Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 015

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Kuromoriho meč - Jason Rohan

Kuromoriho meč - Jason Rohan

  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2015
  • Brožovaná

Autoři: Jason Rohan. Vydavatel: Egmont 2015. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Liška Vladimír - Odhalená tajemství Adolfa Hitlera

Liška Vladimír - Odhalená tajemství Adolfa Hitlera

  • Brožovaná
  • Počet stran 217
  • Rok vydání 2015

nakl. XYZ, 2015, brožovaná, 217 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wer ohne Schande ist - Leena Lehtolainen [DE] (2015, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Wer ohne Schande ist - Leena Lehtolainen [DE] (2015, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lovci vran - Faye Lyndsay

Lovci vran - Faye Lyndsay

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 370
  • Rok vydání 2015

Autoři: Faye Lyndsay. Vydavatel: Paseka srpen 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 370. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Píše…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zabijákova výbava - Gianni Biondillo

Zabijákova výbava - Gianni Biondillo

  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2015
  • Brožovaná

Autoři: Gianni Biondillo. Vydavatel: Panteon 2015. Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Temný…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dva páry očí, které lhaly - Uher, František,Cílek, Roman,Vaněk, Jan J.,Beran, Ladislav,Houser, Jiří,Kocián, Jiljí

Dva páry očí, které lhaly - Uher, František,Cílek, Roman,Vaněk, Jan J.,Beran,…

  • Čeština
  • Rok vydání 2015

Autoři: Uher, František,Cílek, Roman,Vaněk, Jan J.,Beran, Ladislav,Houser, Jiří,Kocián, Jiljí. Vydavatel: Pražská…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Exekutor - Jiří Pánek

Exekutor - Jiří Pánek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2015

Autoři: Jiří Pánek. Vydavatel: Naše vojsko 2015. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pomsta přílivu - Haynes Elizabeth

Pomsta přílivu - Haynes Elizabeth

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2015

Autoři: Haynes Elizabeth. Vydavatel: Argo 2015. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Nový…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Postrach Jižních teritorií - Caroline Carlsonová

Postrach Jižních teritorií - Caroline Carlsonová

  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2015
  • Pevná / vázaná

Autoři: Caroline Carlsonová. Vydavatel: HOST 2015. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McMahon Tony - Soumrak templářů

McMahon Tony - Soumrak templářů

  • Brožovaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2015

nakl. Euromedia Group, 2015, brožovaná, 352 stran, pěkný stav v knize, spodní růžek obálky trochu zohýbaný…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Saudková Sára - Ta zrzavá

Saudková Sára - Ta zrzavá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2015

Láska, nenávist, a to mezi tím, nakl. Mladá fronta, 2015, 1. vydání, vázaná, 296 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Maurer Jörg - Kraj padavých větrů

Maurer Jörg - Kraj padavých větrů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2015

nakl. Dobrovský, 2015, vázaná, 248 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Procitnutí

Steel Danielle - Procitnutí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2015

nakl. Ikar, 2015, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Green John - Příliš mnoho Kateřin

Green John - Příliš mnoho Kateřin

  • Brožovaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2015

nakl. Euromedia Group, 2015, brožovaná, 238 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Procházka Jiří W., Smolíková Klára - Mrtvá šelma

Procházka Jiří W., Smolíková Klára - Mrtvá šelma

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2015

nakl. Plus, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 328 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schefflerová Ursel - Detektiv Klubko: Případ černého ducha

Schefflerová Ursel - Detektiv Klubko: Případ černého ducha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2015

nakl. Fragment, 2015, vázaná, lamino, 112 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Killmousky - Lewitscharoff, Sibylle [DE] (2015, Brožovaná, Suhrkamp)

Killmousky - Lewitscharoff, Sibylle [DE] (2015, Brožovaná, Suhrkamp)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Nest des Teufels - Leena Lehtolainen [DE] (2015, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Das Nest des Teufels - Leena Lehtolainen [DE] (2015, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Die Schatten und der Regen - Håkan Nesser [DE] (2015, Brožovaná, btb)

Die Schatten und der Regen - Håkan Nesser [DE] (2015, Brožovaná, btb)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tage des letzten Schnees - Jan Costin Wagner [DE] (2015, Brožovaná, Goldmann)

Tage des letzten Schnees - Jan Costin Wagner [DE] (2015, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Und morgen du, 2 MP3-CDs - Ahnhem, Stefan [DE] (2015, CD-Audio, Hörbuch Hamburg)

Und morgen du, 2 MP3-CDs - Ahnhem, Stefan [DE] (2015, CD-Audio, Hörbuch Hamburg)

  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
174 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dr. Jekyll und Mr. Hyde - Stevenson, Robert Louis [DE] (2015, Brožovaná, Diogenes)

Dr. Jekyll und Mr. Hyde - Stevenson, Robert Louis [DE] (2015, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
177 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Good Soldier. Die allertraurigste Geschichte, englische Ausgabe - Ford, Ford Madox

The Good Soldier. Die allertraurigste Geschichte, englische Ausgabe - Ford, Ford…

  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
177 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Třikrát Richard Kubík - Roman Cílek

Třikrát Richard Kubík - Roman Cílek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2015

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Alpress leden 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda v nemocnici - Eva Houserová

Vražda v nemocnici - Eva Houserová

  • Čeština
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2015

Autoři: Eva Houserová. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2015. Použitá kniha. Počet stran: 104. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Verdorbenes Blut - Geoffrey Girard

Verdorbenes Blut - Geoffrey Girard

  • Rok vydání 2015

Autoři: Geoffrey Girard. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vím, že jsi nevinný - František Uher

Vím, že jsi nevinný - František Uher

  • Čeština
  • Počet stran 99
  • Rok vydání 2015

Autoři: František Uher. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2015. Použitá kniha. Počet stran: 99. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rozštěpený rozum - Igor Kronnyj

Rozštěpený rozum - Igor Kronnyj

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2015

Autoři: Igor Kronnyj. Vydavatel: Naše vojsko 2015. Použitá kniha. Počet stran: 384. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Der Killer im Lorbeer - Arthur Escroyne

Der Killer im Lorbeer - Arthur Escroyne

  • Rok vydání 2015

Autoři: Arthur Escroyne. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlověstný podzim - G. M. MallietováPokles ceny

Zlověstný podzim - G. M. Mallietová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2015

Autoři: G. M. Mallietová. Vydavatel: MOTTO červenec 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Modrá krev - Thomas Brezina

Modrá krev - Thomas Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2015

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Fragment 2015. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cross Joe - Šťávový restart

Cross Joe - Šťávový restart

  • Brožovaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2015

nakl. Anag, 2015, brožovaná, 318 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Palmer Isabelle - Zahrada na balkoně

Palmer Isabelle - Zahrada na balkoně

  • Brožovaná
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2015

nakl. Fragment, 2015, 1. vydání, brožovaná, 142 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simukková Salla - Černá jako eben

Simukková Salla - Černá jako eben

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2015

nakl. Egmont, 2015, 1. vydání, vázaná, 144 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaplan Krystyna - Aféra Eduarda VII.

Kaplan Krystyna - Aféra Eduarda VII.

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2015

Anglický král a modistka, nakl. Brána, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Procházka, Smolíková - Mrtvá šelma

Procházka, Smolíková - Mrtvá šelma

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 325
  • Rok vydání 2015

nakl. Plus, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 325 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doležalová Marie - Kafe @ cigárko

Doležalová Marie - Kafe @ cigárko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 261
  • Rok vydání 2015

nakl. Domino, 2015, 1. vydání, vázaná, 261 stran, velmi dobrý stav v knize, obálka malinko zašlá…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Paulová Fiona - Špaček

Paulová Fiona - Špaček

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2015

nakl. Egmont, 2015, vázaná, 256 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tuomainen Antti - Moje temné srdce

Tuomainen Antti - Moje temné srdce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 266
  • Rok vydání 2015

nakl. Kniha Zlín, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 266 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sherlock Holmes - James Lovegrove [EN] (2015, Brožovaná, Titan Books Ltd)

Sherlock Holmes - James Lovegrove [EN] (2015, Brožovaná, Titan Books Ltd)

  • Rok vydání 2015

March 1895, and at Oxford University, a Professor Quantock claims he has built a computational device capable of analytical…

od 184 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Accident - Chris Pavone Faber and Faber

The Accident - Chris Pavone Faber and Faber

  • Angličtina
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2015
  • Brožovaná

From Edgar Award-winning Chris Pavone, author of the Sunday Times and New York Times bestseller The Expats, comes a riveting…

od 184 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Angel Killer - Mayne, Andrew

Angel Killer - Mayne, Andrew

  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2015

Features Jessica Blackwood, FBI Agent and ex-illusionist. Called in because of her past to offer expertise on the mysterious…

od 184 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Love Letters to the Dead

Love Letters to the Dead

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 322
  • Rok vydání 2015

Sometimes the best letters are the ones that go unanswered It begins as an assignment for English class: write a letter to a…

od 186 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Tiefschwarze Melodie - Shepherd, Catherine [DE] (2015, Brožovaná, Kafel Verlag)

Tiefschwarze Melodie - Shepherd, Catherine [DE] (2015, Brožovaná, Kafel Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
186 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Yasemins Kiosk - Antons, Christiane

Yasemins Kiosk - Antons, Christiane

  • Rok vydání 2015

In einem Mehrfamilienhaus in Bielefeld treffen drei Frauen aufeinander, deren Biografien kaum unterschiedlicher sein…

187 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Acceptance

Acceptance

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2015

THE THIRD VOLUME OF THE EXTRAORDINARY SOUTHERN REACH TRILOGY – NOW A MAJOR MOTION PICTURE WRITTEN AND DIRECTED BY ALEX…

od 196 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Personal - Lee Child [EN] (2015, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

Personal - Lee Child [EN] (2015, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015

Jack Reacher walks alone. Once a go-to hard man in the US military police, now he's a drifter of no fixed abode. And Reacher…

od 198 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Ďáblova hora - Deon Meyer

Ďáblova hora - Deon Meyer

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2015

Autoři: Deon Meyer. Vydavatel: Moba 2015. Použitá kniha. Počet stran: 456. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Bývalý voják…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie