Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 013

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Fantom - Antonín Jirotka

Fantom - Antonín Jirotka

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2013

Autoři: Antonín Jirotka. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2013. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ripleyho záhady, R-tým: Vlčí dítě

Ripleyho záhady, R-tým: Vlčí dítě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2013

nakl. Fragment, 2013, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grimm Tales - Philip Pullman

Grimm Tales - Philip Pullman

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Rok vydání 2013

In this beautiful book of classic fairy tales, award-winning author Philip Pullman has chosen his fifty favourite stories…

od 219 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dark Winter - David Mark

Dark Winter - David Mark

  • Rok vydání 2013

Autoři: David Mark. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Římská děvka - Eric Walz

Římská děvka - Eric Walz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2013

Autoři: Eric Walz. Vydavatel: Knižní klub květen 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Historické…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Holanďanův hrob - Monica Kristensen

Holanďanův hrob - Monica Kristensen

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2013

Autoři: Monica Kristensen. Vydavatel: MOTTO 2013. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Ledově…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vstříc svému osudu - Milan Dušek

Vstříc svému osudu - Milan Dušek

  • Čeština
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2013

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Moba 2013. Použitá kniha. Počet stran: 96. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Další…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vodní labyrint - Eric FranttiniPokles ceny

Vodní labyrint - Eric Franttini

  • Čeština
  • Počet stran 476
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: Eric Franttini. Vydavatel: Panteon 2013. Použitá kniha. Počet stran: 476. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dean A. M. - Ztracená knihovna

Dean A. M. - Ztracená knihovna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, dobrý stav, na obálce z vnitřní strany malá mapka od…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Toyne Simon - Klíč

Toyne Simon - Klíč

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Žáček J., Daňková T. - Zběsilá bezmoc

Žáček J., Daňková T. - Zběsilá bezmoc

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 250
  • Rok vydání 2013

nakl. Fragment, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 250 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vagnerová Jana - Pandemie

Vagnerová Jana - Pandemie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 424 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kimmel James - Soud padlých andělů

Kimmel James - Soud padlých andělů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2013

nakl. Fortuna Libri, 2013, 1. vydání, vázaná, 382 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shepardová Sara - Roztomilé malé lhářky: Vražedné

Shepardová Sara - Roztomilé malé lhářky: Vražedné

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 2013

nakl. BB art, 2013, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 251 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Miller Raine - Nahá (Aféra Blackstone 1)

Miller Raine - Nahá (Aféra Blackstone 1)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 2013

Aféra Blackstone - část první, nakl. Baronet, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 174 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sidney Chambers and The Shadow of Death (James Runcie)(Brožovaná)

Sidney Chambers and The Shadow of Death (James Runcie)(Brožovaná)

  • Detektivka
  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

Sidney Chambers, the Vicar of Grantchester, is a thirty-two year old bachelor. Sidney is an unconventional clergyman and can…

od 220 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Konec hry

Konec hry

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2013

Je to nejhorší noční můra každého rodiče… Stephanii Harkerovou cestou na idylickou dovolenou při rutinní kontrole na letišti…

od 220 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Hochsaison, 4 Audio-CDs - Maurer, Jörg [DE] (2013, CD-Audio, Argon)

Hochsaison, 4 Audio-CDs - Maurer, Jörg [DE] (2013, CD-Audio, Argon)

  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rote Grütze mit Schuss - Koch, Krischan [DE] (2013, Brožovaná, DTV)

Rote Grütze mit Schuss - Koch, Krischan [DE] (2013, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Disgrace - Jussi Adler-Olsen Penguin Books

Disgrace - Jussi Adler-Olsen Penguin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2013

Fans of Jo Nesbo, The Killing, and Scandi noir will love this gripping thriller from international bestselling crime-writing…

od 223 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Darkest Fear - Coben, Harlan

Darkest Fear - Coben, Harlan

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2013
  • Thriller

News from the past leads to a race against time... A gripping Myron Bolitar crime thriller from author of the bestselling…

od 228 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Down by the River Where the Dead Men Go - Pelecanos, George

Down by the River Where the Dead Men Go - Pelecanos, George

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2013

A gritty urban crime thriller from one of the award-winning writers of THE WIRE.…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Neviditelný strážce - Baztán I - Redondo Dolores

Neviditelný strážce - Baztán I - Redondo Dolores

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2013

Autoři: Redondo Dolores. Vydavatel: Panteon říjen 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 404. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maska se zářícíma očima - Thomas BrezinaPokles ceny

Maska se zářícíma očima - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Albatros 2013. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Svatyně - Ken Bruen

Svatyně - Ken Bruen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2013

Autoři: Ken Bruen. Vydavatel: BB art leden 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Temný pán 1 - Školní roky - Thomson Jamie

Temný pán 1 - Školní roky - Thomson Jamie

  • Čeština
  • Počet stran 274
  • Rok vydání 2013

Autoři: Thomson Jamie. Vydavatel: Argo 2013. Použitá kniha. Počet stran: 274. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na ostrově - Tracey Garvis Graves

Na ostrově - Tracey Garvis Graves

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: Tracey Garvis Graves. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2013. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Královské tajemství - Cyprisová Lenka

Královské tajemství - Cyprisová Lenka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2013

Autoři: Cyprisová Lenka. Vydavatel: Moba červen 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Božská královna prokletých adamitů - Luboš Y. Koláček

Božská královna prokletých adamitů - Luboš Y. Koláček

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2013

Autoři: Luboš Y. Koláček. Vydavatel: Moba březen 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Operace Králíček - Křídla & spol.1 - Gardner Sally

Operace Králíček - Křídla & spol.1 - Gardner Sally

  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: Gardner Sally. Vydavatel: Mladá fronta 2013. Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Shepardová Sara - Roztomilé malé lhářky: Bezcitné

Shepardová Sara - Roztomilé malé lhářky: Bezcitné

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2013

nakl. BB art, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 220 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Souvira Jean-Marc - Kouzelník

Souvira Jean-Marc - Kouzelník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2013

nakl. Dobrovský, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav v knize, na deskách mírně odřené hrany hřbetu…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Karakaš Damir - Skvělé místo pro neštěstí

Karakaš Damir - Skvělé místo pro neštěstí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 250
  • Rok vydání 2013

nakl. Doplněk, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkuo, 250 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wilhelm Andreas - Hybrid

Wilhelm Andreas - Hybrid

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, 1.vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thomasová Rosie - Kašmírový šál

Thomasová Rosie - Kašmírový šál

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2013

nakl. Fortuna Libri, 2013, 1. vydání, vázaná, 424 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení: Kernick, Weirová, Watson, Paulová

Nejlepší světové čtení: Kernick, Weirová, Watson, Paulová

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2013

Simon Kernick - Obležení, Theresa Weirová - Ve stínu jabloní, S. J. Watson - Dřív než půjdu spát, Gill Paulová - Napřed ženy…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Trussoniová Danielle - Angelopolis

Trussoniová Danielle - Angelopolis

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2013

nakl. Knižní klub, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuhn Krystyna - Údolí: Bouře

Kuhn Krystyna - Údolí: Bouře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2013

nakl. Europrint, 2013, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, dobrý stav, spodní konec hřbetu trochu naražený, obálka…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Alex Cross, Run - James Patterson [EN] (2013, Brožovaná, Cornerstone)

Alex Cross, Run - James Patterson [EN] (2013, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

Detective Alex Cross has three killers to hunt - and one to escape. Three killers are on the rampage, and the body count is…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Private: No. 1 Suspect - James Patterson Arrow Books

Private: No. 1 Suspect - James Patterson Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2013
  • Detektivka

Since former US Marine Jack Morgan started Private, it has become the world's most effective investigation firm - sought out…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Backlash - La Plante, Lynda

Backlash - La Plante, Lynda

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2013
  • Thriller

The chilling new thriller from the No. 1 bestselling mistress of suspense…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The City of Shadows - Russell Michael

The City of Shadows - Russell Michael

  • Rok vydání 2013

Longlisted for the CWA John Creasy New Blood Dagger Award 2013 and shortlisted for CWA Endeavour Historical Dagger Award…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Last Man - Vince Flynn Simon & Schuster

The Last Man - Vince Flynn Simon & Schuster

  • Angličtina
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2013
  • Brožovaná
  • Thriller

A hero can't always be good ...Joe Rickman, head of clandestine operations in the Middle East, has been kidnapped, and with…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Odd Apocalypse - Koontz, Dean

Odd Apocalypse - Koontz, Dean

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2013
  • Thriller

The fifth Odd Thomas thriller from the master storyteller. Odd finds refuge at a rundown mansion, but soon discovers a…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Get Carter - Lewis, Ted (Author)

Get Carter - Lewis, Ted (Author)

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2013
  • Thriller

Jack Carter is home for his brother Frank's funeral. Frank's car was found at the bottom of a cliff, with Frank inside. He…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Merry Christmas, Alex Cross - Patterson, James

Merry Christmas, Alex Cross - Patterson, James

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2013
  • Detektivka

On the night before Christmas, Detective Alex Cross is at home celebrating with his family. But when Alex's phone rings, he…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sedm divů světa Povstání kolosu rhodského - Peter Lerangis

Sedm divů světa Povstání kolosu rhodského - Peter Lerangis

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2013

Autoři: Peter Lerangis. Vydavatel: Egmont září 2013 . Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Detektivní a…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždění lazebnic - Vladimír Přibský

Vraždění lazebnic - Vladimír Přibský

  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2013
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vladimír Přibský. Vydavatel: Ikar 2013. Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

70 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie