Přírodní kondicionéry
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Maria Nila Pure Volume kondicionér 300 ml
od 426 Kč
1 421 Kč/l- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
- Zvětšení objemu vlasů
- 300 ml
Hydratační kondicionér s vitamínem B5 dodává jemným vlasům bohatý objem a vitalitu s dlouhotrvajícím účinkem. Chrání vlasy před UV zářením, redukuje ztrátu barvy způsobenou mytím, nebo tepelnou…
Wella SP Color Save Conditioner 200 ml
od 180 Kč
900 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Kosmetika Wella Wella SP Color Save Conditioner Kondicioner pro barvené vlasy. Speciálně vyvinut pro potřeby barvených vlasů všech typů. Tento unikátní kondicionér disponuje 3D technologií…
Urtekram Dětský kondicionér ve spreji 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér ve spreji pro snadné rozčesávání dětských vlásků s výtažky z měsíčku. Jemné složení je přizpůsobeno citlivé dětské pleti a vláskům. Kondicionér si poradí i s těmi…
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 250 ml
od 472 Kč
1 888 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 250 ml
Mnoho z nás má oslabené vlasy, ať už je to způsobeno stresem, přirozeným stárnutím, špatným životním prostředím nebo i slunečním zářením. Přesně pro takové vlasy je určen kondicionér Alterna…
Redken Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage balzám pro obnovu konečků vlasů 75 ml
od 700 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Tento přípravek je určen pro cílenou péči o roztřepené a poškozené konečky vlasů. Balzám s objemem 75 mililitrů se snadno aplikuje na vlhké nebo suché vlasy a rychle se vstřebává, aniž by…
Wella Professionals Oil Reflections Luminous Instant Conditioner kondicionér 200 ml
od 295 Kč
1 475 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Uhlazující kondicionér pro zářivé vlasy Luxusní kondicionér promění vaše unavené vlasy v oslnivě zářící hřívu během pouhých 30 sekund. Obsahuje extrakt z bílého čaje, který vlasy do hloubky…
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair Conditioner 150 ml
od 159 Kč
1 060 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 150 ml
Už si nevíte rady se svými poškozenými vlasy? Vyzkoušejte obnovující kondicionér L'Oréal Paris Elseve Bond Repair Conditioner, který proniká hluboko do kortexu vlasového vlákna a opravuje jeho…
L'Oréal Elseve Growth Booster Anti-Fall Conditioner 150 ml
od 179 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér L'Oréal Elseve Growth Booster Anti-Fall je určen pro ženy, které hledají efektivní způsob, jak posílit své vlasy a bojovat proti jejich vypadávání. Tento balzám pro podporu růstu…
Londa Sleek Smoother Treatment 750 ml
od 257 Kč
343 Kč/l- 750 ml
Přípravek pro narovnání vlasů Londa Sleek Smoother Treatment zabraňuje krepatění vlasů. Zanechává je okamžitě hydratované a hladké. Eliminuje krepatění a zkrotí neposlušné vlasy. Lze použít…
WELEDA Ovesný regenerační kondicionér 200 ml
od 156 Kč
779 Kč/l- 200 ml
Síla ovsa pro suché a poškozené vlasy. Ochranná vrstva suchých a poškozených vlasů je velmi namáhaná. Přirozená síla ovsa napomáhá vlasům ve vytváření zdravé struktury a navrací jim jejich…
Navia sprej na rozčesání vlasů s ceramidy 30 ml
od 130 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionační sprej na suché i mokré vlasy pro snadné rozčesání vlasů. Vlasový sprej s ceramidy aplikujte dle potřeby. Před každým použitím protřepte. Nastříkejte na suché nebo mokré vlasy a…
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem 200 ml
od 244 Kč
1 220 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem je velmi jemná emulze, která uhlazuje vlasové šupiny a dokonale obaluje vlasy, čímž usnadňuje rozčesávání a úpravu i těch nejvíce suchých a drsných…
L'Oréal Paris Elseve Full Resist Aminexil posilující balzám proti lámavosti, 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
L'Oréal Paris Elseve Full Resist Aminexil posilující balzám proti lámavosti, 300 ml Balzám L'Oréal Paris Elseve Full Resist s aminexilem je vhodný pro ženy, které trápí křehké a lámavé vlasy. …
Herbal Essences Rose Scent Petal Soft kondicionér pro suché a poškozené vlasy, 250 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy nabízí objem 250 mililitrů a hmotnost 275 gramů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které zajišťují hydrataci, …
Urtekram Kondicionér rozmarýnový sprej BIO 200 ml
od 198 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- BIO
Rozmarýnový kondicionér vyživuje a hydratuje jemné vlasy. Pomáhá udržovat vlasy hladké. Nastříkejte a nechte v suchých i vlhkých vlasech působit, neoplachujte.
Natura Siberica Bílý cedr pro větší objem , 400 ml
od 156 Kč
390 Kč/l- 400 ml
Kondicionér „Bílý cedr“ intenzivně pečuje o vlasy, oživuje je,dává jim lesk a větší objem, usnadňuje rozčesávání. Bílý cedr obsahuje komplex vitaminů, aminokyselin a stopových prvků potřebných…
Urtekram BIO růžový kondicionér, 180 ml
od 171 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Hýčkejte a hydratujte své vlasy pomocí aloe vera, lecitinu a glycerinu. Budou pak nádherně jemné, lehké a snadno rozčesatelné. Krásná vůně růží pochází z BIO esenciálních olejů a extraktů z růže…
KEVIN.MURPHY Hydrate-Me.Rinse 250 ml
od 617 Kč
2 468 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Hydratační kondicionér disponuje výtažkem z australského stromu Kakadu Plum. HYDRATE-ME.RINSE je skvěle uhlazující a hydratační kondicionér pro normální až suché vlasy. Perfektní pro vlasy, …
tianDe Obnovující balzám na vlasy s extraktem ženšenu 500 g
od 316 Kč
632 Kč/l- Maska
- 500 ml
Kořen ženšenu, který je součástí složení balzámu, aktivně napomáhá obnově struktury vlasů, stimuluje jejich růst, předchází vypadávání. Předchází vzniku lupů, chrání vlasy před ztrátou vlhkosti. …
Ziaja Jeju Duo-Phase Conditioning Spray 125 ml
od 100 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Revitalizační
Ziaja Jeju je dvoufázový kondicionér na vlasy, který účinně hydratuje a vyživuje vlasové folikuly a snižuje křehkost vlasů. Posiluje a vyhlazuje vlasy, aniž by je zatížil. Složení s nádechem…
Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml
od 154 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
**Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml** Fagron Capillan Original vlasový balzám je určen pro následnou péči po umytí vlasů šamponem Capillan Original. Tento balzám obsahuje komplex…
Hairburst Longer Stronger Hair Curly & Wavy kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy…
od 289 Kč
- Tekutý
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro kudrnaté a vlnité vlasy nabízí hloubkovou hydrataci a výživu, která podporuje zdravý vzhled a pružnost vlasů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které…
Bione Cosmetics Rozmarýnový elixír bezoplachový kondicionér 260 ml
od 72 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o vlasy, která zajišťuje jejich regeneraci, výživu a snadnou úpravu. Obsahuje rozmarýnový extrakt, který podporuje růst vlasů, …
L'Oréal Elseve Full Resist Animexil Strengthening Balm 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Toužíte po zdravých, krásných a silných vlasech? Zabraňte jejich lámavosti a padání pomocí balzámu L'Oréal Elseve Full Resist Animexil Strengthening Balm. Složení obohacené o posilující a…
Urtekram Nourishing Virgin Coconut Oil Conditioner 180 ml
od 169 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Kondicionér Urtekram Coconut zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Potěší zejména suché a normální vlasy pro snadné rozčesávání…
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml
od 165 Kč
660 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Kondicionér přirozeně posiluje a hydratuje vlasovou pokožku. Dodává vlasům lesk, pružnost a hydrataci bez zatížení. Má vyrovnané pH a nedráždí pokožku hlavy. Snižuje lámání vlasů při česání o 86…
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner 250 ml
od 99 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner 250 ml je kondicionér určený pro všechny typy vlasů, který nabízí možnost dvojího použití – jako oplachový nebo bezoplachový kondicionér. …
Attitude Little Leaves sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků 240 ml
od 205 Kč
854 Kč/l- BIO
- 240 ml
Přírodní a certifikovaný sprej, se kterým se společné česání vlásků konečně stane zábavou. Již žádné slzy při rozčesávání zacuchaných vlásků. Je obohacen o výtažky z červené řepy, listu borůvky…
Urtekram BIO kokosový Sprej Kondicionér 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- Vegan
- 250 ml
Kokosový bezoplachový kondicionér Urtekram s BIO kokosem chrání vlasy před ztrátou vlhkostí, hydratuje je a díky svému složení i maximálně vyživuje. Pomáhá při rozčesávání a udržuje vlasy jemné…
Herbal Essences Repair Argan Oil Conditioner, 250 ml
od 76 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Repair Argan Oil Conditioner je obnovující kondicionér s arganovým olejem, který je určený pro velmi suché a lámavé vlasy. Tento produkt nabízí možnost dvojího použití – jako…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm je určen pro péči o suché vlasy, které potřebují dodatečnou výživu a hydrataci. Tento balzám o objemu 300 ml je obohacen o marulový a…
Cemio Rozmarýn balzám na vlasy, 250 ml
od 197 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Cemio Rozmarýn balzám na vlasy je určen pro všechny typy vlasů a nabízí komplexní péči po mytí. Tento balzám je obohacen o přírodní složky, jako je rozmarýn lékařský, šalvěj lékařská a zelený…
Navlasil Bezoplachový kondicionér ve spreji 200 ml
419 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér ve spreji NAVLASIL je určen pro každodenní péči o vlasy bez zatěžování. Výrobek obsahuje aktivní složky jako Panthenol, Aloe vera, přírodní keratin (Fision Kera Veg), …
Natava Balzám na vlasy Burdock BIO 250 ml
od 114 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Natava poskytuje vlasům hloubkovou péči. Obsahuje bylinné výtažky v bio kvalitě a další přírodní složky z kontrolovaného ekologického zemědělství. Natava Burdock vlasy…
Beviro Not-So-Daily kondicionér pro všechny typy vlasů 250 ml
od 360 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Pánský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro podporu zdraví a vitality vlasů je navržen tak, aby poskytoval hloubkovou výživu a regeneraci. S objemem 250 mililitrů je vhodný pro pravidelné, ale ne každodenní použití. …
Khadi Kokos Shikakai 200 ml
od 409 Kč
2 045 Kč/l- 200 ml
Přírodní kondicionér Khadi Kokos Shikakai představuje ideální péči pro mokré vlasy. A nejlepší je v kombinaci s přírodním šamponem Khadi. Díky své krémové konzistenci se dobře nanáší a…
Wella SP Smoothen Conditioner 200 ml
od 175 Kč
875 Kč/l- 200 ml
Wella SP - Smoothen Conditioner - vyhlazující conditioner - 200ml Vyhlazující kondicionér pro kontrolu nepoddajných, hrubých a kudrnatých vlasů. Klíčová složka Active Cashmere Complex uhlazuje…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil 200 ml
od 89 Kč
445 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Suché vlasy postrádají výživu, což je zanechává hrubé, matné, bez života. Hýčkejte své vlasy vzácnými oleji z 6 květů, které vlasy vyživí, ale zároveň nezatíží. Vaše vlasy budou jako proměněné…
Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér na vlasy 250 ml
od 91 Kč
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér na vlasy 250 ml Kondicionér Carpathia Herbarium je určen pro všechny typy vlasů a obsahuje výtažky z osmi různých bylin. Mezi tyto byliny patří…
ZENZ Organic Sweet Sense No. 05 hydratační kondicionér pro objem 250 ml
od 700 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
ZENZ Organic Sweet Sense No. 05 je hydratační kondicionér určený pro všechny typy vlasů, s objemem 250 ml. Tento produkt je ideální pro normální a jemné vlasy, kterým dodává potřebnou hydrataci, …
ZENZ Organic Conditioner Cactus Pure no. 21 250 ml
od 764 Kč
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
ZENZ Organic Conditioner Cactus Pure no. 21 je kondicionér o objemu 250 ml, který je vyroben z 99 % přírodních složek a 87 % certifikovaných organických složek. Tento produkt je navržen tak, aby…
Ziaja Cashmere proteins & amaranth oil dvoufázový bezoplachový posilující…
od 95 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový kondicionér Ziaja Cashmere proteins & amaranth oil představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vašich vlasů s mnoha dalšími benefity. Zajišťuje výživu a regeneraci, hydratuje…
Maria Nila Structure Repair kondicionér 300 ml
od 411 Kč
1 369 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Maria Nila Structure Repair Conditioner 300 ml na poškozené, suché a barvené vlasy, který zjemňuje, hydratuje a posiluje strukturu vlasů, přičemž zároveň bojuje s účinky statické elektřiny. …
NATULIQUE Colour Shield Treatment 250 ml
od 688 Kč
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Ekologický
Kondicionér určený pro barvené vlasy pomáhá chránit barvu a zároveň o vlasy jemně pečuje, dodává jim potřebnou výživu, hydrataci a udržuje jejich zářivost i lesk. Objem 250 mililitrů zajišťuje…
Wella Professionals Elements Lightweight Renewing Conditioner 1 l
od 741 Kč
- 1000 ml
Wella Professionals Elements Lightweight Renewing conditioner 1000 ml Lehký obnovující kondicionér Lehký obnovující kondicionér pro barvené, suché a poškozené vlasy. Tento kondicionér obnovuje…
milk_shake Energizing Blend kondicionér 300 ml
od 237 Kč
790 Kč/l- 300 ml
Energizující kondicionér pro normální vlasy, které slábnou a řídnou. Obsahuje extrakt z organického rozmarýnu, šalvěje a Fioravantímu balzámu. Čistí a stimuluje pokožku hlavy a zlepšuje její…
Bloom Robbins Growth & Nourish kondicionér pro výživu a lesk 250 ml
od 319 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Bloom Robbins vyživující a posilující kondicionér s bohatým krémovým složením proniká do každého pramene vlasů a dodává jim vlhkost, posiluje je a revitalizuje. Hlavní složka, bambucké máslo, …
Dixi Kopřivový kondicionér 200 ml
od 40 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Pro růst vlasů
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije…
