- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Syoss Oleo Intense Conditioner 440 ml
od 78 Kč
177 Kč/l- Suché vlasy
- Vegan
- 440 ml
Pokud jsou vaše vlasy suché a mají nedostatek lesku, je tento kondicionér pro vás to pravé. Díky směsi čtyř japonských olejů dodá vašim vlasům až 2x více lesku a obnoví jejich hebkost bez…
Inebrya Ice Cream Dry-T Leave-In bezoplachový kondicionér 300 ml
od 126 Kč
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez sulfátů
Tento vyživující bezoplachový kondicionér je ideální pro suché, kudrnaté, barvené a chemicky namáhané vlasy. Díky extraktu ze slunečnice provádí hlubokou hydrataci, intenzivní výživu, regeneruje…
Lavera Repair & Care kondicionér 200 ml
od 161 Kč
805 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Kondicionér bez silikonu na suché, lámavé, roztřepené vlasy s rostlinným proteinem a výtažky z bio růže. Kondicionér obsahuje pečující oleje, bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a…
Maria Nila True Soft Kondicionér 1 l
od 984 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Maria Nila True Soft Kondicionér 1 l Maria Nila True Soft Kondicionér pro efektivní dokončení procesu řady True soft. Řada True soft obsahuje vzácný arganový olej, který přináší vlasům lesk, …
KEVIN.MURPHY Smooth Again Rinse uhlazující kondicionér pro hrubé a nepoddajné vlasy…
od 558 Kč
2 232 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Kondicionér Kevin Murphy Smooth Again Rinse uhladí, zjemní a změkčí silné, hrubé, husté a nepoddajné vlasy. Obsažená kombinace aktivních olejů jim navrátí znovu lesk, hydrataci a sílu. Vlasy…
SO'BiO étic Kokos a kyselina hyaluronová BIO kondicionér 200 ml
od 164 Kč
820 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- BIO
- 200 ml
Kondicionér je určen pro všechny typy vlasů, zejména ale pro vysušené. Vlasy nezatěžuje mastnou výživou a nezjemňuje je. Vlasy jsou po něm chráněné, disciplinované a hedvábné. O hydrataci se…
Davines Essential Momo kondicionér 1 l
od 1 886 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Kondicionér poskytuje hloubkovou hydrataci a výživu suchým a dehydrovaným vlasům. Obsahuje extrakt ze žlutého melounu, který jim dodá potřebné vitamíny a vlhkost, a panthenol pro jeho vyživující…
Kérastase Spécifique Hydra-Apaisant Maska na vlasy 500 ml
od 1 584 Kč
3 168 Kč/l- 500 ml
Maska Kérastase Specifique Hydra-Apaisant regeneruje vlasová vlákna i pokožku u všech typů vlasů. Důkladná péče, kterou ocení všechny typy vlasů, hloubkově vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům. …
Alfaparf Milano Semi di Lino Moisture 125 ml
od 251 Kč
2 008 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 125 ml
Hydratuje a vyživuje vlasy, zjemňuje je a navíc výrazně usnadňuje jejich rozčesávání. To vše hravě zvládá bezoplachová péče pro suché vlasy Alfaparf Milano Semi di Lino Moisture, která vyhlazuje…
O&M Know Knott Conditioning Detangler 250 ml
od 525 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér v bezoplachové formě se snadno aplikuje a je určen pro rozčesávání a regeneraci vlasů. Udržuje vlasy hydratované, lesklé a nezatížené, což ocení zejména nepoddajné nebo sušší typy…
Alterna Haircare Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture kondicionér 250 ml
od 505 Kč
2 020 Kč/l- 250 ml
Kondicionér Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner Dry Hair obnovuje a regeneruje suché vlasy. Složení obsahuje Photozyme Complex, který chrání vlasy před poškození. Extrakt z kaviáru…
Farouk Systems CHI Infra Treatment, 946 ml
od 590 Kč
624 Kč/l- 946 ml
Hydratační kondicionér chrání barvu a udržuje hydrataci. Vyhlazuje poréznost vlasů a obnovuje vrchní keratinovou vrstvu. Zajišťuje ochranu vlasů před teplem. Obsahuje přírodní hedvábí, bylinné a…
Kallos Placenta Hair Mask Maska na vlasy 275ml W, pro suché a poškozené
od 53 Kč
193 Kč/l- Suché vlasy
- 275 ml
Kallos Placenta Hair Mask - maska na suché vlasy. Maska pro suché a poškozené vlasy. Vlasy účinně vyživuje, regeneruje a dávkuje potřebné živiny pro zdravý růst a vzhled. Použitie: Aplikujte na…
Faith in Nature BIO Aloe Vera kondicionér 400 ml
od 172 Kč
430 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Ideální pro normální až suché vlasy. Posilující kondicionér obsahující Bio Aloe Vera, které je bohaté na enzymy, aminokyseliny a polysacharidy, také na látky regenerující vlasy a pokožku hlavy, …
Davines Momo hair potion 150 ml
od 263 Kč
1 753 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 150 ml
- 200 g
Univerzální hydratační krém, který zanechává vlasy jemné a lesklé bez zatížení. Bezoplachová péče k hloubkové hydrataci všech typů vlasů. Hlavní aktivní složky: Extrakt ze žlutého…
Wella SP Perfect Hair 150 ml
od 259 Kč
1 727 Kč/l- Suché vlasy
- 150 ml
Wella SP Perfect Hair Finishing Care - balzám pro poškozené vlasy. Dokončete svou péči o vlasy pomocí posilující péče Wella SP Perfect Hair. Zatímco posiluje, pomáhá napravit poškozené vlasy. …
BES PHF Curl Conditioner kondicionér pro vlnité vlasy oživující kudrny 300 ml
od 206 Kč
687 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 300 ml
Hydratuje do hloubky kudrnaté vlasy, díky čemuž se pak vlasy lépe tvarují a zachovávají formu, aniž by ztěžkly. Díky působení balzámu jsou vlasy pružné a tonizované. Působí na vlasy jemně, ale s…
Moroccanoil Hydrating Conditioner 1 l
1 206 Kč
- 1000 ml
Jemně čistící hydratační kondicionér s arganovým olejem. Naplňuje dehydrované vlasy antioxidačním arganovým olejem a živinami. Bohatý na vitamín A a červené řasy, které jsou účinné v boji proti…
Schwarzkopf Professional Fibre Clinix Hydrate Spray Conditioner 200 ml
od 358 Kč
1 790 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Bezoplachový hydratační kondicionér ve spreji rozčesává suché vlasy a zároveň zpevňuje vazby uvnitř vlasů. Přináší okamžitý hydratační efekt a předchází pocitu suchých vlasů.
Schwarzkopf Professional BC Hyaluronic Moisture Kick Conditioner 1 l
534 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
- 1000 ml
Beztížný hydratační kondicionér s kyselinou hyaluronovou pro suché, křehké, hrubé i vlnité nebo kudrnaté vlasy, kterým chybí hydratace, pružnost a síla. 100% více hydratace a až o 85% lepší…
Color Wow Color security conditioner F-N 250 ml
od 424 Kč
1 696 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Kondicionér Color Wow Security F-N byl speciálně vyvinutý pro potřeby barvených jemných a normálních vlasů. Speciální receptura Anti-Flattening a Sealicon poskytují ochranu barvy, hydrataci, …
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro normální a suché vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Proniká hluboce do struktury vlasů, nasycuje je životní vlhkostí a potřebnými výživnými…
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy 50 g
od 211 Kč
- Tuhý
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Přírodní
Tento tuhý kondicionér je vytvořen pro péči o suché, křehké a lámavé vlasy. Díky propracované receptuře bude přínosem i pro kudrnaté, husté vlasy a pro vlasy tepelně, chemicky a mechanicky…
Kallos Professional Repair Conditioner 500 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér představuje záchranu pro vaše vlasy. Perfektně je regeneruje a poskytuje jim hloubkovou výživu. Zabraňuje jejich předčasnému lámání a dodává jim perfektní vzhled.
Davines Authentic Moisturizing Balm 150 ml
od 509 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Jemný kondicionér na olejové bázi s výjimečně jemnými a hydratačními účinky. Je vhodný pro jemné odličování make-upu, hloubkovou péči vlasů a extra hydrataci pokožky těla. Hlavní aktivní složky:…
So´Bio étic Cheveux Nourris Karité 200 ml
od 158 Kč
790 Kč/l- Suché vlasy
- BIO
- 200 ml
Kondicionér So´Bio étic Cheveux Nourris Karité uhlazuje a usnadňuje jejich rozčesávání a následnou úpravu. Díky bambuckému máslu a rostlinným ceramidům z arganového oleje vlasy pečlivě vyživuje, …
Redken All Soft Conditioner 500 ml
od 550 Kč
1 100 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Kondicioner pro suché a křehké vlasy. Redken All Soft kondicionér je určen pro suché a křehké vlasy, který působí na kutikulu vlasového vlákna a uhlazuje ji. Zajišťuje snadné rozčesávání a díky…
Salerm 21 Express Spray bezoplachová maska 150 ml
575 Kč
3 833 Kč/l- 150 ml
Sprej s okamžitým účinkem Salerm 21 Express Spray All in One přináší okamžité účinky bez zatížení. Salerm 21 Express podporuje objem a poddajnost vlasů, usnadňuje konečnou úpravu, zabraňuje…
Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner 1 l
od 557 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Kondicionér Mega Sleek Shea Butter Conditioner je určen pro nepoddajné vlasy. Složení obsahuje ceramidy, které pronikají hluboko do vlasového vlákna. Bambucké máslo dodává vlasům potřebnou…
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů 500 ml
od 164 Kč
- Suché vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- Pro růst vlasů
- BIO
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů, 500 ml, je navržen specificky pro péči o suché a barvené vlasy. Tento kondicionér obsahuje květovou vodu z verbeny (Lippia Citriodora), která…
Chopa Elastin + kolagen balzám na suché vlasy 1 l
od 51 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- 1000 ml
Elastin + kolagen je balzám na suché a poškozené vlasy od značky Chopa. Je ideální pro snadnou úpravu vlasů. Obnovuje strukturu a elastičnost vlasů. Proteiny z hydrolyzovaného kolagenu a…
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive balzám na vlasy 200 ml
90 Kč
449 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
- 300 g
Stejně jako suchá pokožka potřebuje hydrataci, vaše vlasy vyžadují speciální péči. Pro hydratování vlasů použijte řadu Schwarzkopf Gliss Aqua Revive. Složení balzámu s hyaluronem a mořskými…
Framesi Rigenol Conditioner, kelímek, 500 ml
od 175 Kč
350 Kč/l- 500 ml
Jemný mléčný krém na vlasy, který proniká do hloubky vlasů, vyrovnává a upevňuje jejich strukturu. Příjemná konzistence krému RIGENOL umožňuje optimální aplikaci po celé délce vlasů, které jsou…
Biosilk Silk Therapy 17 Miracle Leave-In Conditioner 167 ml
od 268 Kč
1 605 Kč/l- Sprej
- Bezoplachový
- 167 ml
Vyživuje a hydratuje vlasy i pokožku, dodává vlasům objem. Kontroluje a dodává tvar lokům, obnovuje poničené a suché vlasy. Posiluje a revitalizuje matné vlasy bez života a pokožku hlavy. Chrání…
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner , 145 ml
od 180 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner je bezoplachový kondicionér určený pro všechny typy vlasů. Tento produkt je obohacen o výtažky z heřmánku, které přispívají k přirozenému…
L´Oréal Professionnel Source Essentielle Radiance Balm 450 ml
717 Kč
1 593 Kč/l- Suché vlasy
- 450 ml
Vyživující kondicionér pro hloubkovou péči barvených vlasů. Kondicionér je složen z 99% přírodního původu, neobsahuje silikony, sulfáty, parabeny a barviva. Prodlužuje zářivost barvy, udržuje…
Eco Cosmetics Bio Kondicionér s jojobou a zeleným čajem 125 ml
159 Kč
1 272 Kč/l- Suché vlasy
- 125 ml
100% přírodní vlasový kondicionér od Eco Cosmetics je určen pro každodenní použití na všechny typy vlasů. Vyživuje je a dává jim lesk. Antioxidační a stimulující účinky zeleného čaje v bio…
Paul Mitchell Tea Tree Lavender Mint Conditioner 1 l
2 359 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Hydratační a zklidňující kondicionér pro suché vlasy. Je vhodný pro všechny typy vlasů zejména pro suché a nepoddajné.
Natura Siberica Estonica Silná hydratace kondicionér 400 ml
od 145 Kč
362 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Kondicionér "Silná hydratace" na slabé a barvené vlasy dodává vlasům pružnost a chrání je před poškozením. Organický extrakt laminárie vyživuje vlasy, dodává jim jemnost a pružnost, BIO extrakt…
Lavera Gloss & Shine kondicionér pro matné vlasy bez lesku 200 ml
189 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Ekologický
- Revitalizační
Kondicionér je ideální pro suché vlasy bez lesku a bez života. Díky bohatému obsahu živin, vitamínů a minerálů celkově příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, napomáhá jejich růstu a zpomaluje jejich…
Biosilk Hydrating Therapy Leave In Spray 207 ml
224 Kč
1 082 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- 207 ml
Kondicionér Biosilk Hydrating Therapy Leave In Spray dodává suchým vlasům optimální hydrataci. Zabraňuje ztrátě vlhkosti. Obsažené výtažky z maracuji vlasy vyživují, optimálně hydratují a chrání…
Biosilk Hydrating Therapy kondicionér pro hydrataci vlasů 1006 ml
683 Kč
679 Kč/l- Suché vlasy
- 1006 ml
Kondicionér pro hydrataci vlasů dodává suchým vlasům optimální hydrataci. Obsahuje olej z Marakuji a hedvábí zanechává tak vlasy pevnější. Díky vyživujícím vlastnostem látky quinoa (merlík) jsou…
Macadamia Professional Natural Oil Smoothing kondicionér 1 l
1 118 Kč
- 1000 ml
Kondicionér Macadamia Professional Natural Oil Smoothing Conditioner pomáhá uhlazovat nepoddajné a rozlítané vlasy. Šetrně pečuje o poškozené vlasy a pomáhá jim navracet sílu a zdravý vzhled. …
L'Oréal Elseve Extraordinary Clay balzám 400 ml
199 Kč
499 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Expertní péče pro rychle se mastící vlasy. L'Oréal vytvořil svou první řadu s obsahem 3 blahodárných jílů pro čisté, lehké a hydratované vlasy: 1) pocit čistoty a lehkosti až na 72 hodin, 2)…
Macadamia Smoothing Conditioner uhlazující kondicionér pro silné a nepoddajné vlasy…
651 Kč
2 171 Kč/l- 300 ml
Uhlazující kondicionér pro hydrataci poškozených a nepoddajných vlasů. Šetrně rozčesává vlasy a dodává jim hebkost. Obsahuje Anti-Frizz ochranu, která zabraňuje krepatění vlasů. Po použití jsou…
Kérastase Nutritive Masquintense Irisome Thick, 200 ml
1 288 Kč
6 440 Kč/l- 200 ml
Maska na vlasy vyživuje suché a citlivé vlasy. Dodává vlasům potřebnou hydrataci a energii. Obsahuje glucidy, protidy a lipidy, které vlasy ošetří a vyživí.

Aussie Hydratační kondicionér pro suché vlasy Deep Hydration 200 ml
- 200 ml
- Vegan
- Suché vlasy
Vyprahlé vlasy? Hlavně klídek! Kondicionér Aussie Deeep Moisture Conditioner dodá intenzivní hydrataci i velmi vyprahlým…
v 4 obchodech

John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner regenerační kondicionér 250 ml
- 250 ml
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner, 250 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Při mytí vlasů šampon…
v 4 obchodech