Přírodní kondicionéry
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
KERASILK Smoothing Conditioner 750 ml
od 881 Kč
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
Kondicionér má bohaté složení s obsahem biomimetického hedvábí a bambuckého oleje. Veganské složení dodává vlasům potřebnou výživu a zanechává je hebké a hladké od kořínků až ke konečkům. Objem…
Klorane Balzám gelový pivoňka 150 ml
od 254 Kč
1 693 Kč/l- BIO
- 150 ml
Gelový balzám na vlasy byl speciálně vyvinut pro citlivou a podrážděnou vlasovou pokožku. Přináší úlevu od podráždění a pnutí. Gelová textura a fyziologické pH přispívá k optimální rovnováze…
Wella Professionals Elements Renewing Leave-in Spray bezoplachový kondicionér 150 ml
od 381 Kč
2 540 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Vegan
- 150 ml
Bezoplachový kondicionér Wella Professionals z řady Elements chrání vlasy před mechanickým poškozením. Složení z 99 % přírodních složek hydratuje vlasy a zabraňuje elektrizování, krepatění i…
ZENZ Organic Cactus NO.18 Conditioner, 50 ml
od 232 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento kondicionér zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Zajištuje pružnost vlasů. Poskytuje potřebnou hydrataci.
Farouk Systems CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Silver Blonde 251 ml
od 244 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené a blond vlasy, který zároveň oživuje a prodlužuje trvanlivost barvy. Obsahuje technologii Silk Amino Complex, která kombinuje keratin a hedvábné…
Natura Siberica Vitaminový kondicionér Zmrazené bobule 400 ml
od 156 Kč
390 Kč/l- 400 ml
Kondicionér s vitamíny,který je navržen speciálně pro mastné vlasy, hydratuje a vyživuje vlasy vitaminy, snižuje nadměrnou aktivitu mazových žláz, dává svěží a zdravý vzhled. Je vytvořen na…
Naif Easy Styling Hair Lotion 150 ml
od 342 Kč
2 280 Kč/l- Na rozčesávání
- Vegan
- 150 ml
Naif Easy Styling Hair Lotion je kondicionér pro výživu a snadné rozčesávání vlasů. Je vyroben pouze z přírodních ingrediencí, jako je extrakt ze semen bavlníku a oblíbený Naif parfém, který…
Paul Mitchell Clean Beauty Anti-Frizz uhlazující bezoplachový kondicionér pro…
od 497 Kč
- Krém
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachová péče o vlasy je určena pro každodenní regeneraci a ochranu vlasů, které jsou náchylné ke krepatění. Tento přípravek o objemu 150 ml dodává vlasům potřebnou hydrataci a výživu, aniž…
Yves Rocher Anti-Chute kondicionér pro podporu růstu vlasů 200 ml
od 174 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Přírodní
Řada podporující růst vlasů obsahuje vlčí bob, organické agáve a ženšen. Všechny tyto látky rostlinného původu umožňují růst nových vlasů, zpomalují jejich vypadávání a podporují hustotu.
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro normální a mastné vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- 400 ml
Rakytníkový balzám pro normální a mastné vlasy Natura Siberica působí lehce protizánětlivě a současně osvěžuje jemné vlasy s tendencemi k plihnutí a rychlému maštění. Rostlinné výtažky společně…
Straight Arrow Mane N'Tail Conditioner, 946 ml
od 312 Kč
330 Kč/l- 946 ml
Originální kondicionér vycházející z receptur koňské kosmetiky upravené pro lidské využití zajistí plnější, silnější, delší a zdravější vlasy bez roztřepených konečků. Exkluzivní…
laSaponaria Beoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou 150 ml
od 183 Kč
- Tekutý
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Bezoplachový kondicionér s kokosovou vůní značky laSaponaria je určený pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. Kondicionér nejen zkrotí neposedné prameny, ale zároveň vlasům dodá lesk a hebkost. …
Nobilis Tilia Výživný balzám 500 ml
od 239 Kč
478 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Výživný balzám s Arganovým a konopným olejem. Obsahuje řadu bioaktivních látek, které vlasům dodávají výživu, podporují rozčesávání a zabraňují lámavosti. Jojobový olej dodává vlasům pružnost s…
La'dor Moisture Balancing Condicioner 100 ml
od 88 Kč
880 Kč/l- 100 ml
Popis produktu: La'dor Moisture Balancing Conditioner 100 ml --- La'dor Moisture Balancing Conditioner je bezsilikonový kondicionér určený hlavně pro suché vlasy a citlivou pokožku hlavy. …
Le Petit Olivier Soin Nutrition Conditioner 150 ml
od 129 Kč
860 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 150 ml
Vyživující bezoplachový kondicionér pro suché a poškozené vlasy je od francouzské značky Le Petit Olivier. Je s obsahem bambuckého másla, arganového a olivového oleje. Vaše vlasy budou opět…
Maria Nila Sheer Silver kondicionér 300 ml
od 415 Kč
1 382 Kč/l- 300 ml
Maria Nila Sheer Silver Conditioner 300 ml určený pro blond vlasy s fialovým pigmentem a ostružinovým extraktem, neutralizuje zlatavé odstíny na blond vlasech. Chrání před UV zářením.
Inebrya Ice Cream Dry-T Conditioner výživný kondicionér na suché, krepovité a…
od 117 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento kondicionér je navržen pro intenzivní hydrataci a výživu suchých, křehkých a chemicky ošetřených vlasů. Zlepšuje elasticitu a hebkost vlasového vlákna, zároveň usnadňuje rozčesávání a…
Moroccanoil Color Care Blonde Perfecting Purple Conditioner 200 ml
od 452 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o blond, šedivé a světle hnědé vlasy, který neutralizuje nežádoucí žluté a oranžové podtóny. Obsahuje fialové pigmenty, které zajišťují studený efekt a zvyšují…
Mádara Kondicionér pro suché a poškozené vlasy 200 ml
od 236 Kč
1 180 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Nourish & Repair Mádara je určený pro poškozené a suché vlasy. Výživný a regenerační kondicionér pečuje o narušená vlasová vlákna a zjemňuje je. Vlasy vyživuje, regeneruje, zabraňuje…
Vivaco Vivapharm balzám na vlasy s kozím mlékem, 200 ml
od 49 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Regenerační balzám na vlasy s komplexem složek z kozího mléka slouží pro šetrné ošetření vlasů a snadné rozčesávání. Přírodní extrakty a provitamin B5 pomáhají obnovovat narušenou strukturu…
Goldwell Kerasilk Color Conditioner, 200 ml
od 432 Kč
2 160 Kč/l- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Tento kondicionér vlasy hydratuje, zvláčňuje a zvyšuje brilantnost barvy. Usnadňuje rozčesávání. Dodává vlasům oslnivý lesk a hedvábnou jemnost.
Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate vyživující kondicionér pro suché vlasy, 250 ml
od 515 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Uzavírá povrch vlasů, usnadňuje rozčesávání…
NEQI Volume Victory Conditioner 250 ml
od 159 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Přírodní
Objevte tajemství vzdušného účesu plného lehkosti a síly s kondicionérem Volume Victory. Tento kondicionér byl speciálně vyvinut pro jemné vlasy bez objemu. Jemně uzavírá vlasovou strukturu, …
Echosline Frequent Use kondicionér pro každodenní použití 300 ml
od 112 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro každodenní použití zajišťuje vlasům potřebnou hydrataci a výživu, aniž by je zatěžoval. Je vhodný pro všechny typy vlasů a díky svému složení s minimálně 95 procenty…
Pelo Baum Hair Revitalizing Conditioner 110 ml
470 Kč
4 273 Kč/l- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- 110 ml
Revitalizační kondicionér Pelo Baum Hair Revitalizing Conditioner byl navržen tak, aby stimuloval a posílil stav vlasů a pokožky hlavy vytvořením zdravého prostředí pro obnovení vlasů. …
Davines Alchemic kondicioner chocolate 250 ml
od 611 Kč
2 444 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
milk_shake Silver Shine Conditioner 1 l
od 669 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Milk_shake Silver Shine Conditioner je kondicionér, který byl speciálně vytvořen pro udržení studených blond odstínů. Kosmetika ve svém složení obsahuje speciální fialový pigment, který působí…
Khadi Shikakai 150 g
199 Kč
- Poškozené vlasy
Přírodní kondicionér a vlasová kúra pro intenzivní péči a lesk. Čisticí a pečují prášek Shikakai se dá použít buď jako vlasový kondicionér nebo jako vlasová kúra. Působí proti svědění pokožky a…
CareMedica Vlasový kondicionér s bylinnými extrakty 200 ml
od 239 Kč
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér vlasy viditelně hydratuje a dodává jim jemnost a lesk. Reishi a rdesno mnohokvěté podporují růst vlasů a vyživují je od kořínků. Kokosový olej aktivně napomáhá regenerovat oslabené a…
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 1 l
od 1 169 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Alterna Moisture poskytuje dokonalou hydrataci a výživu suchým a lesklým vlasům a dodává jim měkkost, pružnost a mladistvý vzhled. Kondicionér s komplexem Color Hold a UVA/UVB ochranou vlasy…
La'dor Wonder Balm hydratační balzám na vlasy 200 ml
od 289 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Hydratační balzám na vlasy s objemem 200 mililitrů je určen pro intenzivní péči o všechny typy vlasů, zejména pak pro suché, poškozené či chemicky zatěžované. Obsahuje kombinaci účinných látek, …
Biofresh Kondicionér na vlasy s růžovým olejem 330 ml
od 86 Kč
261 Kč/l- BIO
- 330 ml
Obsah růžové vody s extrémně vysokým obsahem esenciálního růžového oleje je důležitou přísadou v tomto balzámu na vlasy od výrobce Biofresh, který v kombinaci se speciálními výživnými látkami a…
Davines Alchemic Conditioner Silver 250 ml
od 612 Kč
2 448 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Vegan
- 250 ml
Kondicionér zvýrazňující šedé, melírované a platinové blond odstíny vlasů Alchemic obsahuje přímé pigmenty, které dodají vlasům barvu i bez použití aktivátoru. Je vhodný pro přírodní i barvené…
Farouk Systems CHI Argan Oil Plus Moringa Oil výživný a uhlazující kondicionér 340 ml
od 285 Kč
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy, který kombinuje výživné vlastnosti arganového a moringového oleje. Pomáhá obnovit hebkost a zářivost vlasů, zjemňuje je a uhlazuje, zároveň…
Davines Alchemic kondicioner red 250 ml
od 607 Kč
2 428 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro poškozené vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Tento balzám obsahující výtažky z rakytníku obnovuje a revitalizuje poškozenou strukturu vlasů a obnovuje jejich přirozenou ochrannou bariéru.Zaceluje povrch vlasů,činí vlasy silnější a hustší a…
Revlon Professional Re/Start Color Protective Melting Conditioner ochranný…
od 244 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro barvené vlasy pomáhá udržet jejich sytou a dlouhotrvající barvu a zároveň poskytuje potřebnou péči a ochranu. Zlepšuje strukturu vlasů, zvyšuje jejich lesk a usnadňuje…
Being Mega No-Frizz maska proti krepatění vlasů 354 ml
199 Kč
- Maska
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Unisex
- Hydratační
- Přírodní
Maska na vlasy s objemem 354 mililitrů je určena pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy, které potřebují zjemnění a uhlazení. Její složení bez silikonů, sulfátů, barviv a parafinu zajišťuje šetrné…
American Crew Kondicionér pro muže pro každodenní použití 1 l
od 336 Kč
- 1000 ml
Kondicionér je vhodný pro každodenní použití. Zanechává vlasy krásně hebké a jemné. Účinné látky: výtažek z tymiánu, výtažek z rozmarýnu. Vlastnosti: posiluje vlasy, stimuluje vlasovou pokožku, …
Label.M Organic Orange Blossom Volumising kondicionér pro objem vlasů 300 ml
od 423 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Revitalizační
Organic Orange Blossom Volumising je kondicionér s pomerančovým květem pro objem vlasů. Oživte objem a pružnost vlasů s tímto lehkým přírodním kondicionérem s organickou citrusovou směsí, která…
Maria Nila Pure Volume Kondicionér 1 l
od 1 131 Kč
- 1000 ml
Maria Nila Pure Volume Kondicionér 1000 ml Maria Nila Pure Volume Kondicionér pro efektivní dokončení procesu řady PURE VOLUME. Řada Pure volume díky Vitamin B5 posiluje vlasy a dodává jim objem…
Farouk Systems CHI Magnified Volume Conditioner, 355 ml
od 276 Kč
777 Kč/l- 355 ml
Kondicionér pro zvětšení objemu vlasů. Vlasy získají zdravý vzhled a lesk. Ulehčuje rozčesávání, dodává lesk a chrání tenké a poničené vlasy. Mezi aktivní látky patří pravé přírodní hedvábí, …
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera kondicionér, 350 ml
od 112 Kč
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera kondicionér je speciálně navržený přípravek určený k péči o normální až suché vlasy. V balení o objemu 350 ml nabízí hydrataci a výživu, kterou suché vlasy…
Maria Nila Luminous Colour Conditioner 300 ml
od 356 Kč
1 187 Kč/l- Barvené vlasy
- 300 ml
Rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy. Rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka, do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické…
Hristina Hair Volume & Vitality Aloe Vera přírodní kondicionér pro velký objem vlasů…
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Přírodní
- Zvětšení objemu vlasů
- 200 ml
Kondicionér Hristina Hair Volume & Vitality Aloe Vera je obohacený o bambucké máslo, sezamový olej, hydrolyzované bílkoviny, heřmánek, kopřivu a vitamíny. Kondicionér vlasy vyživuje a napomáhá…
Hair Rituel by Sisley Restructuring Nourishing Balm 125 ml
od 1 757 Kč
- Maska
- Hydratační
- Přírodní
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Le Baume je balzám, který vašim vlasům vrátí život. Intenzivně vyživující, zvlhčující, smyslný přípravek pro suché i matné vlasy. Receptura obohacená o přírodní oleje ovlivňuje vlasové vlákno, …
Mádara Organic Skincare Grow Volume Conditioner 175 ml
od 254 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér pro objem a růst vlasů je určený pro všechny typy vlasů. Kondicionér krásně vyživuje a posiluje vlasy, aniž by je zatížil. Usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je hedvábně hladké…
KERASILK Essentials Repairing Conditioner, 75 ml
od 225 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér určený pro péči o poškozené vlasy, který pomáhá obnovit jejich strukturu a vitalitu. Poskytuje vlasům potřebnou hydrataci, výživu a změkčení, čímž zajišťuje jejich zdravý vzhled a…
