- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, 250 ml
od 288 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner je kondicionér pro obnovu a opravu. Posilující kondicionér Professional Bond Maintenance obnovuje poškozené vlasy, dodává jim potřebnou hydrataci a…
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …
Matrix Total Results Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner, 300 ml
od 236 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hydratační kondicionér je skvělým řešením pro obnovení síly a hebkosti vlasů. Unikátní receptura obohacená o avokádový olej a kyselinu hyaluronovou dokáže dokonale doplnit vlhkost suchým a…
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing kondicionér, 200 ml
od 236 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hloubkově hydratační kondicionér pro suché a poškozené vlasy. Dodává vlasům okamžitou hydrataci bez zatěžování. Regeneruje a vyživuje poškozené vlasy, usnadňuje rozčesávání a úpravu, posiluje a…
Dr. Kurt Wollf Plantur 21 Longhair Nutri kofeinový balzám pro posílení růstu vlasů…
od 144 Kč
823 Kč/l- Krém
- Dámský
- Na rozčesávání
- Bez silikonů
- 175 ml
Nutri-kofeinový balzám zlepšuje přirozený růst vlasů a dodává vašim vlasům každodenní dávku energie. Správná každodenní péče je základem pro silné a dlouhé vlasy. Když styling a barvení zatěžují…
Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner, 75 ml
od 361 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Posilující kondicionér určený pro jemné a oslabené vlasy, které mají tendenci k padání a lámání. Pomáhá obnovit vlasové vlákno a posiluje jeho přirozenou odolnost, čímž snižuje riziko vypadávání…
Kérastase Blond Absolu Cicaflash Fondant Conditioner, 75 ml
od 249 Kč
3 320 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 75 ml
Intenzivní péče Blond Absolu Cicaflash představuje ideální volbu pro specifické potřeby zesvětlených, blond a melírovaných vlasů. Tento produkt efektivně rozjasňuje světlé odstíny a propůjčuje…
Syoss Keratin Conditioner 500 ml
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento balzán se pyšní Japonskem inspirovaným složením - s modrým lotosem pro snadno lámavé vlasy. Asií inspirované přírodní ingredience jsou kombinovány s aminokomplexem obsahujícím…
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Intensive Repair kondicionér pro slabé a poškozené…
od 64 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Intensive Repair kondicionér je určen pro slabé a poškozené vlasy. Tento kondicionér o objemu 275 ml je navržen tak, aby poskytoval vlasům potřebnou péči po mytí…
Konopný táta Konopný kondicionér 200 ml
od 247 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Konopný kondicionér od značky Konopný Táta představuje všestranný produkt pro péči o vlasy i pokožku hlavy. Tento kondicionér nejen že vlasy hydratuje a obnovuje, ale zároveň je regeneračním…
Gestil Wonder regenerační balzám, 300 ml
od 170 Kč
567 Kč/l- Maska
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 300 ml
Vyzkoušejte jedinečný vlasový balzám Gestil, který je vyhlášený svými blahodárnými regeneračními účinky. Gestil Wonder se díky svému výjimečnému složení doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem…
Ziaja Antioxidační péče hyaluronový kondicionér na vlasy a tělový balzám 160 ml
od 113 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér a tělový balzám s hyaluronem je určen pro péči o poškozené vlasy a suchou pokožku. Jeho složení s obsahem 97 % přírodních látek intenzivně hydratuje, posiluje a dodává vlasům i…
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner, 300 ml
od 508 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Dopřejte svým poškozením vlasům intenzivní péči. Tento regenerační kondicionér s bohatou texturou posiluje oslabené vazby vlasového vlákna, snižuje riziko poškození a navíc chrání barvené vlasy…
Kérastase Resistance Fondant Extentioniste 200 ml
od 715 Kč
3 575 Kč/l- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Pro růst vlasů
- 200 ml
Regenerační kondicionér Kérastase Résistance Extentioniste posiluje vazby ve vlasovém vláknu a zanechává ho hladké a lesklé bez zatížení. Představuje tak ideální péči pro dlouhé vlasy, které…
Malibu C Leave-In Conditioner Mist 266 ml
od 217 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér Malibu C Leave-In obsahuje bezlepkové rostlinné proteiny, které pronikají hluboko do vlasového vlákna, čímž vlasy okamžitě hydratují, usnadňují jejich rozčesávání a…
Plantur39 Kofeinový balzám pro barvené vlasy 150 ml
od 169 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám Plantur 39 pro barvené a poškozené vlasy regeneruje povrch vlasů a zvyšuje jejich lesk. Aktivní složky z avokáda vlasy vyhlazují a usnadňují jejich úpravu. Tento balzám současně chrání…
Pleva Kondicionér s propolisem 150 ml
od 145 Kč
967 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- 150 ml
Pleva Kondicionér s propolisem 150 ml Kondicionér Pleva s propolisem je určen pro péči o vlasy na přírodní bázi. Obsahuje skvalan a kokosový olej, které přispívají k hydrataci a výživě vlasů. …
Revalid Bond Repair Conditioner 200 ml
od 254 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Revalid Bond Repair Conditioner 200 ml je kondicionér určený pro regeneraci a ochranu vlasů. Obsahuje komplex KeraGuard, který je založen na technologii obnovy vazeb vlasů. Tento kondicionér…
Revlon Professional Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner, 500 ml
od 270 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Lehký, bezoplachový kondicionér Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner byl vytvořený speciálně pro péči o suché a poškozené vlasy. Vrchní vrstva kondicionéru ve spreji dodá vašim vlasům…
L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer kondicionér, 200 ml
od 368 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Pro růst vlasů
Dlouhé vlasy potřebují výjimečnou péči, a to zejména v délkách a konečcích, které jsou nejnáchylnější k oslabení a lámaní. Kondicionér L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer poskytne…
Kérastase Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultra-Light Conditioner 200 ml
od 654 Kč
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultra-Light Conditioner je vysoce výživný, ultralehký kondicionér pro snadnější rozčesávání jemných až středně suchých vlasů. Obsahuje hodnotné lipidy a…
Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner 1 l
od 709 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Posilující regenerační kondicionér pro poškozené vlasy. Kondicionér okamžitě zjemňuje povrch vlasů, usnadňuje rozčesávání a intenzivně pečuje o poškozená vlasová vlákna, kterým navrací vitalitu, …
Olaplex No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner 250 ml
od 317 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér Olaplex No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner je navržen pro specifické potřeby jemných vlasů. Tato 250 ml verze nabízí lehkou a efektivní péči, která nejen posiluje a obnovuje…
Kérastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma obnovující kondicionér proti poréznosti…
od 726 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento lehký růžový krém chrání a hydratuje vlasy, které zanechává hebké na dotek. Barva vlasů je lesklá a zářivá. Tento kondicionér obohacený o aminokyselinu a výtažek z pupečníku asijského…
Kérastase Gloss Absolu Insta Glaze hydratační a rozjasňujicí kondicionér, 75 ml
od 361 Kč
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
- Zvětšení objemu vlasů
Kérastase Gloss Absolu Insta Glaze hydratační a rozjasňující kondicionér je vhodný pro dlouhé vlasy, které mají sklon ke krepatění a ztrátě lesku. Složení tohoto produktu zahrnuje kyselinu…
L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 72h Hydrating Balm, 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Hydratační péče pomáhá s rozčesáváním vlasů a hydratuje vlasové vlákno po dobu 72 hodin. Kyselina hyaluronová, která je obsažená ve složení péče, je schopná vázat až 1000x více vody, než sama…
Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive balzám 200 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Balzám na vlasy Schwarzkopf Gliss Kur Oil Nutritive 200 ml usnadňuje rozčesávání, vlasy regeneruje po celé délce a redukuje třepení konečků až o 90 %. Usnadňuje rozčesávání a redukuje třepení…
Wella Professionals Ultimate Smooth vyživující kondicionér, 200 ml
od 315 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Wella Professionals Ultimate Smooth je vyživující kondicionér určený pro suché, matné a lámavé vlasy. Poskytuje maximální výživu a regeneraci vlasů, čímž zajišťuje jejich zdravý vzhled a…
Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner, 200 ml
od 352 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hluboce vyživující kondicionér dodává vlasům potřebnou péči, aniž by je zatěžoval. Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner se může pochlubit hutnou krémovou konsistencí, díky které…
Weleda Rozmarýnový revitalizační kondicionér 150 ml
od 145 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Podpořte regeneraci a zdraví svých vlasů s Rozmarýnovým revitalizačním kondicionérem od značky Weleda. Tento kondicionér je obohacen o cenné rostlinné oleje z kokosu a jojoby, které uzamykají…
Kérastase Première Fondant Fluidité Réparateur kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml
od 827 Kč
- Fluid
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Obnovující a odvápňující lehká péče v podobě kondicionéru dodává hebkost pro všechny typy poškozených vlasů. Odstraňuje přebytečný vápník, který oslabuje chemicky ošetřené vlasy.
Tomas Arsov Green Tea Rinse Off Conditioner for Men 250 ml
od 238 Kč
952 Kč/l- 250 ml
Regenerační kondicionér s para olejem pečuje o unavené, suché a namáhané vlasy. Upravuje otevřený vlas, zajišťuje výživu vlasu a jeho kořínku. Dodává lesk, zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje…
Matrix Instacure Build A Bond Mighty Care Conditioner pro poškozené vlasy 300 ml
od 232 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Matrix Instacure Build A Bond Mighty Care Conditioner je kondicionér určený pro poškozené vlasy. Balení obsahuje 300 ml produktu. Tento kondicionér je obohacený o kyselinu citrónovou a skvalan, …
Vichy Dercos Energising Conditioner 200 ml
od 355 Kč
1 775 Kč/l- Proti vypadávání vlasů
- 200 ml
Chcete posílit své vlasy, dodat jim potřebnou výživu a zabránit jejich vypadávání? Potom používejte posilující kondicionér proti padání vlasů Vichy Dercos Energising Conditioner. Kondicionér…
Syoss Repair kondicionér 440 ml
od 85 Kč
193 Kč/l- Poškozené vlasy
- 440 ml
Kondicionér Syoss Repair je určený pro suché a poškozené vlasy. Posiluje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna. Hloubkově regeneruje a vyplňuje strukturu vlasu. Zanechává pocit hebkých a důkladně…
Davines Essential Oi kondicionér, 250 ml
od 629 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
Kondicionér Davines Essential Oi je vhodný pro všechny typy vlasů a skvěle se doplňuje se šamponem z řady Oi. Dodává vlasům lesk a zanechává je jemné a hebké. Pomáhá urychlovat proces vysoušení…
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder expresní bezoplachový kondicionér 200 ml
od 94 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder je bezoplachový kondicionér o objemu 200 ml, určený pro křehké a slabé vlasy. Tento produkt obsahuje kofein a peptidy, které pomáhají posilovat vlasy, …
Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydration Essentielle 250 ml
od 710 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
Lehká hydratační vyživující péče obohacená o manukový med a ceramid pro vlnité, kudrnaté a afro vlasy. Dodává kudrnám lehkou hydrataci bez zatížení a šetrně rozčesává dokonce i nejvíc zacuchané…
Matrix Total Results Insta Cure Conditioner kondicionér pro křehké a lámavé vlasy,…
od 240 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér proti lámavosti vlasů je obohacený o tekuté proteiny, vyživuje vlasy a pomáhá obnovit pevnost a redukovat lámavost suchých, křehkých a poškozených vlasů. Systém Insta Cure vyplňuje…
Tomas Arsov Bonfire kondicionér oplachový 250 ml
od 211 Kč
844 Kč/l- Suché vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- 250 ml
Regenerační kondicionér s para olejem pečuje o unavené, suché a namáhané vlasy. Upravuje otevřený vlas, zajišťuje výživu vlasu a jeho kořínku. Dodává lesk, zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje…
L'Oréal Serie Expert Blondifier conditioner 200 ml
od 263 Kč
1 315 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Regenerační a rozjasňující systémový kondicionér pro všechny blond vlasy, který pomáhá zvýraznit multidimenzionální zář blond vlasů. Vlasy jsou okamžitě lesklé, hebké a snadno se rozčesávají od…
Tomas Arsov Hair Care Green Tea kondicionér, 1 l
od 636 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- 1000 ml
Tento hydratační a nezatěžující kondicionér je určen pro jemné a mastné vlasy. Je také velmi vhodný pro vlasy s lupy a dětské jemné vlásky. Díky obsaženým aminokyselinám a para oleji vlasy…
L´Oreal Paris Elseve Dream Long balzám, 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- S keratinem
- 200 ml
Péče pro snadné rozčesávání zaceluje roztřepené konečky a vyplňuje vlasové vlákno. Kombinace rostlinného keratinu, vitamínu a ricinového oleje dodává vlasům zdravý lesk a pomáhá je udržet…
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color rozjasňující kondicionér pro…
od 528 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color rozjasňující kondicionér pro ochranu barvy, 750 ml, je určen pro péči o barvené vlasy. Tento kondicionér je obohacen o resveratrol, což je…
Tomas Arsov Bonfire kondicionér bezoplachový 250 ml
od 104 Kč
- Krém
- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Obnovte strukturu vašich vlasů a dodejte jim zdravý lesk pomocí dámského bezoplachového kondicionéru. Luxusní bezoplachový balzám je skvělý a šetrný regenerační pomocník pro vaše vlasy. Je určen…
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Hydration Recharge hydratační kondicionér pro suché…
od 168 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Hydration Recharge je hydratační kondicionér určený pro suché a poškozené vlasy. Tento produkt, vyrobený známou značkou Pantene, je balen v praktickém objemu 800…
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum kondicionér na vlasy, 750…
od 579 Kč
- Krém
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
Kondicionér určený pro barvené vlasy, který zajišťuje hloubkovou péči a ochranu barvy. Složení bez alkoholu, parabenů a silikonů zaručuje šetrné ošetření vlasů a zachování jejich přirozené…
Schwarzkopf Gliss Express Repair Total Repair 19 balzám 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- S keratinem
- 200 ml
Gliss Kur express balzám 19 je určen pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje 19 aktivních ingrediencí a Cell Repair Systém. Chrání vlasy před lámáním, usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům…
