Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 011

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
The Summons - John Grisham Arrow Books

The Summons - John Grisham Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2011
  • Brožovaná

An edge-of-your-seat legal thriller from the undisputed master of the courtroom drama. Ray Atlee teaches law at the…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Odvažte psy - Jennings Maureen

Odvažte psy - Jennings Maureen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2011

Autoři: Jennings Maureen. Vydavatel: Jota 2011. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Literární…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mailer Norman - Armády noci

Mailer Norman - Armády noci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2011

nakl. Jota, 2011,1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Judge and Jury - Patterson, James a Gross, Andrew

Judge and Jury - Patterson, James a Gross, Andrew

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2011

The jury isn't out. The jury is dead. A heart-pounding legal thriller that pits two people against the most vicious and…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mistletoe and Murder - Dunn, Carola

Mistletoe and Murder - Dunn, Carola

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2011
  • Brožovaná

The 11th novel in the charming Daisy Dalrymple series of 1920's country house murder mysteries.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Jedna vražda stačí - Matylda na stopě 1 - Ivana Hutařová

Jedna vražda stačí - Matylda na stopě 1 - Ivana Hutařová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2011

Autoři: Ivana Hutařová. Vydavatel: JaS nakladatelství 2011. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - České a slovenské…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Červená šakalice - Šen Š-si

Červená šakalice - Šen Š-si

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2011

Autoři: Šen Š-si. Vydavatel: Egmont říjen 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příčina smrti - Patricia Cornwell

Příčina smrti - Patricia Cornwell

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2011
  • Pevná / vázaná

Autoři: Patricia Cornwell. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2011. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
O Kvetuške a fúzačovi - Jitka Vítová

O Kvetuške a fúzačovi - Jitka Vítová

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: Jitka Vítová. Vydavatel: Thovt 2011. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy pro děti. Půvabné…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stížnosti - Ian Rankin

Stížnosti - Ian Rankin

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2011

Autoři: Ian Rankin. Vydavatel: BB art 2011. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Druhý román…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka na prameni - Lydia Adamson

Kočka na prameni - Lydia Adamson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2011

Autoři: Lydia Adamson. Vydavatel: Moba duben 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Die Ludwig-Verschwörung - historischer Thriller - Oliver Pötzsch

Die Ludwig-Verschwörung - historischer Thriller - Oliver Pötzsch

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Počet stran 571
  • Rok vydání 2011

Autoři: Oliver Pötzsch. Počet stran: 571. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McNaught Judith - Modré z nebe

McNaught Judith - Modré z nebe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 688
  • Rok vydání 2011

nakl. Baronet, 2011, vázaná, s obálkou, 688 stran, dobrý stav, několik odstavců označeno propiskou, zadní předsádka popsaná…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Denková Melita - Bludiště lásky

Denková Melita - Bludiště lásky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 225
  • Rok vydání 2011

nakl. Alpress, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 225 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sutcliffová Rosemary - Orel deváté legie

Sutcliffová Rosemary - Orel deváté legie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 260 stran, velmi pěkný stav, Devátá legie se vydala na mlhou obestřený…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Foglio Phil & Kaja - Agatha H. and the Airship City

Foglio Phil & Kaja - Agatha H. and the Airship City

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 258
  • Rok vydání 2011

Night Shade Books, 2011, vázaná, s obálkou, 258 stran, v anglickém jazyce, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Trenker Sarah - Game Over in Soho (Krimi angličtina)

Trenker Sarah - Game Over in Soho (Krimi angličtina)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2011

Detektivní příběh pro pokročilé, nakl. Computer Press, 2011, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, velmi dobrý stav, MP3 součástí…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Prouza Petr - Tajemství anděla

Prouza Petr - Tajemství anděla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2011

nakl. Fragment, 2011, vázaná, lamino, 350 stran, pěkný stav…

95 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fincham Johnny - Osud v dlani

Fincham Johnny - Osud v dlani

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2011

nakl. Knižní klub, 2011, 1. vydání, vázaná, lamino, 232 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Quickie - Patterson, James a Ledwidge, Michael

Quickie - Patterson, James a Ledwidge, Michael

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

A twisting roller-coaster ride of thrills from the No. 1 bestselling author James Patterson…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lethal Intent (Bob Skinner series, Book 15) - Jardine, Quintin

Lethal Intent (Bob Skinner series, Book 15) - Jardine, Quintin

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

A gripping and thought-provoking novel in the Bob Skinner series from crime master Quintin Jardine…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
What the Night Knows - Koontz, Dean

What the Night Knows - Koontz, Dean

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

Something is waiting in the dark... The stunning new thriller from the bestselling author of Velocity and Breathless.…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Flirt - Laurell K. Hamilton Headline Book

Flirt - Laurell K. Hamilton Headline Book

  • Angličtina
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2011

When Anita Blake meets with prospective client Tony Bennington, who is desperate to have her reanimate his recently deceased…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Flesh House - MacBride, Stuart

Flesh House - MacBride, Stuart

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2011
  • Brožovaná
  • Thriller

The 4th thriller in the Number One bestselling crime series from the award-winning Stuart MacBride. Panic grips The Granite…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sacred Treason - Forrester, James

Sacred Treason - Forrester, James

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2011

A gripping historical thriller full of compelling detail and narrative twists in the vein of C. J. Sansom that received…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Odd Hours - Koontz, Dean

Odd Hours - Koontz, Dean

  • Počet stran 412
  • Rok vydání 2011

From the mind of Dean Koontz, the 400 million copy worldwide bestseller, comes this supernatural tale of good and evil, and…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Smokin' Seventeen - Janet Evanovich [EN] (2011, Brožovaná, Headline Publishing Group)

Smokin' Seventeen - Janet Evanovich [EN] (2011, Brožovaná, Headline Publishing Group)

  • Rok vydání 2011

Smokin' Seventeen is the seventeenth sizzling hot crime adventure in Janet Evanovich's hilarious Stephanie Plum series…

253 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Vzdálený jez - František Uher

Vzdálený jez - František Uher

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: František Uher. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Ludvíček před důchodem pracoval na závodišti,…

70 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti - Kathy Reichs

Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti - Kathy Reichs

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 752
  • Rok vydání 2011

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: BB art 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 752. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V hlavní…

84 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Viděl jsi ji? - Karen Rose

Viděl jsi ji? - Karen Rose

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2011

Autoři: Karen Rose. Vydavatel: BB art 2011. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Se zvláštním…

91 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlá panenka - Hana Prošková

Zlá panenka - Hana Prošková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2011

Autoři: Hana Prošková. Vydavatel: Moba září 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - České a slovenské…

94 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Za cenu života - Joseph Heller

Za cenu života - Joseph Heller

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2011

Autoři: Joseph Heller. Vydavatel: BB art 2011. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

97 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Podoba - Tana Frenchová

Podoba - Tana Frenchová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 2011

Autoři: Tana Frenchová. Vydavatel: Argo leden 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 520. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Z…

99 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mladý Sherlock Holmes - Lane Andrew

Mladý Sherlock Holmes - Lane Andrew

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2011
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lane Andrew. Vydavatel: Albatros Media 2011. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

101 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zabiják. Útočník. Překupník - Ed McBain

Zabiják. Útočník. Překupník - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2011

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2011. Použitá kniha. Počet stran: 512. Žánr: Knihy - Světové detektivky. ZABIJÁK…

107 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Weis Margaret - DragonLance Temný učedník 3: Jantar a krev

Weis Margaret - DragonLance Temný učedník 3: Jantar a krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 221
  • Rok vydání 2011

nakl. Fantom Print, 2011, 1. vydání, brožovaná, 221 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Karpyshyn Drew - Mass effect: Odveta

Karpyshyn Drew - Mass effect: Odveta

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2011

nakl. Fantom Print, 2011, brožovaná, 288 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sandford John - Omnibus: Tichá oběť, Ledová oběť, Noční oběť

Sandford John - Omnibus: Tichá oběť, Ledová oběť, Noční oběť

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 732
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 732 stran, velmi dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ness Patrick - Chaos: Hlas nože (kniha první)

Ness Patrick - Chaos: Hlas nože (kniha první)

  • Brožovaná
  • Počet stran 370
  • Rok vydání 2011

nakl. Jota, 2011, 1.vydání, brožovaná, 370 stran, velmi dobrý stav…

139 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harris Charlaine - Pravá krev: Smrtelná odplata

Harris Charlaine - Pravá krev: Smrtelná odplata

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 315
  • Rok vydání 2011

nakl. Baronet, 2011, vázaná, s obálkou, 315 stran, pěkný stav…

159 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Randallová Lisa - Tajemství skrytých dimenzí vesmíru

Randallová Lisa - Tajemství skrytých dimenzí vesmíru

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2011

nakl. Paseka, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 464 stran, pěkný stav…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blavatská H. P. - Okultní povídky

Blavatská H. P. - Okultní povídky

  • Brožovaná
  • Počet stran 145
  • Rok vydání 2011

a jiné děsivé příběhy, nakladatelství XYZ, 2011, brožovaná, 145 stran, velmi dobrý stav…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chopra Deepak - Život po smrti ve světle důkazů

Chopra Deepak - Život po smrti ve světle důkazů

  • Brožovaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2011

nakl. Beta-Dobrovský, 2011, 1. vydání, brožovaná, 320 stran, pěkný stav…

290 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Playing for Pizza - John Grisham Arrow Books

Playing for Pizza - John Grisham Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 325
  • Rok vydání 2011
  • Brožovaná

With a 17-point lead and just minutes to go, Rick Dockery provided what was arguably the worst single performance in the…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dealer and the Dead - Seymour, Gerald

Dealer and the Dead - Seymour, Gerald

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

The pulse-pounding book from 'the finest thriller writer in the world today'.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Prestige

The Prestige

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 369
  • Rok vydání 2011

Two 19th century stage illusionists, the aristocratic Rupert Angier and the working-class Alfred Borden, engage in a bitter…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Betrayal at Lisson Grove (Thomas Pitt Mystery, Book 26) - Perry, Anne

Betrayal at Lisson Grove (Thomas Pitt Mystery, Book 26) - Perry, Anne

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2011

The next thrilling instalment of Anne Perry's acclaimed Inspector Thomas Pitt series…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Spy Who Came in from the Cold

Spy Who Came in from the Cold

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2011

From the master of spy thrillers, John le Carre's The Spy Who Came in from the Cold is a gripping story of love and betrayal…

od 258 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie