Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 012

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Příliš silné pokušení - Otakar Chaloupka

Příliš silné pokušení - Otakar Chaloupka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2012

Autoři: Otakar Chaloupka. Vydavatel: Moba červenec 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cabotová Meg - Allie Finklová: Holčičí pravidla 4

Cabotová Meg - Allie Finklová: Holčičí pravidla 4

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2012

nakl. Knižní klub, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, pěkný stav knihy, na spodním konci obálky malá mapka od…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Now You See Her - James Patterson [EN] (2012, Brožovaná, Cornerstone)

Now You See Her - James Patterson [EN] (2012, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

A successful lawyer and loving mother, Nina Bloom would do anything to protect the life she's built in New York - including…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sladká vůně smrti - Guillermo Arriaga

Sladká vůně smrti - Guillermo Arriaga

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2012

Autoři: Guillermo Arriaga. Vydavatel: Labyrint 2012. Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kříž - Ken Bruen

Kříž - Ken Bruen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2012

Autoři: Ken Bruen. Vydavatel: BB art srpen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Young Thomas W. - Zajatci bouře

Young Thomas W. - Zajatci bouře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, 1. vydání, vázaná, 232 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smith L. J. - Temné vize: Posedlost

Smith L. J. - Temné vize: Posedlost

  • Brožovaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, brožovaná, 245 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Addison Corban - Kroky ke slunci

Addison Corban - Kroky ke slunci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2012

nakl. Fortuna Libri, 2012, 1. vydání, vázaná, 376 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarke Stephen - Faktor Merde

Clarke Stephen - Faktor Merde

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 285
  • Rok vydání 2012

nakl. Plus, 2012, 1. vydání, vázaná, lamino, 285 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Baxter Stephen - Dobyvatel

Baxter Stephen - Dobyvatel

  • Počet stran 381
  • Rok vydání 2012

Plátno tkané časem. Kniha druhá. nakl. BB art, 2012, brožovaná, 381 stran, velmi dobrý stav Moc Říše římské se dávno změnila…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barlow Steve, Skidmore Steve - Tygří doupě, Ostrov lebek

Barlow Steve, Skidmore Steve - Tygří doupě, Ostrov lebek

  • Brožovaná
  • Počet stran 46
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, 1. vydání, brožovaná, 2x 46 stran, pěkný stav, každý titul z jedné strany…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smith L. J. - Upíří deníky: Osvobození

Smith L. J. - Upíří deníky: Osvobození

  • Brožovaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, brožovaná, 287 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
A is for Alibi - Sue Grafton [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

A is for Alibi - Sue Grafton [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

Meet Kinsey Millhone the private investigator in A is for Alibi, the first novel in Sue Grafton's thrilling alphabet…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Night Shift - Stephen King [EN] (2012, Brožovaná, Knopf Doubleday Publishing Group)

Night Shift - Stephen King [EN] (2012, Brožovaná, Knopf Doubleday Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
236 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Fegefeuer - Sofi Oksanen [DE] (2012, Brožovaná, btb)

Fegefeuer - Sofi Oksanen [DE] (2012, Brožovaná, btb)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Final Cut - Veit Etzold [DE] (2012, Brožovaná, Bastei Lübbe)

Final Cut - Veit Etzold [DE] (2012, Brožovaná, Bastei Lübbe)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der alte König in seinem Exil - Arno Geiger [DE] (2012, Brožovaná, DTV)

Der alte König in seinem Exil - Arno Geiger [DE] (2012, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ostfriesenkiller - Klaus-Peter Wolf [DE] (2012, Vázaná, FISCHER Taschenbuch)

Ostfriesenkiller - Klaus-Peter Wolf [DE] (2012, Vázaná, FISCHER Taschenbuch)

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Happy Birthday, Türke! - Jakob Arjouni [DE] (2012, Brožovaná, Diogenes)

Happy Birthday, Türke! - Jakob Arjouni [DE] (2012, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Vražda v Hell's Kitchen - Lee Harrisová

Vražda v Hell's Kitchen - Lee Harrisová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 386
  • Rok vydání 2012

Autoři: Lee Harrisová. Vydavatel: MOTTO prosinec 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 386. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrahův žold : román z 87. revíru - Salvatore Lombino

Vrahův žold : román z 87. revíru - Salvatore Lombino

  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2012

Autoři: Salvatore Lombino. Vydavatel: BB art 2012. Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pravidla oběti. Oběť ve stínu. Oči oběti. John Sandford omnibus - John Sandford

Pravidla oběti. Oběť ve stínu. Oči oběti. John Sandford omnibus - John Sandford

  • Rok vydání 2012

Autoři: John Sandford. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka v utajení - Lydia Adamson

Kočka v utajení - Lydia Adamson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2012

Autoři: Lydia Adamson. Vydavatel: Moba březen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Pátá…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Za co se pyká - Olle Lönnaeus

Za co se pyká - Olle Lönnaeus

  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Olle Lönnaeus. Vydavatel: Brána 2012. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Kriminální…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maxi krimi. Docela náhodná známost

Maxi krimi. Docela náhodná známost

  • Rok vydání 2012

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Holky na stopě – Odhalené tajemství - Barbara Wendelken

Holky na stopě – Odhalené tajemství - Barbara Wendelken

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2012

Autoři: Barbara Wendelken. Vydavatel: Fragment 2012. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dračí meč – Rozhodující bitva - Thomas C. Brezina

Dračí meč – Rozhodující bitva - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2012

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment srpen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Lehce nabyl, lehce pozbyl, Láska může být osudná, Kdo se směje naposled

Chase James Hadley - Lehce nabyl, lehce pozbyl, Láska může být osudná, Kdo se směje…

  • Brožovaná
  • Počet stran 527
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, brožovaná, 527 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eros Roman G. - A čtvrtý kůň je plavý

Eros Roman G. - A čtvrtý kůň je plavý

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 157
  • Rok vydání 2012

nakl. JaS, 2012, 1. vydání vázaná s obálkou, 157 stran, velmi pěkný stav, v knize věnování autora…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poslední orákulum - Rollins James

Poslední orákulum - Rollins James

  • Thriller
  • Brožovaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 2012

AmeričtíagentizelitnískupinySigmaForcetentokrátbojujíseskupinouďábelskýchvědcůajejichplánemzahrnujícímmozkovémanipulaceautist…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Welshová Louise - Abeceda kostí

Welshová Louise - Abeceda kostí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 359
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

nakl. Práh, 2012, 1. vydání, vázaná, lamino, 359 stran, výborný stav Stará univerzita v Glasgowě, mondénní svět umělců v…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harper Tom - Rytíři kříže

Harper Tom - Rytíři kříže

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 326 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Martigli Carlo A. - Kacíř

Martigli Carlo A. - Kacíř

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 407
  • Rok vydání 2012

nakl. Alpress, s.r.o., 2012,první vydání vázaná, 407 stran výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Apfeldová Nourig - Byla jsem svědkem vraždy ze cti

Apfeldová Nourig - Byla jsem svědkem vraždy ze cti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2012

nakl. Ikar, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 224 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thompsonová Walkerová Karen - Věk zázraků

Thompsonová Walkerová Karen - Věk zázraků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2012

nakl. Jota, 2012, 1. vydání, vázaná, 270 stran, pěkný stav knihy, obálka dborně natržená a podlepená…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Act Of Treason - Vince Flynn Simon & Schuster

Act Of Treason - Vince Flynn Simon & Schuster

  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2012

THE NEW YORK TIMES NUMBER ONE BESTSELLER Two weeks before the election - and presidential candidate Josh Alexander's…

od 240 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dlhý zoznam na vraždu - Alexander Max

Dlhý zoznam na vraždu - Alexander Max

  • Slovenština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná
  • Thriller

Mladú asistentku nájdu mŕtvu v centrále významnej politickej strany. V čase jej smrti, len pár metrov od miesta činu,…

od 243 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Different Seasons - Stephen King

Different Seasons - Stephen King

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 680
  • Rok vydání 2012

Hodder are boosting Stephen King's backlist with new covers, new author branding and a marketing campaign which directs…

od 245 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Das Alabastergrab - Vorndran, Helmut [DE] (2012, Brožovaná, Emons)

Das Alabastergrab - Vorndran, Helmut [DE] (2012, Brožovaná, Emons)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

Im Main nördlich von Bamberg wird ein Fischer tot aufgefunden, gefesselt an einen Betonpfeiler im Fluss. Wenig später gibt…

245 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Missing Joseph - George, Elizabeth

Missing Joseph - George, Elizabeth

  • Počet stran 592
  • Rok vydání 2012
  • Angličtina

The sixth novel in the best-selling Inspector Lynley mystery series…

od 247 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Bloodmoney - David Ignatius [EN] (2012, Brožovaná, Quercus publishing)

Bloodmoney - David Ignatius [EN] (2012, Brožovaná, Quercus publishing)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

A super-intelligent thriller following the cat-and-mouse frisson between a US secret unit and an unknown force operating out…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Neighbour (Detective D.D. Warren 3) - Gardner, Lisa

Neighbour (Detective D.D. Warren 3) - Gardner, Lisa

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

The third in the Detective D.D. Warren series from The Sunday Times and New York Times bestseller Lisa Gardner for fans of…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Carte Blanche - Deaver, Jeffery

Carte Blanche - Deaver, Jeffery

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

James Bond returns in a contemporary new thriller by Number One bestselling author Jeffery Deaver.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stíny nad univerzitou - Veronica Stallwood

Stíny nad univerzitou - Veronica Stallwood

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2012

Autoři: Veronica Stallwood. Vydavatel: Moba březen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Die Tote von Charlottenburg - Kriminalroman ; [ein Fall für Leo Wechsler] - Susanne Goga-Klinkenberg

Die Tote von Charlottenburg - Kriminalroman ; [ein Fall für Leo Wechsler] - Susanne…

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2012

Autoři: Susanne Goga-Klinkenberg. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Verwesung - Thriller - Simon Beckett

Verwesung - Thriller - Simon Beckett

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2012

Autoři: Simon Beckett. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Risk - Richard Stanley Francis

Risk - Richard Stanley Francis

  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Richard Stanley Francis. Vydavatel: Knižní klub 2012. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - Světové…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dívka na zabití. Záhada zimná zahrady. Průšvih - Val McDermidPokles ceny

Dívka na zabití. Záhada zimná zahrady. Průšvih - Val McDermid

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2012

Autoři: Val McDermid. Vydavatel: BB art srpen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 576. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie