Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 006

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Het beste uit Praag

Het beste uit Praag

  • Brožovaná
  • Počet stran 119
  • Rok vydání 2006

Kniha "Het beste uit Praag" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Purgert V., Kapr R.. Kniha je brožovaná.…

od 213 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Xantypa - Messadié GeraldPokles ceny

Xantypa - Messadié Gerald

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2006

Autoři: Messadié Gerald. Vydavatel: Garamond 2006. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

32 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brezina Thomas - Frankensteinův mrakodrap

Brezina Thomas - Frankensteinův mrakodrap

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2006

nakl. Albatros, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 110 stran, dobrý stav, na ořízce drobné flíčky…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
In The Miso Soup - Ryu Murakami Bloomsbury

In The Miso Soup - Ryu Murakami Bloomsbury

  • Angličtina
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2006

It's just before New Year, and Frank, an overweight American tourist, has hired Kenji to take him on a guided tour of…

od 220 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Detection Unlimited - Georgette Heyer [EN] (2006, Brožovaná, Cornerstone)

Detection Unlimited - Georgette Heyer [EN] (2006, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

Slumped on a seat under an oak tree is old Sampson Warrenby, with a bullet through his brain. He is discovered by his…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Twisted City - Starr, Jason [DE] (2006, Brožovaná, Diogenes)

Twisted City - Starr, Jason [DE] (2006, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mittsommernachtsangst - Narberhaus, Sibylle

Mittsommernachtsangst - Narberhaus, Sibylle

  • Thriller
  • Rok vydání 2006

Sylt, sechs Jahre später Ein gellender Schrei war bis zum Parkplatz an der Hauptstraße zwischen Rantum und Hörnum zu hören.…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The The Richard Laymon Collection - Richard Laymon [EN] (2006, Brožovaná, Headline Publishing Group)

The The Richard Laymon Collection - Richard Laymon [EN] (2006, Brožovaná, Headline…

  • Brožovaná
  • Horor
  • Rok vydání 2006

The second volume in an exciting collection of Laymon classics - 'A roller-coaster ride through hell' Gary Brandner, author…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes: A Study in Scarlet (Sherlock Complete Set 1) - Doyle, Arthur Conan

Sherlock Holmes: A Study in Scarlet (Sherlock Complete Set 1) - Doyle, Arthur Conan

  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

The stunning story in which Sherlock Homes made his debut…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes: The Adventures of Sherlock Holmes (Sherlock Complete Set 3) - Doyle, Arthur Conan

Sherlock Holmes: The Adventures of Sherlock Holmes (Sherlock Complete Set 3) -…

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

The world's best-known detective Sherlock Holmes puts his unparalleled powers of deduction to work again…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Detektiv Bondybej 001 - Vojtěch Steklač

Detektiv Bondybej 001 - Vojtěch Steklač

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 118
  • Rok vydání 2006

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 118. Žánr: Knihy - Detektivní a…

38 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noc jaguára - Michael Gruber

Noc jaguára - Michael Gruber

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 412
  • Rok vydání 2006

Autoři: Michael Gruber. Vydavatel: Metafora 2006. Použitá kniha. Počet stran: 412. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

38 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Přízraky v Côtes de Nuits - Jean Pierre Alaux

Přízraky v Côtes de Nuits - Jean Pierre Alaux

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jean Pierre Alaux. Vydavatel: Baronet duben 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrozba ledového bojovníka - Thomas C. Brezina

Hrozba ledového bojovníka - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2006

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment únor 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Studie in Scharlachrot - Arthur Conan Doyle

Studie in Scharlachrot - Arthur Conan Doyle

  • Rok vydání 2006

Autoři: Arthur Conan Doyle. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příchod Dánů. Osmnáctý případ bratra Cadfaela - Pargeterová Edith

Příchod Dánů. Osmnáctý případ bratra Cadfaela - Pargeterová Edith

  • Čeština
  • Rok vydání 2006

Autoři: Pargeterová Edith. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nevěra vraždí dvakrát - Jiří Soukup

Nevěra vraždí dvakrát - Jiří Soukup

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jiří Soukup. Vydavatel: Víkend leden 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Goodeová Caroline - Vymodlená Láska

Goodeová Caroline - Vymodlená Láska

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 175 stran, dobrý stav, bez obálky…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dürrenmatt Friedrich - Soudce a jeho kat, Podezření

Dürrenmatt Friedrich - Soudce a jeho kat, Podezření

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 2006

nakl. euromedia Group k.s, 2006 vázaná s obálkou, 173 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Daltonová Annie - 100 % andělé: V Aréně

Daltonová Annie - 100 % andělé: V Aréně

  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, první vydání, tvrdá vazba s obálkou, 142 stran, velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Messadié Gerald - Případ Máří Magdaleny

Messadié Gerald - Případ Máří Magdaleny

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2006

nakl. Garamond, 2006, brožovaná, 272 stran, pěkný stav, mírně zohýbaná čelní strana desek…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mozaikové šperky

Mozaikové šperky

  • Počet stran 32
  • Rok vydání 2006

nakl. Anagram, 2006, brožovaná, 32 stran, vč. nepoužitých předloh, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Plenderleith Allan - Věšáky a další svěšeniny

Plenderleith Allan - Věšáky a další svěšeniny

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2006

nakl. Fragment, 2006, brožovaná, 64 stran, ilustrovaná, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bruckner Pascal - Láska k bližnímu

Bruckner Pascal - Láska k bližnímu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 283
  • Rok vydání 2006

nakl. Motto, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 283 stran, pěkný stav, obsahuje razítko - vyřazeno z knihovny…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Oxford Murders - Guillermo Martínez [EN] (2006, Brožovaná, Little, Brown Book Group)

The Oxford Murders - Guillermo Martínez [EN] (2006, Brožovaná, Little, Brown Book…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

* A compelling and sophisticated crime novel in the tradition of award-winning Jose Carlos Somoza. * Using rules and axioms,…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes: The Hound of the Baskervilles (Sherlock Complete Set 5) - Doyle, Arthur Conan

Sherlock Holmes: The Hound of the Baskervilles (Sherlock Complete Set 5) - Doyle,…

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

Terrifying, thrilling and addictive - the celebrated tale of chilling murder, played out on the bleak, eerie wilds of a West…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes: The Return of Sherlock Holmes (Sherlock Complete Set 6) - Doyle, Arthur Conan

Sherlock Holmes: The Return of Sherlock Holmes (Sherlock Complete Set 6) - Doyle,…

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

The greatest detective of them all is back…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Cold Kill - Leather, Stephen

Cold Kill - Leather, Stephen

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2006

Dan 'Spider' Shepherd returns in the third stunning action thriller from bestselling author Stephen Leather.…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The African Queen - C.S. Forester [EN] (2006, Brožovaná, Orion Publishing Co)

The African Queen - C.S. Forester [EN] (2006, Brožovaná, Orion Publishing Co)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

The film of this famous love and adventure story which starred Katharine Hepburn and Humphrey Bogart became one of the most…

253 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rare Interest in Corpses (Inspector Ben Ross Mystery 1) - Granger, Ann

Rare Interest in Corpses (Inspector Ben Ross Mystery 1) - Granger, Ann

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2006

The gripping first novel in Ann Granger's stunning historical crime series set in the heart of Victorian London…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Shattered - Dick Francis [EN] (2006, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

Shattered - Dick Francis [EN] (2006, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006

Gerard Logan witnesses the death of his close friend, jockey Martin Stukely, after a fall from his horse. In the aftermath,…

253 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Fire Sale - Paretsky, Sara [EN] (2006, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

Fire Sale - Paretsky, Sara [EN] (2006, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2006
  • Detektivka

The twelfth V. I. Warshawski novel from one of America's foremost writers of crime fiction, combining contemporary issues,…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Žena, která překážela - antologie *

Žena, která překážela - antologie *

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

Autoři: antologie *. Vydavatel: Víkend 2006. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Frankensteinův mrakodrap - Thomas C. Brezina

Frankensteinův mrakodrap - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2006

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gone - Lisa Gardner

Gone - Lisa Gardner

  • Rok vydání 2006

Autoři: Lisa Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Úděsný zločin - Karel Štorkán

Úděsný zločin - Karel Štorkán

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 118
  • Rok vydání 2006

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Víkend 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 118. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sacred Stone - Clive Cussler

Sacred Stone - Clive Cussler

  • Rok vydání 2006

Autoři: Clive Cussler. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Soumrak - Murphyová, Margaret

Soumrak - Murphyová, Margaret

  • Čeština
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná

Autoři: Murphyová, Margaret. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 292. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Státní zástupce zasahuje - Erle Stanley Gardner

Státní zástupce zasahuje - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 2006

Autoři: Erle Stanley Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Dough Selby (6) Státní zástupce madisonského…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Alibi - John Creasey

Alibi - John Creasey

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 2006

Autoři: John Creasey. Vydavatel: TAMTAM 2006. Použitá kniha. Počet stran: 164. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Policisté…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Plenderleith Allan - Nahotiny a další pikantnosti

Plenderleith Allan - Nahotiny a další pikantnosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2006

nakl. Fragment, 2006, brožovaná, 64 stran, ilustrovaná, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Estes Allison - Stříbrné podkovy 2: Noční tábor

Estes Allison - Stříbrné podkovy 2: Noční tábor

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2006

nakl. Alpress, 2006, 1. vydání, vázaná, 112 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cohnová Rachel - Perníková panenka

Cohnová Rachel - Perníková panenka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 188 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brett Simon - Prevítem snadno a rychle

Brett Simon - Prevítem snadno a rychle

  • Brožovaná
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2006

ilustrace Tony Ross, nakl. Ivo Železný, 2006, brožovaná, 142 stran pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Lee Linda - Nečekaně sexy

Francis Lee Linda - Nečekaně sexy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, první vydání, vázaná s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Adam Gabi - Strach o Diabla

Adam Gabi - Strach o Diabla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2006

nakl. Pony club, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 152 stran, dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simonová Francesca - Nápady darebáka Davida

Simonová Francesca - Nápady darebáka Davida

  • Počet stran 198
  • Rok vydání 2006

ilustrace Tony Ross, nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 198 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wasso Herbjorg - Dům se slepou verandou

Wasso Herbjorg - Dům se slepou verandou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

nakl. Ikar, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 224 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie