Přírodní kondicionéry
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Le Petit Olivier Vlasový kondicionér pro suché a poškozené vlasy Oliva, bambucké…
119 Kč
595 Kč/l- 200 ml
Vlasový kondicionér pro suché a poškozené vlasy Oliva, bambucké máslo a arganový olej 200 ml. Kondicionér pro suché a lámavé vlasy, francouzské značky Le Petit Olivier. S olivovým olejem, …
Hristina Jitrocel Přírodní kondicionér pro lesklé a zdravé vlasy 200 ml
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Přírodní
- 200 ml
Obohacený o sezamový olej, bambucké máslo, hydrolyzované bílkoviny, kopřivu, heřmánek a vitamíny. Kondicionér díky extraktu z jitrocele, zachovává přirozený lesk a vitalitu vlasů. Určeno pro…
Hristina Pelargonie Přírodní kondicionér pro zdravé a silné vlasy 200 ml
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Hydratační
- Přírodní
- 200 ml
Kondicionér obohacený o jojobový olej, avokádový olej, makadamový olej, kopřivu, šalvěj a vitaminy. Vyživuje a pomáhá zachovat pevnost vlasů a chrání je před lámáním a rozdvojováním. Určeno pro…
Joico Blonde Life Conditioner 250 ml
od 245 Kč
980 Kč/l- Krém
- 250 ml
Výživný kondicionér okamžitě rozzáří blond vlasy. Obsažené oleje pomáhají obnovit sílu, měkkost a lesk. Objem balení je 250 ml.
Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml
od 85 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Popis produktu: Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml Garnier Fructis Banana Hair Food je vyživující kondicionér určený k péči o suché vlasy. Je k…
OGX Kukui Oil hydratační kondicionér proti krepatění vlasů 385 ml
od 150 Kč
391 Kč/l- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez sulfátů
- 385 ml
OGX Kukui Oil je hydratační kondicionér navržený pro boj proti krepatění vlasů. Díky obsahu oleje z ořechů Kukui, který je starým havajským tajemstvím, pomáhá kondicionér chránit vlasy před…
Farouk Systems CHI Keratin Leave-in Conditioner, 177 ml
od 207 Kč
1 169 Kč/l- 177 ml
CHI Keratin Leave-In Conditioner je výjimečná kúra na poničené vlasy, doplňuje jim velkou dávku přírodního keratinu a tím obnovuje vnější strukturu vlasu. Spojuje v sobě sílu přirozené obnovy…
Dixi Žloutkově-pšeničný kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Bez parabenů
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky tomuto kondicionéru. Je vhodný pro suché a poškozené vlasy bez lesku. …
Milva Chinin kondicionér 200 ml
od 131 Kč
655 Kč/l- 200 ml
Kondicionér po šamponu Chinin - "After Chinin" - obsahuje komplex přírodních olejů a extraktů, které prodlužují účinky chininových šamponů. Vlasy vyživuje a hydratuje. Zlepšuje jejich strukturu…
Paul Mitchell Tea Tree Special kondicionér pro namáhané vlasy 300 ml
od 386 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér s Tea Tree pečuje o vaše vlasy, dodává jim hebkost a navrací je k životu. Obsahuje přírodní čajovníkový olej, levanduli a mátu peprnou. Dodává hebkost namáhaným vlasům a…
Centifolia Sublime Brillance sprej na vlasy pro snažší rozčesávání a lesk 200 ml
219 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Centifolia Sublime Brillance sprej na vlasy je bezoplachová rozčesávací mlha, která je vhodná pro všechny typy vlasů. Díky ultra jemnému a biologicky odbouratelnému organickému složení tento…
Ziaja Plant Essentials Banana Flower bezoplachový kondicionér pro poškozené vlasy…
od 113 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Vyživující kondicionér na vlasy na rostlinné bázi zaměřený na intenzivní výživu a regenerační činnost. Doporučen zejména lidem s vysokou pórovitostí vlasů. Těm, kteří mají poškozené vlasy, se…
Wella Professional Elements lehký regenerační kondicionér 200 ml
od 347 Kč
1 735 Kč/l- 200 ml
Lehký obnovující kondicionér pro barvené, suché a poškozené vlasy, obnovuje vlhkost a jemnost ve vlasech a dodává zpět jejich přirozenou pružnost.
Syoss Oleo Intense Conditioner 440 ml
od 78 Kč
177 Kč/l- Suché vlasy
- Vegan
- 440 ml
Pokud jsou vaše vlasy suché a mají nedostatek lesku, je tento kondicionér pro vás to pravé. Díky směsi čtyř japonských olejů dodá vašim vlasům až 2x více lesku a obnoví jejich hebkost bez…
Lavera Repair & Care kondicionér 200 ml
od 161 Kč
805 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Kondicionér bez silikonu na suché, lámavé, roztřepené vlasy s rostlinným proteinem a výtažky z bio růže. Kondicionér obsahuje pečující oleje, bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a…
Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Conditioner 1 l
od 295 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 1000 ml
Obnovte krásu vlasů pomocí Radiance Argan Conditioner. Jeho složení hydratuje, vyhlazuje a pomáhá opravit poškozené vlasy. Vlasy vypadají zdravěji a krásně se lesknou.
Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Repair Cream Rinse vyživující kondicionér pro…
od 694 Kč
- Krém
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro všechny typy vlasů, který poskytuje potřebnou péči a výživu. Jeho krémová konzistence zajišťuje snadné nanášení a vstřebávání do vlasových vláken, kde působí na jejich…
Ben & Anna Love Soap Very Berry 60 g
od 104 Kč
- Tuhý
- Pro všechny typy vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Tuhý kondicionér voní stejně šťavnatě, jako vypadá. Mezi pramínky proplete vůni lesních plodů, vlasy půjdou snáze rozčesat a získají ochranu před útoky smogu, slunečního záření a dalších…
Davines Alchemic kondicioner golden 250 ml
od 659 Kč
2 636 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
Hristina Přírodní maska na mastné vlasy s rozmarýnem 200 ml
od 219 Kč
1 095 Kč/l- Maska
- Mastné vlasy
- Přírodní
- 200 ml
Účinné složky rozmarýnu pomáhají regulovat mastné vlasy. Po dlouhodobějším používání jsou vlasy viditelně zdarvější. Nejprve si umyjte vlasy šamponem a opláchněte, potom naneste na vlasy masku a…
Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
od 251 Kč
- Barvené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené a chemicky ošetřené vlasy, který kombinuje účinné látky pro ochranu barvy a posílení vlasové struktury. Obsahuje keratin, arginin, olej z ořechu mongongo a…
CHI Aloe Vera Curl Humidity Resistant Leave-in Condicioner 177 ml
od 269 Kč
1 520 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 177 ml
Před vlhkostí i veškerými rozmary počasí ochrání vaše kudrnaté vlasy tento bezoplachový kondicionér. Poskytuje vlasům dlouhodobou porci hydratace, zanechává je hladké, lesklé a pružné. Perfektně…
Davines ALCHEMIC kondicioner tobacco 250 ml
od 659 Kč
2 636 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
KEVIN.MURPHY Body.Mass Leave-in Plumping Treatment For Thinning Hair 100 ml
od 941 Kč
9 410 Kč/l- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- 100 ml
Tento bezoplachový kondicionér pro jemné a řídnoucí vlasy pomáhá vlasy posilovat a dodává hustotu a objem. Účinně stimuluje růst vlasů, působí proti jejich lámání a zvyšuje mikrocirkulaci na…
Soaphoria ApotheQ Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér 250 ml
od 209 Kč
- Tekutý
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový kondicionér Soaphoria ApotheQ Leave-In Conditioner je určen pro všechny typy vlasů a poskytuje jim okamžitou hydrataci a výživu. Díky tekuté formě se snadno nanáší a zajišťuje, že…
Apivita Frequent Use Gentle Daily Conditioner vyživující kondicionér pro každodenní…
od 212 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro každodenní péči o vlasy nabízí komplexní výživu a hydrataci, která je nezbytná pro udržení zdravého vzhledu vlasů. S objemem 150 mililitrů je vhodný pro pravidelné použití…
Paul Mitchell Tea Tree Thickening Conditioner Lemon Sage 1 l
od 948 Kč
- Krém
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Bez parabenů
- 1000 ml
Vitalizující kondicionér pro větší objem. Receptura nezatěžující vlasy pečuje, zvětšuje objem, usnadňuje rozčesávání a chrání. Panthenol zajišťují větší objem, lehké pečující látky chrání a…
Davines Alchemic Conditioner Copper 250 ml
659 Kč
2 636 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
Glamot Pure Repair Boost Conditioner, 250 ml
349 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Glamot Pure Repair Boost Conditioner je kondicionér určený pro intenzivní péči o suché a poškozené vlasy. S objemem 250 ml poskytuje dostatečné množství produktu pro pravidelné používání. Tento…
Syoss Oleo Intense intenzivní kondicionér pro lesk a hebkost vlasů 250 ml
od 100 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Balzám na vlasy Syoss Oleo Intense zajistí vašim vlasům po mytí potřebnou péči, dodá hydrataci a usnadní jejich následnou úpravu. Je vhodný pro všechny typy vlasů.
Le Petit Olivier Vlasový kondicionér pro normální vlasy 200 ml , broskev/hroznové…
od 105 Kč
525 Kč/l- 200 ml
Vlasový kondicionér pro normální vlasy Broskev a hroznové květy 200 ml. Kondicionér pro normální vlasy francouzské značky Le Petit Olivier. S extraktem z broskve a vinných květů. Vlasy jsou…
Ayumi Amla Powder přírodní vlasový kondicionér v prášku 100 g
156 Kč
- Rozpustný prášek
- Přírodní
- Bez parabenů
- Vegan
- 100 g
Ovoce Amla je známo také pod názvem indický angrešt, je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Tento přírodní kondicionér vyživuje vlasy. Pasta z tohoto prášku pomáhá hojit strukturu vlasů a…
O&M Know Knott Conditioning Detangler 250 ml
od 525 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér v bezoplachové formě se snadno aplikuje a je určen pro rozčesávání a regeneraci vlasů. Udržuje vlasy hydratované, lesklé a nezatížené, což ocení zejména nepoddajné nebo sušší typy…
Curapil Kondicionér péče o vlasy 200 ml
od 248 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Přírodní kondicionér na vlasy Curapil zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér poskytuje vlasům vitalitu, pružnost a…
Soaphoria Nutrieeze Přírodní tekutý kondicionér 250 ml
od 249 Kč
996 Kč/l- Poškozené vlasy
- 250 ml
Organický tekutý kondicionér na suché a poškozené vlasy je unikátním skvostem pro Vaše nepoddajné a vysušené vlasy resp. rozdvojené konečky vlasů! Díky bambuckému máslu, jojobovému oleji a…
Farouk Systems CHI Infra Treatment, 946 ml
od 590 Kč
624 Kč/l- 946 ml
Hydratační kondicionér chrání barvu a udržuje hydrataci. Vyhlazuje poréznost vlasů a obnovuje vrchní keratinovou vrstvu. Zajišťuje ochranu vlasů před teplem. Obsahuje přírodní hedvábí, bylinné a…
BBcos Emphasis Nami-Tech Curling Style Base Leave In 200 ml
293 Kč
- Sprej
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér bezoplachový je určen pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy, které potřebují podporu pružnosti a ochrany před vnějšími vlivy. S objemem 200 mililitrů poskytuje dostatečné množství…
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner 200 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner je ideální pro vlasy, které jsou mastné u kořínků, ale mají suché konečky. Obsahuje složky, které vlasy čistí a zároveň vyživují konečky – pomáhá…
Klorane Balzám chinin a Bio protěž alpská 200 ml
od 312 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Přírodní
Balzám Klorane s chininem a Bio protěží alpskou usnadňuje rozčesávání dlouhých vlasů. Při pravidelném používání jsou vlasy posílené v celé jejich délce včetně konečků. Přípravek je vhodný pro…
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive bezoplachový balzám 200 ml
od 94 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Je pro vás podstatné, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bezchybně? Potom jistě oceníte kondicionér Schwarzkopf Gliss Aqua Revive o objemu 200 ml, tento pomocník bude vyhovovat všem, kteří mají…
Faith in Nature Kokos kondicionér 400 ml
od 158 Kč
395 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Pro normální až suché vlasy. Výtažky z organického kokosu dopřejí vašim smyslům, vlasům i vlasové pokožce tropickou dovolenou. 100% přírodní vůně. Obsahuje organický kokosový olej. Výrobky faith…
Alphanova Kids balzám na vši s kokosovým olejem 100 ml
od 299 Kč
2 990 Kč/l- 100 ml
Maska obsahuje kokosový olej, který vytvoří nepropustnou vrstvu, která udusí všechny vši a hnidy už během prvního použití. Masku nanášejte na suché vlasy od kořínků do délky 2 centimetrů. …
Aloe Vera Nutri-Repair kondicionér 200 ml
od 370 Kč
1 850 Kč/l- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
- 200 ml
Kondicionér s obsahem 15 procent gelu z Aloe Vera a komplexem sedmi přírodních olejů je určen pro intenzivní péči o vlasy. Kombinace těchto složek pomáhá vyživovat a regenerovat vlasy zevnitř, …
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Smoothing Conditioner 350 ml
od 86 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Smoothing Conditioner je ideální volbou pro všechny, kdo hledají způsob, jak zkrotit nepoddajné a krepaté vlasy. Tento kondicionér o objemu 350 ml obsahuje…
Garnier Fructis Hair Food Watermelon Plumping Conditioner 350 ml
85 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Veganský kondicionér s výtažky z vodního melounu pečuje o jemné vlasy. Jeho lehká textura okamžitě proniká do vlasů a dodáním hydratace vlasy vyplňuje. Vlasy se jednoduše rozčesávají, vypadají…
Paul Mitchell Tea Tree Lemon Sage Thickening Conditioner 1 l
od 974 Kč
- 1000 ml
Tea Tree Lemon Sage Thickening Conditioner je vitalizující kondicionér pro objem vlasů. Posilující složky kondicionéru dodávají vlasům objem a lesk.
Argital kondicionér se zeleným jílem 200 ml
380 Kč
1 900 Kč/l- 200 ml
Rostlinný vlasový kondicionér Argital obsahuje celou řadu přírodních složek, díky nimž jsou vlasy měkké, pevné a dobře se rozčesávají. Bílkovina z pšeničných klíčků pomáhá posilovat roztřepené a…
Rituals The Ritual Of Karma Colour Protect & Nutrition Conditioner 250 ml
od 279 Kč
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Vegan
Kondicionér o objemu 250 ml je navržen pro komplexní péči o vlasy, která zahrnuje intenzivní hydrataci, výživu a ochranu. Je vhodný pro všechny typy vlasů a díky přírodním složkám podporuje…
