Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 010

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Kleinová Zoë - Kresby v prachu

Kleinová Zoë - Kresby v prachu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 381
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 381 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lifeguard - James Patterson [EN] (2010, Brožovaná, Headline Publishing Group)

Lifeguard - James Patterson [EN] (2010, Brožovaná, Headline Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010

An addictive cocktail of suspense, surprise and tension that will keep you gripped to the very end…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem - Ursel Scheffler

Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem - Ursel Scheffler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 116
  • Rok vydání 2010

Autoři: Ursel Scheffler. Vydavatel: Fragment únor 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 116. Žánr: Knihy - Detektivní a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gallenzi Alessandro - Bestseller

Gallenzi Alessandro - Bestseller

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2010

nakl. Leda, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 270 stran. pěkný stav, nepatrně naražené růžky na deskách…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Obermeier Siegfried - Hra kurtizán

Obermeier Siegfried - Hra kurtizán

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 440 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Masannek Joachim - Fotbaloví divoši: Jožka, sedmá kavalerie

Masannek Joachim - Fotbaloví divoši: Jožka, sedmá kavalerie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 159
  • Rok vydání 2010

ilustrace Jan Birck, nakl. Fragment, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 159 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hakl Emil - Intimní schránka Sabriny B. (final cut)

Hakl Emil - Intimní schránka Sabriny B. (final cut)

  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2010

nakl. Argo, 2010, 1. vydání, pevná vazba, s obálkou, 248 stran, pěkný stav, vepsáno krátké věnování…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Damsel in Distress - Dunn, Carola

Damsel in Distress - Dunn, Carola

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2010

The fifth whodunnit in the Daisy Dalrymple murder mystery series…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dove of Death (Sister Fidelma Mysteries Book 20) - Tremayne, Peter

Dove of Death (Sister Fidelma Mysteries Book 20) - Tremayne, Peter

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2010

THE DOVE OF DEATH is the twentieth unputdownable mystery in Peter Tremayne's much-loved series featuring 7th-century Irish…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Point Of Origin - Cornwell, Patricia

Point Of Origin - Cornwell, Patricia

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2010

The ninth novel in the best-selling Dr Kay Scarpetta series.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
London Bridges - Patterson, James

London Bridges - Patterson, James

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2010
  • Brožovaná

In the tenth explosive thriller in the bestselling series, Alex Cross is back... And so is the Wolf... And so is the…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
One Corpse Too Many - Ellis Peters [EN] (2010, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

One Corpse Too Many - Ellis Peters [EN] (2010, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010
  • Detektivka

Brother Cadfael's abilities are tested to the limit in this reissue of the second Cadfael chronicle.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Blotto, Twinks and the Ex-King's Daughter - Simon Brett [EN] (2010, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

Blotto, Twinks and the Ex-King's Daughter - Simon Brett [EN] (2010, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010
  • Detektivka

A hair-raising adventure set between the wars introduces fabulous brother and sister sleuthing duo, Blotto and Twinks!…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Slash and Burn - Hilton, Matt

Slash and Burn - Hilton, Matt

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2010
  • Thriller

The third action-packed thriller in the compelling series featuring Joe Hunter, rival to Lee Child's Jack Reacher.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Hrátky krásné falešnice - skutečné kriminální případy - Josef Kratochvíl

Hrátky krásné falešnice - skutečné kriminální případy - Josef Kratochvíl

  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2010

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend 2010. Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Midsomerské vraždy: Duch ve stroji - Graham Caroline

Midsomerské vraždy: Duch ve stroji - Graham Caroline

  • Čeština
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Graham Caroline. Vydavatel: Knižní klub 2010. Použitá kniha. Počet stran: 576. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fotbaloví divoši – Marlon - Joachim Masannek

Fotbaloví divoši – Marlon - Joachim Masannek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2010

Autoři: Joachim Masannek. Vydavatel: Fragment únor 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nájemný vrah - Graham Greene

Nájemný vrah - Graham Greene

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 2010

Autoři: Graham Greene. Vydavatel: PLUS 2010. Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Slavný…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krevní msta - Roman Cílek

Krevní msta - Roman Cílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2010

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Nava 2010. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vzkříšení - Steve Alten

Vzkříšení - Steve Alten

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2010

Autoři: Steve Alten. Vydavatel: BB art 2010. Použitá kniha. Počet stran: 448. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Co se s námi…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrazivá pouta - Kay Hooper

Mrazivá pouta - Kay Hooper

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kay Hooper. Vydavatel: Alpress, spol. s r. o. 2010. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bennemann Markus - Rafinované vraždy v živočišné říši aneb V hledáčku stříkouna

Bennemann Markus - Rafinované vraždy v živočišné říši aneb V hledáčku stříkouna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 232 stran, 16 stran fotografické přílohy, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rash Ron - Serena: Když žena touží po moci

Rash Ron - Serena: Když žena touží po moci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 356
  • Rok vydání 2010

nakl. Jota, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 356 stran, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Noëlová Alyson - Nesmrtelní 1: Napořád

Noëlová Alyson - Nesmrtelní 1: Napořád

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2010

nakl. Argo, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 270 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Saveljev Igor Vasiljevič - Vražda velkého vůdce

Saveljev Igor Vasiljevič - Vražda velkého vůdce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2010

nakl. Naše vojsko, 2010, vázaná, lamino, 312 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morton Chris, Thomas Ceri Louise - 2012: Tajemství křišťálové lebky

Morton Chris, Thomas Ceri Louise - 2012: Tajemství křišťálové lebky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 454
  • Rok vydání 2010

nakl. Domino, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 454 stran, pěkný stav v knize, na deskách trochu odřené hrany, obálka…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crombie Deborah - Probuzená minulost

Crombie Deborah - Probuzená minulost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 2010

nakl. Motto, 2010, první vydání, vázaná, 287 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Yancey Rick - Fantastická dopbrodružství Alfreda Kroppa

Yancey Rick - Fantastická dopbrodružství Alfreda Kroppa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 271
  • Rok vydání 2010

nakl. Albatros, 2010, 1. vydání, vázaná, 271 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bellemare P., Frank G. - 26 příběhů, nad nimiž zůstává rozum stát

Bellemare P., Frank G. - 26 příběhů, nad nimiž zůstává rozum stát

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 446
  • Rok vydání 2010

nakl. Víkend, 2010, vázaná, s obálkou, 446 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Turkish Gambit - Akunin, Boris

Turkish Gambit - Akunin, Boris

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2010

Erast Fandorin returns in another thrilling Russian crime caper, from the bestselling author of THE WINTER QUEEN.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lake House - Patterson, James

Lake House - Patterson, James

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2010
  • Thriller

An unputdownable thriller that will chill your spine even as your imagination soars above the clouds…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Halfhead - MacBride, Stuart B.

Halfhead - MacBride, Stuart B.

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2010

Terrifying serial killer thriller set in the gritty Glasgow of the near future, from the bestselling author of the Logan…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Matlock Paper - Robert Ludlum [EN] (2010, Brožovaná, Orion Publishing Co)

The Matlock Paper - Robert Ludlum [EN] (2010, Brožovaná, Orion Publishing Co)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010

The US government has a deadly assignment - and James Matlock is the perfect man for the job.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Other People's Secrets - Candlish Louise [EN] (2010, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

Other People's Secrets - Candlish Louise [EN] (2010, Brožovaná, Little, Brown Book…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010

Everybody wants the truth . . . until they find it. The best novel yet from one of our top women's fiction writers…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Flesh Tailor - Ellis, Kate

Flesh Tailor - Ellis, Kate

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2010
  • Detektivka

The fourteenth gripping mystery in the DI Wesley Peterson series by award-winning crime writer Kate Ellis.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Devil of Nanking - Mo Hayder Bantam Press

The Devil of Nanking - Mo Hayder Bantam Press

  • Angličtina
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2010

Fans of Stephen King, Stuart MacBride and Karin Slaughter will devour this warped and brutally bloodthirstly thriller from…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Field of Blood - Denise Mina

The Field of Blood - Denise Mina

  • Thriller
  • Rok vydání 2010

The first novel in the Paddy Meehan series, from the two-time winner of the Theakstons Old Peculier Crime Novel of the Year…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Probuzená minulost - Deborah Crombie

Probuzená minulost - Deborah Crombie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2010

Autoři: Deborah Crombie. Vydavatel: MOTTO 2010. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jen vrah mluví pravdu - Petr Eidler

Jen vrah mluví pravdu - Petr Eidler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2010

Autoři: Petr Eidler. Vydavatel: Moba srpen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - České a slovenské…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na svatbu se kopřivy nehodí - Martinková, Věra

Na svatbu se kopřivy nehodí - Martinková, Věra

  • Čeština
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Martinková, Věra . Vydavatel: ALFA-OMEGA 2010. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dvojčata v akci. Hořká vůně mandlí - Vojtěch Steklač

Dvojčata v akci. Hořká vůně mandlí - Vojtěch Steklač

  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: NAKLADATELSTVÍ XYZ s.r.o. 2010. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy -…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Císař v ohrožení - Renée Hollerová

Císař v ohrožení - Renée Hollerová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2010

Autoři: Renée Hollerová. Vydavatel: Thovt květen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivní a…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti - John Sandford

Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti - John Sandford

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 784
  • Rok vydání 2010

Autoři: John Sandford. Vydavatel: BB art červenec 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 784. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

76 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda v zapadlé uličce - Jennings Maureen

Vražda v zapadlé uličce - Jennings Maureen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2010

Autoři: Jennings Maureen. Vydavatel: Jota květen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dobrodružství v zemi nindžů - Osborne Mary Pope

Dobrodružství v zemi nindžů - Osborne Mary Pope

  • Čeština
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Osborne Mary Pope. Vydavatel: Fragment 2010. Použitá kniha. Počet stran: 88. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

80 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vanoyeke Violaine - Hádanka z domu života

Vanoyeke Violaine - Hádanka z domu života

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2010

nakl. Alpress, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christopher Paul - Aztécký kodex

Christopher Paul - Aztécký kodex

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 189
  • Rok vydání 2010

nakl. BB/art, 2010, první vydání, vázaná, s obálkou, 189 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graftonová Sue - U... jako Utrpení

Graftonová Sue - U... jako Utrpení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2010

nakl. BB art, 2010, první vydání, vázaná, s obálkou, 350 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie