Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 011

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Glamorama - Bret Easton Ellis

Glamorama - Bret Easton Ellis

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2011

n Glamorama, Bret Easton Ellis shows us a shadowy looking-glass world, the juncture where fame and fashion, terror and…

od 227 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Vrah má mít doktorát - A. A. Fair

Vrah má mít doktorát - A. A. Fair

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: A. A. Fair. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Lam & Coolová (1) Důmyslná zápletka, neúprosná logika,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Robinson Jeremy - Zóna nebezpečí

Robinson Jeremy - Zóna nebezpečí

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1.v ydání, vázaná, s obálkou, 350 stran, velmi dobrý stav v knize, trochu prasklá hrana na horním konci…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Insomnia - Stephen King Hodder and Stoughton

Insomnia - Stephen King Hodder and Stoughton

  • Angličtina
  • Počet stran 902
  • Rok vydání 2011

You'll lose a lot of sleep... Ralph does. At first he starts waking up earlier. And earlier. Then the hallucinations start -…

od 228 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
At the Mountains of Madness - Lovecraft H.P. [EN] (2011, Brožovaná, Oneiros Books)

At the Mountains of Madness - Lovecraft H.P. [EN] (2011, Brožovaná, Oneiros Books)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
229 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Trestu neujdeš - Hana Doubková

Trestu neujdeš - Hana Doubková

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: Hana Doubková. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Když se člověku stane nejhorší příkoří, není divu, že…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
KPK - Smrt nechodí sama - Zoja Turková

KPK - Smrt nechodí sama - Zoja Turková

  • Čeština
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2011

Autoři: Zoja Turková. Vydavatel: Enigma 2011. Použitá kniha. Počet stran: 111. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pátá kniha Mojžíšova - Christina Larsson

Pátá kniha Mojžíšova - Christina Larsson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2011

Autoři: Christina Larsson. Vydavatel: MOTTO 2011. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Ve dvou…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší detektivní povídky roku 2010 - Roman Cílek

Nejlepší detektivní povídky roku 2010 - Roman Cílek

  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2011

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2011. Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
God’s Pocket - Pete Dexter

God’s Pocket - Pete Dexter

  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2011
  • Pevná / vázaná

Autoři: Pete Dexter. Vydavatel: Moba 2011. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Stalo se, co…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Der frühe Tod - Zoë Beck

Der frühe Tod - Zoë Beck

  • Rok vydání 2011

Autoři: Zoë Beck. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třetí šanci nedostaneš - Cyril Vitberk

Třetí šanci nedostaneš - Cyril Vitberk

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: Cyril Vitberk. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Volné zpracování několika skutečných kriminálních…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Foulds Adam - Vířící bludiště

Foulds Adam - Vířící bludiště

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2011

nakl. Odeon, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 200 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hartová Raven - Polibek upíra

Hartová Raven - Polibek upíra

  • Brožovaná
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2011

nakl. Levné knihy, 2011, 1. vydání, brožovaná, 301 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Carlson Jeff - Zóna pandemie

Carlson Jeff - Zóna pandemie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knox Tom - Kainovo znamení

Knox Tom - Kainovo znamení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 488
  • Rok vydání 2011

nakl. Knižní klub, 2011, vázaná, s obálkou, 488 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brontëová Charlotte - Nemilovaná Villette 1

Brontëová Charlotte - Nemilovaná Villette 1

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2011

nakl. Daranus, 2011, vázaná, s obálkou, 224 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knox Tom - Kainovo znamení

Knox Tom - Kainovo znamení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 488
  • Rok vydání 2011

nakl. Knižní klub, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 488 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wesleyová Mary - Heřmánkový palouk

Wesleyová Mary - Heřmánkový palouk

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 319 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Singing Sands - Josephine Tey [EN] (2011, Brožovaná, Cornerstone)

The Singing Sands - Josephine Tey [EN] (2011, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011

On his train back to Scotland for a well-earned rest, Inspector Grant learns that a fellow passenger, one Charles Martin,…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Tick Tock - Patterson, James

Tick Tock - Patterson, James

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

CAN MICHAEL BENNETT CATCH HIM?The city calls on Detective Michael Bennett, pulling him away from a seaside retreat with his…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Broken - Karin Slaughter [EN] (2011, Brožovaná, Cornerstone)

Broken - Karin Slaughter [EN] (2011, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011

The chief suspect is desperate to see her, but when she arrives at the local police station she is met with a horrifying…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mortal Causes - Ian Rankin Orion

Mortal Causes - Ian Rankin Orion

  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

The sixth Inspector Rebus novel from the No.1 bestselling author of A SONG FOR THE DARK TIMES. It is August in Edinburgh and…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Lost Relic - Mariani, Scott

Lost Relic - Mariani, Scott

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2011

A SUPER-CHARGED THRILLER FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR 'Deadly conspiracies, bone-crunching action and a tormented hero…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pakiet: Dobry gliniarz/To nie jest amerykański.. - Szagdaj Nadia

Pakiet: Dobry gliniarz/To nie jest amerykański.. - Szagdaj Nadia

  • Rok vydání 2011

\nDobry gliniarzCharles Campisi przez 18 lat był szefem IAD, wydziału spraw wewnętrznych NYPD. To trudna robota i trudny…

231 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
John Dies at the End - David Wong Titan Books

John Dies at the End - David Wong Titan Books

  • Angličtina
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2011
  • Horor

My name is David Wong. My best friend is John. Those names are fake. You might want to change yours. You may not want to…

od 232 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Rose Madder - Stephen King [EN] (2011, Brožovaná, Hodder & Stoughton)

Rose Madder - Stephen King [EN] (2011, Brožovaná, Hodder & Stoughton)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011

Hodder are boosting Stephen King's backlist with new covers, new author brand lettering and a marketing campaign which…

234 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Stopy vedou k rokli - Miloš Štraub

Stopy vedou k rokli - Miloš Štraub

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2011

Autoři: Miloš Štraub. Vydavatel: ERIKA březen 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně - Dick Francis,Felix Francis,Kristin Hannah,Steve Hamilton,Jeannette Walls

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně - Dick Francis,Felix…

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: Dick Francis,Felix Francis,Kristin Hannah,Steve Hamilton,Jeannette Walls. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
S. Holmes 4: Poslední střet - Tracy Macková

S. Holmes 4: Poslední střet - Tracy Macková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2011

Autoři: Tracy Macková. Vydavatel: Knižní klub duben 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bouře - Carol Higgins Clarková

Bouře - Carol Higgins Clarková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2011

Autoři: Carol Higgins Clarková. Vydavatel: BB art leden 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záchranáři - Past na tygra - J. Burchett

Záchranáři - Past na tygra - J. Burchett

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2011

Autoři: J. Burchett. Vydavatel: Alpress září 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prachy - Paul-Loup Sulitzer

Prachy - Paul-Loup Sulitzer

  • Čeština
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2011
  • Pevná / vázaná

Autoři: Paul-Loup Sulitzer. Vydavatel: Levné knihy KMa 2011. Použitá kniha. Počet stran: 294. Žánr: Knihy - Detektivky,…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spřízněnost krve - Reginald Hill

Spřízněnost krve - Reginald Hill

  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2011
  • Pevná / vázaná

Autoři: Reginald Hill. Vydavatel: Brána 2011. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Další ze…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Žába na prameni - Vítězslav Welsch

Žába na prameni - Vítězslav Welsch

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2011
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vítězslav Welsch. Vydavatel: MOBA 2011. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Burchett, Vogler - Záchranáři v akci: Past na tygra

Burchett, Vogler - Záchranáři v akci: Past na tygra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2011

nakl. Alpress, 2011, 1. vydání, vázaná, lamino, 120 stran, ilustrovaná, výborný stav Zoe a Ben obvykle doprovázejí své…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Du Brul Jack - Chaos

Du Brul Jack - Chaos

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 326 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falconer Colin - Soumrak bohů

Falconer Colin - Soumrak bohů

  • Brožovaná
  • Počet stran 519
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, brožovaná, 519 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
De La Cruz Melisa - Krvavý karneval

De La Cruz Melisa - Krvavý karneval

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2011

nakl. BB/art, 2011, 1. vydání, brožovaná, 220 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení - Connelly, Stein, Rimingtonová, Pezzelli

Nejlepší světové čtení - Connelly, Stein, Rimingtonová, Pezzelli

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2011

Connelly Michael - Devět draků, Stein Garth - Jak závodit v dešti, Rimingtonová Stella - Nebezpečí trvá, Pezzelli Peter -…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kavennová Joanna - Ostuda ostudná

Kavennová Joanna - Ostuda ostudná

  • Brožovaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 2011

nakl. Kniha Zlín, 2011, první vydání brožovaná, 227 stran výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gurian Beatrix - Pekelný flirt

Gurian Beatrix - Pekelný flirt

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2011

nakl. Víkend, 2011, vázaná, 240 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
De La Cruz Melisa - Modrá krev

De La Cruz Melisa - Modrá krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 237
  • Rok vydání 2011

nakl. BB/art, 2011, 1. vydání, brožovaná, 237 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zuletzt gesehen in Kidlington - Dexter, Colin

Zuletzt gesehen in Kidlington - Dexter, Colin

  • Rok vydání 2011
  • Detektivka

Gestatten: Inspector Morse, der geniale Sonderling. Vor zwei Jahren ist die junge Valerie Taylor spurlos verschwunden.…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Echo der Toten - Niemand schweigt für immer - Castillo, Javier

Das Echo der Toten - Niemand schweigt für immer - Castillo, Javier

  • Rok vydání 2011

Ein verschwundener Junge, dreißig Jahre Schweigen, ein grausames Rätsel - der dritte Fall für Journalistin Miren TriggsNew…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Killer in the Rain - Chandler, Raymond

Killer in the Rain - Chandler, Raymond

  • Počet stran 592
  • Rok vydání 2011

It was in the pulp detective magazines of the 1930s that the author's definitive take on the hard-boiled detective story…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Deadly Decisions - Reichs, Kathy

Deadly Decisions - Reichs, Kathy

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

A nine-year-old girl is killed in crossfire on her way to ballet class. Soon afterwards, the body of a teenager killed in…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Keeper of Lost Causes - Jussi Adler-Olsen

The Keeper of Lost Causes - Jussi Adler-Olsen

  • Rok vydání 2011
  • Detektivka

Copenhagen detective Carl Morck has been taken off homicide to run a newly created department for unsolved crimes. His first…

od 241 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie