Balzámy na vlasy
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner, 200 ml
od 726 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Posilující péče pro vlasy se sklonem k padání Kérastase Fondant Renforçateur pomáhá obnovit oslabené vlasové vlákno a posiluje jeho přirozenou odolnost. Snižuje riziko padání vlasů způsobené…
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …
Syoss Keratin Conditioner 500 ml
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento balzán se pyšní Japonskem inspirovaným složením - s modrým lotosem pro snadno lámavé vlasy. Asií inspirované přírodní ingredience jsou kombinovány s aminokomplexem obsahujícím…
Konopný táta Konopný kondicionér 200 ml
od 247 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Konopný kondicionér od značky Konopný Táta představuje všestranný produkt pro péči o vlasy i pokožku hlavy. Tento kondicionér nejen že vlasy hydratuje a obnovuje, ale zároveň je regeneračním…
Plantur39 Kofeinový balzám pro barvené vlasy 150 ml
od 169 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám Plantur 39 pro barvené a poškozené vlasy regeneruje povrch vlasů a zvyšuje jejich lesk. Aktivní složky z avokáda vlasy vyhlazují a usnadňují jejich úpravu. Tento balzám současně chrání…
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair balzám 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- 200 ml
Vlasy, kterým chybí proteiny jsou slabé, křehké a bez života. To, co tyto vlasy potřebují je cílení na vnitřní regeneraci a posílení díky infuzi tří proteinů. Nová řada od Gliss Kur Ultimate…
L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 72h Hydrating Balm, 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Hydratační péče pomáhá s rozčesáváním vlasů a hydratuje vlasové vlákno po dobu 72 hodin. Kyselina hyaluronová, která je obsažená ve složení péče, je schopná vázat až 1000x více vody, než sama…
Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive balzám 200 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Balzám na vlasy Schwarzkopf Gliss Kur Oil Nutritive 200 ml usnadňuje rozčesávání, vlasy regeneruje po celé délce a redukuje třepení konečků až o 90 %. Usnadňuje rozčesávání a redukuje třepení…
Syoss Color balzám pro barvené vlasy 440 ml
od 85 Kč
193 Kč/l- Barvené vlasy
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Vegan
- 440 ml
Syoss balzám Color s Japonskem inspirovaným složením - s květem tsubaki pro barvené a zesvětlené vlasy. Asií inspirované přírodní ingredience jsou kombinovány s aminokomplexem obsahujícím…
Syoss Repair kondicionér 440 ml
od 85 Kč
193 Kč/l- Poškozené vlasy
- 440 ml
Kondicionér Syoss Repair je určený pro suché a poškozené vlasy. Posiluje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna. Hloubkově regeneruje a vyplňuje strukturu vlasu. Zanechává pocit hebkých a důkladně…
Matrix Total Results Insta Cure Conditioner kondicionér pro křehké a lámavé vlasy,…
od 240 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér proti lámavosti vlasů je obohacený o tekuté proteiny, vyživuje vlasy a pomáhá obnovit pevnost a redukovat lámavost suchých, křehkých a poškozených vlasů. Systém Insta Cure vyplňuje…
Ziaja Antioxidační péče hyaluronový kondicionér na vlasy a tělový balzám 160 ml
od 113 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér a tělový balzám s hyaluronem je určen pro péči o poškozené vlasy a suchou pokožku. Jeho složení s obsahem 97 % přírodních látek intenzivně hydratuje, posiluje a dodává vlasům i…
L´Oreal Paris Elseve Dream Long balzám, 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- S keratinem
- 200 ml
Péče pro snadné rozčesávání zaceluje roztřepené konečky a vyplňuje vlasové vlákno. Kombinace rostlinného keratinu, vitamínu a ricinového oleje dodává vlasům zdravý lesk a pomáhá je udržet…
Schwarzkopf Gliss Express Repair Total Repair 19 balzám 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- S keratinem
- 200 ml
Gliss Kur express balzám 19 je určen pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje 19 aktivních ingrediencí a Cell Repair Systém. Chrání vlasy před lámáním, usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům…
Gliss Split Ends Miracle balzám Express Repair 200 ml
od 88 Kč
587 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 150 ml
Přáli byste si, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bezchybně? Potom oceníte Kondicionér SCHWARZKOPF s objemem 200 ml, který se používá na všechny typy vlasů. Složení tohoto produktu poskytuje…
Plantur39 Color Silver balzám na vlasy 150 ml
od 179 Kč
1 193 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- 150 ml
Balzám Plantur39 Color Silver zvyšuje účinek šamponu a barva vlasů je ještě zářivější. Na povrchu vlasu se hromadí fialové pigmenty a odstraňují nežádoucí žlutý nádech – stříbrný lesk je s…
Dr. Wolff Plantur39 Color Brown balzám 150 ml
od 178 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Pro růst vlasů
Plantur 39 Colour Brown barevný kondicionér zvyšuje účinek šamponu, se kterým je barva vlasů ještě zářivější. Dochází k zakrytí prvních šedivých vlasů a odrostlých kořínků vlasů - barva je…
Kérastase Densifique Fondant Densité 200 ml
od 735 Kč
3 675 Kč/l- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- 200 ml
Krémová péče obnovující hustotu vlasů. Hydratační a zpevňující péče pro vlasy, které viditelně postrádají hustotu. Lehká krémová textura dodává vlasům plnost, pružnost a texturu. Vlasy budou…
L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss balzám pro dlouho trvající lesk, 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Balzám, 300 ml Balzám pro dlouhotrvající lesk vlasů od L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss je určeny pro ženy, které hledají intenzivnější péči o své vlasy. …
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder regenerační balzám pro křehké vlasy 200 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Balzám Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder je určen pro péči o křehké a slabé vlasy. Tento kondicionér poskytuje vlasům potřebnou výživu a hydrataci, což je klíčové pro jejich zdraví a lesk. Díky…
L'Oréal Paris Elseve Color Vive Caring Balsam , 300 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Color Vive Caring Balsam je balzám určený pro péči o barvené vlasy. Tento produkt je dostupný v objemu 300 ml a je navržen tak, aby poskytoval vlasům potřebnou hydrataci a…
Schwarzkopf Gliss Supreme Lenght balzám pro dlouhé vlasy 200 ml
od 94 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Přírodní
Regenerační expres balzám na vlasy Gliss Kur Supreme Lenght ve spreji je vytvořen speciálně pro potřeby dlouhých vlasů se sklonem k třepení. Receptura s Micro obnovujícími lipidy a výtažkem z…
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Pure rehydratační balzám na vlasy, 200 ml
od 60 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
L'Oréal Elseve Hyaluron Pure 72H rehydratační balzám je vhodný pro ty, kteří hledají řešení pro rychle se mastící vlasy s mastnými kořínky a suchými délkami. Tento balzám nabízí hydrataci až na…
Schwarzkopf Gliss Ultimate Color regenerační expres balzám na vlasy 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Dokonale snadné rozčesávání a dlouhotrvající ochrana pro barvené vlasy. Intenzivní barva a zářivé odlesky. Snadné rozčesávání, dlouhotrvající ochrana barvy a zářivý lesk. Regenerační balzám…
Revalid Bond Repair Balm 100 ml
od 327 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Revalid Bond Repair Balm je bezoplachový balzám určený pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje regenerující a ochranný komplex KeraGuard a extrakt z kořene švýcarského hořce. Tento balzám obnovuje…
Syoss Intense Glaze hloubkový kondicionér 250 ml
od 95 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro matné a nevýrazné vlasy, který podporuje jejich regeneraci a dodává jim přirozený lesk. Obsahuje 9% silicium komplex, který pomáhá uhladit povrch vlasů a zlepšit jejich…
Syoss Keratin intenzivní kondicionér s keratinem 250 ml
od 73 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- S keratinem
Syoss intenzivní kondicionér s keratinem je použitelný na všechny typy vlasů. Zásluhou tohoto kondicionéru zůstanou vaše vlasy zdravé a krásné. Po aplikaci je nutné opláchnutí vodou.
Matrix InstaCure Build-A-Bond Super Sealing Leave-In Balm obnovující balzám pro…
od 338 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový balzám Matrix InstaCure Build-A-Bond je určen pro obnovu poškozených vlasů. Obsahuje kyselinu citronovou a skvalan, které pomáhají posilovat a zpevňovat vlasy zevnitř, zatímco…
Plantur39 Hyaluron balzám 150 ml
od 181 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Receptura s cennou kyselinou hyaluronovou je velmi šetrná k pokožce hlavy a vlasům. Dodává vlasům svěží lesk a pružnost. Balení obsahuje 150 ml balzámu.
Dr. Kurt Wollf Plantur 39 kofeinový balzám pro jemné vlasy 150ml
od 167 Kč
1 113 Kč/l- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- 150 ml
Pěstící balzám z řady Plantur 39 je určený pro jemné a lámavé vlasy a pro vlasy matné a obtížně rozčesatelné. Obsažený kofein proniká až k vlasovému folikulu, zabrání škodlivým účinkům…
Gliss Kur Ultimate Color Conditioner Dimitace 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Gliss Kur Ultimate Color Conditioner Dimitace od výrobce Schwarzkopf je přípravek určený k péči o barvené vlasy. Tento kondicionér, který je dodáván v objemu 200 ml, byl vyvinut s cílem pomoci…
Pantene Grow Abundant balzám proti vypadávání vlasů 250 ml
od 139 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Pro růst vlasů
Kondicionér určený pro podporu růstu zdravějších a hustších vlasů obsahuje složení obohacené o 1 500 mg provitaminového komplexu a aminokyseliny. Tyto látky posilují oslabené vlasy od kořínků ke…
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Conditioner 150 ml
od 159 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Bez sulfátů
Odhalte tajemství zářivých vlasů. Každý si zaslouží oslnivý lesk, který mu dodá kondicionér L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss. Je navržen tak, aby rozzářil i ty nejmatnější a nejunavenější…
Garnier Fructis Goodbye Damage, 200 ml
od 70 Kč
350 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Posilující balzám pro efektivní obnovu vlasů, které jsou poškozené agresivním vnějším prostředím, nadměrným česáním nebo teplem. PopisAktivní látky: Keraphyll a výtažky z oleje amla - regenerují…
Schwarzkopf Schauma Color Shine Conditioner 250 ml
od 55 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
Schwarzkopf Schauma Color Shine Conditioner 250 ml Schwarzkopf Schauma Color Shine Conditioner je určen především pro barvené a melírované vlasy. Objem balení činí 250 ml. Tento balzám obsahuje…
Klorane Posilující kondicionér s chininem 200 ml
od 254 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o vlasy náchylné k vypadávání a lámavosti, který podporuje jejich vitalitu a odolnost. Obsahuje chinin z chinovníku a kofein, které zpomalují vypadávání vlasů, …
Vichy Dercos Densi Solutions balm 200 ml
od 392 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Dercos Densi Solutions Restoring Thickening Balm regeneruje vlasová vlákna po celé délce od kořínků po konečky. Dodává jim pevnost, sílu a zvětšuje hustotu a objem. Po 6 týdnech…
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Lively Colour rozjasňující a posilující kondicionér…
od 64 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené vlasy pomáhá udržet intenzitu a zářivost barvy i po opakovaném mytí. Díky technologii Active Nutri-Plex vyživuje vlasové vlákno do hloubky, posiluje jeho…
L'Oréal Elseve balzám barvené vlasy 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Balzám s ochrannou péčí Elseve Color Vive doplňuje účinek šamponu: vyhlazuje vlasové vlákno a umožňuje snadné rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. Vlasy jsou snadno rozčesatelné, zářivost…
Fanola Nourishing vyživující kondicionér 1 l
od 190 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Fanola Nourishing je výživný kondicionér pro suché, ošetřované a poškozené vlasy. Je obohacený výtažky z lněného semínka. Intenzivně vlasy vyživuje, hydratuje, usnadňuje rozčesávání a vlasům…
Schwarzkopf Gliss Supreme Lenght balzám 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Vyvinutá receptura regeneruje již vzniká poškození po celé struktuře vlasu. Buněčná struktura vlasu je narušena barvením, odbarvováním, trvlalou, foukáním apod. Složení obsahuje keratin sérum, …
Redken Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage balzám pro obnovu konečků vlasů 75 ml
od 700 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Tento přípravek je určen pro cílenou péči o roztřepené a poškozené konečky vlasů. Balzám s objemem 75 mililitrů se snadno aplikuje na vlhké nebo suché vlasy a rychle se vstřebává, aniž by…
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair Conditioner 150 ml
od 159 Kč
1 060 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 150 ml
Už si nevíte rady se svými poškozenými vlasy? Vyzkoušejte obnovující kondicionér L'Oréal Paris Elseve Bond Repair Conditioner, který proniká hluboko do kortexu vlasového vlákna a opravuje jeho…
L'Oréal Paris Elseve Collagen Lifter balzám pro objem, 200 ml
od 60 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy s krémovou texturou je navržen pro zvýšení objemu a hustoty vlasů, aniž by je zatěžoval. Obsahuje zahušťující vlákna, která podporují plnější vzhled vlasů a zajišťují objem až na…
L'Oréal Elseve Growth Booster Anti-Fall Conditioner 150 ml
od 179 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér L'Oréal Elseve Growth Booster Anti-Fall je určen pro ženy, které hledají efektivní způsob, jak posílit své vlasy a bojovat proti jejich vypadávání. Tento balzám pro podporu růstu…
Syoss Intense Plex intenzivní kondicionér pro velmi poškozené vlasy 250 ml
od 95 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Bez silikonů
Kondicionér Syoss Intense Plex zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér posiluje vlasová vlákna, pečuje o délky…
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem 200 ml
od 244 Kč
1 220 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem je velmi jemná emulze, která uhlazuje vlasové šupiny a dokonale obaluje vlasy, čímž usnadňuje rozčesávání a úpravu i těch nejvíce suchých a drsných…
Herbal Essences Rose Scent Petal Soft kondicionér pro suché a poškozené vlasy, 250 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy nabízí objem 250 mililitrů a hmotnost 275 gramů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které zajišťují hydrataci, …
