Přírodní kondicionéry
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, 250 ml
od 288 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner je kondicionér pro obnovu a opravu. Posilující kondicionér Professional Bond Maintenance obnovuje poškozené vlasy, dodává jim potřebnou hydrataci a…
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …
Syoss Keratin Conditioner 500 ml
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento balzán se pyšní Japonskem inspirovaným složením - s modrým lotosem pro snadno lámavé vlasy. Asií inspirované přírodní ingredience jsou kombinovány s aminokomplexem obsahujícím…
Konopný táta Konopný kondicionér 200 ml
od 247 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Konopný kondicionér od značky Konopný Táta představuje všestranný produkt pro péči o vlasy i pokožku hlavy. Tento kondicionér nejen že vlasy hydratuje a obnovuje, ale zároveň je regeneračním…
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner, 300 ml
od 508 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Dopřejte svým poškozením vlasům intenzivní péči. Tento regenerační kondicionér s bohatou texturou posiluje oslabené vazby vlasového vlákna, snižuje riziko poškození a navíc chrání barvené vlasy…
Schwarzkopf Gliss Express Ultimate Repair balzám na vlasy 200 ml
od 94 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- S keratinem
Gliss Ultimate Repair regenerační expres balzám tekutý keratin a černá perla je vhodný pro velmi poškozené, suché vlasy. Poskytuje kamžité snadnější rozčesávání a regeneraci. Důkladně…
Pleva Kondicionér s propolisem 150 ml
od 145 Kč
967 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- 150 ml
Pleva Kondicionér s propolisem 150 ml Kondicionér Pleva s propolisem je určen pro péči o vlasy na přírodní bázi. Obsahuje skvalan a kokosový olej, které přispívají k hydrataci a výživě vlasů. …
Revalid Bond Repair Conditioner 200 ml
od 254 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Revalid Bond Repair Conditioner 200 ml je kondicionér určený pro regeneraci a ochranu vlasů. Obsahuje komplex KeraGuard, který je založen na technologii obnovy vazeb vlasů. Tento kondicionér…
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair balzám 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- 200 ml
Vlasy, kterým chybí proteiny jsou slabé, křehké a bez života. To, co tyto vlasy potřebují je cílení na vnitřní regeneraci a posílení díky infuzi tří proteinů. Nová řada od Gliss Kur Ultimate…
Gestil Wonder regenerační balzám, 300 ml
od 170 Kč
567 Kč/l- Maska
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 300 ml
Vyzkoušejte jedinečný vlasový balzám Gestil, který je vyhlášený svými blahodárnými regeneračními účinky. Gestil Wonder se díky svému výjimečnému složení doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem…
Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive balzám 200 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Balzám na vlasy Schwarzkopf Gliss Kur Oil Nutritive 200 ml usnadňuje rozčesávání, vlasy regeneruje po celé délce a redukuje třepení konečků až o 90 %. Usnadňuje rozčesávání a redukuje třepení…
Ziaja Antioxidační péče hyaluronový kondicionér na vlasy a tělový balzám 160 ml
od 113 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér a tělový balzám s hyaluronem je určen pro péči o poškozené vlasy a suchou pokožku. Jeho složení s obsahem 97 % přírodních látek intenzivně hydratuje, posiluje a dodává vlasům i…
Syoss Color balzám pro barvené vlasy 440 ml
od 85 Kč
193 Kč/l- Barvené vlasy
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Vegan
- 440 ml
Syoss balzám Color s Japonskem inspirovaným složením - s květem tsubaki pro barvené a zesvětlené vlasy. Asií inspirované přírodní ingredience jsou kombinovány s aminokomplexem obsahujícím…
Weleda Rozmarýnový revitalizační kondicionér 150 ml
od 145 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Podpořte regeneraci a zdraví svých vlasů s Rozmarýnovým revitalizačním kondicionérem od značky Weleda. Tento kondicionér je obohacen o cenné rostlinné oleje z kokosu a jojoby, které uzamykají…
Tomas Arsov Green Tea Rinse Off Conditioner for Men 250 ml
od 238 Kč
952 Kč/l- 250 ml
Regenerační kondicionér s para olejem pečuje o unavené, suché a namáhané vlasy. Upravuje otevřený vlas, zajišťuje výživu vlasu a jeho kořínku. Dodává lesk, zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje…
Syoss Repair kondicionér 440 ml
od 85 Kč
193 Kč/l- Poškozené vlasy
- 440 ml
Kondicionér Syoss Repair je určený pro suché a poškozené vlasy. Posiluje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna. Hloubkově regeneruje a vyplňuje strukturu vlasu. Zanechává pocit hebkých a důkladně…
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder expresní bezoplachový kondicionér 200 ml
od 94 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder je bezoplachový kondicionér o objemu 200 ml, určený pro křehké a slabé vlasy. Tento produkt obsahuje kofein a peptidy, které pomáhají posilovat vlasy, …
Tomas Arsov Bonfire kondicionér oplachový 250 ml
od 211 Kč
844 Kč/l- Suché vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- 250 ml
Regenerační kondicionér s para olejem pečuje o unavené, suché a namáhané vlasy. Upravuje otevřený vlas, zajišťuje výživu vlasu a jeho kořínku. Dodává lesk, zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje…
Tomas Arsov Hair Care Green Tea kondicionér, 1 l
od 636 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- 1000 ml
Tento hydratační a nezatěžující kondicionér je určen pro jemné a mastné vlasy. Je také velmi vhodný pro vlasy s lupy a dětské jemné vlásky. Díky obsaženým aminokyselinám a para oleji vlasy…
L´Oreal Paris Elseve Dream Long balzám, 300 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
L'Oréal Paris Elseve Dream Long balzám je určen pro ženy, které touží po dlouhých a zdravých vlasech. Tento balzám o objemu 300 ml je navržen tak, aby usnadnil rozčesávání vlasů a chránil je…
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color rozjasňující kondicionér pro…
od 528 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color rozjasňující kondicionér pro ochranu barvy, 750 ml, je určen pro péči o barvené vlasy. Tento kondicionér je obohacen o resveratrol, což je…
Tomas Arsov Bonfire kondicionér bezoplachový 250 ml
od 104 Kč
- Krém
- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Obnovte strukturu vašich vlasů a dodejte jim zdravý lesk pomocí dámského bezoplachového kondicionéru. Luxusní bezoplachový balzám je skvělý a šetrný regenerační pomocník pro vaše vlasy. Je určen…
Gliss Split Ends Miracle balzám Express Repair 200 ml
od 88 Kč
587 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 150 ml
Přáli byste si, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bezchybně? Potom oceníte Kondicionér SCHWARZKOPF s objemem 200 ml, který se používá na všechny typy vlasů. Složení tohoto produktu poskytuje…
L'Oréal Expert Resveratrol Vitamino Color kondicionér, 200 ml
od 329 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Profesionální kondicionér pomáhá udržet vaši barvu déle, a to až 8 týdnů. Barva vlasů je jasnější a zářivější. Obsahuje resveratrol, což je silný antioxidant. Barvené vlasy jsou až šestkrát…
Weleda Hydrashine hydratační kondicionér 150 ml
od 138 Kč
- Tekutý
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér s přírodním složením je určen pro všechny typy vlasů, které potřebují dodat hebkost a jemnost bez zbytečného zatížení. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kokosový olej, jojobový olej a…
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder regenerační balzám pro křehké vlasy 200 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Balzám Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder je určen pro péči o křehké a slabé vlasy. Tento kondicionér poskytuje vlasům potřebnou výživu a hydrataci, což je klíčové pro jejich zdraví a lesk. Díky…
Schwarzkopf Gliss Supreme Lenght balzám pro dlouhé vlasy 200 ml
od 94 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Přírodní
Regenerační expres balzám na vlasy Gliss Kur Supreme Lenght ve spreji je vytvořen speciálně pro potřeby dlouhých vlasů se sklonem k třepení. Receptura s Micro obnovujícími lipidy a výtažkem z…
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Pure rehydratační balzám na vlasy, 200 ml
od 60 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
L'Oréal Elseve Hyaluron Pure 72H rehydratační balzám je vhodný pro ty, kteří hledají řešení pro rychle se mastící vlasy s mastnými kořínky a suchými délkami. Tento balzám nabízí hydrataci až na…
Ziaja Oliva regenerační kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
199 Kč/l- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- 200 ml
Regenerační kondicionér na vlasy Ziaja s olivovým olejem a provitamínem B5 obsahuje další látky, které jsou uznávány jako velmi účinné při péči o pokožku hlavy a vlasy. Přípravek tak poskytuje…
Schwarzkopf Gliss Ultimate Color regenerační expres balzám na vlasy 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Dokonale snadné rozčesávání a dlouhotrvající ochrana pro barvené vlasy. Intenzivní barva a zářivé odlesky. Snadné rozčesávání, dlouhotrvající ochrana barvy a zářivý lesk. Regenerační balzám…
Revalid Bond Repair Balm 100 ml
od 327 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Revalid Bond Repair Balm je bezoplachový balzám určený pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje regenerující a ochranný komplex KeraGuard a extrakt z kořene švýcarského hořce. Tento balzám obnovuje…
Syoss Intense Glaze hloubkový kondicionér 250 ml
od 95 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro matné a nevýrazné vlasy, který podporuje jejich regeneraci a dodává jim přirozený lesk. Obsahuje 9% silicium komplex, který pomáhá uhladit povrch vlasů a zlepšit jejich…
Tomas Arsov Bonfire Rinse Off Conditioner 1 l
od 620 Kč
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tomas Arsov Bonfire Rinse Off Conditioner je oplachový kondicionér určený pro suché, kudrnaté a barvené vlasy. Tento kondicionér je navržen tak, aby vlasy hydratoval, regeneroval a vyhlazoval…
Hairburst For Longer Stronger Hair Avocado & Coconut kondicionér pro delší, silnější…
od 280 Kč
800 Kč/l- Na rozčesávání
- Vegan
- 350 ml
Kondicionér Hairburst For Longer Stronger Hair zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Přípravek posiluje vlasová vlákna, uhlazuje…
Ziaja Dvoufázový kondicionér ve spreji s arganovým olejem 125 ml
od 96 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dvoufázový vyhlazující kondicionér na vlasy s přírodním arganovým a tsubaki olejem pro vlasy suché nebo poškozené po kadeřnických procedurách. Arganový olej je lisovaný za studena, obsahuje asi…
Londa Professional Visible Repair Conditioner kondicionér 1 l
od 276 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro poškozené vlasy. Obsahuje přírodní hedvábí bohaté na proteiny a mandlový olej. Okamžitě regeneruje a vyživuje poškozené vlasy. Vlasy jsou pevné, lesklé a hebké na dotek. Snadno…
Gliss Kur Ultimate Color Conditioner Dimitace 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Gliss Kur Ultimate Color Conditioner Dimitace od výrobce Schwarzkopf je přípravek určený k péči o barvené vlasy. Tento kondicionér, který je dodáván v objemu 200 ml, byl vyvinut s cílem pomoci…
Tomas Arsov Hydrating Conditioner hydratační kondicionér pro suché a poškozené vlasy…
od 305 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro suché, krepaté a chemicky namáhané vlasy, které se při česání zadrhávají a působí hrubě na dotek. Pomáhá vyhlazovat povrch vlasového vlákna, zlepšovat jeho texturu a…
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Conditioner 150 ml
od 159 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Bez sulfátů
Odhalte tajemství zářivých vlasů. Každý si zaslouží oslnivý lesk, který mu dodá kondicionér L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss. Je navržen tak, aby rozzářil i ty nejmatnější a nejunavenější…
Garnier Fructis Goodbye Damage, 200 ml
od 70 Kč
350 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Posilující balzám pro efektivní obnovu vlasů, které jsou poškozené agresivním vnějším prostředím, nadměrným česáním nebo teplem. PopisAktivní látky: Keraphyll a výtažky z oleje amla - regenerují…
Kundal Protein Bonding Damage Care Treatment Violet Muguet 250 ml
od 215 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Tento kondicionér je určen pro péči o poškozené vlasy, které potřebují obnovit a posílit svou strukturu. Obsahuje proteiny a vyživující složky, které pronikají do hloubky vlasů, snižují lámavost…
Klorane Posilující kondicionér s chininem 200 ml
od 254 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o vlasy náchylné k vypadávání a lámavosti, který podporuje jejich vitalitu a odolnost. Obsahuje chinin z chinovníku a kofein, které zpomalují vypadávání vlasů, …
Stada Arzneimittel Nizoral Care kondicionér 200 ml
od 155 Kč
- Tonikum
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Nizoral Care kondicionér vyživuje vlasy a zklidňuje pokožku hlavy. Obsahuje inovativní komplex přírodních složek, které obnovují rovnováhu vlasové pokožky, zmírňují svědění a suchost. Vlasy jsou…
Urtekram Dětský kondicionér ve spreji 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér ve spreji pro snadné rozčesávání dětských vlásků s výtažky z měsíčku. Jemné složení je přizpůsobeno citlivé dětské pleti a vláskům. Kondicionér si poradí i s těmi…
Alterna Haircare Caviar Bond Repair Conditioner 250 ml
od 426 Kč
1 704 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
Kondicionér pro poškozené vlasy posiluje vlasové vlákno. Obsahuje výtažek z kaviáru proti stárnutí a novou technologii Caviar Bond Enforcing Technology. Kondicionér zaceluje roztřepené konečky…
Schwarzkopf Gliss Supreme Lenght balzám 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Vyvinutá receptura regeneruje již vzniká poškození po celé struktuře vlasu. Buněčná struktura vlasu je narušena barvením, odbarvováním, trvlalou, foukáním apod. Složení obsahuje keratin sérum, …
Urtekram Regenerační kondicionér Aloe Vera 180 ml BIO
od 180 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Kondicionér Aloe vera značky Urtekram přináší revitalizující péči pro všechny typy vlasů. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Vysoce hydratační a zklidňující účinky…
Redken Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage balzám pro obnovu konečků vlasů 75 ml
od 700 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Tento přípravek je určen pro cílenou péči o roztřepené a poškozené konečky vlasů. Balzám s objemem 75 mililitrů se snadno aplikuje na vlhké nebo suché vlasy a rychle se vstřebává, aniž by…
