- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Maria Nila Structure Repair Masque 250 ml
od 539 Kč
2 156 Kč/l- 250 ml
Intenzivní vlasová Maria Nila Structure Repair Masque 250 ml na poškozené, suché a barvené vlasy do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické elektřiny. Revitalizační…
Urtekram BIO Aloe Vera Kondicionér 250 ml
od 180 Kč
720 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Revitalizující kondicionér. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Pozitivní, zejména hydratační a zklidňující účinky aloe vera doprovázejí oživení a stimulaci pokožky…
milk_shake Leave In Conditioner Flower Fragrance 350 ml
od 244 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o normální a suché vlasy, které potřebují hydrataci, výživu a ochranu. Obsahuje účinné látky jako extrakt z moringy olejodárné, sójové proteiny…
Schwarzkopf Professional BC Q10 Time Restore Conditioner 200 ml
od 189 Kč
945 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Kondicionér Schwarzkopf Professional BC Bonacure Time Restore pečuje o zralé vlasy, dodává jim hebkost a uhlazuje je. Díky vysoké koncentraci koenzymu Q10 budou vaše vlasy méně lámavé, na pohled…
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner…
od 382 Kč
1 910 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Loreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Lipidium maska 200 ml Intenzivní restrukturační maska pro poškozené vlasy Okamžitě rekonstruující intenzivní maska Absolut Repair Lipidium pro…
Herbal Essences Coconut Scent Hydrate maska na vlasy pro výživu a hydrataci 300 ml
od 104 Kč
- Maska
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Herbal Essences Coconut Scent Hydrate maska na vlasy pro výživu a hydrataci 300 ml Maska na vlasy Herbal Essences Coconut Scent Hydrate je určená k intenzivní péči o velmi suché vlasy. Obsahuje…
Alcina It´s never too late! Coffein Vital Conditioner 150 ml
od 340 Kč
2 267 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 150 ml
Kondicionér Vital s vysoce účinným kofeinovým komplexem se postará o revitalizaci vlasů, jejich posílení, dodání energie i objemu. U slábnoucích vlasů a vlasů s tendencí vypadávat pomáhá…
Label.M Diamond Dust Nourishing Leave-In Conditioner 150 ml
od 419 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Tento bezoplachový kondicionér je určen pro péči o suché a poškozené vlasy, kterým dodává intenzivní hydrataci a výživu. Obsahuje mikrofinní diamanty, kokosový olej a olej z bílých růžových…
Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner 500 ml
od 132 Kč
264 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Díky dvousložkovému bezoplachovému kondicionéru budou vaše vlasy krásné nejen na pohled, ale i na dotek. Obsahuje keratin, hedvábné proteiny a provitamin B5, hydratuje, vyživuje, chrání konečky…
Maria Nila True Soft Conditioner 300 ml
od 411 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
Hydratační kondicionér pro suché vlasy. Jemný kondicionér pro suché vlasy s hydratačními a zjemňujícími účinky, posiluje strukturu vlasového vlákna a usnadňuje rozčesávání. Obsažený arganový…
Matrix Biolage Soin Revitalisant Hydrasource Conditioner 1 l
od 741 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro suché vlasy, hydratuje, vyživuje a dodává lesk. Uhaste žízeň suchých vlasů díky nejmodernějšímu složení, inspirovanému přírodními vlastnostmi rostliny Aloe Vera, která dokáže…
Label.M Royal Yuzu Anti-Frizz Conditioner 300 ml
od 490 Kč
1 633 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
- 300 ml
Label.M Royal Yuzu Anti-Frizz Conditioner o objemu 300 ml je vyživující kondicionér, který je určený k péči o nepoddajné a krepaté vlasy. Díky své technologii Biopolymer, obsahující extrakt z…
Alterna Haircare Caviar Replenishing Moisture Leave-in Conditioning Milk 147 ml
od 437 Kč
2 973 Kč/l- 147 ml
Vysoce hydratační bezoplachový kondicionér pro suché, lámavé vlasy. Poskytuje maximální míru hydratace a hloubkově zavlažuje vysušená vlasová vlákna. Zanechává za sebou hedvábně jemné vlasy…
milk_shake Moisture Plus Conditioner 250 ml
od 279 Kč
1 116 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Kondicionér milk shake Moisture Plus zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Tento kondicionér dodává suchým vlasům hebkost, …
Farouk Systems Chi Argan Oil conditioner, 739 ml
od 485 Kč
656 Kč/l- 739 ml
CHI Argan Conditioner - CHI Argan Oil je luxusní péče o vlasy. Kondicioner s olejem. jemně myje vlasy a očišťuje pokožku hlavy hydratace pomocí záporných iontů posiluje vlasy a…
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner, 200 ml
od 172 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento bezoplachový kondicionér ve spreji dodá optimální vlhkost dehydratovaným vlasům. Vlasy okamžitě získají lesk, pružnost a vydrží hydratované až po dobu 48 hodin. Kondicionér je čistě…
Label.M Anti-Frizz vyhlazující balzám proti krepatění 150 ml
od 422 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Vegan
Vyhlaďte a zkroťte své vlasy pomocí tohoto vysoce účinného balzámu s trojím účinkem, který obsahuje směs přírodních olejů včetně oleje ze semen baobabu, který hydratuje, posiluje, chrání vlasy a…
Davines Naturaltech Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner 250 ml
819 Kč
3 276 Kč/l- Suché vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- Vegan
- 250 ml
Hydratační kondicionér pro suché a lámavé vlasy. Hlavní aktivní složky: Fytoceutika z hroznového vína – ke stimulaci vlasové pokožky Olej z rýže, Acai a mučenky – péče o vlasy a ochrana vlasové…
TRESemmé Purify & Hydrate čisticí kondicionér pro mastné vlasy 400 ml
od 85 Kč
212 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 400 ml
Kondicionér TRESemmé Purify & Hydrate zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér poskytuje potřebnou hydrataci uzavírá…
Sebastian Professional Twisted Conditioner 250 ml
od 297 Kč
1 188 Kč/l- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Nezbytným společníkem vlnitých či kudrnatých vlasů je kondicionér Sebastian Professional Twisted Conditioner. Po umytí z nich elegantně vytvoří pružné, vitální kadeře s uzamčenou vlhkostí, které…
Lee Stafford CoCo LoCo Shine Conditioner 250 ml
od 197 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
Kondicionér s objemem 250 mililitrů je určen pro péči o suché a matné vlasy, kterým dodává potřebnou hydrataci a lesk. Obsahuje kokosový olej, který je bohatý na kyselinu laurovou, a tím pomáhá…
Farouk Systems CHI Keratin Conditioner, 355 ml
od 254 Kč
715 Kč/l- 355 ml
Tento kondicionér optimalizuje hydrataci ve vlasech díky přírodním výtažkům z olejů a síle keratinu, který dodává vlasům hladký a zdravý vzhled. Vyživující látky pomáhají vlasy posílit, spojují…
Farouk Systems CHI Keratin Conditioner, 946 ml
od 511 Kč
540 Kč/l- 946 ml
Keratin kondicionér optimalizuje hydrataci ve vlasech díky přírodním výtažkům z olejů a síle keratinu, který dodává vlasům hladký a zdravý vzhled. Vyživující látky pomáhají vlasy posílit, …
Matrix Biolage ColorLast Conditioner 400 ml
od 512 Kč
1 280 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Ochranný kondicionér pro barvené vlasy Matrix Biolage Color Last bez parabenů. Vyživuje vlasy a zachovává jejich zářivou barvu. Zanechává vlasy hebké a chrání je před zacucháním. Složení je…
Goldwell Dualsenses Curls&Waves 200 ml
od 232 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Zvětšení objemu vlasů
Kudrnaté či vlnité vlasy mívají sklon ke krepatění a vysychání, proto je důležité zvolit správnou péči určenou pro dokonalé a hladké kadeře. Hydratační kondicionér Goldwell Dualsenses Curls &…
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil Coco Conditioner 200 ml
od 79 Kč
395 Kč/l- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Expertní péče pro normální až suché, nepoddajné vlasy. Tajemství složení obohaceného o kokosový olej pro hloubkovou výživu bez zatížení. Dodává optimální dávku výživy, rozčesává a uhlazuje…
laSaponaria Beoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou 150 ml
od 183 Kč
- Tekutý
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Bezoplachový kondicionér s kokosovou vůní značky laSaponaria je určený pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. Kondicionér nejen zkrotí neposedné prameny, ale zároveň vlasům dodá lesk a hebkost. …
Biosilk Hydrating Therapy Conditioner kondicionér 355 ml
od 121 Kč
341 Kč/l- 355 ml
Hydratační kondicionér pro hebkost a dokonalý vzhled Kondicionér pro suché vlasy dodává vlasům optimální hydrataci. Obsahuje olej z marakuji a výtažky z hedvábí. Zanechává vlasy hebké a pevné. …
Schwarzkopf Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji 200 ml
od 83 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér ve spreji je určen pro snadné rozčesávání a péči o suché vlasy bez nutnosti oplachování. Jeho lehké složení umožňuje každodenní použití, aniž by vlasy zatěžoval. Obsahuje provitamín…
Revlon Professional Equave Sun Protection Instant Detangling Conditioner 100 ml
od 127 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Revlon Professional Equave Sun Protection Instant Detangling Conditioner je bezoplachový kondicionér určený pro ochranu vlasů před slunečním zářením. Tento produkt je ideální pro použití během…
Nobilis Tilia Výživný balzám 500 ml
od 239 Kč
478 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Výživný balzám s Arganovým a konopným olejem. Obsahuje řadu bioaktivních látek, které vlasům dodávají výživu, podporují rozčesávání a zabraňují lámavosti. Jojobový olej dodává vlasům pružnost s…
Aussie Hydrate kondicionér 200 ml
od 159 Kč
795 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Vlasový kondicionér pro suché vlasy s obsahem oleje z makadamových ořechů dostane vaše vlasy zpátky do formy. Kondicionér je vhodný pro vyprahlé vlasy, které potřebují hydrataci a dokáže s nimi…
Kallos GoGo Regenerační kondicionér pro suché vlasy 200 ml
od 30 Kč
150 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Regenereční kondicionér hydratuje a zregeneruje namáhané, oslabené, vyčerpané a zničené vlasy. Navrací jim sílu a zdraví.
Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate vyživující kondicionér pro suché vlasy, 250 ml
od 515 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Uzavírá povrch vlasů, usnadňuje rozčesávání…
GOLDWELL Goldwell Dualsenses Rich repair conditioner 200 ml
od 249 Kč
1 245 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Goldwell Regenerační kondicionér pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Anti-Breakage Conditioner) 200 ml, Dopřejte suchým a lámavým vlasům jedinečnou péči díky kondicionéru s obsahem…
HASK Curl Care pečující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 355 ml
179 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér HASK Curl Care je určen pro vlnité a kudrnaté vlasy, které potřebují speciální péči. Tento produkt usnadňuje rozčesávání a poskytuje vlasům potřebnou výživu a hydrataci. Hlavní…
Farouk Systems CHI Argan Oil Plus Moringa Oil výživný a uhlazující kondicionér 340 ml
od 285 Kč
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy, který kombinuje výživné vlastnosti arganového a moringového oleje. Pomáhá obnovit hebkost a zářivost vlasů, zjemňuje je a uhlazuje, zároveň…
Framesi Rigenol Conditioner, tuba, 250 ml
od 156 Kč
624 Kč/l- 250 ml
Jemný mléčný krém na vlasy, který proniká do hloubky vlasů, vyrovnává a upevňuje jejich strukturu. Příjemná konzistence krému RIGENOL umožňuje optimální aplikaci po celé délce vlasů, které jsou…
Redken All Soft zjemňující kondicionér 1 l
od 917 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Luxusní řada vlasové kosmetiky All Soft s arganovým olejem zajišťuje vašim vlasům po aplikaci intenzivní hebkost. Doplňuje a udržuje nezbytnou rovnováhu hydratace tak, aby byly vlasy dlouhodobě…
American Crew Kondicionér pro muže pro každodenní použití 1 l
od 336 Kč
- 1000 ml
Kondicionér je vhodný pro každodenní použití. Zanechává vlasy krásně hebké a jemné. Účinné látky: výtažek z tymiánu, výtažek z rozmarýnu. Vlastnosti: posiluje vlasy, stimuluje vlasovou pokožku, …
Davines Love Curl Primer hydratační mléko ve spreji 150 ml
449 Kč
- Mléko
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Mléko je ideální pro kudrnaté nebo vlnité vlasy. Jedná se o speciální produkt, který hydratuje a dává definici kudrnatým vlasům. Pomáhá s rozčesáváním vlasů, chrání je před zdroji tepla, působí…
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera kondicionér, 350 ml
od 112 Kč
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera kondicionér je speciálně navržený přípravek určený k péči o normální až suché vlasy. V balení o objemu 350 ml nabízí hydrataci a výživu, kterou suché vlasy…
Natura Siberica Rakytníkový balzám ve spreji 125 ml
od 211 Kč
1 688 Kč/l- Suché vlasy
- 125 ml
Tento hedvábný balzám ve spreji usnadňuje rozčesávání a poskytuje vlasům ochranu a potřebnou výživu.Regeneruje poškozené části a navrací vlasům zdraví a krásu. Altajský rakytníkový olej, marocký…
CHI Olive Organics Hair & Body Conditioner 340 ml
od 249 Kč
732 Kč/l- Suché vlasy
- Hydratační
- 340 ml
CHA Olive Organics Hair & Body Conditioner 340 ml je univerzální kondicionér, který se postará jak o vlasy, tak i o pokožku těla. Tento výrobek je obzvláště vhodný pro suché vlasy a suchou…
Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml
od 85 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Popis produktu: Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml Garnier Fructis Banana Hair Food je vyživující kondicionér určený k péči o suché vlasy. Je k…
TRESemmé Keratin Smooth kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy 400 ml
od 115 Kč
287 Kč/l- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- S keratinem
- 400 ml
Kondicionér Keratin Smooth s keratinem a marulovým olejem z Afriky zabraňuje krepatění vlasů. Zanechává je hedvábně jemné a lesklé. Objem činí 400 ml.
Centifolia Sublime Brillance sprej na vlasy pro snažší rozčesávání a lesk 200 ml
219 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Centifolia Sublime Brillance sprej na vlasy je bezoplachová rozčesávací mlha, která je vhodná pro všechny typy vlasů. Díky ultra jemnému a biologicky odbouratelnému organickému složení tento…
Wella Professional Nutricurls Curlixir Balm výživný balzám pro kudrnaté vlasy 150 ml
od 430 Kč
2 867 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 150 ml
Vyživující bezoplachový balzám pro dokonalou definici a hravost vln. Nourish-In Komplex se stará o každou vlnu a loknu zvlášť v závislosti na jejích potřebách. Čím jsou vlasy vlnitější a…
