Přírodní kondicionéry
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ziaja Intenzivní redukce lupů kondicionér na vlasy s černou ředkví 200 ml
60 Kč
- Mastné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér s výtažkem z černé ředkve s nízkým pH pro intenzivní péči o vlasy s lupy a mastící se vlasy. Uzavírá vlasové vlákno a regeneruje vlasy až po konečky. Kondicionér snižuje aktivitu…
Tierra Verde Bezoplachový kondicionér s vůní růže 100 ml
od 108 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Tierra Verde Bezoplachový kondicionér s vůní růže 100 ml je přírodní produkt, který může podstatně usnadnit péči o vaše vlasy. Tento kondicionér je speciálně navržen pro snadnější rozčesávání…
Macadamia Weightless Moisture Conditioner 300 ml
464 Kč
1 548 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Macadamia Weightless Moisture Conditioner je lehký hydratační kondicionér. Kondicionér posiluje vlasy a chrání je před poškozením. Dodává vlasům potřebnou hydrataci. Ultra lehká formule navíc…
Maria Nila Head & Hair Heal Kondicionér, 300 ml
od 453 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Pro růst vlasů
Protizánětlivý kondicionér proti lupům stimulující růst vlasů. Usnadňuje rozčesávání a zároveň poskytuje prevenci proti vzniku lupů a problémů vlasové pokožky. Obsažené aloe vera zklidňuje…
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy 50 g
od 211 Kč
- Tuhý
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Přírodní
Tento tuhý kondicionér je vytvořen pro péči o suché, křehké a lámavé vlasy. Díky propracované receptuře bude přínosem i pro kudrnaté, husté vlasy a pro vlasy tepelně, chemicky a mechanicky…
Davines Authentic Moisturizing Balm 150 ml
od 509 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Jemný kondicionér na olejové bázi s výjimečně jemnými a hydratačními účinky. Je vhodný pro jemné odličování make-upu, hloubkovou péči vlasů a extra hydrataci pokožky těla. Hlavní aktivní složky:…
So´Bio étic Cheveux Nourris Karité 200 ml
od 158 Kč
790 Kč/l- Suché vlasy
- BIO
- 200 ml
Kondicionér So´Bio étic Cheveux Nourris Karité uhlazuje a usnadňuje jejich rozčesávání a následnou úpravu. Díky bambuckému máslu a rostlinným ceramidům z arganového oleje vlasy pečlivě vyživuje, …
Soaphoria Balanceeze Přírodní tekutý kondicionér 250 ml
od 249 Kč
996 Kč/l- 250 ml
Organický tekutý kondicionér na mastné vlasy je vytvořen z nejcennějších organických olejů vysloveně k navrácení rovnováhy a normalizaci tvorby mazu žlázami pokožky hlavy. Účinky éterických…
Radico Alma práškový kondicionér a kúra BIO 100 g
od 156 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Přírodní
- Revitalizační
Práškový kondicionér a kúra z Amly je určen pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje vysoký podíl antioxidantů, které podporují přirozenou tvorbu kolagenu a tím i růst nových silných vlasů. …
Klorane Tamanu a Monoi Conditioner pro vlasy vystavené slunci BIO 200 ml
od 349 Kč
1 745 Kč/l- 200 ml
Klorane Tamanu a Monoi Conditioner pro vlasy vystavené slunci BIO 200 ml je produkt navržený speciálně pro péči o vlasy, které jsou pravidelně vystavovány slunci, písku a chloru. Tento…
Matrix Biolage Strength Recovery kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml
od 306 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Přírodní
- BIO
Matrix Biolage Strength Recovery kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml je určen pro zákazníky, kteří hledají účinnou péči pro oslabené a křehké vlasy. Tento kondicionér je obohacen o aktivní…
Zahir Cosmetics Neroli kondicionér pro nepoddajné vlasy 200 ml
od 129 Kč
645 Kč/l- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
- Revitalizační
- 200 ml
Účinný kondicionér s arganovým olejem a vůní pomerančových květů skvěle doplňuje jemný čistící šampon se stejnou vůní. Přípravek pečuje o neposlušné, krepaté, přesušené a elektrizující vlasy, …
Milva Hair Repair kondicionér 200 ml
od 127 Kč
635 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Regenerační kondicionér na poškozené a suché vlasy s bio-regenerační formulí, která zahrnuje komplex přírodních olejů a bylinných výtažků, které hydratují a vyživují vlasy do hloubky, chrání…
So´Bio étic Cheveux doux 200 ml
od 164 Kč
820 Kč/l- BIO
- 200 ml
Kondicionér So´Bio étic Cheveux doux vlasům dodává potřebnou výživu, zabraňuje jejich zbytečnému vysušování a zanechává je sametově hebké. Usnadňuje jejich rozčesávání a následnou úpravu. …
Davines Alchemic Creative Conditioner For Blonde And Lightened Hair Coral 250 ml
od 766 Kč
3 064 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bez silikonů
- 250 ml
Davines Alchemic Creative Conditioner For Blonde And Lightened Hair je kreativní tónovací kondicionér s pastelovými odstíny. Obsahuje přírodní pigmenty. Dodává pastelovou barvu a zároveň působí…
Revlon Professional Equave Kids Princess Look kondicionér 200 ml
od 177 Kč
- Sprej
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér pomáhá vyživovat a hydratovat dětské vlásky. Usnadňuje rozčesávání a zabraňuje cuchání. Výtažky z rozmarýnu a heřmánku šetrně pečují o dětské vlasy a dodávají jim hebkost a jemnost.
Natura Siberica Agafja balzám na vlasy březový propolis 550 ml
od 109 Kč
198 Kč/l- Proti vypadávání vlasů
- 550 ml
Tradiční sibiřský balzám vytvořený na základě květového propolisu velmi šetrně regeneruje oslabené vlasy a zlepšuje stav pokožky hlavy. Citlivé složení balzámu nedráždí ani nevysušuje…
Davines Alchemic Creative Pink Condicioner 250ml
od 613 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Přírodní
- Ekologický
- Bez silikonů
- BIO
Kondicionér Davines Alchemic Pink s přímými pigmenty, které vytvářejí nebo vylepšují krásné kreativní barevné výsledky při péči o vlasy. Používá se na světlé přírodní vlasy (úroveň 8/9 a výše) a…
Wella Professionals Elements Conditioning Leave-in spray, 150 ml
od 349 Kč
2 326 Kč/l- 150 ml
Wella Elements Conditioning Leave-in Spray balzám na vlasy 150ml Dvoufázový sprej na vlasy Wella Elements Conditioning Leave-in Spray.Vlasový sprej Wella Elements Conditioning Leave-in Spray…
Brazil Keratin Ayurvedic Eclipta Alba Balm 300 ml
od 178 Kč
593 Kč/l- 300 ml
Tento přípravek vlasy čistí, do hloubky vyživuje, hydratuje, zmírňuje jejich vypadávání a podporuje růst nových vlasů. Obsahuje výtažky byliny Eclipta Alba, která je ajurvédskou medicínou…
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů 500 ml
od 164 Kč
- Suché vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- Pro růst vlasů
- BIO
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů, 500 ml, je navržen specificky pro péči o suché a barvené vlasy. Tento kondicionér obsahuje květovou vodu z verbeny (Lippia Citriodora), která…
Vivaco Vivapharm Tea Tree Oil přírodní balzám na vlasy 200 ml
85 Kč
425 Kč/l- Na rozčesávání
- 200 ml
Jemný přírodní balzám s olejem čajovníku australského a rostlinnými výtažky napomáhá odstranění lupů a chrání vlasy před tvorbou nových. Lehká konzistence balzámu nezatěžuje vlasy a napomáhá jim…
Macadamia Professional Ultra Rich Moisture Cleansing 300 ml
437 Kč
1 457 Kč/l- 300 ml
Macadamia Professional Ultra Rich Moisture Cleansing je kondicionér pro hrubé a kudrnaté vlasy určen především pro ženy.
Logona Kondicionér Bio Argan, 200 ml
od 186 Kč
930 Kč/l- 200 ml
Díky jedinečnému složení z bio arganového, meruňkového oleje, oleje Incha inchi a rostlinnému betainu se vlasy skvěle rozčesávají, jsou hladké a lesklé. Působí regeneračne na suché a poškozené…
SANTÉ Glossy shine kondicionér150 ml
148 Kč
- Hydratační
- Přírodní
- Ekologický
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
SANTÉ Glossy Shine Kondicionér 150 ml Kondicionér Glossy Shine od výrobců SANTÉ je určen především pro péči o matné vlasy. Jeho pečující složení obsahuje organický extrakt z březových listů a…
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner , 145 ml
od 180 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner je bezoplachový kondicionér určený pro všechny typy vlasů. Tento produkt je obohacen o výtažky z heřmánku, které přispívají k přirozenému…
American Crew Kondicionér pro muže pro každodenní použití 250 ml
od 185 Kč
740 Kč/l- 250 ml
Kondicionér je vhodný pro každodenní použití. Zanechává vlasy krásně hebké a jemné. Hloubkově čistící šampon pro každodenní použití. Odstraní okamžitě i ty nejvíce usazené zbytky použitého…
Lavera Gloss & Shine kondicionér pro matné vlasy bez lesku 200 ml
189 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Ekologický
- Revitalizační
Kondicionér je ideální pro suché vlasy bez lesku a bez života. Díky bohatému obsahu živin, vitamínů a minerálů celkově příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, napomáhá jejich růstu a zpomaluje jejich…
Macadamia Nourishing Moisture Conditioner 300 ml
437 Kč
1 457 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Kondicionér Macadamia Nourishing Moisture pro hloubkovou výživu a hydrataci normálních a hrubých vlasů. Bohaté složení pomáhá opravovat poškozená místa. Zároveň vlasy posiluje a chrání. …
Moroccanoil Curl Cleansing Conditioner 250 ml
589 Kč
2 356 Kč/l- 250 ml
Nepěnivý čistící šampon a kondicionér v jednom. Vlastnosti V jednom kroku myje a rozplétá. Hydratuje a uhlazuje. Udržuje integritu kudrnatých vlasů. Obnovuje pružnost a tvar kudrlinek. …

Herbal Essences Kondicionér pro objem vlasů Orange Scent Volume 250 ml
- Zvětšení objemu vlasů
- Bez silikonů
- Vegan
- Přírodní
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Jemné vlasy
- Unisex
- 250 ml
Nechte se pohltit záplavou přírodních citrusů. Kondicionér na objem s vůní pomerančů Herbal Essences Orange Scent Volume…
v 10 obchodech
Pokles cenyKlorane 72H Hydration & Shine Conditioner - Kondicionér s opuncií 200 ml
- 200 ml
- Hydratační
- Bez silikonů
- Na rozčesávání
- Suché vlasy
- Bez parabenů
- Vegan
- Přírodní
- Bez sulfátů
72H Hydration & Shine Conditioner - Kondicionér s opuncií Hydratační kondicionér s opuncií dodává vlasům intenzivní…
v 33 obchodech

Kerasilk Bändigendes Shampoo Šampon
- Hydratační
- Vegan
- Přírodní
- 750 ml
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
VYŽIVENÉ. HEDVÁBNĚ HLADKÉ. Jemně čistící šampon s biomimetickým hedvábím a bambuckým máslem. Naše 100 % veganské složení…
v 6 obchodech

Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
- Bez parabenů
- Přírodní
- S keratinem
- Suché vlasy
- 300 g
- 200 ml
- Hydratační
- Revitalizační
- Na rozčesávání
- Balzám
Popis Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy! Nové složení Active-Fusion,…
v 14 obchodech
Pokles cenyBio Rosemary Elixir Bio rozmarýnový elixír regenerační kondicionér s keratinem pro…
- Hydratační
- BIO
- Zvětšení objemu vlasů
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
- S keratinem
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Pro růst vlasů
- 260 ml
- Přírodní
- Ekologický
Vlasový oplachový kondicionér s rozmarýnou je velmi jemný a vydatný vlasový kondicionér pro všechny typy vlasů, v BIO…
v 28 obchodech

Sachajuan Ocean Mist Volume Conditioner 100 ml
- Dámský
- 100 ml
- Hydratační
- Zvětšení objemu vlasů
- Bez parabenů
- Vegan
- Přírodní
- Na rozčesávání
Sachajuan Ocean Mist Volume Conditioner 100 ml, Sachajuan Ocean Mist Volume Conditioner je lehký objemový kondicionér pro…
v 16 obchodech

Le Petit Olivier Bambucké máslo a makadamový olej Obnovující balzám pro suché vlasy,…
- Hydratační
- Bez silikonů
- Přírodní
- Revitalizační
- Balzám
- 200 ml
Dopřejte svým vlasům luxusní péči s produkty Le Petit Olivier! Balzám zjemňuje, vyživuje a opravuje vlasové vlákno. Bambucké…
v 3 obchodech

BIO tuhý kondicionér pro posílení a obnovu, 40 g
- BIO
- Vegan
- Přírodní
- Pro všechny typy vlasů
- Tuhý
- 40 g
- Hydratační
- Revitalizační
- Pro růst vlasů
Tuhý přírodní kondicionér v BIO kvalitě rozmazlí vlasy od kořínků po konečky. - Výtažek z indického angreštu **stimuluje…
v 9 obchodech

Dětský sprej na rozčesávání vlasů ATTITUDE Super leaves Kids s vůní vanilky a hrušky…
- Vegan
- Přírodní
- Ekologický
- Na rozčesávání
- Dětský
- Sprej
- 240 ml
Rozčesávání zacuchaných vlásků může být rychlé, snadné a mnohem příjemnější s dětským sprejem na rozčesávání vlasů ATTITUDE…
v 22 obchodech

Apivita Tonic Thinning Hair Conditioner tonizující kondicionér pro jemné nebo…
- Bez silikonů
- Přírodní
- Proti vypadávání vlasů
- Revitalizační
- 150 ml
Kondicionér pro prevenci a léčbu vypadávání vlasů Apivita Tonic Thinning Hair Conditioner pomáhá účinně kontrolovat sezónní…
v 16 obchodech

Jack N' Jill Bezoplachový dětský kondicionér ve spreji 200ml
- Bez silikonů
- Vegan
- Přírodní
- Ekologický
- Bezoplachový
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- Sprej
- 300 g
- 200 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
Jack N' Jill Bezoplachový dětský kondicionér ve spreji 200ml NATURAL BATHTIME - „MNOŽSTVÍ KRÁSNÝCH CHVIL S PRODUKTY JACK…
v 13 obchodech

INA Essentials Natural kondicionér rozmarýn s jedlí 200 ml
- Hydratační
- Přírodní
- Na rozčesávání
- Pro všechny typy vlasů
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- 200 ml
Obsah INA Essentials Natural Kondicionér Rozmarýn a jedle 200 ml Charakteristika INA Essentials Natural Kondicionér Rozmarýn…
v 7 obchodech

Kondicionér NAVLASIL pro barvené a melírované vlasy, 200 ml
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
- Barvené vlasy
- 200 ml
Kondicionér NAVLASIL pro barvené a melírované vlasy kombinuje výhody základních hydratačních a kondicionačních složek s…
v 2 obchodech

Fanola Wonder Curl Maska na vlasy
- Hydratační
- Vegan
- Přírodní
- Ekologický
- Na rozčesávání
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Maska
- 500 ml
Kudrnaté vlasy jsou od přírody kudrnatější a sušší než rovné vlasy. Složení produktů Wonder Curl Extra Care bylo vyvinuto…
v 9 obchodech

Revlon Professional Equave Curls Definition Instant Detangling Conditioner…
- Bez silikonů
- Vegan
- Přírodní
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Sprej
- 200 ml
- Hydratační
Revlon Professional Equave™ účinně kombinuje rozčesávání s přípravky pro ochranu a specifickou péči o různé typy vlasů. Řada…
v 10 obchodech

BIOSILK Collection Original Silk Therapy Kondicionér 355 ml
- 355 ml
- Bez parabenů
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
- Na rozčesávání
Tento kondicionér z proslulé řady Silk Therapy od společnosti BIOSILK představuje sofistikované složení, které se zaměřuje…
v 5 obchodech

BioKap Nutricolor Crema Balsamo Obnovující kondicionér na barvené vlasy 200 ml
- Hydratační
- BIO
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
- Revitalizační
- Barvené vlasy
- 200 ml
- Přírodní
- Na rozčesávání
Dopřejte svým vlasům dokonalou regeneraci po barvení nebo chemické úpravě s kondicionérem BioKap Nutricolor Crema Balsamo,…
v 8 obchodech

Revlon Professional Equave Kids Minions Leave-In Hydro Conditioner kondicionér ve…
- Hypoalergenní
- Vegan
- Přírodní
- Bezoplachový
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Dětský
- Sprej
- Hydratační
- Pro všechny typy vlasů
- 200 ml
Česání vlasů vašich dětí už nemusí být každodenním bojem. Revlon Professional Equave Kids představuje novou speciální edici…
v 11 obchodech