Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 014

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
City Of Bones - Michael Connelly Orion

City Of Bones - Michael Connelly Orion

  • Angličtina
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2014

The outstanding eighth Harry Bosch thriller from the award-winning No. 1 bestselling author of The Lincoln Lawyer. City of…

od 219 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Únos - Kathy Reichs

Únos - Kathy Reichs

  • Čeština
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2014
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: BB art 2014. Použitá kniha. Počet stran: 382. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Tory…

106 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McFarlaneová Mhairi - Na první pohled

McFarlaneová Mhairi - Na první pohled

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 403
  • Rok vydání 2014

nakl. Pavel Dobrovský-Beta, 2014, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 403 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Die Deutschlehrerin - Taschler, Judith W. [DE] (2014, Brožovaná, Droemer/Knaur)

Die Deutschlehrerin - Taschler, Judith W. [DE] (2014, Brožovaná, Droemer/Knaur)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tod in Blau - Goga, Susanne [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

Tod in Blau - Goga, Susanne [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Grießnockerlaffäre - Falk, Rita [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

Grießnockerlaffäre - Falk, Rita [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Přízrak - Jack Du Brul

Přízrak - Jack Du Brul

  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2014

Autoři: Jack Du Brul. Vydavatel: BB art 2014. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V říjnu…

110 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Der Tanz der Möwe - Commissario Montalbano erblickt die Wahrheit am Horizont. Roman - Andrea Camilleri

Der Tanz der Möwe - Commissario Montalbano erblickt die Wahrheit am Horizont. Roman…

  • Rok vydání 2014

Autoři: Andrea Camilleri. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

113 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektiv Klubko – Tajemství žlutého kufru - Ursel Scheffler

Detektiv Klubko – Tajemství žlutého kufru - Ursel Scheffler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2014

Autoři: Ursel Scheffler. Vydavatel: Fragment 2014. Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

120 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bella a Sebastián - Nicolas Vanier

Bella a Sebastián - Nicolas Vanier

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2014

Autoři: Nicolas Vanier. Vydavatel: Albatros Media 2014. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Detektivní a…

134 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy v nakladatelství - Phyllis D. Jamesová

Vraždy v nakladatelství - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 458
  • Rok vydání 2014

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO únor 2014 . Použitá kniha. Počet stran: 458. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

155 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Složka 64 (brožované) - Jussi Adler-Olsen

Složka 64 (brožované) - Jussi Adler-Olsen

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 542
  • Rok vydání 2014

Autoři: Jussi Adler-Olsen. Vydavatel: HOST 2014. Použitá kniha. Počet stran: 542. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Čtvrtý…

161 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Volání Kukačky - První případ Cormorana Strika - Robert Galbraith

Volání Kukačky - První případ Cormorana Strika - Robert Galbraith

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2014

Autoři: Robert Galbraith. Vydavatel: PLUS 2014. Použitá kniha. Počet stran: 480. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

245 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fry Michael - Povedená partička: Past na surovce

Fry Michael - Povedená partička: Past na surovce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2014

nakl. Knižní klub, 2014, 1. vydání, vázaná, lamino, 224 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Flynnová Gillian - Temné kouty

Flynnová Gillian - Temné kouty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2014

nakl. Knižní klub, 2014, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 448 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Figes Orlando - Navštěvuj mě v snu

Figes Orlando - Navštěvuj mě v snu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 234
  • Rok vydání 2014

nakl. Beta-Dobrovský, 2014, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 234 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Krbcová Lenka - Stín a jeko kluk

Krbcová Lenka - Stín a jeko kluk

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2014

ilustrace Katarina Gasko, nakl. Albatros Media, 2014, 1. vydání, vázaná, 48 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Day Silvia - Nemravné známosti

Day Silvia - Nemravné známosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 334
  • Rok vydání 2014

nakl. Dobrovský, 2014, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 334 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rufin Jean-Christophe - Červený obojek

Rufin Jean-Christophe - Červený obojek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2014

nakl. Garamond, 2014, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 136 stran, ftografické přílohy, velmi pěkný stav…

130 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Třeštík Michael - Komu zvoní mobil

Třeštík Michael - Komu zvoní mobil

  • Brožovaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2014

nakl. Gasset - Allan Gintel, 2014, brožovaná, 96 stran, pěkný stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mordseekrabben - Koch, Krischan [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

Mordseekrabben - Koch, Krischan [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Thirteen - Hoyle, Tom

Thirteen - Hoyle, Tom

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2014

A fast-paced, gripping YA thriller about a boy targeted by a murderous cult leader. For fans of CHERUB and Gone.…

od 224 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Hound of the Baskervilles - Doyle, Arthur Conan [DE-EN] (2014, Brožovaná, Klett)

The Hound of the Baskervilles - Doyle, Arthur Conan [DE-EN] (2014, Brožovaná, Klett)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
228 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rubbernecker - Belinda Bauer [EN] (2014, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

Rubbernecker - Belinda Bauer [EN] (2014, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

`Contains one of the most startling plots in contemporary crime fiction' Sunday TimesPatrick has uncovered a crime that the…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Unlucky 13 - James Patterson [EN] (2014, Brožovaná, Cornerstone)

Unlucky 13 - James Patterson [EN] (2014, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

The bestselling 13th novel in the Women's Murder Club seriesA LANDMARK MURDERWhen two dead bodies are found inside a wrecked…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Burden of Proof - Scott Turow [EN] (2014, Brožovaná, Pan Macmillan)

The Burden of Proof - Scott Turow [EN] (2014, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

The classic legal thriller from the master of the genre…

od 230 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Then We Take Berlin - Lawton, John

Then We Take Berlin - Lawton, John

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2014

The opening novel in a new historical thriller series from the author of the Inspector Troy series.…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Perfect Murder - James, Peter

Perfect Murder - James, Peter

  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2014
  • Brožovaná

How do you commit the perfect murder . . . ? Previously published as part of the Quick Reads scheme, this is a novella by…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Soči 2014 XXII. Zimní olympijské hry

Soči 2014 XXII. Zimní olympijské hry

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2014

nakl. Mladá fronta, 2014, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, bohatý fotografický doprovod, 100% stav…

169 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Soesbee Ree - GuildWars: Moře nářků

Soesbee Ree - GuildWars: Moře nářků

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2014

nakl. Fantom Print, 2014, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, výborný stav…

230 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Death on the Cherwell - Hay, Mavis Doriel [EN] (2014, Brožovaná, British Library Publishing)

Death on the Cherwell - Hay, Mavis Doriel [EN] (2014, Brožovaná, British Library…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

For Miss Cordell, principal of Persephone College, there are two great evils to be feared: unladylike behaviour among her…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Royal Flush - Lynda La Plante

Royal Flush - Lynda La Plante

  • Rok vydání 2014

\nLynda La Plante\'s bestselling novel, new to Simon & Schuster in 2014\n…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Gone - Patterson, James

Gone - Patterson, James

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2014
  • Detektivka

Forced into hiding from a mass murderer seeking vengeance, Detective Michael Bennett must decide whether to stay and protect…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Wrongful Death - Lynda La Plante [EN] (2014, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

Wrongful Death - Lynda La Plante [EN] (2014, Brožovaná, Simon & Schuster Ltd)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2014

The eagerly anticipated new thriller from the Number One bestselling mistress of suspense sees Anna Travis transferred to…

230 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lost Light - Michael Connelly [EN] (2014, Brožovaná, Orion Publishing Co)

Lost Light - Michael Connelly [EN] (2014, Brožovaná, Orion Publishing Co)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
  • Detektivka

The ninth Bosch novel from the award-winning No. 1 bestselling author. Harry Bosch has left the LAPD - but the discovery of…

od 234 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Záhada zavretej schránky - Sophie Hannah

Záhada zavretej schránky - Sophie Hannah

  • Rok vydání 2014
  • Detektivka

Po celosvetovom úspechu románu Vraždy s monogramom z roku 2014 napísala britská autorka Sophie Hannahová ďalšie tri skvelé…

234 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
16 Uhr 50 ab Paddington - Agatha Christie [DE] (2014, Brožovaná, Atlantik Verlag)

16 Uhr 50 ab Paddington - Agatha Christie [DE] (2014, Brožovaná, Atlantik Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der alte König in seinem Exil - Arno Geiger [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

Der alte König in seinem Exil - Arno Geiger [DE] (2014, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Blaues Gift - Almstädt, Eva [DE] (2014, Brožovaná, Bastei Lübbe)

Blaues Gift - Almstädt, Eva [DE] (2014, Brožovaná, Bastei Lübbe)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mystic river - Dennis Lehane [DE] (2014, Brožovaná, Diogenes)

Mystic river - Dennis Lehane [DE] (2014, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Inferno - Dan Brown [DE] (2014, Brožovaná, Bastei Lübbe)

Inferno - Dan Brown [DE] (2014, Brožovaná, Bastei Lübbe)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Nick and Tesla's Super-Cyborg Gadget Glove

Nick and Tesla's Super-Cyborg Gadget Glove

  • Pevná / vázaná
  • Angličtina
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2014

Einstein is running amok! Darwin is losing his head! The science museum in Half Moon Bay is in big trouble because its…

od 242 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Rival: Fall Away 3

Rival: Fall Away 3

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 354
  • Rok vydání 2014

From the BookTok sensation and New York Times bestselling author of Bully and Falls Boys comes the third novel in the Fall…

od 250 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Dying Hours - Billingham, Mark

Dying Hours - Billingham, Mark

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2014
  • Thriller

Number One Sunday Times bestseller Mark Billingham returns in a breathtakingly gripping new case for Tom Thorne…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Rain Before it Falls - Jonathan Coe [EN] (2014, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

The Rain Before it Falls - Jonathan Coe [EN] (2014, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

Rosamund lies dying in her remote Shropshire home. But before she does so, she has one last task: to put on tape not just…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Gun Machine - Warren Ellis [EN] (2014, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

Gun Machine - Warren Ellis [EN] (2014, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

An apartment full of guns. A hundred unsolved murders. An explosive, utterly unique crime novel from world-famous comics…

253 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
At close quarters - Gerald Seymour [EN] (2014, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

At close quarters - Gerald Seymour [EN] (2014, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014

Two men, one a diplomat, the other a master sniper, venture undercover into the Beqa'a Valley, home to some of the most…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Last Kabbalist of Lisbon - Zimler, Richard

Last Kabbalist of Lisbon - Zimler, Richard

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2014
  • Čeština

THE #1 INTERNATIONAL BESTSELLER A gripping literary mystery in the tradition of The Name of the Rose, set among a secret…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie