Přírodní kondicionéry
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Daeng Gi Meo Ri Dlae Soo Hair Loss Care Treatment regenerační kondicionér proti…
od 269 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Regenerační kondicionér Daeng Gi Meo Ri Dlae Soo je určen pro osoby, které se potýkají s problémem vypadávání vlasů. Tento kondicionér je vhodný zejména pro tenké a slabé vlasy, které potřebují…
ZENZ Conditioner Deep Wood No. 08 250 ml
od 700 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Hydratační kondicionér na vlasy s hřejivou vůní santalového dřeva, cedrového dřeva, pačuli a myrhy. Posiluje vlasy a pokožku hlavy. Vlasy jsou po použití zdravé, zářivé, lesklé a snadno se…
Natura Siberica Arctic Rose regenerační kondicionér 400 ml
od 156 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Regenerační balzám Natura Siberica Arctic Rose se pečlivě stará a pečuje o suché a poškozené vlasy, obnovuje jejich přirozenou sílu a krásu. Růže hydratuje vlasy, vyhlazuje je a vlasy se…
Davines Heart of Glass Rich Conditioner 250 ml
od 638 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Kondicionér pro přírodní a chemicky ošetřené blond vlasy je od značky Davines. Poskytuje intenzivní výživu a lesk. Posiluje vlasové vlákno. Obsahuje přírodní pigmenty - indigo modrá. Rozjasňuje…
tianDe Zlatý zázvor balzám na vlasy 300 ml
od 315 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
Balzám na vlasy Zlatý zázvor od značky tianDe je určen pro komplexní péči o vlasy. Tento produkt je dostupný v balení o objemu 300 ml, což zajišťuje dostatečné množství pro pravidelné používání. …
Maria Nila Structure Repair Masque 250 ml
od 539 Kč
2 156 Kč/l- 250 ml
Intenzivní vlasová Maria Nila Structure Repair Masque 250 ml na poškozené, suché a barvené vlasy do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické elektřiny. Revitalizační…
Yves Rocher Boucles kondicionér pro kudrnaté vlasy 200 ml
od 174 Kč
- Tekutý
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Yves Rocher Boucles kondicionér pro kudrnaté vlasy 200 ml Kondicionér Yves Rocher Boucles je určený speciálně pro potřeby vlnitých a kudrnatých vlasů. S objemem 200 ml poskytuje dostatečné…
Hristina Chmel Přírodní kondicionér pro růst vlasů 200 ml
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Proti vypadávání vlasů
- Přírodní
- Pro růst vlasů
- 200 ml
Kondicionér obohacený o sezamový olej, bambucké máslo, hydrolyzované bílkoviny, kopřivu, heřmánek a vitamíny. Díky obsaženému extraktu chmele přispívá k posílení a zrychlení růstu vlasů. Určeno…
Urtekram BIO Aloe Vera Kondicionér 250 ml
od 180 Kč
720 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Revitalizující kondicionér. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Pozitivní, zejména hydratační a zklidňující účinky aloe vera doprovázejí oživení a stimulaci pokožky…
milk_shake Leave In Conditioner Flower Fragrance 350 ml
od 244 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o normální a suché vlasy, které potřebují hydrataci, výživu a ochranu. Obsahuje účinné látky jako extrakt z moringy olejodárné, sójové proteiny…
ENERGY Nutritive Balsam , 180 ml
od 231 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Energy Nutritive Balsam Výživa a hydratace pro vaše vlasy Energy Nutritive Balsam je vlasový balzám, který byl navržen pro cílenou výživu vlasové pokožky a vlasových vláken. Obsahuje přírodní…
Paul Mitchell Kids Taming Spray 250 ml
od 298 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dětský rozčesávací sprej na vlasy je navržen pro snadné rozčesávání zacuchaných vlasů a zajištění jejich jemnosti a hladkosti. Složení je šetrné k dětským vlasům i pokožce hlavy, minimalizuje…
Urtekram Kondicionér na citlivou pokožku hlavy bez parfemace Bio 180 ml
od 180 Kč
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Pro růst vlasů
- Bez parfemace
Kondicionér bez parfemace je od značky Urtekram. Jemný vlasový kondicionér Urtekram s výtažky z aloe vera, bambuckým máslem a směsí přírodních olejů (jojobový a olivový), obsahující velké…
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů Bio 180 ml
od 179 Kč
- Normální vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér s přírodním složením je určen pro každodenní péči o normální vlasy, kterým dodává lesk a hebkost. Obsahuje olej z brokolicových semínek, který zvyšuje pružnost a lesk vlasů, a…
Klorane Balzám s bio lnem 200 ml
od 271 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Ekologický
Tento přírodní balzám usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. Vlasům dodává sílu a objem od kořínků. Vlasy jsou okamžitě pružné a plné objemu.
Herbal Essences Coconut Scent Hydrate maska na vlasy pro výživu a hydrataci 300 ml
od 104 Kč
- Maska
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Herbal Essences Coconut Scent Hydrate maska na vlasy pro výživu a hydrataci 300 ml Maska na vlasy Herbal Essences Coconut Scent Hydrate je určená k intenzivní péči o velmi suché vlasy. Obsahuje…
Urtekram BIO Anti-Dandruff Nettle Conditioner 180 ml
od 199 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- BIO
- Vegan
Přírodní kondicionér s hydratačními účinky aloe vera, kopřivou, vrbovou kůrou a bergamotem vyživuje vlasy a zklidňuje pokožku hlavy. Bojuje proti lupům a přispívá ke zdravé rovnováze vlasů i…
Navlasil Kondicionér pro jemné vlasy 200 ml
od 429 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
Navlasil Kondicionér pro jemné vlasy je určen pro jemné vlasy, které potřebují lehkou, ale účinnou péči. Tento produkt zajišťuje intenzivní hydrataci bez zatížení vlasů, což je klíčové pro…
Alterna Haircare Caviar Multiplying Volume Conditioner 250 ml
od 486 Kč
1 944 Kč/l- Jemné vlasy
- Hydratační
- S keratinem
- Zvětšení objemu vlasů
- 250 ml
Kondicionér pro trvalý a výrazný objem vlasů, který hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval. Vhodné pro jemné, řidší vlasy. Marine Plumping Complex je patentovaný komplex posilující jemné vlasy tím, …
Kunal Protein Bonding Damage Care No Wash Treatment bezoplachový kondicionér 130 ml
od 239 Kč
- Sérum
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Bezoplachový kondicionér s objemem 130 ml je určen pro intenzivní péči o poškozené a oslabené vlasy. Obsahuje rostlinné proteiny, které posilují vlasová vlákna a podporují jejich regeneraci, …
Maria Nila True Soft Conditioner 300 ml
od 411 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
Hydratační kondicionér pro suché vlasy. Jemný kondicionér pro suché vlasy s hydratačními a zjemňujícími účinky, posiluje strukturu vlasového vlákna a usnadňuje rozčesávání. Obsažený arganový…
Moroccanoil Curl Enhancing Conditioner 250 ml
od 480 Kč
1 920 Kč/l- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- 250 ml
Kondicionér pro kudrnaté vlasy k obnovení elasticity, lesku a pružnosti. Vlastnosti Zlepšuje a posiluje texturu kudrlin Posiluje lesk a ovladatelnost vlasů Anti-frizz formule chrání proti…
Alterna Haircare Caviar Replenishing Moisture Leave-in Conditioning Milk 147 ml
od 437 Kč
2 973 Kč/l- 147 ml
Vysoce hydratační bezoplachový kondicionér pro suché, lámavé vlasy. Poskytuje maximální míru hydratace a hloubkově zavlažuje vysušená vlasová vlákna. Zanechává za sebou hedvábně jemné vlasy…
Canneff Green CBD Glowing Conditioner 200 ml
od 219 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Ekologický
Pokud toužíte po dokonale lesklých vlasech, které se nebudou krepatit ani za zvýšené vlhkosti, Canneff Green bude pro vás ideální volbou. Kombinace rostlinného keratinu, babasu oleje a…
Pure Harmony Hydratační tuhý kondicionér meruňka 75 g
od 135 Kč
- Tuhý
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Tuhý kondicionér Meruňka je určen pro podporu hydratace a regenerace vlasů, vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje meruňkový olej, který účinně hydratuje a zvláčňuje vlasy, a rýžový škrob, …
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro všechny typy vlasů maximální objem 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Dodává vlasům maximální objem, lesk a hustotu, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Revitalizuje a nazdvihuje vlasy od kořínků, nezatěžuje je. Usnadňuje rozčesávání. …
NUXE Hair Prodigieux Kondicionér pro vysoký lesk vlasů 200 ml
od 267 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro zvýšení přirozeného lesku vlasů přináší unikátní složení s fermentovaným olejem z růžových kamélií, který prohlubuje výživu vlasového vlákna. Tento olej, získaný…
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal čisticí balzám na vlasy 200 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal je čisticí balzám na vlasy určený pro ženy. Tento balzám je ideální volbou pro mastné vlasy se suchými konečky, poskytuje potřebnou péči a hydrataci, …
milk_shake Silver Shine Conditioner 250 ml
od 216 Kč
864 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Chtějte jen perfektní studený odstín svých světlých vlasů. Přesně o takový výsledek se postará kondicionér pro blond vlasy neutralizující žluté tóny Silver Shine. Obsahuje totiž fialové…
Tomas Arsov Sapphire Blonde Conditioner, 250 ml
od 239 Kč
956 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
- 250 ml
Vyživující kondicionér s barevnými pigmenty je ideální pro blond, odbarvené, melírované či šedivé vlasy. Díky obsaženým pigmentům neutralizuje žlutý a zlatý nádech vlasů a zvýrazňuje jejich…
KEVIN.MURPHY Everlasting Colour Rinse 1 l
od 1 488 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro barvené vlasy, který zajišťuje dlouhodobou ochranu a fixaci barvy ve vlasové struktuře. Pomáhá obnovit rovnováhu pH pokožky hlavy a po barvení uzavírá povrch vlasu, čímž…
Label.M Anti-Frizz vyhlazující balzám proti krepatění 150 ml
od 422 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Vegan
Vyhlaďte a zkroťte své vlasy pomocí tohoto vysoce účinného balzámu s trojím účinkem, který obsahuje směs přírodních olejů včetně oleje ze semen baobabu, který hydratuje, posiluje, chrání vlasy a…
VENIRA Bezoplachový kondicionér 250 ml
od 391 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Bezoplachový kondicionér ve spreji s úžasným složením celkem 12 aminokyselin a hedvábným proteinem pro dokonalou a efektivní péči. Dopřejte svým vlasům to nejlepší s kondicionérem ve spreji a…
Kvitok Tuhý ochranný kondicionér pro rychle se mastící a jemné vlasy 20 g
od 99 Kč
- Tuhý
- Jemné vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Přírodní
Kvitok Tuhý ochranný kondicionér pro rychle se mastící a jemné vlasy je odlehčenou verzí vhodnou pro jemné, tenké, rovné a rychle se mastící vlasy. Ulehčuje rozčesávání, působí antistaticky a…
Garnier Botanic Therapy Ricin Oil & Almond balzám 200 ml
od 48 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Chrání před negativními dopady vnějšího prostředí. Zlepšuje strukturu vlasů a…
Davines Naturaltech Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner 250 ml
819 Kč
3 276 Kč/l- Suché vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- Vegan
- 250 ml
Hydratační kondicionér pro suché a lámavé vlasy. Hlavní aktivní složky: Fytoceutika z hroznového vína – ke stimulaci vlasové pokožky Olej z rýže, Acai a mučenky – péče o vlasy a ochrana vlasové…
Medavita Huile d'Étoile Dreamful bezoplachový kondicionér 150 ml
od 677 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Snový bezoplachový kondicionér na vlasy Medavita Huile d'Étoile Dreamful je určen pro extra snadné rozčesávání vlasů s 10 výhodami. Krém ve spreji je navržen tak, aby poskytoval nádherné vlasy…
Urtekram Soft Wild Rose kondicionér na vlasy 180 ml
od 180 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Urtekram Soft Wild Rose kondicionér na vlasy je specificky navržený pro potřeby barvených vlasů, které jsou často vystaveny mytí a používání stylingových přípravků. Objem balení je 180 ml, což…
TRESemmé Purify & Hydrate čisticí kondicionér pro mastné vlasy 400 ml
od 85 Kč
212 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 400 ml
Kondicionér TRESemmé Purify & Hydrate zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér poskytuje potřebnou hydrataci uzavírá…
Mádara Kondicionér pro normální vlasy 200 ml
od 187 Kč
935 Kč/l- 200 ml
Kondicionér Gloss & Vibrancy Mádara je určený pro normální vlasy, kterým dodává sílu. Zklidňuje vlasovou pokožku, čímž posiluje vlasové kořínky, a zároveň vyživuje suché konečky. Díky němu jsou…
Mádara Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml
od 236 Kč
1 180 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Colour & Shine Mádara je určený pro barvené a jinak chemicky poškozené vlasy. Kondicionér velmi intenzivně vyživuje, ochraňuje a dodává vlasům lesk i nový život. Pomáhá chránit…
Daeng Gi Meo Ri Gold Premium Hair Treatment posilující kůra na vlasy 500 ml
od 303 Kč
- Maska
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tato vlasová péče je určena pro intenzivní hydrataci a posílení tenkých a suchých vlasů. Obsahuje keratin, který je hlavní strukturální složkou vlasů, a pomáhá tak zlepšovat jejich strukturu a…
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml
od 244 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml Tento balzám na vlasy s ovesným mlékem je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky své lehké a sametové textuře zjemňuje a usnadňuje rozčesávání vlasů, přičemž…
Maria Nila Head & Hair Heal kondicionér 1 l
od 1 072 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér stimulující růst vlasů, zabraňuje vypadávání, léčí a zklidňuje suchou pokožku hlavy. Složka Piroctone olamin a přírodní aloe vera a snižují tvorbu lupů a eliminuje problémy pokožky…
Alterna Haircare Caviar Anti-Aging kaviárový kondicionér pro trvalý objem 1 l
od 957 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro trvalý objem a ochranu před každodenní zátěží vlasů a jejich možným poškozením. Vyhlazuje strukturu vlasů a intenzivně hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval.
Farouk Systems CHI Keratin Conditioner, 355 ml
od 254 Kč
715 Kč/l- 355 ml
Tento kondicionér optimalizuje hydrataci ve vlasech díky přírodním výtažkům z olejů a síle keratinu, který dodává vlasům hladký a zdravý vzhled. Vyživující látky pomáhají vlasy posílit, spojují…
Biolage Strength Recovery Conditioner 236 ml
od 355 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o poškozené a oslabené vlasy, který pomáhá obnovit jejich přirozenou sílu a vitalitu. Díky svému složení s olivovým skvalanem a rostlinnými proteiny posiluje vlasová…
Farouk Systems CHI Keratin Conditioner, 946 ml
od 511 Kč
540 Kč/l- 946 ml
Keratin kondicionér optimalizuje hydrataci ve vlasech díky přírodním výtažkům z olejů a síle keratinu, který dodává vlasům hladký a zdravý vzhled. Vyživující látky pomáhají vlasy posílit, …
