Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 008

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Virus - Robert LiparuloPokles ceny

Virus - Robert Liparulo

  • Čeština
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Robert Liparulo. Vydavatel: Talpress 2008. Použitá kniha. Počet stran: 480. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Pokud…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
d'Lacey Chris - Ledový oheň

d'Lacey Chris - Ledový oheň

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2008

nakl. Víkend, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 256 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Sixth Lamentation - William Brodrick [EN] (2008, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

The Sixth Lamentation - William Brodrick [EN] (2008, Brožovaná, Little, Brown Book…

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2008

A highly promising, extraordinarily intelligent debut thriller about war, stolen identity and the nature of betrayal.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krajina za slovy

Krajina za slovy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 2008

Slovinská poezie posledních čtyřiceti let, nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 190 stran, výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spoustová, Králíková-Lužaić, Fialová - Nenechte se diskriminovat a nedovolte to jiným

Spoustová, Králíková-Lužaić, Fialová - Nenechte se diskriminovat a nedovolte to jiným

  • Brožovaná
  • Počet stran 98
  • Rok vydání 2008

nakl. Genres Studies, 2008, brožovaná, 98 stran, výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rubenfeld Jed - Analýza vraždy

Rubenfeld Jed - Analýza vraždy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 464 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Slepičí polévka pro matku a dceru

Slepičí polévka pro matku a dceru

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2008

nakl. Práh, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, 296 stran velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Friedrich Joachim - Správná trojka s papouškem honí záhadného lupiče

Friedrich Joachim - Správná trojka s papouškem honí záhadného lupiče

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 94
  • Rok vydání 2008

ilustrace Barbara Korthues, nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 94 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Štiavnický Andrej - V podzemí Čachtického hradu

Štiavnický Andrej - V podzemí Čachtického hradu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, vázaná, lamino, 360 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Estes Allison - Stříbrné podkovy 8: Tvrdá lekce

Estes Allison - Stříbrné podkovy 8: Tvrdá lekce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2008

nakl. Alpress, 2008, 1. vydání, vázaná, 111 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Richard Laymon Collection Volume 18: The Glory Bus & Friday Night in Beast House - Laymon, Richard

Richard Laymon Collection Volume 18: The Glory Bus & Friday Night in Beast House -…

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2008
  • Horor

The final volume in a gripping collection of Laymon classics…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dead Men - Leather, Stephen

Dead Men - Leather, Stephen

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2008

The fifth Dan 'Spider' Shepherd thriller from the internationally bestselling author.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dancing with Demons (Sister Fidelma Mysteries Book 18) - Demons, Dancing With a Tremayne, Peter

Dancing with Demons (Sister Fidelma Mysteries Book 18) - Demons, Dancing With a…

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2008

DANCING WITH DEMONS is the eighteenth compelling mystery in Peter Tremayne's much-loved series featuring 7th-century Irish…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
KILLING ORDERS - Paretsky, Sara [EN] (2008, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

KILLING ORDERS - Paretsky, Sara [EN] (2008, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2008
  • Detektivka

The feisty, tough and shrewd heroine appears in her third adventure in the V.I. Warshawski series, from one of America's…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Private Eyes (Alex Delaware series, Book 6) - Kellerman, Jonathan

Private Eyes (Alex Delaware series, Book 6) - Kellerman, Jonathan

  • Počet stran 608
  • Rok vydání 2008
  • Thriller

Can psychologist Alex Delaware help a former patient whose most terrifying childhood nightmares have started to become true…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Hungry Ghost - Leather, Stephen

Hungry Ghost - Leather, Stephen

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2008

The third relentlessly powerful and tough thriller from the bestselling author of HARD LANDING and THE EYEWITNESS…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
When the Bough Breaks (Alex Delaware series, Book 1) - Kellerman, Jonathan

When the Bough Breaks (Alex Delaware series, Book 1) - Kellerman, Jonathan

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2008
  • Thriller

Can psychologist Dr Alex Delaware unlock the terrible secret buried in seven-year-old Melody Quinn's mind before the killer…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Peep Show - Leigh Redheadová

Peep Show - Leigh Redheadová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2008

Autoři: Leigh Redheadová. Vydavatel: Jota leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Správná parta a zrušená kletba - Daniel Kühnl

Správná parta a zrušená kletba - Daniel Kühnl

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2008

Autoři: Daniel Kühnl. Vydavatel: Fragment únor 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Жизнь, по слухам, одна! - Татьяна Устинова

Жизнь, по слухам, одна! - Татьяна Устинова

  • Rok vydání 2008

Autoři: Татьяна Устинова. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pastičky rozumu - Jana Moravcová

Pastičky rozumu - Jana Moravcová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jana Moravcová. Vydavatel: Moba srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stříbrné podkovy 8 Tvrdá lekce - Allison Estes

Stříbrné podkovy 8 Tvrdá lekce - Allison Estes

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2008

Autoři: Allison Estes. Vydavatel: Alpress červen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
5 největších zločinů - Burgr Josef

5 největších zločinů - Burgr Josef

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2008

Autoři: Burgr Josef. Vydavatel: VPK říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 96. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Skutečné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Návštěvník - Alex Barclayová

Návštěvník - Alex Barclayová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2008

Autoři: Alex Barclayová. Vydavatel: BB art červen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krev a med - Graham Hurley

Krev a med - Graham Hurley

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 332
  • Rok vydání 2008

Autoři: Graham Hurley. Vydavatel: BB art srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 332. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McBain Ed - Překupník

McBain Ed - Překupník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, vázaná, s obálkou, 194 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Penzler Otto - Nebezpečné ženy

Penzler Otto - Nebezpečné ženy

  • Brožovaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2008

nakl. Domino, 2008, první vydání, brožovaná, 295 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Letteová Kathy - Silikonové blues

Letteová Kathy - Silikonové blues

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 2008

nakl. Jota, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 263 stran, pěkný stav knihy, na spodním konci hřbetu obálky mapka od…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Riebeová Brigitte - Oko luny

Riebeová Brigitte - Oko luny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 206 stran, flíčky na ořízce, jinak pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McNab Andy - Soumrak

McNab Andy - Soumrak

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 448 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poschenriederová Beatrice - Muži pro zlost (12 typů, kterým se zdaleka vyhněte)

Poschenriederová Beatrice - Muži pro zlost (12 typů, kterým se zdaleka vyhněte)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2008

nakl. Ikar + Euromedia Group, k.s., 2008, první vydání vázaná, 248 stran výborný stav, na předsádce razítko…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sichinger Martin - Cukrový klaun

Sichinger Martin - Cukrový klaun

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, pěkný stav, drobně naražený spodní růžek…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ullrichová Hortense - Pusa je jen začátek

Ullrichová Hortense - Pusa je jen začátek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

nakl. Albatros, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, 126 stran, výborný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hollywood Crows - Wambaugh, Joseph [EN] (2008, Měkká, Quercus publishing)

Hollywood Crows - Wambaugh, Joseph [EN] (2008, Měkká, Quercus publishing)

  • Rok vydání 2008

\nWambaugh returns to the beat he knows best, taking readers on a tightly plotted and darkly funny ride through Los…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
By The Rivers Of Babylon - DeMille, Nelson

By The Rivers Of Babylon - DeMille, Nelson

  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2008

Compulsively exciting Middle East thriller by international No. 1 bestselling author…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mister B. Gone - Clive Barker HarperCollins

Mister B. Gone - Clive Barker HarperCollins

  • Angličtina
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2008
  • Horor

The long-awaited return of the great master of horror. Mister B. Gone is Barker's shockingly bone-chilling discovery of a…

od 258 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
20th Century Ghosts - Joe Hill [EN] (2008, Brožovaná, Orion Publishing Co)

20th Century Ghosts - Joe Hill [EN] (2008, Brožovaná, Orion Publishing Co)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2008

A superb collection of short stories from an award-winning author.…

od 258 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Marry me - John Updike Penguin Books

Marry me - John Updike Penguin Books

  • Angličtina
  • Počet stran 321
  • Rok vydání 2008

Sally is big, blonde and pampered. She's married to Richard. But she loves Jerry. Jerry loves Sally in return, but he's also…

od 276 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Dean's December

The Dean's December

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2008

Dean Corde is a man of position and authority at a Chicago university. He accompanies his wife to Bucharest where her…

od 299 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Der Schneider von Panama - John Le Carré [DE] (2008, Brožovaná, List TB.)

Der Schneider von Panama - John Le Carré [DE] (2008, Brožovaná, List TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2008

'In Panama bahnt sich eine Verschwörung an, um den Panama-Vertrag zunichte zu machen. Dieser sieht vor, die Kontrolle über…

299 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Emma, Vol. 1 (Kaoru Mori)(Pevná)

Emma, Vol. 1 (Kaoru Mori)(Pevná)

  • Rok vydání 2008

Calling upon his inimitable former governess, young aristocrat William Jones is startled to find his knock answered by a…

od 709 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dohazovač - Dentonová Jamie

Dohazovač - Dentonová Jamie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

Autoři: Dentonová Jamie. Vydavatel: Ikar leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zdánlivý klid - Peter WattPokles ceny

Zdánlivý klid - Peter Watt

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2008

Autoři: Peter Watt. Vydavatel: Alpress říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jidášovo evangelium - Simon Mawer

Jidášovo evangelium - Simon Mawer

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2008

Autoři: Simon Mawer. Vydavatel: Nakladatelství Olympia, a.s. 2008. Použitá kniha. Počet stran: 254. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Naostro - Leigh Redheadová

Naostro - Leigh Redheadová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2008

Autoři: Leigh Redheadová. Vydavatel: Jota 2008. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt všiváka - František Bukvář

Smrt všiváka - František Bukvář

  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2008

Autoři: František Bukvář. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2008. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Horko : příběh z 87. revíru - Ed McBain

Horko : příběh z 87. revíru - Ed McBain

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2008. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Ve městě,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Popel a kosti - John Harvey

Popel a kosti - John Harvey

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2008

Autoři: John Harvey. Vydavatel: BB art září 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie