Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 006

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Master Of Souls (Sister Fidelma Mysteries Book 16) - Tremayne, Peter

Master Of Souls (Sister Fidelma Mysteries Book 16) - Tremayne, Peter

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2006

MASTER OF SOULS is the sixteenth compelling mystery in Peter Tremayne's much-loved series featuring 7th-century Irish…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Tváře bolesti - Ivan Černý

Tváře bolesti - Ivan Černý

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 2006

Autoři: Ivan Černý. Vydavatel: Agrofin červen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gruber Michael - Noc jaguára

Gruber Michael - Noc jaguára

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2006

nakl. Metafora, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
We Have Always Lived in the Castle - Deckle Edge (Shirley Jackson)(Brožovaná)

We Have Always Lived in the Castle - Deckle Edge (Shirley Jackson)(Brožovaná)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

Shirley Jackson's beloved gothic tale of a peculiar girl named Merricat and her family's dark secretTaking readers deep into…

od 255 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The City Of Falling Angels - John Berendt Sceptre

The City Of Falling Angels - John Berendt Sceptre

  • Angličtina
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2006

Taking the fire that destroyed the Fenice theatre in 1996 as his starting point, John Berendt creates a unique and…

od 255 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
A Drink Before The War - Dennis Lehane [EN] (2006, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

A Drink Before The War - Dennis Lehane [EN] (2006, Brožovaná, Transworld Publishers…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

Patrick Kenzie and Angela Gennaro are tough private investigators who know the blue-collar neighbourhoods and ghettos of…

od 258 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sacred - Dennis Lehane [EN] (2006, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

Sacred - Dennis Lehane [EN] (2006, Brožovaná, Transworld Publishers Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

Dying billionaire Trevor Stone hires private detectives Patrick Kenzie and Angela Gennaro to find his missing daughter. As…

od 276 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Eleven On Top - Janet Evanovich [EN] (2006, Brožovaná, Headline Publishing Group)

Eleven On Top - Janet Evanovich [EN] (2006, Brožovaná, Headline Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

The eleventh Stephanie Plum mystery Eleven On Top is packed full of Janet Evanovich's trademark wit, adventure and sly comedy…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Glitz - Elmore Leonard [EN] (2006, Brožovaná, Orion Publishing Co)

Glitz - Elmore Leonard [EN] (2006, Brožovaná, Orion Publishing Co)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

'After finishing GLITZ I went out and bought everything by Elmore Leonard I could find' Stephen King…

300 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
American Psycho (Bret Easton Ellis,Clara Drechsler,Harald Hellmann)(Brožovaná)

American Psycho (Bret Easton Ellis,Clara Drechsler,Harald Hellmann)(Brožovaná)

  • Rok vydání 2006

Patrick Bateman sieht gut aus, ist gut erzogen und intelligent. Tagsüber sitzt er in seinem Büro in der Wall Street und…

od 318 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Rage - Jonathan Kellerman

Rage - Jonathan Kellerman

  • Rok vydání 2006

Autoři: Jonathan Kellerman. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bílý vlk - Käthe Recheis

Bílý vlk - Käthe Recheis

  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2006

Autoři: Käthe Recheis. Vydavatel: Víkend 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příliš mnoho vášně - Jan J. Vaněk

Příliš mnoho vášně - Jan J. Vaněk

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Víkend červen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spasitel - Jesse Kellerman

Spasitel - Jesse Kellerman

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jesse Kellerman. Vydavatel: Domino 2006. Použitá kniha. Počet stran: 384. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Troy a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zrada vlčího rytíře - Thomas C. Brezina

Zrada vlčího rytíře - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2006

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment srpen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nebezpečné lásky - Josef Kratochvíl

Nebezpečné lásky - Josef Kratochvíl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2006

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend červenec 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pod maskou smrti - Donna Leon

Pod maskou smrti - Donna Leon

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2006

Autoři: Donna Leon. Vydavatel: Fragment únor 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rottová Inna - Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen

Rottová Inna - Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 238 stran, výborný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tarr Judith - Král a bohyně

Tarr Judith - Král a bohyně

  • Brožovaná
  • Počet stran 501
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, brožovaná, 501 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thorne Laura - V bouři vášně

Thorne Laura - V bouři vášně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2006

nakl. Moba, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 304 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fairsteinová Linda - Předčasný pohřeb

Fairsteinová Linda - Předčasný pohřeb

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 348
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 348 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Witch 12: Zmizení

Witch 12: Zmizení

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2006

s komiksem uvnitř, nakl. Egmont, 2006, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrod-Eagles Cynthia - Ukradený nekročip

Harrod-Eagles Cynthia - Ukradený nekročip

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 302 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Peyramaure Michel - Babylonské řeky

Peyramaure Michel - Babylonské řeky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

nakl. Alpress, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 224 stran, 100% stav…

47 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Odd Thomas - Koontz Dean [EN] (2006, Brožovaná, Random House Publishing Group)

Odd Thomas - Koontz Dean [EN] (2006, Brožovaná, Random House Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
348 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
End In Tears - Ruth Rendell [EN] (2006, Brožovaná, Cornerstone)

End In Tears - Ruth Rendell [EN] (2006, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

The twentieth book to feature the classic crime-solving detective, Chief Inspector Wexford. Particularly when a second…

od 369 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Zhuan Falun - Li Hongzhi

Zhuan Falun - Li Hongzhi

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2006
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
384 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pod Mrtvým vrchem - František Bukvář

Pod Mrtvým vrchem - František Bukvář

  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2006

Autoři: František Bukvář. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2006. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Svědek má zemřít - Ruth Rendell

Svědek má zemřít - Ruth Rendell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 2006

Autoři: Ruth Rendell. Vydavatel: MOTTO 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 186. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Vrchní…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smyčka z lásky - Jan Stach

Smyčka z lásky - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Potomci lidí - Phyllis D. JamesováPokles ceny

Potomci lidí - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 258
  • Rok vydání 2006

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO 2006. Použitá kniha. Počet stran: 258. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Píše…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda vévodkyně - Elizabeth Eyre

Vražda vévodkyně - Elizabeth Eyre

  • Čeština
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná

Autoři: Elizabeth Eyre. Vydavatel: Perzeus publish 2006. Použitá kniha. Počet stran: 207. Žánr: Knihy - Detektivky,…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Drsné město - George P. Pelecanos

Drsné město - George P. Pelecanos

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2006

Autoři: George P. Pelecanos. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové detektivky. D.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osudný polibek

Osudný polibek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2006

Vydavatel: Víkend srpen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Boj s válečníky pekel - Thomas C. Brezina

Boj s válečníky pekel - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2006

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment únor 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cérésa Francois - Raněná hraběnka

Cérésa Francois - Raněná hraběnka

  • Počet stran 361
  • Rok vydání 2006

nakl. Baronet, 2006, vázaná s obálkou, 361 stran, výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gibbins David - Atlantida

Gibbins David - Atlantida

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 397
  • Rok vydání 2006

nakl. Metafora, 2006, vázaná, s obálkou, 397 stran, pěkný stav v knize, desky trochu ošoupané, obálka drobně natržená a…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Birken Gary - Osudová chyba

Birken Gary - Osudová chyba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 227 stran, výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Challinor Deborah - Fata morgána

Challinor Deborah - Fata morgána

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2006

nakl. Alpress, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bottero Pierre - Dívka dvou světů

Bottero Pierre - Dívka dvou světů

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2006

Nakl.: Klokan, 2006, první vydání lamino pevná vazba, 256 stran stav - výborný…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gordon Noah - Šaman

Gordon Noah - Šaman

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 584
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, vázaná, s obálkou, 584 stran, pěkný stav v knize, harany desek trochu ošoupané…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kudynová Věra - Zrcadlo v koupelně

Kudynová Věra - Zrcadlo v koupelně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 2006

nakl. Motto, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 182 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fowler Christopher - Podzemní proudy

Fowler Christopher - Podzemní proudy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 347
  • Rok vydání 2006

nakl. BB/art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 347 stran, velmi dobrý stav, Detektivové Bryant a May se ztrácejí v…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Láska může být osudná - James Hadley Chase

Láska může být osudná - James Hadley Chase

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2006

Autoři: James Hadley Chase. Vydavatel: AMETYST květen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Světové…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrah bez zaměstnání - Jiří Bílek

Vrah bez zaměstnání - Jiří Bílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jiří Bílek. Vydavatel: Nava 2006. Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zajíc v pytli - Joanna Chmielewska

Zajíc v pytli - Joanna Chmielewska

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2006

Autoři: Joanna Chmielewska. Vydavatel: Ikar březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší americké detektivní povídky - Ed McBain

Nejlepší americké detektivní povídky - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2006

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 440. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Co se stane,…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neobyčejné dědictví - Dean Koontz

Neobyčejné dědictví - Dean Koontz

  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná

Autoři: Dean Koontz. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 376. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie