Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 011

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Smrt beatového snílka - Jan Stach

Smrt beatového snílka - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2011

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Nava 2011. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Soubor…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pravá krev: Hůř než mrtví

Pravá krev: Hůř než mrtví

  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2011

Po katastrofě způsobené hurikánem Katrina a neméně strašném atentátu na shromáždění upírů se Sookie cítí sice v bezpečí, ale…

246 Kč

Vrsovickeknihkupectvi.cz

Zobrazit detail
Acevedo Mario - Nymfomanky z Rocky Flats

Acevedo Mario - Nymfomanky z Rocky Flats

  • Brožovaná
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2011

nakl. Levné knihy, 2011, 1. vdání, brožovaná, 294 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Подсказчик (Донато Карризи)(Brožovaná)

Подсказчик (Донато Карризи)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Rok vydání 2011

В конце 2017 года зрители увидели фильм, снятый Карризи по собственному роману «Девушка в тумане» («La ragazza nella…

289 Kč

Enbook.cz

Zobrazit detail
Separation Of Power - Vince Flynn Simon & Schuster

Separation Of Power - Vince Flynn Simon & Schuster

  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

Now in a premium edition, the thrilling follow-up to "The Third Option "by #1 "New York Times "bestselling author Vince…

od 171 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
In the Evil Day - Temple, Peter

In the Evil Day - Temple, Peter

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2011

The stunning thriller from the bestselling author of The Broken Shore and Truth.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Malér chtivého svůdníkaPokles ceny

Malér chtivého svůdníka

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Vydavatel: Víkend 2011. Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

30 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příliš svůdná holka

Příliš svůdná holka

  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2011

Vydavatel: Víkend 2011. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bainbridgeová Beryl - Dívka v puntíkových šatech

Bainbridgeová Beryl - Dívka v puntíkových šatech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2011

nakl. Jota, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 168 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wallace Edgar - Opeřený had

Wallace Edgar - Opeřený had

  • Brožovaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2011

nakl. Naše vojsko, 2011, brožovaná, 230 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brezina Thomas - Šíleně divocí andílci: Andělé milují prostě jinak

Brezina Thomas - Šíleně divocí andílci: Andělé milují prostě jinak

  • Počet stran 180
  • Rok vydání 2011

nakl. Egmont, 2011, 1. vydání, brožovaná, 180 stran, výborný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Maguire Eden - Krásní mrtví

Maguire Eden - Krásní mrtví

  • Brožovaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2011

nakl. Fragment, 2011, 1. vydání, brožovaná, 270 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McMann Lisa - Lovkyně snů: Procitnutí

McMann Lisa - Lovkyně snů: Procitnutí

  • Brožovaná
  • Počet stran 215
  • Rok vydání 2011

nakl. Fragment, 2011, brožovaná, 215 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cook Robin - Blízký konec

Cook Robin - Blízký konec

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2011

nakl. Knižní klub, 2011, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Klapczynski Marc - AO Medvědí muž

Klapczynski Marc - AO Medvědí muž

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 2011

nakl. Alpress, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 245 stran, pěkný stav, razítka - vyřazeno z knihovny…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Artemis Fowl and The Arctic Incident

Artemis Fowl and The Arctic Incident

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2011

*Soon to be a major film!* Join the world of Artemis Fowl, the number one bestseller by Eoin Colfer. THE FAIRIES ARE IN…

od 173 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Verräter wie wir - John Le Carré [DE] (2011, Brožovaná, Ullstein TB)

Verräter wie wir - John Le Carré [DE] (2011, Brožovaná, Ullstein TB)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Forgotten Legion - Ben Kane Arrow Books

The Forgotten Legion - Ben Kane Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 672
  • Rok vydání 2011

The Forgotten Legion - fighting for honour, freedom and revenge Romulus and Fabiola are twins, born into slavery after their…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Fourth Protocol

Fourth Protocol

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 443
  • Rok vydání 2011
  • Thriller

**The chilling thriller from an international bestselling phenomenon.**'A triumph of plot, construction and research' THE…

od 183 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Time Riders: The Doomsday Code - Alex Scarrow Puffin Books

Time Riders: The Doomsday Code - Alex Scarrow Puffin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2011

The Doomsday Code: the third book in Alex Scarrow's exciting TimeRiders series. Liam O'Connor should have died at sea in…

od 184 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Professor Moriarty - Kim Newman Titan Books

Professor Moriarty - Kim Newman Titan Books

  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2011

Imagine the twisted evil twins of Holmes and Watson and you have the dangerous duo of Prof. James Moriarty - wily,…

od 187 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Wolfsspinne - Eckert, Horst

Wolfsspinne - Eckert, Horst

  • Thriller
  • Rok vydání 2011

Ein hochbrisanter Thriller, der die offizielle Version zum Thema NSU infrage stellt. Eisenach, 2011: Zwei Männer liegen tot…

187 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sunset Express - Crais, Robert

Sunset Express - Crais, Robert

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2011

Elvis Cole is caught up in a high-profile murder case - and between the cops and the lawyers, it's going to be a rough…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Chalice of Blood (Sister Fidelma Mysteries Book 21) - Tremayne, Peter

Chalice of Blood (Sister Fidelma Mysteries Book 21) - Tremayne, Peter

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2011

THE CHALICE OF BLOOD is the twenty-first compelling mystery in Peter Tremayne's much-loved series featuring 7th-century…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Killed at the Whim of a Hat - Cotterill, Colin

Killed at the Whim of a Hat - Cotterill, Colin

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2011

Set in Thailand, the first in the outrageously entertaining crime series featuring a crime reporter and the most eccentric…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Come Away, Death - Mitchell, Gladys

Come Away, Death - Mitchell, Gladys

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2011

A VINTAGE MURDER MYSTERYRediscover Gladys Mitchell - one of the 'Big Three' female crime fiction writers alongside Agatha…

od 369 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Macarons (Pierre Herme)(Pevná)

Macarons (Pierre Herme)(Pevná)

  • Angličtina
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2011

Pierre Herme is universally acknowledged as the king of French pastry with shops in Tokyo, Paris and London. He is the best,…

od 575 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Hřbitov pátera Hansena - Ted Dekker

Hřbitov pátera Hansena - Ted Dekker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2011

Autoři: Ted Dekker. Vydavatel: Metafora říjen 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lehce nabyl, lehce pozbyl, Láska může být osudná, Kdo se směje naposled - James Hadley Chase

Lehce nabyl, lehce pozbyl, Láska může být osudná, Kdo se směje naposled - James…

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2011

Autoři: James Hadley Chase. Vydavatel: BB art únor 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 528. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

37 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brána času – Výprava za dinosaury - Thomas C. BrezinaPokles ceny

Brána času – Výprava za dinosaury - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2011

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment 2011. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

38 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cesta do pravěku a zase zpátky - Jitka Škapíková

Cesta do pravěku a zase zpátky - Jitka Škapíková

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2011

Autoři: Jitka Škapíková. Vydavatel: XYZ květen 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brána času – Boj Černého rytíře - Thomas C. Brezina

Brána času – Boj Černého rytíře - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2011

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment 2011. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chaos - Jack Du Brul

Chaos - Jack Du Brul

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2011

Autoři: Jack Du Brul. Vydavatel: BB art 2011. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jedné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Písmenková polévka - Barbora Hrůzová

Písmenková polévka - Barbora Hrůzová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2011

Autoři: Barbora Hrůzová. Vydavatel: ERIKA březen 2011 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Plaváček - Robert Král

Plaváček - Robert Král

  • Čeština
  • Rok vydání 2011

Autoři: Robert Král. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Volné zpracování několika skutečných kriminálních…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cassidy Cathy - Lásky jedné rusovlásky

Cassidy Cathy - Lásky jedné rusovlásky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 196 stran, pěkný stav, obsahuje razítko - vyřazeno z knihovny…

37 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heller Joseph - Bůh ví

Heller Joseph - Bůh ví

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 2011

nakl. BB art, 2011, vázaná, s obálkou, 374 stran velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Miller A. D. - Sněženky

Miller A. D. - Sněženky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2011

nakl. Knižní klub, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 192 stran, výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Allen Jonathan - Pražská noc

Allen Jonathan - Pražská noc

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 149
  • Rok vydání 2011

nakl. Euromedia Group, 2011, 1. vydání, vázaná, bez obálky, 149 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mylesová Jill - Páni mají radši sukuby

Mylesová Jill - Páni mají radši sukuby

  • Brožovaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2011

nakl. Levné knihy, 2011, 1. vydání, brožovaná, 320 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pawlowská Halina - Velká žena z východu

Pawlowská Halina - Velká žena z východu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 181
  • Rok vydání 2011

nakl. Motto, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 181 stran, velmi pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nykänen Harri - Cesta černých ovcí

Nykänen Harri - Cesta černých ovcí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2011

nakl. Knižní klub, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Riescová Nerea - Střelec ze slonoviny

Riescová Nerea - Střelec ze slonoviny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2011

nakl. Argo, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 328 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
A Study in Scarlet. Eine Studie in Scharlachrot, englische Ausgabe - Doyle, Arthur Conan [EN] (2011, Brožovaná, Penguin UK)

A Study in Scarlet. Eine Studie in Scharlachrot, englische Ausgabe - Doyle, Arthur…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
196 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Exorcist – William Peter Blatty

The Exorcist – William Peter Blatty

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2011

Father Damien Karras: 'Where is Regan?' Regan MacNeil: 'In here. With us.'The terror begins unobtrusively. Noises in the…

od 198 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
The Valley of Fear. Das Tal der Angst, englische Ausgabe - Doyle, Arthur Conan [EN] (2011, Brožovaná, Penguin UK)

The Valley of Fear. Das Tal der Angst, englische Ausgabe - Doyle, Arthur Conan [EN]…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
198 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
American Assassin - Vince Flynn [EN] (2011, Brožovaná, Simon & Schuster UK)

American Assassin - Vince Flynn [EN] (2011, Brožovaná, Simon & Schuster UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
198 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Mousetrap - Agatha Christie [DE-EN] (2011, Brožura, Diesterweg)

The Mousetrap - Agatha Christie [DE-EN] (2011, Brožura, Diesterweg)

  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
201 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie