Kondicionéry ve spreji
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Schwarzkopf Gliss Express Ultimate Repair balzám na vlasy 200 ml
od 94 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- S keratinem
Gliss Ultimate Repair regenerační expres balzám tekutý keratin a černá perla je vhodný pro velmi poškozené, suché vlasy. Poskytuje kamžité snadnější rozčesávání a regeneraci. Důkladně…
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …
Malibu C Leave-In Conditioner Mist 266 ml
od 217 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér Malibu C Leave-In obsahuje bezlepkové rostlinné proteiny, které pronikají hluboko do vlasového vlákna, čímž vlasy okamžitě hydratují, usnadňují jejich rozčesávání a…
Revlon Professional Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner, 500 ml
od 270 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Lehký, bezoplachový kondicionér Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner byl vytvořený speciálně pro péči o suché a poškozené vlasy. Vrchní vrstva kondicionéru ve spreji dodá vašim vlasům…
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder expresní bezoplachový kondicionér 200 ml
od 94 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder je bezoplachový kondicionér o objemu 200 ml, určený pro křehké a slabé vlasy. Tento produkt obsahuje kofein a peptidy, které pomáhají posilovat vlasy, …
Schwarzkopf Schauma Detangling Spray 150 ml
od 57 Kč
380 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 150 ml
Potřebujete rozčesat dětské vlasy? Použijte Schwarzkopf Schauma Detangling Spray pro děti. Je speciálně vyvinut pro dětské vlasy a obsahuje jemné a pečující složení. Okamžitě usnadňuje…
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s provitamínem B5 a výtažkem z kokosu…
od 83 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve spreji je určen pro péči o suché, poškozené a namáhané vlasy, které vyžadují jemnou a účinnou péči. Obsahuje pro-vitamin B5 a kokosový extrakt, které pomáhají zlepšit…
Revlon Equave Kids Princess Detangling Conditioner 200 ml
od 176 Kč
880 Kč/l- 200 ml
Dětský bezoplachový kondicionér pro naše nejmenší. Značka Revlon vytvořila hypoalergenní bezoplachový kondicionér pro snadné rozčesání dětských vlásků s nádhernou květinovo-ovocnou vůní pro…
Revlon Professional Equave Kids Hypoallergenic Detangling Conditioner 200 ml
od 174 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dvoufázový kondicionér Equave Kids efektivně usnadňuje rozčesávání jemných dětských vlasů. Obsahuje výtažek z jablka, obilné proteiny a keratin. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Je…
Schwarzkopf Gliss Ultimate Color regenerační expres balzám na vlasy 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Dokonale snadné rozčesávání a dlouhotrvající ochrana pro barvené vlasy. Intenzivní barva a zářivé odlesky. Snadné rozčesávání, dlouhotrvající ochrana barvy a zářivý lesk. Regenerační balzám…
Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector bezoplachový kondicionér 200 ml
od 94 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector je bezoplachový kondicionér určený pro ženy s blond vlasy. Balení obsahuje 200 ml přípravku, který je navržen tak, aby usnadnil rozčesávání vlasů po umytí…
Ziaja Antioxidační péče hyaluronový kondicionér na vlasy a tělový balzám 160 ml
od 113 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér a tělový balzám s hyaluronem je určen pro péči o poškozené vlasy a suchou pokožku. Jeho složení s obsahem 97 % přírodních látek intenzivně hydratuje, posiluje a dodává vlasům i…
Ziaja Dvoufázový kondicionér ve spreji s arganovým olejem 125 ml
od 96 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dvoufázový vyhlazující kondicionér na vlasy s přírodním arganovým a tsubaki olejem pro vlasy suché nebo poškozené po kadeřnických procedurách. Arganový olej je lisovaný za studena, obsahuje asi…
Fanola Nourishing Bi-Phase Leave-In bezoplachový kondicionér ve spreji pro výživu…
od 153 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Pokud postrádají vaše vlasy vitalitu, jsou mdlé, krepaté a těžko upravitelné, nezoufejte, a pořiďte si bezoplachový kondicionér na vlasy Fanola Nourishing Bi-phase Restructuring Leave-In…
Matrix Glow Mania bezoplachový kondicionér 250 ml
od 324 Kč
- Sprej
- Barvené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Bez sulfátů
Bezoplachový kondicionér Matrix Glow Mania je určen pro péči o barvené vlasy. Tento produkt pomáhá uzamknout zářivost barvy a chrání ji před každodenními nepříznivými vlivy, jako jsou foukání, …
Urtekram Dětský kondicionér ve spreji 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér ve spreji pro snadné rozčesávání dětských vlásků s výtažky z měsíčku. Jemné složení je přizpůsobeno citlivé dětské pleti a vláskům. Kondicionér si poradí i s těmi…
Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Detangling Conditioner 200 ml
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Kondicionér značky Revlon Professional je určen pro poškozené, suché vlasy. Kondicionér dodává potřebnou hydrataci, výživu a usnadňuje rozčesávání. Vlasy regeneruje a zanechává je hladké lesklé…
Goldwell Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray 150 ml
od 255 Kč
1 700 Kč/l- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 150 ml
- 150 g
Bezoplachový kondicionér pro slabé a křehké vlasy poskytuje vlasům okamžitou a dlouhodobou ochranu. Zároveň připravuje vlasy na následnou úpravu a chrání je před tepelným stylingem. Povrch vlasů…
Ziaja Jeju Duo-Phase Conditioning Spray 125 ml
od 100 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Revitalizační
Ziaja Jeju je dvoufázový kondicionér na vlasy, který účinně hydratuje a vyživuje vlasové folikuly a snižuje křehkost vlasů. Posiluje a vyhlazuje vlasy, aniž by je zatížil. Složení s nádechem…
Navia sprej na rozčesání vlasů s ceramidy 30 ml
od 163 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionační sprej na suché i mokré vlasy pro snadné rozčesání vlasů. Vlasový sprej s ceramidy aplikujte dle potřeby. Před každým použitím protřepte. Nastříkejte na suché nebo mokré vlasy a…
Revlon Professional Equave Anti-Brassines Instant Detangling Conditioner 200 ml
od 192 Kč
- Sprej
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér je určen pro blond, šedivé a odbarvené vlasy. Obsahuje velké množství modrých pigmentů, které bojují proti nežádoucímu žlutému odstínu vlasů. Složení s keratinem zlepšuje vnitřní…
Londa Professional Deep Moisture bezoplachový kondicionér pro suché vlasy 250 ml
od 141 Kč
564 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér pro suché vlasy Deep Moisture regeneruje vlasy a hloubkově je hydratuje. Výsledkem jsou hebké vlasy s dokonalým leskem. Uhlazuje vlasy a tak usnadňuje jejich rozčesávání.
Urtekram Kondicionér rozmarýnový sprej BIO 200 ml
od 198 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- BIO
Rozmarýnový kondicionér vyživuje a hydratuje jemné vlasy. Pomáhá udržovat vlasy hladké. Nastříkejte a nechte v suchých i vlhkých vlasech působit, neoplachujte.
Bione Cosmetics Rozmarýnový elixír bezoplachový kondicionér 260 ml
od 72 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o vlasy, která zajišťuje jejich regeneraci, výživu a snadnou úpravu. Obsahuje rozmarýnový extrakt, který podporuje růst vlasů, …
Urtekram BIO kokosový Sprej Kondicionér 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- Vegan
- 250 ml
Kokosový bezoplachový kondicionér Urtekram s BIO kokosem chrání vlasy před ztrátou vlhkostí, hydratuje je a díky svému složení i maximálně vyživuje. Pomáhá při rozčesávání a udržuje vlasy jemné…
Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Enforcing Purple Spray Conditioner 150 ml
od 270 Kč
- Sprej
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér ve spreji je určen pro péči o blond vlasy, které potřebují ochranu barvy a posílení struktury. S objemem 150 mililitrů je vhodný pro pravidelné použití. Jeho lehká textura nezatěžuje…
Navlasil Bezoplachový kondicionér ve spreji 200 ml
419 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér ve spreji NAVLASIL je určen pro každodenní péči o vlasy bez zatěžování. Výrobek obsahuje aktivní složky jako Panthenol, Aloe vera, přírodní keratin (Fision Kera Veg), …
Indola Hydrate Spray Conditioner 300 ml
od 172 Kč
573 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 300 ml
Bezoplachový kondicionér Indola Hydrate Spray pro dodání hydratace a výživy suchým vlasům. Obsažený jojobový olej obnovuje vlhkost vlasů a hloubkově vlasové vlákno vyživuje bez jakéhokoliv…
Urtekram BIO růžový kondicionér, 250 ml
od 180 Kč
720 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- BIO
- Vegan
- 250 ml
Hýčkejte a hydratujte své vlasy pomocí aloe vera, lecitinu a glycerinu. Budou pak nádherně jemné, lehké a snadno rozčesatelné. Krásná vůně růží pochází z BIO esenciálních olejů a extraktů z růže…
BIONE COSMETICS Keratin + Kofein Macadamia Oil bezoplachový kondicionér ve spreji…
od 69 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachová péče Bione Cosmetics Keratin Kofein dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Zabraňuje třepení konečků. Kvalitativně zlepšuje strukturu vlasů. Dodává přitažlivý lesk. Má…
Moroccanoil Hydration All In One Leave-In Conditioner, 50 ml
od 250 Kč
5 000 Kč/l- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 50 ml
Péče o vlasy bez nutnosti oplachování poskytuje komplexní ochranu před lámáním a tepelným poškozením, zároveň zajistí dlouhotrvající hydrataci a hebkost. Složení je určeno pro všechny typy…
Attitude Little Leaves sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků 240 ml
od 205 Kč
854 Kč/l- BIO
- 240 ml
Přírodní a certifikovaný sprej, se kterým se společné česání vlásků konečně stane zábavou. Již žádné slzy při rozčesávání zacuchaných vlásků. Je obohacen o výtažky z červené řepy, listu borůvky…
Revlon Professional Equave Color Vibrancy dvoufázový kondicionér pro barvené vlasy…
od 191 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Revlon Professional Equave Color Vibrancy je dvoufázový bezoplachový kondicionér určený pro každodenní péči o barvené vlasy. Obsahuje UV filtr a chrání vlasy před blednutím barvy. Produkt má…
Ziaja Cashmere proteins & amaranth oil dvoufázový bezoplachový posilující…
od 95 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový kondicionér Ziaja Cashmere proteins & amaranth oil představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vašich vlasů s mnoha dalšími benefity. Zajišťuje výživu a regeneraci, hydratuje…
Subrina Professional Care Hydro 2-Phase Spray 200 ml
od 225 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Subrina Professional Care Hydro 2-Phase Spray 200 ml je dvoufázový hydratační bezoplachový kondicionér vhodný pro všechny typy vlasů. Tento kondicionér je navržen pro snadné použití a okamžité…
Fanola No Yellow 2-Phase Potion Conditioner bezoplachový kondicionér pro platinově…
od 182 Kč
1 213 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 150 ml
Dvoufázový kondicionér na vlasy No yellow je naprostá novinka v rodině No yellow přípravků na vlasy. Jedná se o neoplachující kondicionér na vlasy, které má dvě fáze. Vlasy po nastříkání jsou…
Londa Professional Color Radiance Leave In Conditioning Spray bezoplachový…
od 130 Kč
- Sprej
- Barvené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Londa Professional Color Radiance Leave In Conditioning Spray je bezoplachový kondicionér určený pro barvené vlasy. Přípravek, který je dostupný v balení o objemu 250 ml, nabízí komplexní péči o…
Urtekram BIO Aloe Vera Kondicionér 250 ml
od 180 Kč
720 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Revitalizující kondicionér. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Pozitivní, zejména hydratační a zklidňující účinky aloe vera doprovázejí oživení a stimulaci pokožky…
Subrina Sweety Spray 150 ml
od 109 Kč
727 Kč/l- 150 ml
Vyživující kondicionér ve spreji usnadňuje ihned po aplikaci rozčesávání vlasů a zabraňuje jejich zacuchání. Je obohacen panthenolem a výtažky z hedvábí. Aplikujte na suché nebo mokré vlasy. …
Fanola Oro Puro Therapy 24K Bi-Phase Conditioner 200 ml
od 158 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Dvoufázový kondicionér na vlasy je od značky Fanola. Rozjasňující dvoufázový kondicionér na vlasy hloubkově vyživuje a rozjasňuje vlasy a zanechává je plné zářivého lesku a sametové hebkosti. …
Paul Mitchell Kids Taming Spray 250 ml
od 298 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dětský rozčesávací sprej na vlasy je navržen pro snadné rozčesávání zacuchaných vlasů a zajištění jejich jemnosti a hladkosti. Složení je šetrné k dětským vlasům i pokožce hlavy, minimalizuje…
milk_shake Leave In Conditioner Flower Fragrance 350 ml
od 244 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o normální a suché vlasy, které potřebují hydrataci, výživu a ochranu. Obsahuje účinné látky jako extrakt z moringy olejodárné, sójové proteiny…
Label.M Diamond Dust Nourishing Leave-In Conditioner 150 ml
od 419 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Tento bezoplachový kondicionér je určen pro péči o suché a poškozené vlasy, kterým dodává intenzivní hydrataci a výživu. Obsahuje mikrofinní diamanty, kokosový olej a olej z bílých růžových…
Schwarzkopf Professional BC Color Freeze Spray Conditioner 200 ml
od 194 Kč
- Sprej
- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- S keratinem
Lehký bezoplachový kondicionér ve spreji pro zářivou barvu vlasů s hydratačním a posilujícím účinkem. Kondicionér eliminuje krepatění vlasů, usnadňuje jejich rozčesávání a přináší hebkost a…
Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner 500 ml
od 132 Kč
264 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Díky dvousložkovému bezoplachovému kondicionéru budou vaše vlasy krásné nejen na pohled, ale i na dotek. Obsahuje keratin, hedvábné proteiny a provitamin B5, hydratuje, vyživuje, chrání konečky…
VENIRA Bezoplachový kondicionér 250 ml
od 391 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Bezoplachový kondicionér ve spreji s úžasným složením celkem 12 aminokyselin a hedvábným proteinem pro dokonalou a efektivní péči. Dopřejte svým vlasům to nejlepší s kondicionérem ve spreji a…
Joanna Keratyna bezoplachový kondicionér pro hrubé a poškozené vlasy 150 ml
od 55 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Revitalizační
Joanna Keratyna bezoplachový kondicionér pro hrubé a poškozené vlasy 150 ml je určený pro každodenní péči o suché a poškozené vlasy. Tento kondicionér ve spreji obsahuje inovativní komplex…
Black Professional Line Platinum Absolute Blond Tone Booster 125 ml
od 208 Kč
- Sprej
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Již žádné žluté tóny. Tone Booster je pigmentový bezoplachový tónovací sprej, který neutralizuje nežádoucí žluté odstíny u světlých, blond a odbarvených vlasů. Určen do vlhkých vlasů před…
