Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 010

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Reflexe

Reflexe

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2010

Drobné recenze, eseje, duchovní texty a polemiky pražského mystika a celoživotního přítele Ludmily Maceškové (píšící pod…

od 174 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Robert Ludlum's The Paris Option - Ludlum, Robert a Lynds, Gayle

Robert Ludlum's The Paris Option - Ludlum, Robert a Lynds, Gayle

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2010

An excellent COVERT-ONE thriller from the bestselling writing team - Robert Ludlum and Gayle Lynds.…

od 325 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mrtvá na pláži, Případ pro dva, Krajka - Carol Higgins Clarková

Mrtvá na pláži, Případ pro dva, Krajka - Carol Higgins Clarková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 546
  • Rok vydání 2010

Autoři: Carol Higgins Clarková. Vydavatel: BB art 2010. Použitá kniha. Počet stran: 546. Žánr: Knihy - Světové detektivky. 3…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gavalda Anna - Báječný únik

Gavalda Anna - Báječný únik

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 2010

nakl. Mladá fronta, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 107 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Snowman

The Snowman

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 554
  • Rok vydání 2010

The night the first snow falls a young boy wakes to find his mother gone. He walks through the silent house, but finds only…

od 177 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Lost Symbol – Dan Brown

The Lost Symbol – Dan Brown

  • Počet stran 670
  • Rok vydání 2010
  • Thriller

The bestselling continuation of global phenomenon THE DA VINCI CODE, featuring symbologist Robert Langdon.The Capitol…

od 183 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
The Firm: The gripping bestseller that came before The Exchange

The Firm: The gripping bestseller that came before The Exchange

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 490
  • Rok vydání 2010

He thought it was his dream job. It turned into his worst nightmare.When Mitch McDeere qualified third in his class at…

od 183 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Brooklyn

Brooklyn

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2010

It is Ireland in the early 1950s and for Eilis Lacey, as for so many young Irish girls, opportunities are scarce. So when…

od 199 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Genesis - Karin Slaughter Arrow Books

Genesis - Karin Slaughter Arrow Books

  • Angličtina
  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2010

The third Will Trent novel, from the #1 bestselling author. There's a twisted mind at work. And he'll kill again. A…

od 209 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Robert Ludlum's The Bourne Deception - Van Lustbader, Eric a Ludlum, Robert

Robert Ludlum's The Bourne Deception - Van Lustbader, Eric a Ludlum, Robert

  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2010

Bourne is back...The latest instalment in the most famous thriller series of them all. 'Olympic style, all-out espionage'…

325 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Ambler Warning - Ludlum, Robert

Ambler Warning - Ludlum, Robert

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2010

A heart-stopping global thriller from the Sunday Times bestselling master storyteller...…

325 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Holcroft Covenant - Ludlum, Robert

Holcroft Covenant - Ludlum, Robert

  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2010

The most dangerous legacy...A superb thriller from 'a writer who bests the bestsellers' Daily Telegraph…

325 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Robert Ludlum's The Altman Code - Ludlum, Robert a Lynds, Gayle

Robert Ludlum's The Altman Code - Ludlum, Robert a Lynds, Gayle

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2010

The fourth instalment in the COVERT-ONE series from the master of the thriller genre.…

325 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Parsifal Mosaic - Ludlum, Robert

Parsifal Mosaic - Ludlum, Robert

  • Počet stran 768
  • Rok vydání 2010

A powerful, fast-paced thriller from the bestselling author of the Bourne series.…

375 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Blood Red (Primavera Blackstone series, Book 2) - Jardine, Quintin

Blood Red (Primavera Blackstone series, Book 2) - Jardine, Quintin

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2010

From Scotland's King of Crime comes a thrilling mystery in the Primavera Blackstone series…

625 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Vánoční plavba - Carol Higgins Clarková

Vánoční plavba - Carol Higgins Clarková

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2010

Autoři: Carol Higgins Clarková. Vydavatel: BB art 2010. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Soukromé vraždy - Veronika Müllerová

Soukromé vraždy - Veronika Müllerová

  • Čeština
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autoři: Veronika Müllerová. Počet stran: 107. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Detektivní román ze současnosti,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemný rytíř - Thilo - Almund Kuvertová

Tajemný rytíř - Thilo - Almund Kuvertová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 154
  • Rok vydání 2010

Autoři: Almund Kuvertová. Vydavatel: Thovt září 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 154. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dnes večer jsem se rozloučila - Michael Koryta

Dnes večer jsem se rozloučila - Michael Koryta

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2010

Autoři: Michael Koryta. Vydavatel: Knižní klub listopad 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrtví neslibují pomstu a další povídky - Jan J. Vaněk

Mrtví neslibují pomstu a další povídky - Jan J. Vaněk

  • Čeština
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2010

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Enigma 2010. Použitá kniha. Počet stran: 111. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spiknutí – Květen - Gabrielle Lord

Spiknutí – Květen - Gabrielle Lord

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2010

Autoři: Gabrielle Lord. Vydavatel: Fragment 2010. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedná hra na osud a další povídky - Antonín Jirotka

Vražedná hra na osud a další povídky - Antonín Jirotka

  • Čeština
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2010

Autoři: Antonín Jirotka. Vydavatel: Enigma 2010. Použitá kniha. Počet stran: 111. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
James Rebecca - Krásné zlo

James Rebecca - Krásné zlo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kerr P. B. - Prokletí džinů: Faraonova kletba

Kerr P. B. - Prokletí džinů: Faraonova kletba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2010

nakl. Fragment, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 248 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stehn Malin - Vetřelci ve stáji

Stehn Malin - Vetřelci ve stáji

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2010

nakl. Pony club, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 152 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Walden Laura - Půlnoční rituál

Walden Laura - Půlnoční rituál

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 397
  • Rok vydání 2010

nakl. Alpress, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 397 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Carmichaelová Emily - Boj o paměť

Carmichaelová Emily - Boj o paměť

  • Brožovaná
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 2010

nakl. Olympia, 2010, 1. vydání, brožovaná, 374 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinhauer Olen - Turista

Steinhauer Olen - Turista

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, první vydání, vázaná, s obálkou, 448 stran, pěkný stav špionážní román…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dreyer Eileen - Kdo je na řadě?

Dreyer Eileen - Kdo je na řadě?

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 390
  • Rok vydání 2010

nakl. Alpress, 2010, vázaná, s obálkou, 390 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Leader Who Had No Title

Leader Who Had No Title

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 193
  • Rok vydání 2010

Robin Sharma believes there are certain skills and attitudes that allow you to rise to extraordinary success. In his…

od 211 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Hand That First Held Mine (Maggie O'Farrell)(Brožovaná)

The Hand That First Held Mine (Maggie O'Farrell)(Brožovaná)

  • Rok vydání 2010

The Sunday Times top 10 bestselling novel from the author of HAMNET and THE MARRIAGE PORTRAIT*Over 400,000 copies sold*…

od 213 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Her Fearful Symmetry

Her Fearful Symmetry

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 479
  • Rok vydání 2010

The brilliant new novel from the author of the massive international bestseller, The Time Traveler's Wife. When Elspeth…

od 213 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
The Wind-up Bird Chronicle

The Wind-up Bird Chronicle

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 609
  • Rok vydání 2010

A mesmerising, surreal novel - Murakami's most celebrated and influential masterpiece Toru Okada's cat has disappeared. His…

od 215 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
The Draining Lake - Arnaldur Indridason Vintage

The Draining Lake - Arnaldur Indridason Vintage

  • Angličtina
  • Počet stran 373
  • Rok vydání 2010

Detective Erlendur is called in to investigate and discovers that there may be a connection with a group of students who…

od 219 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Hunde von Riga - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

Hunde von Riga - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der Mann, der lächelte - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

Der Mann, der lächelte - Henning Mankell [DE] (2010, Brožovaná, DTV)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2010
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Little House - Gregory, Philippa

Little House - Gregory, Philippa

  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2010

A contemporary psychological thriller in the style of Ruth Rendell, from one of today's most versatile and compelling…

od 223 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Neztrácej hlavu - Linda Ladd

Neztrácej hlavu - Linda Ladd

  • Čeština
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2010

Autoři: Linda Ladd. Počet stran: 319. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší detektivní povídky roku 2009 - Jan Cimický,Roman Cílek,Lubor Falteisek,Jiří Houser,Linda Hroniková,Jitka Chomová,Antonín Jirotka,Ladislav Muška,Miroslav Otřísal,Eva Stenglová,Adam Suchý,František Uher,Jan J. Vaněk,Zdeněk Jarchovský

Nejlepší detektivní povídky roku 2009 - Jan Cimický,Roman Cílek,Lubor Falteisek,Jiří…

  • Čeština
  • Rok vydání 2010

Autoři: Jan Cimický,Roman Cílek,Lubor Falteisek,Jiří Houser,Linda Hroniková,Jitka Chomová,Antonín Jirotka,Ladislav…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ocelový Leopard Sága ďábelství - Cézar Jan

Ocelový Leopard Sága ďábelství - Cézar Jan

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 532
  • Rok vydání 2010

Autoři: Cézar Jan. Vydavatel: Naše vojsko říjen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 532. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Láska zhrzené prostitutky - antologie *

Láska zhrzené prostitutky - antologie *

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2010

Autoři: antologie *. Vydavatel: Víkend červenec 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 238. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lovci strašidel - Na ledové stopě - Cornelia Funke

Lovci strašidel - Na ledové stopě - Cornelia Funke

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2010

Autoři: Cornelia Funke. Vydavatel: Thovt květen 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
U… jako utrpení - Sue Grafton

U… jako utrpení - Sue Grafton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2010

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB art duben 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Je…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prokletá - Carol Higgins Clarková

Prokletá - Carol Higgins Clarková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2010

Autoři: Carol Higgins Clarková. Vydavatel: BB art leden 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Die komische Frau - Ricarda Junge

Die komische Frau - Ricarda Junge

  • Rok vydání 2010

Autoři: Ricarda Junge. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bourne Sam - Konečné zúčtování

Bourne Sam - Konečné zúčtování

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2010

nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grahamová, Caroline - Midsomerské vraždy: Smrt darebáka

Grahamová, Caroline - Midsomerské vraždy: Smrt darebáka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2010

Rok: 2010; Vydavatel: Euromedia Group - Knižní klub; Velikost: 13,5 x 20,5 cm; Počet stran: 336; Vazba: pevná s přebalem;…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Masello Robert - Krev a led

Masello Robert - Krev a led

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2010

nakl. BB art, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 440 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie