Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 010

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
von Ziegesarová Cecily - To je ona: Bezstarostná

von Ziegesarová Cecily - To je ona: Bezstarostná

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 253
  • Rok vydání 2010

nakl. BB art, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 253 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem - Adolf Born, Jaroslav Malina

Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem - Adolf Born,…

1
  • Čeština
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Kniha antropologa Jaroslava Maliny obsahuje čtyři detektivní příběhy a šest povídek námětově zakotvených ve vysokoškolském…

od 228 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléčný groš - Michael Kobr

Mléčný groš - Michael Kobr

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 308
  • Rok vydání 2010

Autoři: Michael Kobr. Vydavatel: PRÁH 2010. Použitá kniha. Počet stran: 308. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Volker…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ryan William - Zbožný zloděj

Ryan William - Zbožný zloděj

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 309
  • Rok vydání 2010

nakl. BB art, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 309 stran, velmi dobrý stav Děj detektivní prvotiny Williama Ryana Zbožný…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fuerst James W. - Max

Fuerst James W. - Max

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2010

nakl. Albatros, 2010, 1. vydání, vázaná, 336 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scott Robert, Gordon Jay - Lessekův klíč

Scott Robert, Gordon Jay - Lessekův klíč

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2010

Druhá kniha eldarnské série, nakl. Plejáda, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 528 stran, pěkný stav…

od 50 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Bayard Louis - Černá věž

Bayard Louis - Černá věž

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, s obállkkou, 352 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shadow Project - Mariani, Scott

Shadow Project - Mariani, Scott

  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2010

AN ADRENALINE-FUELLED THRILLER FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR 'Deadly conspiracies, bone-crunching action and a tormented…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Worst Case - James Patterson [EN] (2010, Brožovaná, Cornerstone)

Worst Case - James Patterson [EN] (2010, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010

The son of one of New York's wealthiest families is snatched off the street and held hostage. Bennett's work life - and love…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Kennedys Hirn - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

Kennedys Hirn - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
230 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Scarpetta Factor - Cornwell, Patricia

Scarpetta Factor - Cornwell, Patricia

  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2010

Dr Kay Scarpetta returns to face new challenges in Patricia Cornwell's internationally acclaimed series.…

od 231 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
8th Confession - Patterson, James

8th Confession - Patterson, James

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2010
  • Thriller
  • Angličtina

The bestselling 8th novel in the Women's Murder Club seriesA MASSACRE OF ELITESBehind the closed doors of San Francisco's…

od 236 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Immortal In Death - Robb, J. D.

Immortal In Death - Robb, J. D.

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2010
  • Brožovaná

The third book in J.D. Robb's compelling 'In Death' series featuring Eve Dallas following on from the first two books in the…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Ripley Under Water - Patricia Highsmith Bloomsbury

Ripley Under Water - Patricia Highsmith Bloomsbury

  • Angličtina
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2010

Tom Ripley is quietly living a life of luxury at his chateau at Villeperce, and, as ever, is keeping one step ahead of the…

od 240 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Výstřely neviditelného vraha a další povídky - Antonín Jirotka

Výstřely neviditelného vraha a další povídky - Antonín Jirotka

  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2010

Autoři: Antonín Jirotka. Vydavatel: Enigma 2010. Použitá kniha. Počet stran: 111. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spiknutí – Srpen - Gabrielle Lord

Spiknutí – Srpen - Gabrielle Lord

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 2010

Autoři: Gabrielle Lord. Vydavatel: Fragment červenec 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 182. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlatovláska, Skřet a královna, Kráska a zvíře - Ed McBain

Zlatovláska, Skřet a královna, Kráska a zvíře - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2010

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art srpen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 576. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kámošky až za hrob - Pavel Jansa

Kámošky až za hrob - Pavel Jansa

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2010

Autoři: Pavel Jansa. Vydavatel: Moba únor 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zrada na biskupském dvoře - Harald Parigger

Zrada na biskupském dvoře - Harald Parigger

  • Čeština
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Harald Parigger. Vydavatel: Thovt 2010. Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Otrokyně placené lásky - Eduard Svítivý

Otrokyně placené lásky - Eduard Svítivý

  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2010

Autoři: Eduard Svítivý. Vydavatel: Víkend 2010. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mary Mary P (B Format) - James Patterson

Mary Mary P (B Format) - James Patterson

  • Čeština
  • Rok vydání 2010

Autoři: James Patterson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jerome Klapka Jerome - Tři muži na toulkách

Jerome Klapka Jerome - Tři muži na toulkách

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2010

nakl. XYZ, 2010, vázaná, 224 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vyleta Dan - Pavel a já

Vyleta Dan - Pavel a já

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2010

Román z poválečného Berlína, nakl. Jota, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 404 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Tim - Ztracený symbol ...a kde ho hledat

