015
  • Detektivka

After the death of her husband, Rose Trevelyan lives peacefully in Cornwall. But when she hears terrified screams, Rose…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
A Brief History of Seven Killings - James Marlon [EN] (2015, Brožovaná, Riverhead Books)

A Brief History of Seven Killings - James Marlon [EN] (2015, Brožovaná, Riverhead…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015

Winner of the 2015 Man Booker Prize A recipient of the 2015 American Book Award One of the Top 10 Books of 2014 - Michiko…

211 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Son - Jo Nesbø [EN] (2015, Brožovaná, Random House UK Ltd)

The Son - Jo Nesbø [EN] (2015, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015

OVER 30 MILLION BOOKS SOLD WORLDWIDE. SONNY'S ON THE RUN. Sonny is a model prisoner. He listens to the confessions of other…

219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Cinderella Murder - Mary Higgins Clark [EN] (2015, Brožovaná, Pocket Books)

The Cinderella Murder - Mary Higgins Clark [EN] (2015, Brožovaná, Pocket Books)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Moriarty - Anthony Horowitz

Moriarty - Anthony Horowitz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2015

Autoři: Anthony Horowitz. Vydavatel: Argo 2015. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Sherlock…

105 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem - Ursel Scheffler

Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem - Ursel Scheffler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2015

Autoři: Ursel Scheffler. Vydavatel: Fragment březen 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

129 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dlouhá noc - Amanda Quick

Dlouhá noc - Amanda Quick

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Autoři: Amanda Quick. Vydavatel: Baronet 2015. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Po…

150 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jirkův vesmírný lov pokladů - Lucy Hawking

Jirkův vesmírný lov pokladů - Lucy Hawking

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lucy Hawking. Vydavatel: Universum 2015. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

180 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie