- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Matrix Total Results Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner, 300 ml
od 236 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hydratační kondicionér je skvělým řešením pro obnovení síly a hebkosti vlasů. Unikátní receptura obohacená o avokádový olej a kyselinu hyaluronovou dokáže dokonale doplnit vlhkost suchým a…
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …
Malibu C Leave-In Conditioner Mist 266 ml
od 217 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér Malibu C Leave-In obsahuje bezlepkové rostlinné proteiny, které pronikají hluboko do vlasového vlákna, čímž vlasy okamžitě hydratují, usnadňují jejich rozčesávání a…
Kérastase Gloss Absolu Insta Glaze hydratační a rozjasňujicí kondicionér, 250 ml
od 713 Kč
- Tekutý
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
Hydratační a rozjasňující kondicionér značky Kérastase je vhodný pro dlouhé vlasy, které mají sklony ke krepatění. Kondicionér poskytuje vlasům hloubkovou hydrataci a zlepšuje jejich pružnost, …
L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 72h Hydrating Balm, 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Hydratační péče pomáhá s rozčesáváním vlasů a hydratuje vlasové vlákno po dobu 72 hodin. Kyselina hyaluronová, která je obsažená ve složení péče, je schopná vázat až 1000x více vody, než sama…
Davines Essential Oi kondicionér, 250 ml
od 629 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
Kondicionér Davines Essential Oi je vhodný pro všechny typy vlasů a skvěle se doplňuje se šamponem z řady Oi. Dodává vlasům lesk a zanechává je jemné a hebké. Pomáhá urychlovat proces vysoušení…
Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydration Essentielle 250 ml
od 710 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
Lehká hydratační vyživující péče obohacená o manukový med a ceramid pro vlnité, kudrnaté a afro vlasy. Dodává kudrnám lehkou hydrataci bez zatížení a šetrně rozčesává dokonce i nejvíc zacuchané…
Tomas Arsov Bonfire kondicionér oplachový 250 ml
od 211 Kč
844 Kč/l- Suché vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- 250 ml
Regenerační kondicionér s para olejem pečuje o unavené, suché a namáhané vlasy. Upravuje otevřený vlas, zajišťuje výživu vlasu a jeho kořínku. Dodává lesk, zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje…
Wella SP Hydrate Conditioner 200 ml
od 186 Kč
930 Kč/l- 200 ml
Wella SP Hydrate Conditioner, 200 ml : Vyživujíí kondicionér na suché vlasy Hydratační péče pro normální až suché vlasy. Účinně hydratuje vlasy bez zatěžování. Aktivně chrání před vysušováním. …
L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss balzám pro dlouho trvající lesk, 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Balzám, 300 ml Balzám pro dlouhotrvající lesk vlasů od L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss je určeny pro ženy, které hledají intenzivnější péči o své vlasy. …
Ziaja Oliva regenerační kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
199 Kč/l- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- 200 ml
Regenerační kondicionér na vlasy Ziaja s olivovým olejem a provitamínem B5 obsahuje další látky, které jsou uznávány jako velmi účinné při péči o pokožku hlavy a vlasy. Přípravek tak poskytuje…
Ziaja Antioxidační péče hyaluronový kondicionér na vlasy a tělový balzám 160 ml
od 113 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér a tělový balzám s hyaluronem je určen pro péči o poškozené vlasy a suchou pokožku. Jeho složení s obsahem 97 % přírodních látek intenzivně hydratuje, posiluje a dodává vlasům i…
Syoss Intense Glaze hloubkový kondicionér 250 ml
od 95 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro matné a nevýrazné vlasy, který podporuje jejich regeneraci a dodává jim přirozený lesk. Obsahuje 9% silicium komplex, který pomáhá uhladit povrch vlasů a zlepšit jejich…
Fanola Nourishing Leave-In vyživující bezoplachový kondicionér 300 ml
od 117 Kč
390 Kč/l- Bezoplachový
- Hydratační
- 300 ml
Trápí vás mdlé vlasy bez lesku a vitality? Vsaďte na vyživující bezoplachový kondicionér Fanola Nourishing Leave-In Conditioner, který pomůže suchým a poškozeným vlasům získat zpět ztracený…
Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300 ml
od 451 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
Péče Redken All Soft Mega Curls Conditioner je speciálně navržena pro velmi suché vlnité a kudrnaté vlasy. Složení péče je obohacené o Aloe vera, výtažky z květů kaktusu a také o olej Inca…
Plantur39 Hyaluron balzám 150 ml
od 181 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Receptura s cennou kyselinou hyaluronovou je velmi šetrná k pokožce hlavy a vlasům. Dodává vlasům svěží lesk a pružnost. Balení obsahuje 150 ml balzámu.
Matrix A Curl Can Dream kondicionér na vlnité vlasy, 300 ml
od 232 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez silikonů
Kondicionér Matrix A Curl Can Dream je určen pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. Tento produkt je obohacený o výtažek z manukového medu a růžovou vodu, které poskytují hloubkovou hydrataci a…
Tomas Arsov Hydrating Conditioner hydratační kondicionér pro suché a poškozené vlasy…
od 305 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro suché, krepaté a chemicky namáhané vlasy, které se při česání zadrhávají a působí hrubě na dotek. Pomáhá vyhlazovat povrch vlasového vlákna, zlepšovat jeho texturu a…
Moroccanoil Hydrating Conditioner 250 ml
od 397 Kč
1 588 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Hydratační kondicionér dodává vlasům potřebnou hydrataci a výživu, obsahuje arganový olej, červené řasy a vitamíny A a E, které vlasy hloubkově hydratují a vyživují.
Londa Deep Moisture kondicionér 250 ml
od 135 Kč
540 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci suchých vlasů. Londa Deep Moisture Express Conditioner je hydratační kondicionér, který dodává potřebnou hydrataci suchým vlasům. Ihned zjemňuje a zvláčňuje…
Londa Professional Deep Moisture Conditioner kondicionér 1 l
od 279 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro okamžitou hloubkovou hydrataci. Suché vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje. Obsahuje med a výtažek z manga. Vlasy jsou hladké a krásně lesklé, snadno se rozčesávají.
Urtekram Regenerační kondicionér Aloe Vera 180 ml BIO
od 180 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Kondicionér Aloe vera značky Urtekram přináší revitalizující péči pro všechny typy vlasů. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Vysoce hydratační a zklidňující účinky…
WELEDA Ovesný regenerační kondicionér 200 ml
od 161 Kč
805 Kč/l- 200 ml
Síla ovsa pro suché a poškozené vlasy. Ochranná vrstva suchých a poškozených vlasů je velmi namáhaná. Přirozená síla ovsa napomáhá vlasům ve vytváření zdravé struktury a navrací jim jejich…
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem 200 ml
od 244 Kč
1 220 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem je velmi jemná emulze, která uhlazuje vlasové šupiny a dokonale obaluje vlasy, čímž usnadňuje rozčesávání a úpravu i těch nejvíce suchých a drsných…
Herbal Essences Rose Scent Petal Soft kondicionér pro suché a poškozené vlasy, 250 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy nabízí objem 250 mililitrů a hmotnost 275 gramů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které zajišťují hydrataci, …
Londa Sleek Smoother Treatment 750 ml
od 257 Kč
343 Kč/l- 750 ml
Přípravek pro narovnání vlasů Londa Sleek Smoother Treatment zabraňuje krepatění vlasů. Zanechává je okamžitě hydratované a hladké. Eliminuje krepatění a zkrotí neposlušné vlasy. Lze použít…
Urtekram BIO růžový kondicionér, 180 ml
od 171 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Hýčkejte a hydratujte své vlasy pomocí aloe vera, lecitinu a glycerinu. Budou pak nádherně jemné, lehké a snadno rozčesatelné. Krásná vůně růží pochází z BIO esenciálních olejů a extraktů z růže…
Londa Professional Deep Moisture bezoplachový kondicionér pro suché vlasy 250 ml
od 141 Kč
564 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér pro suché vlasy Deep Moisture regeneruje vlasy a hloubkově je hydratuje. Výsledkem jsou hebké vlasy s dokonalým leskem. Uhlazuje vlasy a tak usnadňuje jejich rozčesávání.
Matrix Total Results Color Obsessed Conditioner 1 l
od 354 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro barvené vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje, usnadňuje rozčesávání, dodává lesk a posiluje vlasy. Naneste kondicionér na umyté vlasy, nechte působit a poté opláchněte.
Garnier Fructis Keratin Sleek kondicionér pro suché a křehké vlasy 200 ml
od 116 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Keratin Sleek kondicionér je navržen pro potřeby suchých a krepatých vlasů. Balení obsahuje 200 ml produktu, což dává dostatek kondicionéru pro několik aplikací. Kondicionér je…
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Hydration Recharge kondicionér pro suché a poškozené…
od 69 Kč
- Tekutý
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro suché a poškozené vlasy, který nabízí dvojí způsob použití jako oplachový nebo bezoplachový přípravek. Jeho lehké složení zajišťuje hydrataci a výživu vlasů, aniž by je…
Matrix Total Results Color Obsessed Conditioner, 300 ml
od 200 Kč
667 Kč/l- Suché vlasy
- 300 ml
Kondicionér pro barvené vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje, usnadňuje rozčesávání, dodává lesk a posiluje vlasy. Naneste kondicionér na umyté vlasy, nechte působit a poté opláchněte.
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil 200 ml
od 89 Kč
445 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Suché vlasy postrádají výživu, což je zanechává hrubé, matné, bez života. Hýčkejte své vlasy vzácnými oleji z 6 květů, které vlasy vyživí, ale zároveň nezatíží. Vaše vlasy budou jako proměněné…
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml
od 166 Kč
664 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Kondicionér přirozeně posiluje a hydratuje vlasovou pokožku. Dodává vlasům lesk, pružnost a hydrataci bez zatížení. Má vyrovnané pH a nedráždí pokožku hlavy. Snižuje lámání vlasů při česání o 86…
Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml
od 154 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
**Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml** Fagron Capillan Original vlasový balzám je určen pro následnou péči po umytí vlasů šamponem Capillan Original. Tento balzám obsahuje komplex…
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner 250 ml
od 99 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner 250 ml je kondicionér určený pro všechny typy vlasů, který nabízí možnost dvojího použití – jako oplachový nebo bezoplachový kondicionér. …
Alfaparf Milano Semi Di Lino Nutritive Leave-In Conditioner, 200 ml
od 268 Kč
1 340 Kč/l- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 200 ml
Kondicionér změkčuje vlasové vlákno a usnadňuje jeho kontrolu. Nezatěžuje vlasy a zanechává je hebké a lesklé. Přípravek je vhodný pro suché vlasy.
Wella Professionals SP Hydrate Conditioner 1 l
od 394 Kč
- 1000 ml
Výživný kondicionér pro normální až suché vlasy. Poskytuje rehydrataci a dlouhodobou hydrataci bez zatížení. Obsahuje speciální ingredience a aktivní substance včetně glycerinu, …
Indola Hydrate Spray Conditioner 300 ml
od 172 Kč
573 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 300 ml
Bezoplachový kondicionér Indola Hydrate Spray pro dodání hydratace a výživy suchým vlasům. Obsažený jojobový olej obnovuje vlhkost vlasů a hloubkově vlasové vlákno vyživuje bez jakéhokoliv…
Malibu C Hard Water Wellness Conditioner 266 ml
od 195 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Malibu C Hard Water Conditioner je kondicionér, který je speciálně navržen pro vlasy vystavené tvrdé vodě. Jeho složení obsahuje účinné látky, které pomáhají vyrovnat pH hodnotu vlasů. …
Matrix Total Results Mega Sleek 300 ml
od 239 Kč
797 Kč/l- Suché vlasy
- 300 ml
Vyhlazující kondicionér pro neposlušné vlasy Total Results Mega Sleek (Conditioner for Smoothness) 300 ml. Kondicionér Mega Sleek je ideálním produktem pro všechny silné, drsné a nezvladatelné…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm 300 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm je určen pro péči o suché vlasy, které potřebují dodatečnou výživu a hydrataci. Tento balzám o objemu 300 ml je obohacen o marulový a…
ZENZ Conditioner Deep Wood No. 08 250 ml
od 700 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Hydratační kondicionér na vlasy s hřejivou vůní santalového dřeva, cedrového dřeva, pačuli a myrhy. Posiluje vlasy a pokožku hlavy. Vlasy jsou po použití zdravé, zářivé, lesklé a snadno se…
Revlon Professional Equave Color Vibrancy dvoufázový kondicionér pro barvené vlasy…
od 191 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Revlon Professional Equave Color Vibrancy je dvoufázový bezoplachový kondicionér určený pro každodenní péči o barvené vlasy. Obsahuje UV filtr a chrání vlasy před blednutím barvy. Produkt má…
ZENZ Organic Conditioner Cactus Pure no. 21 250 ml
od 764 Kč
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
ZENZ Organic Conditioner Cactus Pure no. 21 je kondicionér o objemu 250 ml, který je vyroben z 99 % přírodních složek a 87 % certifikovaných organických složek. Tento produkt je navržen tak, aby…
Wella Profesionals Nutricurls Waves and Curls Cleansing Conditioner, 250 ml
od 232 Kč
928 Kč/l- 250 ml
Jemný čisticí kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy dodá vlasům definici a potřebnou výživu. Přípravek vlasy nezatěžuje a zlepšuje odolnost proti krepatění. Udržuje vlasy rovnoměrně…
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner…
od 382 Kč
1 910 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Loreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Lipidium maska 200 ml Intenzivní restrukturační maska pro poškozené vlasy Okamžitě rekonstruující intenzivní maska Absolut Repair Lipidium pro…
Urtekram BIO Aloe Vera Kondicionér 250 ml
od 180 Kč
720 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Revitalizující kondicionér. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Pozitivní, zejména hydratační a zklidňující účinky aloe vera doprovázejí oživení a stimulaci pokožky…
