Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 012

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Pravda - Peter Temple

Pravda - Peter Temple

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2012

Autoři: Peter Temple. Vydavatel: Knižní klub březen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - Jonas Jonasson (2012, pevná vázaná, 400 stran)

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - Jonas Jonasson (2012, pevná vázaná,…

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2012

nakl. Panteon, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hide (Detective D.D. Warren 2) - Gardner, Lisa

Hide (Detective D.D. Warren 2) - Gardner, Lisa

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

Detective D.D. Warren is back in HIDE, the second book in the series from The Sunday Times and New York Times bestseller…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Neunikneš - Christina Larsson

Neunikneš - Christina Larsson

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Christina Larsson. Vydavatel: Motto 2012. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Těsně…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mlžná tvrz - Dana Rusková

Mlžná tvrz - Dana Rusková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2012

Autoři: Dana Rusková. Vydavatel: Moba červen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Julliandová Anne-Dauphine - Dva krůčky po mokrém písku

Julliandová Anne-Dauphine - Dva krůčky po mokrém písku

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2012

nakl. Motto, 2012, 1. vydání, brožovaná, 220 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Glass Lillian - Muži, kteří dokážou zničit každý vztah

Glass Lillian - Muži, kteří dokážou zničit každý vztah

  • Brožovaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2012

nakl. Motto, 2012, 1. vydání, brožovaná, 268 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dlouhý Michal - Četnické příhody

Dlouhý Michal - Četnické příhody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2012

nakl. Naše vojsko, 2012, vázaná, 208 stran, obrazový doprovod, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robards Karen - Neodolatelná

Robards Karen - Neodolatelná

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 2012

nakl. Domino, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 276 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Palumbo Claudia - Prokletí

Palumbo Claudia - Prokletí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2012

nakl. Brána, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 344 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Belitz Bettina - Rozdělená srdce

Belitz Bettina - Rozdělená srdce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, vázaná, s obálkou, 480 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dunnettová Dorothy - Lov na jednorožce kniha druhá

Dunnettová Dorothy - Lov na jednorožce kniha druhá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 440 stran, pěkný stav knihy, obálka na zadní straně mírně odřená, Úspěšný…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
To Tell the Truth - Smith, Anna

To Tell the Truth - Smith, Anna

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

The second nailbiting thriller featuring investigative reporter Rosie Gilmour…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
77 Shadow Street - Koontz, Dean

77 Shadow Street - Koontz, Dean

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2012

Heart-stopping thriller from the master of suspense. Bad things are starting to happen at the Pendleton, an eerie building…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sick Rose - Kelly, Erin

Sick Rose - Kelly, Erin

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

The chilling and dark psychological thriller from the bestselling author of He Said/She Said and The Poison Tree.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dead of Night (Inspector Ikmen Mystery 14) - Nadel, Barbara

Dead of Night (Inspector Ikmen Mystery 14) - Nadel, Barbara

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2012

Barbara Nadel's gripping Turkish crime novel tackles the treacherous and seedy underworld of Detroit's gang warfare…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Victims (Alex Delaware series, Book 27) - Kellerman, Jonathan

Victims (Alex Delaware series, Book 27) - Kellerman, Jonathan

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

When the only clue in a gruesome murder is a question mark on a blank page, even psychologist Alex Delaware struggles to…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Licence to Kill - Gardner, John

Licence to Kill - Gardner, John

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2012

James Bond has lost his licence to kill... Ian Fleming's 007 returns in an original, authorised James Bond thriller from a…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Crucible of Secrets - MacLean, S.G.

Crucible of Secrets - MacLean, S.G.

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2012

A gripping historical thriller from the CWA award-winning author of The Seeker - a must-read for fans of CJ Sansom and Rory…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vražda předem ohlášená. Příliš tiché hodiny. Všichni do jednoho - Ed McBain

Vražda předem ohlášená. Příliš tiché hodiny. Všichni do jednoho - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2012

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2012. Použitá kniha. Počet stran: 496. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V hlavní roli…

64 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Místo tebe - Sofie Sarenbrant

Místo tebe - Sofie Sarenbrant

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2012

Autoři: Sofie Sarenbrant. Vydavatel: Víkend 2012. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dračí meč – Únos rytíře - Thomas Brezina

Dračí meč – Únos rytíře - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Fragment 2012. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

66 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čistá krev - Nancy Gideon

Čistá krev - Nancy Gideon

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2012

Autoři: Nancy Gideon. Vydavatel: Fragment září 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

66 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
V...jako Vendeta - Sue Grafton

V...jako Vendeta - Sue Grafton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2012

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB art 2012. Použitá kniha. Počet stran: 384. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Počítačový démon - Thomas C. Brezina

Počítačový démon - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2012

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Albatros Media 2012. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Leť, Iris, leť - Gill Lewisová

Leť, Iris, leť - Gill Lewisová

  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Gill Lewisová. Vydavatel: Albatros Media 2012. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - Detektivní a…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ausgelöscht - Cody Mcfadyen

Ausgelöscht - Cody Mcfadyen

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2012

Autoři: Cody Mcfadyen. Počet stran: 480. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Smoky Barrett und die anderen…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neuhausová Nele - Hluboké rány

Neuhausová Nele - Hluboké rány

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2012

nakl. Knižní klub, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brycz Pavel - Tátologie aneb rady pro začínající tatínky, kteří nechtějí brzy skončit

Brycz Pavel - Tátologie aneb rady pro začínající tatínky, kteří nechtějí brzy skončit

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2012

nakl. Mladá fronta, 2012, 1. vydání, vázaná, lamino, 240 stran, obrazový doprovod, pěkný stav, na předsádce drobná dírka…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Macbride Stuart - Žulové město

Macbride Stuart - Žulové město

  • Brožovaná
  • Počet stran 359
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

nakl. BB/art, 2012, 1. vydání, brožovaná, 359 stran, velmi pěkný stav, Sériový vrah řádí a média prahnou po krvi Čtivě…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrison Kim - Pro hrst amuletů

Harrison Kim - Pro hrst amuletů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2012

nakl. Fantom Print, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ballantyne Lisa - Kdo je bez viny

Ballantyne Lisa - Kdo je bez viny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2012

nakl. Alpress, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, na ořízce drobné flíčky, jinak pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nesbo Jo - Sněhulák

Nesbo Jo - Sněhulák

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 510
  • Rok vydání 2012

nakl. Kniha Zlín, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 510 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Butcher Jim - Kodex Alery I: Živly Calderonu

Butcher Jim - Kodex Alery I: Živly Calderonu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2012

nakl. Fantom Print, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lambová Arnette - Nitky osudu

Lambová Arnette - Nitky osudu

  • Brožovaná
  • Počet stran 422
  • Rok vydání 2012

nakl. Levné knihy, 2012, 1. vydání, brožovaná, 422 stran pěkný stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dracula - Bram Stoker [EN] (2012, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

Dracula - Bram Stoker [EN] (2012, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

\nA facsimile editon from the original publisher to celebrate the Centenary of Bram Stoker\'s death.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Fall: A murder brings them together. The truth will tear them apart. - McGowan, Claire

Fall: A murder brings them together. The truth will tear them apart. - McGowan,…

  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2012

THE FALL is a gripping psychological crime novel, but with the potential to appeal to an audience beyond the world of crime…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
President's Vampire - Farnsworth, Christopher

President's Vampire - Farnsworth, Christopher

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2012

'If Dan Brown wrote a vampire thriller, this would be it.' Mitch Horowitz on BLOOD OATH…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Other Daughter - Gardner, Lisa

Other Daughter - Gardner, Lisa

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2012

THE OTHER DAUGHTER is a brilliant standalone thriller from The Sunday Times and New York Times bestseller Lisa Gardner. IF…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Trackers - Deon Meyer

Trackers - Deon Meyer

  • Rok vydání 2012

AWARD-WINNING CRIME FICTION WITH SOUTH AFRICAN SOULShortlisted for the 2012 CWA International Dagger Award for Best…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Say Goodbye (FBI Profiler 6) - Gardner, Lisa

Say Goodbye (FBI Profiler 6) - Gardner, Lisa

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

Sunday Times and New York Times bestseller Lisa Gardner returns with SAY GOODBYE, the sixth book in the FBI Profiler series.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Iron House - Hart, John

Iron House - Hart, John

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

The fast-paced new thriller from international bestselling author John Hart…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Buried - Billingham, Mark

Buried - Billingham, Mark

  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

The sixth hard-hitting Thorne thriller…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Úsměv sluší zločincům - Rex Stout

Úsměv sluší zločincům - Rex Stout

  • Počet stran 506
  • Rok vydání 2012

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: BB/art 2012. Použitá kniha. Počet stran: 506. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vetřelci a lovci - Ladislav Klíma

Vetřelci a lovci - Ladislav Klíma

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ladislav Klíma. Vydavatel: Edice ČT 2012. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

78 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
In Liebe und Tod - Nora Roberts

In Liebe und Tod - Nora Roberts

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2012

Autoři: Nora Roberts. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

81 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mistrovský tah - James Patterson

Mistrovský tah - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2012

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress listopad 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové…

85 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pojistka smrti - Robin Cook

Pojistka smrti - Robin Cook

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2012

Autoři: Robin Cook. Vydavatel: Knižní klub 2012. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Pia…

89 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie