
Wschodni grom - Pawelek Jakub
- Rok vydání 2015
Maj 2015 Gigantyczna eksplozja niszczy polską magistralę przemysłową. Wszystkie tropy prowadzą do Moskwy, która gwałtownie…
MEGAKNIHY.cz

Maj 2015 Gigantyczna eksplozja niszczy polską magistralę przemysłową. Wszystkie tropy prowadzą do Moskwy, która gwałtownie…
MEGAKNIHY.cz

'Vladimir Nabokov was a literary genius' David Lodge'Of all my novels this bright brute is the gayest', Nabokov wrote of…
Luxor.cz

Detective Wesley Peterson investigates another mysterious and deathly case on his 19th adventure in Kate Ellis's captivating…
v 2 obchodech

Sonny je ideální vězeň. V moderní, přísně střežené věznici Staten se těší značné oblibě, neboť slouží ostatním vězňům jako…
SEVT

"Neonacisti v Rusku pravidelně zabíjejí lidi. V novinách se ocitají strohé údaje z policejních souhrnných zpráv. ,Podřezaný…
v 6 obchodech

Autoři: Mark Dawson. Vydavatel: Alpress září 2015 . Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky. John…
Restorio.cz

Když se Tandy jednoho dne probudí, zjistí, že její rodiče byli zavražděni. V tuto chvíli jsou jisté jen tři věci. Zaprvé…
modralupa.cz

napsali Cílek, Vaněk, Beran, Beráková, Houserovi, Jirotka, nakl. Pražská vydavatelská společnost, 2015, brožovaná, 160 stran…
Antikvariát u kostela

Detektivní příběh ve francouzském jazyce.…
Ajshop.cz

Un viaggio con suo padre verso il paesino tra le Dolomiti da cui proviene la famiglia paterna sarebbe la scusa perfetta per…
v 2 obchodech

Új kötetekkel bővült a Kis felfedezők sorozat, amelyet a Magyar Gyerekirodalmi Intézet 2015-ben az év 50 legjobb…
Enbook.cz

A woman is killed by a poisoned dart in the enclosed confines of a commercial passeneger plane...…
v 6 obchodech

The Headless Horseman faces off with Ichabod Crane in "The Legend of Sleepy Hollow," a ghost story of enduring popularity…
Luxor.cz

Produkt No Police Like Holmes - Andriacco, Dan zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele MX Publishing.…
Bookshop.cz

When Chief Inspector Chen Cao is offered a week's break at a luxurious resort near Lake Tai, he accepts immediately.…
v 3 obchodech

Chris Ryan gets you closer to the action as SAS hero Danny Black is recruited to an assassination squad tasked with hunting…
Bookshop.cz

Exiled from Paris, Maigret discovers some disturbing secrets in a sleepy coastal town in this new translation, book…
Bookshop.cz

A standalone supernatural thriller from the author of the chilling Merrily Watkins Mysteries. A haunted Tudor farm house,…
Bookshop.cz

A definitive collection of true crime stories and reportage from the No. 1 bestselling crime writer…
Bookshop.cz

A Book of Psalms murder mystery, set in a Norfolk parish.…
v 2 obchodech

Autoři: Grégory Samak. Vydavatel: Plus 2015. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na sklonku…
Restorio.cz

Autoři: Lee Child. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Simon Brett. Vydavatel: XYZ 2015. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Michal Hvorecký. Vydavatel: Argo 2015. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Marcus Sedgwick. Vydavatel: COOBOO 2015. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Otec…
Restorio.cz

Autoři: Maxim Leo. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Pierre Lemaitre. Vydavatel: Kniha Zlín 2015. Použitá kniha. Počet stran: 292. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz

Knihu s názvem Blood on Snow : Der Auftrag – thriller napsal norský spisovatel a autor JO NESBO. Kniha Blood on Snow : Der…
modralupa.cz

napsali Cílek, Vaněk, Falteisek, Jirotka, Houserovi, nakl. Pražská vydavatelská společnost, 2015, brožovaná, 160 stran pěkný…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2015. 1. vydání, vázaná, 204 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

První český fotbalový thriller, nakl. Brána, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2015, vázaná, s obálkou, 328 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Euromedia Group, 2015, brožovaná, 176 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Fragment, 2015, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 2015, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, dobrý stav v knize, na deskách mapka od navlhnutí, obálka…
Antikvariát u kostela

Jason Bourne is back - top-notch thriller from Robert Ludlum's legendary series. 'Olympic style, all-out espionage' DAILY…
v 2 obchodech
![Shutter Island - Dennis Lehane [DE] (2015, Brožovaná, Diogenes)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Hab und Gier - Ingrid Noll [DE] (2015, Brožovaná, Diogenes)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

\nJest rok 2015. Cały kraj szykuje się do wyborów parlamentarnych, a Europą wstrząsa kryzys uchodźczy. W Poznaniu niedaleko…
MEGAKNIHY.cz
![Der Fall Moriarty - Anthony Horowitz [DE] (2015, Brožovaná, Insel Verlag)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Mord im Herbst - Henning Mankell [DE] (2015, Brožovaná, DTV)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Geheimer Ort - Tana French [DE] (2015, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)](/img/image-placeholder.png)
Krimis der Irin Tana French sind Wunderwerke. Weil sie den Leser nicht nur mit spannenden Plots, sondern auch einer…
MEGAKNIHY.cz
![Zoo - James Patterson [DE] (2015, Brožovaná, Goldmann)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

`IMPECCABLE DESCRIPTIONS MADE THE STORY COME ALIVE ... EXHILARATING STUFF' THE SUN*The first in an electrifying new British…
v 2 obchodech

It begins with a father calling his daughter, but whoever answers is not Pia but his daughter's killer. And he is not the…
v 2 obchodech

A killer with a passion for the past, his victims tortured beyond endurance, all done in the name of a game...DIE FOR ME is…
v 4 obchodech

Based on the many notes and evidence gathered during the course of Sherlock Holmes's investigations, this book features a…
v 2 obchodech

Autoři: Deon Meyer. Vydavatel: Moba 2015. Použitá kniha. Počet stran: 396. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Někdo by…
Restorio.cz