Kondicionéry pro děti
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Konopný táta Konopný kondicionér 200 ml
od 247 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Konopný kondicionér od značky Konopný Táta představuje všestranný produkt pro péči o vlasy i pokožku hlavy. Tento kondicionér nejen že vlasy hydratuje a obnovuje, ale zároveň je regeneračním…
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …
Tomas Arsov Hair Care Green Tea kondicionér, 1 l
od 636 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- 1000 ml
Tento hydratační a nezatěžující kondicionér je určen pro jemné a mastné vlasy. Je také velmi vhodný pro vlasy s lupy a dětské jemné vlásky. Díky obsaženým aminokyselinám a para oleji vlasy…
Schwarzkopf Schauma Detangling Spray 150 ml
od 57 Kč
380 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 150 ml
Potřebujete rozčesat dětské vlasy? Použijte Schwarzkopf Schauma Detangling Spray pro děti. Je speciálně vyvinut pro dětské vlasy a obsahuje jemné a pečující složení. Okamžitě usnadňuje…
Revlon Equave Kids Princess Detangling Conditioner 200 ml
od 176 Kč
880 Kč/l- 200 ml
Dětský bezoplachový kondicionér pro naše nejmenší. Značka Revlon vytvořila hypoalergenní bezoplachový kondicionér pro snadné rozčesání dětských vlásků s nádhernou květinovo-ovocnou vůní pro…
Revlon Professional Equave Kids Hypoallergenic Detangling Conditioner 200 ml
od 174 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dvoufázový kondicionér Equave Kids efektivně usnadňuje rozčesávání jemných dětských vlasů. Obsahuje výtažek z jablka, obilné proteiny a keratin. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Je…
Tomas Arsov Bonfire Rinse Off Conditioner 1 l
od 620 Kč
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tomas Arsov Bonfire Rinse Off Conditioner je oplachový kondicionér určený pro suché, kudrnaté a barvené vlasy. Tento kondicionér je navržen tak, aby vlasy hydratoval, regeneroval a vyhlazoval…
Urtekram Dětský kondicionér ve spreji 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér ve spreji pro snadné rozčesávání dětských vlásků s výtažky z měsíčku. Jemné složení je přizpůsobeno citlivé dětské pleti a vláskům. Kondicionér si poradí i s těmi…
Alterna Haircare Caviar Bond Repair Conditioner 250 ml
od 426 Kč
1 704 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
Kondicionér pro poškozené vlasy posiluje vlasové vlákno. Obsahuje výtažek z kaviáru proti stárnutí a novou technologii Caviar Bond Enforcing Technology. Kondicionér zaceluje roztřepené konečky…
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem 200 ml
od 244 Kč
1 220 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem je velmi jemná emulze, která uhlazuje vlasové šupiny a dokonale obaluje vlasy, čímž usnadňuje rozčesávání a úpravu i těch nejvíce suchých a drsných…
Attitude Little Leaves sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků 240 ml
od 205 Kč
854 Kč/l- BIO
- 240 ml
Přírodní a certifikovaný sprej, se kterým se společné česání vlásků konečně stane zábavou. Již žádné slzy při rozčesávání zacuchaných vlásků. Je obohacen o výtažky z červené řepy, listu borůvky…
Ziaja Antioxidační péče hyaluronový kondicionér na vlasy a tělový balzám 160 ml
od 113 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér a tělový balzám s hyaluronem je určen pro péči o poškozené vlasy a suchou pokožku. Jeho složení s obsahem 97 % přírodních látek intenzivně hydratuje, posiluje a dodává vlasům i…
Alterna Haircare Caviar Multiplying Volume Conditioner 250 ml
od 486 Kč
1 944 Kč/l- Jemné vlasy
- Hydratační
- S keratinem
- Zvětšení objemu vlasů
- 250 ml
Kondicionér pro trvalý a výrazný objem vlasů, který hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval. Vhodné pro jemné, řidší vlasy. Marine Plumping Complex je patentovaný komplex posilující jemné vlasy tím, …
Paul Mitchell Kids Taming Spray 250 ml
od 298 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dětský rozčesávací sprej na vlasy je navržen pro snadné rozčesávání zacuchaných vlasů a zajištění jejich jemnosti a hladkosti. Složení je šetrné k dětským vlasům i pokožce hlavy, minimalizuje…
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml
od 244 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml Tento balzám na vlasy s ovesným mlékem je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky své lehké a sametové textuře zjemňuje a usnadňuje rozčesávání vlasů, přičemž…
Naif Easy Styling Hair Lotion 150 ml
od 342 Kč
2 280 Kč/l- Na rozčesávání
- Vegan
- 150 ml
Naif Easy Styling Hair Lotion je kondicionér pro výživu a snadné rozčesávání vlasů. Je vyroben pouze z přírodních ingrediencí, jako je extrakt ze semen bavlníku a oblíbený Naif parfém, který…
Johnson's Baby Shiny Drops Spray 200 ml
od 84 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Řešíte, jak dětem rozčesávat bezbolestně vlásky? Pro tuto situaci máme pro vás připraven kondicionér Shiny Drops ve spreji. Je to bezoplachový, hypoalergenní kondicionér se snadným používáním. …
Paul Mitchell Kids kondicionér ve spreji pro šetrné rozčesávání dětských vlásků 250…
263 Kč
- Sprej
- Dětský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Zvětšení objemu vlasů
Bezoplachová péče pro jemné dětské vlásky pomáhá k šetrnému rozčesávání zacuchaných vlásků. Sprej je vhodný pro děti každého věku.
Dixi Sviště sprej na rozčesávání vlásků pro děti 150 ml
69 Kč
463 Kč/l- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- 150 ml
Sprej na rozčesávání vlásků Dixi Svišti je se šťavnatou ovocnou vůní jahůdek a malin. Sprej usnadňuje rozčesávání nepoddajných nebo zauzlených dětských vlasů. Jemná a ošetřující receptura byla…
Alphanova Kids balzám na vši s kokosovým olejem 100 ml
od 299 Kč
2 990 Kč/l- 100 ml
Maska obsahuje kokosový olej, který vytvoří nepropustnou vrstvu, která udusí všechny vši a hnidy už během prvního použití. Masku nanášejte na suché vlasy od kořínků do délky 2 centimetrů. …
Johnson's Baby Strength Drops posilující kondicionér ve spreji 200 ml
od 82 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Johnson's Baby Strength Drops je kondicionér ve spreji pro jemné dětské vlasy. Obsahuje vitamin E. Posiluje vlasy a snižuje jejich lámavost. Není třeba oplachovat.
Marion Little Care 120 ml
od 56 Kč
466 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 120 ml
Sprej Marion Little Care je speciálně navržen pro dětské vlasy a vlasovou pokožku. Má svěží a jemnou ovocnou vůni přizpůsobenou preferencím dětí. Neobsahuje barviva, parabeny, SLES, SLS. Jemné…
Milva Hair Repair kondicionér 200 ml
od 127 Kč
635 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Regenerační kondicionér na poškozené a suché vlasy s bio-regenerační formulí, která zahrnuje komplex přírodních olejů a bylinných výtažků, které hydratují a vyživují vlasy do hloubky, chrání…
Revlon Professional Equave Kids Princess Look kondicionér 200 ml
od 177 Kč
- Sprej
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér pomáhá vyživovat a hydratovat dětské vlásky. Usnadňuje rozčesávání a zabraňuje cuchání. Výtažky z rozmarýnu a heřmánku šetrně pečují o dětské vlasy a dodávají jim hebkost a jemnost.
Tangle Teezer Everyday Detangling Spray for Kids 150 ml
340 Kč
2 267 Kč/l- Bezoplachový
- Vegan
- 150 ml
Beztížný sprej pro usnadnění rozčesání a péči pro jemné až normální vlasy. Okamžitě usnadňuje rozčesání vlasů bez zatížení. Pečuje, hydratuje a zlepšuje ovladatelnost vlasů. Zanechává vlasy…

Dětský sprej na rozčesávání vlasů ATTITUDE Super leaves Kids s vůní vanilky a hrušky…
- Vegan
- Přírodní
- Ekologický
- Na rozčesávání
- Dětský
- Sprej
- 240 ml
Rozčesávání zacuchaných vlásků může být rychlé, snadné a mnohem příjemnější s dětským sprejem na rozčesávání vlasů ATTITUDE…
v 21 obchodech

Revlon Professional Equave Kids Minions Leave-In Hydro Conditioner kondicionér ve…
- Hypoalergenní
- Vegan
- Přírodní
- Bezoplachový
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Dětský
- Sprej
- Hydratační
- Pro všechny typy vlasů
- 200 ml
Česání vlasů vašich dětí už nemusí být každodenním bojem. Revlon Professional Equave Kids představuje novou speciální edici…
v 11 obchodech

Childs Farm Bezoplachový kondicionér pro suché kudrnaté vlasy Coco-Nourish 100 ml
- Hydratační
- Bezoplachový
- Dětský
- 100 ml
- Vegan
Bezoplachový kondicionér Childs Farm Coco-Nourish je určený pro suché a kudrnaté dětské vlasy , kterým dodává výživu,…
v 6 obchodech

Little Green KIDS Conditioning Rinse 180 ml
- Hydratační
- Hypoalergenní
- Bez parabenů
- Vegan
- Přírodní
- Ekologický
- Bez sulfátů
- Na rozčesávání
- Dětský
- Balzám
- 180 ml
Little Green KIDS Conditioning Rinse 180 ml, Lehký oplachový balzám usnadňuje rozčesávání, hydratuje a vyživuje vlasy, které…
v 6 obchodech

Lakme Lak-2 L2 dvoufázový bezoplachový kondicionér na vlasy 100ml
- Bezoplachový
- 100 ml
- Hydratační
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
Lakme L2 instantní kondicionér na vlasy Okamžitý dvoufázový kondicionér s dvojím účinkem 100 ml Lakme L2 instantní…
v 4 obchodech

Novex My Little Curls bezoplachový kondicionér na kudrnaté vlasy pro děti 300 ml
- 300 ml
- Dětský
- Bezoplachový
- Pro všechny typy vlasů
Novex My Little Curls, 300 ml, Dětské kondicionéry pro děti, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se postará…
v 2 obchodech

Anwen Kondicionér pro děti Bee My Baby 200 ml
- Pro všechny typy vlasů
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- 200 ml
- Dětský
Anwen kondicionér na vlasy pro děti Bee My Baby 200 ml Skvělý produkt pro použití pro děti. Usnadní rozčesávání vlasů a…
v 3 obchodech

Revlon Professional Equave Kids Detangling Conditoner hypoalergenní bezoplachový…
- 50 ml
- Dětský
Rozčesávací kondicionér pro děti. Obsahuje pšeničné proteiny, které chrání vlasy a velmi zjednodušují česatelnost vlasů.…
Glamot.cz

Revlon Professional Equave Kids Princess Šampon
- Bez sulfátů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- 300 ml
ŠAMPON PRO PÉČI JEMNÉ, BOHATÉ GELOVÉ SLOŽENÍ Neobsahuje sulfáty a je obohacen o vitamin B a kondicionéry, které vlasy jemně…
flaconi.cz

Tahe BIO-FLUID 2 PHASE kondicionér pro děti s teatree olejem (prevence proti vším)…
- 300 ml
- Dětský
Vlasový guru.cz

Jack N' Jill Bezoplachový dětský kondicionér ve spreji 200ml
- Bez silikonů
- Vegan
- Přírodní
- Ekologický
- Bezoplachový
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- Sprej
- 300 g
- 200 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
Jack N' Jill Bezoplachový dětský kondicionér ve spreji 200ml NATURAL BATHTIME - „MNOŽSTVÍ KRÁSNÝCH CHVIL S PRODUKTY JACK…
v 13 obchodech

Little Green Lice Guard Detangler - Kondicionér proti vším pro děti 240 ml
- 240 ml
- Hypoalergenní
- Bez parabenů
- Vegan
- Bez sulfátů
- Dětský
Lice Guard Detangler - Kondicionér proti vším pro děti Kondicionér v podobě jemného aerosolu, který vyživuje vlasy,…
v 2 obchodech

Bezoplachový kondicionér pro rozčesávání vlasů pro děti Little Green Kids - 240 ml…
- 240 ml
- Dětský
Bezoplachový kondicionér pro děti Little Green Kids Conditioning Hair Detangler ve formě jemné mlhy umožňuje okamžité…
v 2 obchodech

Novex My Little Curls maska na kudrnaté vlasy pro děti 400 g
- 400 g
- Hydratační
- Dětský
Novex My Little Curls, 400 g, Pro snadné rozčesávání pro děti, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou vlasovou strukturu –…
notino.cz

SUAVINEX | Dětský šampon + kondicionér KIDS 300 ml
- 300 ml
- Dětský
JEMNĚ ČISTÍ POKOŽKU A VLASY 95% složek zcela přírodního původu (% obsah vody). Vhodné pro citlivou pokožku. Klinicky…
v 10 obchodech

Revlon Professional Equave Kids Apple Shampoo 2 In 1 Šampon
- Hypoalergenní
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Dětský
- 300 ml
- Pro všechny typy vlasů
Vynikající gelové složení pro jemné čištění a úpravu vlasů. ÚČINEK: Jemně čistí a ošetřuje vlasy. Rozplétá vlasy a dodává…
v 2 obchodech

Les Secrets De Loly Bubble Smooth kondicionér na vlasy pro děti 250 ml
- 250 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
- Dětský
Les Secrets De Loly Bubble Smooth, 250 ml, Pro snadné rozčesávání pro děti, Jemné dětské vlásky jsou k lámání a poškození…
notino.cz