Collins Tim - Ztracený symbol ...a kde ho hledat

  • Brožovaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 2010

Neautorizovaný průvodce populárním románem Dana Browna, nakl. Metafora, 2010, 1. vydání, brožovaná, 214 stran, obrazové…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Resch Erwin - Vzpoura

Resch Erwin - Vzpoura

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 271
  • Rok vydání 2010

nakl. Moba, 2010, 1. vydání, vázaná, 271 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Britton Andrew - Ten neviditelný

Britton Andrew - Ten neviditelný

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 414
  • Rok vydání 2010

nakl. Talpress, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 414 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Salwa Al Neimi - Chuť medu

Salwa Al Neimi - Chuť medu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 157
  • Rok vydání 2010

nakl. Víkend, 2010, vázaná, s obálkou, 157 stran, velmi pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Děsivá věda - Zapráskané zažívání

Děsivá věda - Zapráskané zažívání

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2010

nakl. Egmont, 2010, 1. vydání, brožovaná, 156 stran pěkný stav, vepsáno školní věnování…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grisham John - Mississippské povídky

Grisham John - Mississippské povídky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 272 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mr Monster - Wells, Dan

Mr Monster - Wells, Dan

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2010
  • Angličtina

From the author of I AM NOT A SERIAL KILLER - now a major motion picture - comes MR MONSTER, the second in Dan Wells'…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Pelican Brief - John Grisham Arrow Books

The Pelican Brief - John Grisham Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2010

Two Supreme Court Justices are dead, their murders unsolved. But one woman might have found the answer - if she can live to…

od 240 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Long Good-bye - Raymond Chandler Penguin Books

The Long Good-bye - Raymond Chandler Penguin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2010
  • Detektivka

A classic novel by Raymond Chandler, the master of hard-boiled crime, The Long Good-Bye is the sixth novel featuring laconic…

od 240 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sweetness at the Bottom of the Pie - Bradley, Alan

Sweetness at the Bottom of the Pie - Bradley, Alan

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2010

Cosy crime historical mysteries featuring Flavia de Luce - the teenage amateur sleuth you'll never forget. Perfect for fans…

od 245 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Die Brandmauer - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

Die Brandmauer - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
248 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Alex Cross's Trial - James Patterson Arrow Books

Alex Cross's Trial - James Patterson Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2010

The fifteenth novel in the bestselling Alex Cross series Detective Alex Cross delves deep into the past - to a story passed…

od 249 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Hardball - Paretsky, Sara [EN] (2010, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

Hardball - Paretsky, Sara [EN] (2010, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2010

The thrilling thirteenth V.I. Warshawski novel from one of America's greatest female crime author who writes with unbeatable…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Left to Die - Jackson, Lisa

Left to Die - Jackson, Lisa

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2010
  • Thriller

In the first Pescoli/Alvarez thriller by Number One bestselling author Lisa Jackson, nothing is more terrifying than being…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Noc lásky a temného stínu - Roman Cílek

Noc lásky a temného stínu - Roman Cílek

  • Čeština
  • Rok vydání 2010

Autoři: Roman Cílek. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spiknutí – Červenec - Gabrielle Lord

Spiknutí – Červenec - Gabrielle Lord

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2010

Autoři: Gabrielle Lord. Vydavatel: Fragment 2010. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zrychlený tep - Mary Higgins Clark

Zrychlený tep - Mary Higgins Clark

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2010

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress leden 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tichá víra v anděly - R.J. Ellory

Tichá víra v anděly - R.J. Ellory

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2010

Autoři: R.J. Ellory. Vydavatel: Millennium Publishing říjen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt krále orchidejí - Martin O’Brien

Smrt krále orchidejí - Martin O’Brien

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 316
  • Rok vydání 2010

Autoři: Martin O’Brien. Vydavatel: Lidové noviny březen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 316. Žánr: Knihy - Světové…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kdo je Charlotte? - Catherine Coulterová

Kdo je Charlotte? - Catherine Coulterová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2010

Autoři: Catherine Coulterová. Vydavatel: Plejáda březen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Světové…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pekelná třída a spol. - Magnetický mobil - Vojtěch Steklač

Pekelná třída a spol. - Magnetický mobil - Vojtěch Steklač

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2010

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: XYZ 2010. Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda s polární svatozáří - Jana Moravcová

Vražda s polární svatozáří - Jana Moravcová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2010

Autoři: Jana Moravcová. Vydavatel: Moravská Bastei MOBA, s.r.o. 2010. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy -…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Borovička V. P. - Báječní podvodníci

Borovička V. P. - Báječní podvodníci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2010

nakl. Baronet, 2010, vázaná, s obálkou, 192 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Forsyth Frederick - Ďáblova alternativa

Forsyth Frederick - Ďáblova alternativa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, vázaná, s obálkou, 496 stran, pěkný stav, drobně naražené spodní růžky desek…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Katzenbach John - Psiko-Analist

Katzenbach John - Psiko-Analist

  • Brožovaná
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2010

Koridor, 2010, brožovaná, 496 stran, v tureckém jazyce, dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie