- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Wella Professionals Invigo After Sun Express Conditioner, 200 ml
od 261 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Ekologický
Wella Professionals Invigo After Sun Express Conditioner chrání vlasy před poškozením od slunce. Hloubkově vlasy hydratuje a regeneruje. Zanechává vlasy hebké a jemné na dotek. Péče je vhodná…
Pantene Pro-V Aqua Light Conditioner 275 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér určený pro každodenní péči o jemné a barvené vlasy, který zajišťuje potřebnou hydrataci a výživu bez zbytečného zatížení. Obsahuje jedinečnou směs PRO-V, která kombinuje provitamin…
Herbal Essences Repair Argan Oil Conditioner, 250 ml
od 76 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Repair Argan Oil Conditioner je obnovující kondicionér s arganovým olejem, který je určený pro velmi suché a lámavé vlasy. Tento produkt nabízí možnost dvojího použití – jako…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm je určen pro péči o suché vlasy, které potřebují dodatečnou výživu a hydrataci. Tento balzám o objemu 300 ml je obohacen o marulový a…
Cemio Rozmarýn balzám na vlasy, 250 ml
od 197 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Cemio Rozmarýn balzám na vlasy je určen pro všechny typy vlasů a nabízí komplexní péči po mytí. Tento balzám je obohacen o přírodní složky, jako je rozmarýn lékařský, šalvěj lékařská a zelený…
Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Enforcing Purple Spray Conditioner 150 ml
od 270 Kč
- Sprej
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér ve spreji je určen pro péči o blond vlasy, které potřebují ochranu barvy a posílení struktury. S objemem 150 mililitrů je vhodný pro pravidelné použití. Jeho lehká textura nezatěžuje…
Alfaparf Milano Semi Di Lino Nutritive Leave-In Conditioner, 200 ml
od 268 Kč
1 340 Kč/l- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 200 ml
Kondicionér změkčuje vlasové vlákno a usnadňuje jeho kontrolu. Nezatěžuje vlasy a zanechává je hebké a lesklé. Přípravek je vhodný pro suché vlasy.
Navlasil Bezoplachový kondicionér ve spreji 200 ml
419 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér ve spreji NAVLASIL je určen pro každodenní péči o vlasy bez zatěžování. Výrobek obsahuje aktivní složky jako Panthenol, Aloe vera, přírodní keratin (Fision Kera Veg), …
Natava Balzám na vlasy Burdock BIO 250 ml
od 114 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Natava poskytuje vlasům hloubkovou péči. Obsahuje bylinné výtažky v bio kvalitě a další přírodní složky z kontrolovaného ekologického zemědělství. Natava Burdock vlasy…
BC Bione Cannabis Regenerační kondicionér 260 ml regenerace, ochrana, výživa
od 69 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- S keratinem
- Pro růst vlasů
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Vlasový oplachový kondicionér je vydatný přípravek pro všechny typy vlasů v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez ropných produktů, silikonů a parabenů. Výborně přilne k vlasům a má mimořádnou…
Malibu C Hard Water Wellness Conditioner 266 ml
od 195 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Malibu C Hard Water Conditioner je kondicionér, který je speciálně navržen pro vlasy vystavené tvrdé vodě. Jeho složení obsahuje účinné látky, které pomáhají vyrovnat pH hodnotu vlasů. …
Garnier Curls Method Conditioner 200 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy, které mají specifickou spirálovou strukturu propouštějící vlhkost. Pomáhá intenzivně hydratovat vlasy po dobu až 100 hodin díky obsahu…
Beviro Not-So-Daily kondicionér pro všechny typy vlasů 250 ml
od 360 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Pánský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro podporu zdraví a vitality vlasů je navržen tak, aby poskytoval hloubkovou výživu a regeneraci. S objemem 250 mililitrů je vhodný pro pravidelné, ale ne každodenní použití. …
Londa Professional Londa Professional Color Radiance Conditioner kondicionér 250 ml
od 136 Kč
544 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Kondicionér pro ochranu barvy okamžitě pomáhá chránit barvené vlasy před blednutím a posunem barevného odstínu. Obsahuje výtažky z marakuji a lipidy z pomerančové kůry. Dodává vlasům lesk a déle…
Khadi Kokos Shikakai 200 ml
od 409 Kč
2 045 Kč/l- 200 ml
Přírodní kondicionér Khadi Kokos Shikakai představuje ideální péči pro mokré vlasy. A nejlepší je v kombinaci s přírodním šamponem Khadi. Díky své krémové konzistenci se dobře nanáší a…
Revlon Professional Pro You the Tamer Smoothing Conditioner uhlazující kondicionér…
od 133 Kč
380 Kč/l- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- 350 ml
Revlon Professional Pro You the Tamer Smoothing Conditioner je uhlazující kondicionér pro nepoddajné vlasy. Kondicionér uhlazuje vlasové vlákno po celé jeho délce, eliminuje nevzhledné krepatění…
Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Sealing Conditioner 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Balzám vyrovnává strukturální rozdíly od kořínků až po konečky, pojí a trvale těsní roztřepené vlasy. Při pravidelném používání budou vlasová vlákna vyrovnávána a bez poškozených konečků.
Wella SP Smoothen Conditioner 200 ml
od 175 Kč
875 Kč/l- 200 ml
Wella SP - Smoothen Conditioner - vyhlazující conditioner - 200ml Vyhlazující kondicionér pro kontrolu nepoddajných, hrubých a kudrnatých vlasů. Klíčová složka Active Cashmere Complex uhlazuje…
Schwarzkopf Schauma Silver Reflex Conditioner, 250 ml
od 59 Kč
236 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 250 ml
Balzám Schwarzkopf Schauma Silver Reflex neutralizuje nežádoucí žluté tóny na šedivých nebo blond zesvětlených vlasech. Jeho unikátní receptura se studenými fialovými pigmenty působí proti…
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair kondicionér 750 ml
od 515 Kč
687 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- 750 ml
Péče pro suché a poškozené vlasy L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair přináší dokonalou regeneraci poškozeným a suchým vlasům. Regenerační péče viditelně obnovuje povrch poškozených…
Plantur39 Anti-Grey tónovací balzám 150 ml
od 368 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Plantur39 Tónovací balzám s Anti-Grey efektem 150 ml od značky Plantur39 je vhodný pro ženy s hnědými až tmavými vlasy, které chtějí postupně a přirozeně zakrýt první šediny. Tento balzám účinně…
Monday Volume kondicionér na vlasy 350 ml
od 156 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér Monday Volume je navržen pro péči o jemné a zplihlé vlasy, kterým chybí objem. Balení o objemu 350 ml poskytne dostatek produktu pro pravidelné použití. Kondicionér obsahuje výtažek…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil 200 ml
od 89 Kč
445 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Suché vlasy postrádají výživu, což je zanechává hrubé, matné, bez života. Hýčkejte své vlasy vzácnými oleji z 6 květů, které vlasy vyživí, ale zároveň nezatíží. Vaše vlasy budou jako proměněné…
L'Oréal Professionnel Serie Expert New Silver 200 ml
od 360 Kč
1 800 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 200 ml
Je pro vás důležité, aby vaše vlasy vypadaly neodolatelně? Pak vás jistě potěší kondicionér L'Oréal Professionnel Serie Expert New Silver o objemu 200 ml, který je vhodný na barvené vlasy. …
Goldwell Kondicionér pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights,…
od 195 Kč
975 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Kondicionér na vlasy je správným přípravkem pro vyživení a ochranu blonďatých či melírovaných vlasů.
Revlon Professional Equave Color Vibrancy dvoufázový kondicionér pro barvené vlasy…
od 191 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Revlon Professional Equave Color Vibrancy je dvoufázový bezoplachový kondicionér určený pro každodenní péči o barvené vlasy. Obsahuje UV filtr a chrání vlasy před blednutím barvy. Produkt má…
Matrix Total Results Mega Sleek 300 ml
od 239 Kč
797 Kč/l- Suché vlasy
- 300 ml
Vyhlazující kondicionér pro neposlušné vlasy Total Results Mega Sleek (Conditioner for Smoothness) 300 ml. Kondicionér Mega Sleek je ideálním produktem pro všechny silné, drsné a nezvladatelné…
Revlon Professional Restart Hydration Moisture Melting Conditioner 750 ml
od 404 Kč
539 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 750 ml
Tento kondicionér je hydratační a skvěle vyživuje vlasy. Vhodný je pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje arganový olej, avokádový olej a mandlový olej, jenž pomáhají obnovovat strukturu vlasů a…
milk_shake Whipped Cream Leave-In Foam bezoplachový kondicionér, 200 ml
od 261 Kč
- Pěna
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachová ochranná a vyživující pěna (šlehačka) je od značky milk_shake. Pěna je určená pro všechny typy vlasů. Udržuje optimální rovnováhu vlhkosti uvnitř vlasů. Šetrný, krémový a pohodlný…
Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér na vlasy 250 ml
od 91 Kč
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér na vlasy 250 ml Kondicionér Carpathia Herbarium je určen pro všechny typy vlasů a obsahuje výtažky z osmi různých bylin. Mezi tyto byliny patří…
Fanola Oro Puro Therapy 24K Bi-Phase Conditioner 200 ml
od 158 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Dvoufázový kondicionér na vlasy je od značky Fanola. Rozjasňující dvoufázový kondicionér na vlasy hloubkově vyživuje a rozjasňuje vlasy a zanechává je plné zářivého lesku a sametové hebkosti. …
Londa Professional Color Radiance Leave In Conditioning Spray bezoplachový…
od 130 Kč
- Sprej
- Barvené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Londa Professional Color Radiance Leave In Conditioning Spray je bezoplachový kondicionér určený pro barvené vlasy. Přípravek, který je dostupný v balení o objemu 250 ml, nabízí komplexní péči o…
Subrina Professional Care Hydro Conditioner, 1 l
od 435 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 1000 ml
Subrina Professional Care Hydro Conditioner je hydratační kondicionér určený pro normální až suché vlasy. Jeho hlavním úkolem je udržet správnou hydrataci ve vlasech, usnadnit jejich rozčesávání…
ZENZ Organic Sweet Sense No. 05 hydratační kondicionér pro objem 250 ml
od 700 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
ZENZ Organic Sweet Sense No. 05 je hydratační kondicionér určený pro všechny typy vlasů, s objemem 250 ml. Tento produkt je ideální pro normální a jemné vlasy, kterým dodává potřebnou hydrataci, …
Moroccanoil Extra Volume Conditioner 250 ml
od 381 Kč
1 524 Kč/l- Poškozené vlasy
- 250 ml
Sníte o účesu plném života a objemu? Kondicionér pro jemné a zplihlé vlasy Moroccanoil Volume se díky obsahu arganového oleje nebo výtažku z lípy postará o perfektní péči a výživu, aniž by vlasy…
ZENZ Organic Conditioner Cactus Pure no. 21 250 ml
od 764 Kč
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
ZENZ Organic Conditioner Cactus Pure no. 21 je kondicionér o objemu 250 ml, který je vyroben z 99 % přírodních složek a 87 % certifikovaných organických složek. Tento produkt je navržen tak, aby…
Cosrx Peptide 132 Ultra Perfect Hair Bonding Treatment intenzivní regenerační péče…
od 298 Kč
- Maska
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér s objemem 120 mililitrů je určen pro intenzivní regeneraci a výživu vlasů. Jeho složení kombinuje pokročilé proteiny a vyživující aktivní látky, které pronikají hluboko do struktury…
Ziaja Cashmere proteins & amaranth oil dvoufázový bezoplachový posilující…
od 95 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový kondicionér Ziaja Cashmere proteins & amaranth oil představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vašich vlasů s mnoha dalšími benefity. Zajišťuje výživu a regeneraci, hydratuje…
Maria Nila Structure Repair kondicionér 300 ml
od 411 Kč
1 369 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Maria Nila Structure Repair Conditioner 300 ml na poškozené, suché a barvené vlasy, který zjemňuje, hydratuje a posiluje strukturu vlasů, přičemž zároveň bojuje s účinky statické elektřiny. …
NEQI Repair Reveal Conditioner 250 ml
od 159 Kč
- Gel
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
NEQI Repair Reveal Conditioner je určen pro péči o poškozené, barvené a namáhané vlasy. Tento kondicionér o objemu 250 ml pomáhá zlepšit strukturu vlasů a dodává jim potřebnou výživu. Po použití…
Alcina Hyaluron 2.0 balzám na suché vlasy 200 ml
od 273 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Balzám na vlasy Alcina Hyaluron 2.0 obsahuje kyselinu hyaluronovou a extrakt z opuncie. Tyto látky dodávají vlasům hydrataci a zároveň v nich pomáhají vlhkost udržet. Anti-Heat faktor jim pak…
NATULIQUE Colour Shield Treatment 250 ml
od 688 Kč
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Ekologický
Kondicionér určený pro barvené vlasy pomáhá chránit barvu a zároveň o vlasy jemně pečuje, dodává jim potřebnou výživu, hydrataci a udržuje jejich zářivost i lesk. Objem 250 mililitrů zajišťuje…
Wella Professionals Elements Lightweight Renewing Conditioner 1 l
od 741 Kč
- 1000 ml
Wella Professionals Elements Lightweight Renewing conditioner 1000 ml Lehký obnovující kondicionér Lehký obnovující kondicionér pro barvené, suché a poškozené vlasy. Tento kondicionér obnovuje…
milk_shake Energizing Blend kondicionér 300 ml
od 237 Kč
790 Kč/l- 300 ml
Energizující kondicionér pro normální vlasy, které slábnou a řídnou. Obsahuje extrakt z organického rozmarýnu, šalvěje a Fioravantímu balzámu. Čistí a stimuluje pokožku hlavy a zlepšuje její…
Davines LOVE SMOOTHING kondicionér 250 ml
od 434 Kč
1 736 Kč/l- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Uhlazující kondicionér podporuje narovnávání a dodává hydrataci. Hlavní aktivní složky: Extrakt z oliv Minuta – bohatý na mastné kyseliny a vitamíny, má elastický a zmekčující účnek.
TRESemmé Biotin Repair kondicionér na vlasy, 400 ml
od 109 Kč
272 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 400 ml
Kondicionér je určen pro všechny typy vlasové pokožky. Kromě uzavření vlasových vláken zajistí jejich výživu, hydrataci a změkčení, bez čehož se krásné, lesklé a zdravé vlasy neobejdou. Ochrání…
Fanola No Yellow 2-Phase Potion Conditioner bezoplachový kondicionér pro platinově…
od 181 Kč
1 207 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 150 ml
Dvoufázový kondicionér na vlasy No yellow je naprostá novinka v rodině No yellow přípravků na vlasy. Jedná se o neoplachující kondicionér na vlasy, které má dvě fáze. Vlasy po nastříkání jsou…
Bloom Robbins Growth & Nourish kondicionér pro výživu a lesk 250 ml
od 319 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Bloom Robbins vyživující a posilující kondicionér s bohatým krémovým složením proniká do každého pramene vlasů a dodává jim vlhkost, posiluje je a revitalizuje. Hlavní složka, bambucké máslo, …
