Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 004

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sherlock Holmes enquete - Conan Doyle, Arthur

Sherlock Holmes enquete - Conan Doyle, Arthur

  • Rok vydání 2004

Produkt Sherlock Holmes enquete - Conan Doyle, Arthur zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Pocket.…

od 274 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dobrodružství Paula Prye - Erle Stanley GardnerPokles ceny

Dobrodružství Paula Prye - Erle Stanley Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 2004

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: AMETYST květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 246. Žánr: Knihy - Světové…

24 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pecháček Ladislav - Jak básníci neztrácejí naději

Pecháček Ladislav - Jak básníci neztrácejí naději

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, první vydání, vázaná, s obálkou, 174 stran, velmi pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Quiet American. Der stille Amerikaner, englische Ausgabe - Graham Greene [EN] (2004, Brožovaná, Penguin Books Ltd)

The Quiet American. Der stille Amerikaner, englische Ausgabe - Graham Greene [EN]…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2004
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
293 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Heidenloch - Schemm, Martin [DE] (2004, Vázaná, Verlag Regionalkultur)

Das Heidenloch - Schemm, Martin [DE] (2004, Vázaná, Verlag Regionalkultur)

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2004
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
296 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Common Murder - Val McDermid [EN] (2004, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

Common Murder - Val McDermid [EN] (2004, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2004
  • Detektivka

Second novel in the series featuring reporter Lindsay Gordon. When her former lover is accused of murder in a women's peace…

od 300 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Certain Prey - Sandford, John

Certain Prey - Sandford, John

  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2004
  • Thriller

A gripping Lucas Davenport thriller from this bestselling author, backed by a massive campaign to break Sandford through to…

od 345 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pán dešťů - Bradby TomPokles ceny

Pán dešťů - Bradby Tom

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2004

Autoři: Bradby Tom. Vydavatel: Triton 2004. Použitá kniha. Počet stran: 432. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Šanghaj roku…

30 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čarodění - Michael MolloyPokles ceny

Čarodění - Michael Molloy

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2004

Autoři: Michael Molloy. Vydavatel: Albatros Media 2004. Použitá kniha. Počet stran: 206. Žánr: Knihy - Detektivní a…

31 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři pohledy na vraždu - John CreaseyPokles ceny

Tři pohledy na vraždu - John Creasey

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Autoři: John Creasey. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Další příběh Rogera Westa ukazuje čtenáři vraždu ze tří…

33 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dokonalý dvojník - Andreas EschbachPokles ceny

Dokonalý dvojník - Andreas Eschbach

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 2004

Autoři: Andreas Eschbach. Vydavatel: Alpress říjen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 196. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

34 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt pod hradbami - Vilém Pavlík

Smrt pod hradbami - Vilém Pavlík

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

Autoři: Vilém Pavlík. Vydavatel: Nava listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krutá spravedlnost - Phillip Margolin

Krutá spravedlnost - Phillip Margolin

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2004

Autoři: Phillip Margolin. Vydavatel: AKTUELL říjen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Barbarské pobřeží - Ross Macdonald

Barbarské pobřeží - Ross Macdonald

  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Autoři: Ross Macdonald. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Detektivní román, ve kterém soukromý detektiv Lew…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Frey Stephen - Stínový účet

Frey Stephen - Stínový účet

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Výborná Lucie, Dočekalová Markéta - Fit maminka

Výborná Lucie, Dočekalová Markéta - Fit maminka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2004

nakl. Euromedia Group a Ikar, 2004, první vydání vázaná, 240 stran, obsáhlý obrazový doprovod, velmi pěkný stav…

od 30 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Easterman Daniel - Kletba otroků

Easterman Daniel - Kletba otroků

  • Brožovaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, brožovaná, 366 stran, pěkný stav,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gudule - Zelený strachem, mrtvý smíchy

Gudule - Zelený strachem, mrtvý smíchy

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2004

ilustrace Anne Wilsdorfová, nakl. Albatros, 2004, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Strachey Lytton - Královna Viktorie

Strachey Lytton - Královna Viktorie

  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2004

nakl. Mladá fronta, 2004, 1. vydání, vázaná s obálkou, 280 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCombieová Karen - Dóóóst dobrý šoky

McCombieová Karen - Dóóóst dobrý šoky

  • Brožovaná
  • Počet stran 197
  • Rok vydání 2004

nakl. Fragment, 2004, brožovaná, 197 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cook Robin - Kořeny zla

Cook Robin - Kořeny zla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dead Souls - Gogol Nikolai [EN] (2004, Vázaná, Everyman)

Dead Souls - Gogol Nikolai [EN] (2004, Vázaná, Everyman)

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2004

Since its publication in 1842, Dead Souls has been celebrated as a supremely realistic portrait of provincial Russian life…

391 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Chase of the Golden Plate - Jacques Futrelle [EN] (2004, Brožovaná, Kessinger Publishing, LLC)

The Chase of the Golden Plate - Jacques Futrelle [EN] (2004, Brožovaná, Kessinger…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2004
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
610 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Goal - Eliyahu M. Goldratt, Jeff Cox Gower

Goal - Eliyahu M. Goldratt, Jeff Cox Gower

  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2004

Written in a fast-paced thriller style, The Goal is the gripping novel which is transforming management thinking throughout…

od 710 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Případ zpívajícího ducha - Jela Mlčochová

Případ zpívajícího ducha - Jela Mlčochová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jela Mlčochová. Vydavatel: Víkend listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Malá Julie dýchá toluen - Miroslav Kandy

Malá Julie dýchá toluen - Miroslav Kandy

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2004

Autoři: Miroslav Kandy. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Kniha je pozvánkou na exkurzi do…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy z nešťastné lásky II.

Vraždy z nešťastné lásky II.

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2004

Vydavatel: Víkend červen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak se vraždí společníci - Josef Kratochvíl

Jak se vraždí společníci - Josef Kratochvíl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2004

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend červenec 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smlouva zpečetěná krví a další kriminální příběhy

Smlouva zpečetěná krví a další kriminální příběhy

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2004

Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2004. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Babylonští psi - Carolyn Parkhustová

Babylonští psi - Carolyn Parkhustová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2004

Autoři: Carolyn Parkhustová. Vydavatel: Knižní klub duben 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Drama nešťastné lásky - Aleš Pivoda

Drama nešťastné lásky - Aleš Pivoda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2004

Autoři: Aleš Pivoda. Vydavatel: Víkend 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dveře - Ed McBain

Dveře - Ed McBain

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2004

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art červen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Nejsou…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gudule - Zelený strachem, mrtvý smíchy

Gudule - Zelený strachem, mrtvý smíchy

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2004

ilustrace Anne Wilsdorfová, nakl. Albatros, 2004, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gamboa Santiago - Prohrávat se musí umět

Gamboa Santiago - Prohrávat se musí umět

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2004

nakl. Mladá fronta, 2004, 1. yvdání, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sinoué Gilbert - Zlom času

Sinoué Gilbert - Zlom času

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Papoušková Eva - Pojišťovna štěstí

Papoušková Eva - Pojišťovna štěstí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2004

nakl. Dobrovský-Beta, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 424 stran, fotografie ze seriálu, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ashley Mike - Velká kniha egyptských detektivek

Ashley Mike - Velká kniha egyptských detektivek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 504
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, 504 stran, pěkný stav, bez obálky…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graftonová Sue - E... jako Exploze

Graftonová Sue - E... jako Exploze

  • Brožovaná
  • Počet stran 181
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, brožovaná, 181 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fisher John - Proč můj pes...?

Fisher John - Proč můj pes...?

  • Brožovaná
  • Počet stran 279
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, 1. vydání, brožovaná, 279 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrisová Joanne - Svatí blázni

Harrisová Joanne - Svatí blázni

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mejdan vrahů - Jiří Štork

Mejdan vrahů - Jiří Štork

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Štork. Vydavatel: Nava listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední flám - Jan Stach

Poslední flám - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend září 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sanctum - Denise Mina

Sanctum - Denise Mina

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Denise Mina. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Psychologické drama muže, jehož…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zpropadení páteři - Bateman, Colin

Zpropadení páteři - Bateman, Colin

  • Čeština
  • Počet stran 348
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Bateman, Colin. Počet stran: 348. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Dan Starkey, belfastský novinář,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kletba otroků - Daniel Easterman

Kletba otroků - Daniel Easterman

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2004

Autoři: Daniel Easterman. Vydavatel: BB art květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smuteční taxi - Martin Benedikt

Smuteční taxi - Martin Benedikt

  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Autoři: Martin Benedikt. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kouzelné autíčko - Ian Fleming

Kouzelné autíčko - Ian Fleming

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 2004

Autoři: Ian Fleming. Vydavatel: Albatros Karneval květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 140. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda v bílém - Mary Higgins Clark

Vražda v bílém - Mary Higgins Clark

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 316
  • Rok vydání 2004

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress duben 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 316. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie