Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 012

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vražedné blues - Robert B. Parker

Vražedné blues - Robert B. Parker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2012

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: BB art 2012. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Green, Jane - Domek na pláži

Green, Jane - Domek na pláži

  • Brožovaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2012

Rok: 2012; Vydavatel: BB/ art s. r. o.; Obálka: Robin Brichta; Velikost: 13 x 20 cm; Počet stran: 310; Vazba: brožovaná;…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Impossible Dead - Ian Rankin Orion

Impossible Dead - Ian Rankin Orion

  • Angličtina
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2012

Malcolm Fox returns in the stunning second novel in Ian Rankin's series...Malcolm Fox and his team are back, investigating…

od 207 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Ve spárech kuplířů - skutečné kriminální případy - Jiří Soukup

Ve spárech kuplířů - skutečné kriminální případy - Jiří Soukup

  • Čeština
  • Rok vydání 2012

Autoři: Jiří Soukup. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pohádka od rybníka Žabince - Jindřiška Kratschmarová

Pohádka od rybníka Žabince - Jindřiška Kratschmarová

  • Čeština
  • Počet stran 84
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jindřiška Kratschmarová. Vydavatel: Thovt 2012. Použitá kniha. Počet stran: 84. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Když gangsteři ovládli Londýn - Edgar Wallace

Když gangsteři ovládli Londýn - Edgar Wallace

  • Detektivka
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2012

Dnes již klasický detektivní román, mající spád dramatické reportáže, líčí vpád dvou chicagských zločineckých gangů do…

od 40 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vaughan-Hughes Pip - Krvavá relikvie

Vaughan-Hughes Pip - Krvavá relikvie

  • Brožovaná
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 2012

nakl. BB art, 2012, první vydání, brožovaná, 335 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuhn Krystyna - Katastrofa (Údolí, Sezóna 1)

Kuhn Krystyna - Katastrofa (Údolí, Sezóna 1)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 2012

nakl. Deus, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 252 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarková Aubrey - Tajný kruh

Clarková Aubrey - Tajný kruh

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2012

nakl. CooBoo, 2012, 1. vydání, brožovaná, 220 stran, velmi pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harper Tom - Ztracený chrám

Harper Tom - Ztracený chrám

  • Brožovaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2012

nakl. BB/art, 2012, 1. vydání, brožovaná, 311 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brezina Thomas - Šíleně divocí andílci: Andělé pláčou jedině potají

Brezina Thomas - Šíleně divocí andílci: Andělé pláčou jedině potají

  • Brožovaná
  • Počet stran 170
  • Rok vydání 2012

nakl. Egmont, 2012, 1. vydání, brožovaná, 170 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Egbeme Choga Regina - Za zlatými mřížemi

Egbeme Choga Regina - Za zlatými mřížemi

  • Brožovaná
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 2012

nakl. Alpress, 2012, brožovaná, 246 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Treasure Island and the Ebb-Tide - Robert Louis Stevenson Penguin Books

Treasure Island and the Ebb-Tide - Robert Louis Stevenson Penguin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2012

In Treasure Island, a weathered old sailor known as Billy Bones arrives at the inn of young Jim Hawkins's parents - and it…

od 207 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Devil's Feather - Walters Minette [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

The Devil's Feather - Walters Minette [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

The stunning bestseller…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Fallen - Slaughter, Karin

Fallen - Slaughter, Karin

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2012

Special Agent Faith Mitchell returns home to a nightmare. Her baby daughter Emma has been locked outside, and there's a…

od 217 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Ostfriesenangst - Klaus-Peter Wolf [DE] (2012, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

Ostfriesenangst - Klaus-Peter Wolf [DE] (2012, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tod im Schärengarten - Viveca Sten [DE] (2012, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

Tod im Schärengarten - Viveca Sten [DE] (2012, Brožovaná, Kiepenheuer & Witsch)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Templar Legion - Paul Christopher Penguin Books

The Templar Legion - Paul Christopher Penguin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2012

The Templar Legion is a historical conspiracy thriller that will have readers on the edge of their seats as John Holliday's…

od 223 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Private Games - James Patterson Arrow Books

Private Games - James Patterson Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2012
  • Brožovaná

It's July 2012: The Games have arrived in London. Preparations have gone flawlessly and the stage is set for one of the…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Jak zabít milionáře - Nancy Martinová

Jak zabít milionáře - Nancy Martinová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2012

Autoři: Nancy Martinová. Vydavatel: Fragment září 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlatovláska; Skřet a královna; Kráska a zvíře - Ed McBain

Zlatovláska; Skřet a královna; Kráska a zvíře - Ed McBain

  • Čeština
  • Rok vydání 2012

Autoři: Ed McBain. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Hrdinkou je nadaná šperkařka, která celý život trpí…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Niceville - Stroud Carsten

Niceville - Stroud Carsten

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2012

Autoři: Stroud Carsten. Vydavatel: Knižní klub říjen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
U… jako Utrpení - Sue Grafton

U… jako Utrpení - Sue Grafton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2012

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB art listopad 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
KPK - Poslíček nenávisti - Zoja Turková

KPK - Poslíček nenávisti - Zoja Turková

  • Čeština
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2012

Autoři: Zoja Turková. Počet stran: 111. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Krimi pro každého, autory jednotlivých…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Otázka práva - SPQR X. - John Maddox Roberts

Otázka práva - SPQR X. - John Maddox Roberts

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 2012

Autoři: John Maddox Roberts. Vydavatel: Dokořán srpen 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 276. Žánr: Knihy - Historické…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Blindwütig - Dean R. Koontz

Blindwütig - Dean R. Koontz

  • Rok vydání 2012

Autoři: Dean R. Koontz. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Matlockovo pověření - Robert Ludlum

Matlockovo pověření - Robert Ludlum

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2012

Autoři: Robert Ludlum. Počet stran: 303. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. James Matlock, univerzitní profesor…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rutherford Alex - Říše Mughalů: Nájezdníci ze severu

Rutherford Alex - Říše Mughalů: Nájezdníci ze severu

  • Brožovaná
  • Počet stran 415
  • Rok vydání 2012

nakl. Jota, 2012, 1. vydání, brožovaná, 415 stran, pěkný stav První díl ze série pěti samostatných historických románů,…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mossová Alice - Smrtící polibek: Na stříbrné cestě

Mossová Alice - Smrtící polibek: Na stříbrné cestě

  • Brožovaná
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 2012

nakl. Levní knihy, 2012, 1. vydání, brožovaná, 173 stran, dobrý stav, trochu zašpiněná ořízka…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hayman James - Řez

Hayman James - Řez

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Masello Robert - Bestiář

Masello Robert - Bestiář

  • Brožovaná
  • Počet stran 406
  • Rok vydání 2012

nakl. BB/art, 2012, 1. vydání, brožovaná, 406 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McMann Lisa - Lovkyně snů: Osudové rozhodnutí

McMann Lisa - Lovkyně snů: Osudové rozhodnutí

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2012

nakl. Fragment, 2012, brožovaná, 220 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení - DeMille, Taylor, Beckett, Sparks

Nejlepší světové čtení - DeMille, Taylor, Beckett, Sparks

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 608
  • Rok vydání 2012

DeMille Nelson - Lev Taylor Patrick - Námluvy na irském venkově Beckett Simon - Volání hrobu Sparks Nicholas - Bezpečný…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Persson, Leif GW - Mezi touhou léta a chladem zimy

Persson, Leif GW - Mezi touhou léta a chladem zimy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 615
  • Rok vydání 2012

Rok: 2012, Vydavatel: MOBA, Velikost: 13 × 21 cm, Počet stran: 615, Vazba: pevná s přebalem, Poznámka: dobrý stav,…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lyndon Robert - Cesta sněžných ptáků

Lyndon Robert - Cesta sněžných ptáků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 592
  • Rok vydání 2012

nakl. Knižní klub, 2012, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 592 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
V is for Vengeance - Sue Grafton Pan Books

V is for Vengeance - Sue Grafton Pan Books

  • Angličtina
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

V is for Vengeance is the twenty-second in the Kinsey Millhone mystery series by Sue Grafton. Las Vegas, 1986. A young…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Kill Alex Cross - James Patterson Arrow Books

Kill Alex Cross - James Patterson Arrow Books

  • Angličtina
  • Rok vydání 2012
  • Thriller

Detective Alex Cross is one of the first on the scene of the biggest case he's ever been part of. The President's son and…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
J Is for Judgement - Sue Grafton [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

J Is for Judgement - Sue Grafton [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

The alphabet mysteries continue with another suspicious case for private investigator Kinsey Millhone.…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Private London - Patterson, James

Private London - Patterson, James

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2012
  • Brožovaná

Sometimes when the nightmare ends - the terror is only just beginning... For Hannah Shapiro, a beautiful young American…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Q is for Quarry - Sue Grafton [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

Q is for Quarry - Sue Grafton [EN] (2012, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

The alphabet mysteries continue with a disturbing case for private investigator Kinsey Millhone.…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Murder of Halland - Juul, Pia

Murder of Halland - Juul, Pia

  • Počet stran 189
  • Rok vydání 2012

Denmark's foremost literary author turns crime fiction on its head. Bess and Halland live in a small town, where everyone…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Phantom of the Opera - Gaston Leroux [EN] (2012, Brožovaná, Vintage Books)

The Phantom of the Opera - Gaston Leroux [EN] (2012, Brožovaná, Vintage Books)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

Christine is a beautiful young singer at the Paris Opera. With the Phantom's help, Christine rises to become the Opera's…

230 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Blood on the Line - Marston, Edward [EN] (2012, Brožovaná, Allison & Busby)

Blood on the Line - Marston, Edward [EN] (2012, Brožovaná, Allison & Busby)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012
  • Detektivka

1855. On the LNWR train a criminal is being escorted to his appointment with the hangman. But the wily Jeremy Oxley,…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Napsáno krví - Andrea Kane

Napsáno krví - Andrea Kane

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2012
  • Pevná / vázaná

Autoři: Andrea Kane. Vydavatel: Fragment 2012. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Během své…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vyvolený. Tichý muž. Pravidlo první. Major Pettigrew se nevzdává - Sandra Brown

Vyvolený. Tichý muž. Pravidlo první. Major Pettigrew se nevzdává - Sandra Brown

  • Čeština
  • Rok vydání 2012

Autoři: Sandra Brown. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Veselé příhody malého tygříka - Susanne Blesiusová

Veselé příhody malého tygříka - Susanne Blesiusová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 46
  • Rok vydání 2012

Autoři: Susanne Blesiusová. Vydavatel: Thovt listopad 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 46. Žánr: Knihy - Detektivní a…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Střižna smrti - Jilliane Hoffman

Střižna smrti - Jilliane Hoffman

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2012

Autoři: Jilliane Hoffman. Vydavatel: Plejáda 2012. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poltergeist - Kat Richardson

Poltergeist - Kat Richardson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2012

Autoři: Kat Richardson. Vydavatel: FANTOM Print 2012. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie