Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 013

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vysoké sázky. Noční jestřáb. Dvojí hra - Robert B. Parker

Vysoké sázky. Noční jestřáb. Dvojí hra - Robert B. Parker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2013

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: BB art leden 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 528. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

70 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Patterson James, Ledwidge Michael - ZOO

Patterson James, Ledwidge Michael - ZOO

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2013

Grand Central Publishing, 2013, brožovaná, 404 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pigeon Post - Arthur Ransome [EN] (2013, Brožovaná, Vintage Books)

Pigeon Post - Arthur Ransome [EN] (2013, Brožovaná, Vintage Books)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

Using pigeons to carry messages, braving dangerous mines and fires, the Swallows, Amazons and D's Mining Company must stake…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Scény z venkovského života - Amos Oz

Scény z venkovského života - Amos Oz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2013

Autoři: Amos Oz. Vydavatel: Paseka 2013. Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Kdo je muž,…

71 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sundej mi měsíc - Gregory Hughes

Sundej mi měsíc - Gregory Hughes

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 2013

Autoři: Gregory Hughes. Vydavatel: Albatros Media 2013. Použitá kniha. Počet stran: 251. Žánr: Knihy - Detektivní a…

82 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Medvídek na klíček - John J. Lamb

Medvídek na klíček - John J. Lamb

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2013

Autoři: John J. Lamb. Vydavatel: Moba leden 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Někdy…

82 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemná loď - Enid Blyton

Tajemná loď - Enid Blyton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2013

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media prosinec 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Detektivní a…

89 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spící tajemství - Martin Vopěnka

Spící tajemství - Martin Vopěnka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2013

Autoři: Martin Vopěnka. Vydavatel: Fragment březen 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivní a…

90 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Grosz Stephen - O touze po nemožném

Grosz Stephen - O touze po nemožném

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2013

a další příběhy našeho nevědomí, nakl. Dobrovský, 2013, vázaná, s obálkou, 230 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rutherford Alex - Říše Mughalů: Bratrovražedná válka

Rutherford Alex - Říše Mughalů: Bratrovražedná válka

  • Brožovaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2013

nakl. BB art, 2013, 1. vydání, brožovaná, 392 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Daneshvari Gitty - Ghúlmošky navždy

Daneshvari Gitty - Ghúlmošky navždy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 233
  • Rok vydání 2013

ilustrace Darko Dordevic, nakl. CooBoo, 2013, 1. vydání, vázaná, lamino, 233 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Karakaš Damir - Skvělé místo pro neštěstí

Karakaš Damir - Skvělé místo pro neštěstí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 250
  • Rok vydání 2013

nakl. Doplněk, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 250 stran, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení: Connelly, Diamondová, Lovesey, Gatelyová

Nejlepší světové čtení: Connelly, Diamondová, Lovesey, Gatelyová

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2013

Michael Connelly - Strašák, Lucy Diamondová - Kavárna na pláži, Peter Lovesey - Divadelní děs, Roberta Gatelyová - Rtěnka v…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bowen, James - Kocour Bob

Bowen, James - Kocour Bob

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2013

Rok: 2013; Vydavatel: Euromedia Group - Ikar; Velikost: 13,5 × 20,5 cm; Počet stran: 248; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka:…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simukková Salla - Rudá jako krev

Simukková Salla - Rudá jako krev

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2013

nakl. Egmont, 2013, 1. vydání, vázaná, 232 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Armada Legacy - Mariani, Scott

Armada Legacy - Mariani, Scott

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2013

A GRIPPING THRILLER FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR 'Deadly conspiracies, bone-crunching action and a tormented hero with a…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nuestro Comun Amigo

Nuestro Comun Amigo

  • Brožovaná
  • Počet stran 708
  • Španělština
  • Rok vydání 2013

Nuestro común amigo es la última novela publicada por Charles Dickens (1812-2012), donde desarrolla su trama más original y…

od 230 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Cambridge Silence - Bruce, Alison

Cambridge Silence - Bruce, Alison

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2013

The latest crime thriller featuring DC Goodhew from the author of Cambridge Blue.…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
MAIGRET EN AUVERGNE - Georges Simenon

MAIGRET EN AUVERGNE - Georges Simenon

  • Francouzština
  • Počet stran 358
  • Rok vydání 2013

francouzská originální četba - detektivní román s hlavní postavou komisaře Maigreta…

od 233 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Black Box - Michael Connelly Orion

The Black Box - Michael Connelly Orion

  • Angličtina
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2013
  • Brožovaná

May 1992, and after four LAPD officers are acquitted following the savage beating of Rodney King, Los Angeles is ablaze. As…

od 234 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Art of Hearing Heartbeats - Jan-Philipp Sendker [EN] (2013, Brožovaná, Birlinn General)

The Art of Hearing Heartbeats - Jan-Philipp Sendker [EN] (2013, Brožovaná, Birlinn…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

For readers who enjoyed 'The Snow Child' and 'The Glass Palace' this is an intoxicating and lush love story, set in…

234 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Friesenkinder - Dünschede, Sandra [DE] (2013, Brožovaná, Gmeiner)

Friesenkinder - Dünschede, Sandra [DE] (2013, Brožovaná, Gmeiner)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

Vor der KZ-Gedenkstätte im nordfriesischen Ladelund wird die Leiche eines iranischen Arztes gefunden. Alle Hinweise deuten…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Digital Fortress - Dan Brown

Digital Fortress - Dan Brown

  • Rok vydání 2013

Autoři: Dan Brown. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

90 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Protentokrát - Michal Dlouhý

Protentokrát - Michal Dlouhý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2013

Autoři: Michal Dlouhý. Vydavatel: PRAGOLINE 2013. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské…

98 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemný Thomas - Dean Koontz

Tajemný Thomas - Dean Koontz

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: Dean Koontz. Vydavatel: BB art 2013. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

100 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pod těmito kameny - Ann Granger

Pod těmito kameny - Ann Granger

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2013

Autoři: Ann Granger. Vydavatel: MOTTO 2013. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Dvanáctiletá…

116 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektiv Klubko – Muž s oranžovou maskou - Ursel Scheffler

Detektiv Klubko – Muž s oranžovou maskou - Ursel Scheffler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2013

Autoři: Ursel Scheffler. Vydavatel: Fragment říjen 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

116 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Už mě vidíš? - S. J. Bolton

Už mě vidíš? - S. J. Bolton

  • Čeština
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: S. J. Bolton. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Novodobý Jack Rozparovac děsí Londýn. Je tady ovšem…

127 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zavolej smrt znovu - Ann Granger

Zavolej smrt znovu - Ann Granger

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2013

Autoři: Ann Granger. Vydavatel: MOTTO 2013. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Další případ…

127 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Utopené alibi - Korzová, Kateřina

Utopené alibi - Korzová, Kateřina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2013

Autoři: Korzová, Kateřina . Vydavatel: J & M 2013. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - České a slovenské…

173 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení - Child, Baldacci, Radcliffe, James

Nejlepší světové čtení - Child, Baldacci, Radcliffe, James

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2013

Lee Child - Za cenu života, David Baldacci - Jedno léto, Robert Radcliffe - Bořitelé hrází, Peter James - V sevření mrtvého,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardnerová Lisa - Chyť mě

Gardnerová Lisa - Chyť mě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, první vydání vázaná, 382 stran pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bartová Terezie - Oravské povídky a pověsti z přástek

Bartová Terezie - Oravské povídky a pověsti z přástek

  • Brožovaná
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 2013

nakl. Synergi Real, 2013, 1. vydání, brožovaná, 107 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parker Steve - Super rychlé stroje

Parker Steve - Super rychlé stroje

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 40
  • Rok vydání 2013

nakl. Fragment, 2013, vázaná, lamino, 40 stran, ilustrovaná, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
James E L - Padesát odstínů svobody

James E L - Padesát odstínů svobody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 655
  • Rok vydání 2013

nakl. XYZ, 2013, vázaná, s obálkou, 655 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Taylor Kathryn - Barvy lásky: Obnažená

Taylor Kathryn - Barvy lásky: Obnažená

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 2013

nakl. Moba, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Booth Charlotte - Kletba faraonů

Booth Charlotte - Kletba faraonů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2013

a jiné záhady starověkého Egypta, nakl. Bohemia, 2013, 1. vydání, vázaná, lamino, 240 stran, velmi dobrý stav v knize, a…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crossová Julie - Rozděleni časem: Bouře

Crossová Julie - Rozděleni časem: Bouře

  • Brožovaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2013

nakl. Fragment, 2013, 1. vydání, brožovaná, 312 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wind - Stephen King [DE] (2013, Brožovaná, Heyne)

Wind - Stephen King [DE] (2013, Brožovaná, Heyne)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der Sommer ohne Männer - Siri Hustvedt [DE] (2013, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Der Sommer ohne Männer - Siri Hustvedt [DE] (2013, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Say You're Sorry - Robotham, Michael

Say You're Sorry - Robotham, Michael

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2013

The chilling new psychological thriller -- a truly gripping read from one of the most brilliant crime authors of today…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Salvation of a Saint - Keigo Higashino Little, Brown

Salvation of a Saint - Keigo Higashino Little, Brown

  • Angličtina
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2013

The stunning new thriller from the author of the Japanese 2 million copy bestseller THE DEVOTION OF SUSPECT X. When a man is…

od 240 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Agent 6 - Tom Rob Smith [DE] (2013, Brožovaná, Goldmann)

Agent 6 - Tom Rob Smith [DE] (2013, Brožovaná, Goldmann)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
241 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Die Toten von Sandhamn - Viveca Sten [DE] (2013, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

Die Toten von Sandhamn - Viveca Sten [DE] (2013, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
244 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Siggi. Wyspy Białego Słońca. Tom 2 - Berenika Lenard Piotr Mikołajczak

Siggi. Wyspy Białego Słońca. Tom 2 - Berenika Lenard Piotr Mikołajczak

  • Rok vydání 2013

\nMinęły trzy lata, odkąd Sigurður „Siggi” Jónsson zaginął na Grenlandii. Śledztwo zamknięto, więc Baldur Ingvar leci do…

245 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
'Salem's Lot (Stephen King)(Brožovaná)

'Salem's Lot (Stephen King)(Brožovaná)

  • Horor
  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

Ben Mears has returned to Jerusalem's Lot in hopes that exploring the history of the Marsten House, an old mansion long the…

od 252 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stíny Šumavy - Karel Fořt

Stíny Šumavy - Karel Fořt

  • Počet stran 133
  • Rok vydání 2013

Autoři: Karel Fořt. Vydavatel: Vogel Medien International 2013. Použitá kniha. Počet stran: 133. Žánr: Knihy - Detektivky,…

183 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cornwellová Patricia - Kalné vody

Cornwellová Patricia - Kalné vody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie