- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Londa Sleek Smoother Treatment 750 ml
od 257 Kč
343 Kč/l- 750 ml
Přípravek pro narovnání vlasů Londa Sleek Smoother Treatment zabraňuje krepatění vlasů. Zanechává je okamžitě hydratované a hladké. Eliminuje krepatění a zkrotí neposlušné vlasy. Lze použít…
Davines Love Curl Conditioner 250 ml
od 434 Kč
1 736 Kč/l- 250 ml
Kondicionér dává vlasům pružnost a objem. Vlasy nezatěžuje. Hlavní aktivní složky: Extrakt z mandle z oblati Noto – bohatý na bílkoviny, vitamín B a E, nenasycené tuky, hořčík, železo, draslík, …
Matrix Total Results Color Obsessed Conditioner, 300 ml
od 200 Kč
667 Kč/l- Suché vlasy
- 300 ml
Kondicionér pro barvené vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje, usnadňuje rozčesávání, dodává lesk a posiluje vlasy. Naneste kondicionér na umyté vlasy, nechte působit a poté opláchněte.
WELEDA Ovesný regenerační kondicionér 200 ml
od 156 Kč
779 Kč/l- 200 ml
Síla ovsa pro suché a poškozené vlasy. Ochranná vrstva suchých a poškozených vlasů je velmi namáhaná. Přirozená síla ovsa napomáhá vlasům ve vytváření zdravé struktury a navrací jim jejich…
Navia sprej na rozčesání vlasů s ceramidy 30 ml
od 130 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionační sprej na suché i mokré vlasy pro snadné rozčesání vlasů. Vlasový sprej s ceramidy aplikujte dle potřeby. Před každým použitím protřepte. Nastříkejte na suché nebo mokré vlasy a…
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem 200 ml
od 244 Kč
1 220 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Klorane balzám na vlasy s mangovým máslem je velmi jemná emulze, která uhlazuje vlasové šupiny a dokonale obaluje vlasy, čímž usnadňuje rozčesávání a úpravu i těch nejvíce suchých a drsných…
L'Oréal Paris Elseve Full Resist Aminexil posilující balzám proti lámavosti, 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
L'Oréal Paris Elseve Full Resist Aminexil posilující balzám proti lámavosti, 300 ml Balzám L'Oréal Paris Elseve Full Resist s aminexilem je vhodný pro ženy, které trápí křehké a lámavé vlasy. …
Fanola Nourishing vyživující kondicionér 1 l
od 183 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Fanola Nourishing je výživný kondicionér pro suché, ošetřované a poškozené vlasy. Je obohacený výtažky z lněného semínka. Intenzivně vlasy vyživuje, hydratuje, usnadňuje rozčesávání a vlasům…
Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy vyživující kondicionér 250 ml
od 244 Kč
976 Kč/l- Na rozčesávání
- 250 ml
Máte profesionálně narovnané vlasy pomocí přípravků Lisse Design Keratin Therapy? Vyživující kondicionér Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy prodlouží výsledek ošetření na maximum a vy…
Londa Professional Deep Moisture bezoplachový kondicionér pro suché vlasy 250 ml
od 141 Kč
564 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér pro suché vlasy Deep Moisture regeneruje vlasy a hloubkově je hydratuje. Výsledkem jsou hebké vlasy s dokonalým leskem. Uhlazuje vlasy a tak usnadňuje jejich rozčesávání.
Herbal Essences Rose Scent Petal Soft kondicionér pro suché a poškozené vlasy, 250 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy nabízí objem 250 mililitrů a hmotnost 275 gramů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které zajišťují hydrataci, …
Wella Professionals Nutricurls Waves and Curls Detangling Conditioner 200 ml
od 269 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér Wella Professionals z řady Nutricurls okamžitě vyživuje vlnité a kudrnaté vlasy. Díky Nourish-in komplexu je ideální po snadné rozčesání a upravitelnost vlnitých a kudrnatých vlasů.
Urtekram Kondicionér rozmarýnový sprej BIO 200 ml
od 198 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- BIO
Rozmarýnový kondicionér vyživuje a hydratuje jemné vlasy. Pomáhá udržovat vlasy hladké. Nastříkejte a nechte v suchých i vlhkých vlasech působit, neoplachujte.
Natura Siberica Bílý cedr pro větší objem , 400 ml
od 156 Kč
390 Kč/l- 400 ml
Kondicionér „Bílý cedr“ intenzivně pečuje o vlasy, oživuje je,dává jim lesk a větší objem, usnadňuje rozčesávání. Bílý cedr obsahuje komplex vitaminů, aminokyselin a stopových prvků potřebných…
Urtekram BIO růžový kondicionér, 180 ml
od 171 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Hýčkejte a hydratujte své vlasy pomocí aloe vera, lecitinu a glycerinu. Budou pak nádherně jemné, lehké a snadno rozčesatelné. Krásná vůně růží pochází z BIO esenciálních olejů a extraktů z růže…
KEVIN.MURPHY Hydrate-Me.Rinse 250 ml
od 617 Kč
2 468 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Hydratační kondicionér disponuje výtažkem z australského stromu Kakadu Plum. HYDRATE-ME.RINSE je skvěle uhlazující a hydratační kondicionér pro normální až suché vlasy. Perfektní pro vlasy, …
tianDe Obnovující balzám na vlasy s extraktem ženšenu 500 g
od 316 Kč
632 Kč/l- Maska
- 500 ml
Kořen ženšenu, který je součástí složení balzámu, aktivně napomáhá obnově struktury vlasů, stimuluje jejich růst, předchází vypadávání. Předchází vzniku lupů, chrání vlasy před ztrátou vlhkosti. …
Ziaja Jeju Duo-Phase Conditioning Spray 125 ml
od 100 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Revitalizační
Ziaja Jeju je dvoufázový kondicionér na vlasy, který účinně hydratuje a vyživuje vlasové folikuly a snižuje křehkost vlasů. Posiluje a vyhlazuje vlasy, aniž by je zatížil. Složení s nádechem…
Malibu C Hydrate Color Wellness hydratační kondicionér 266 ml
od 195 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Bez parabenů
Hydratační kondicionér Malibu C Hydrate Color Wellness s veganským složením uzamyká ve vlasech vlhkost, čímž zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a barvu vlasů. Kondicionér barvu uzamkne a zajistí…
Wella Professional Invigo Color Brilliance kondicionér pro jemné až normální barvené…
od 527 Kč
- 1000 ml
Lehký kondicionér pro jemné až normální barvené vlasy. Účinky: hydratuje jemné vlasy Dodává vlasům lehkou výživu, nezatěžuje vlasy, chrání barvu vlasů před blednutím, dodává vlasům zářivost a…
Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml
od 154 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
**Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml** Fagron Capillan Original vlasový balzám je určen pro následnou péči po umytí vlasů šamponem Capillan Original. Tento balzám obsahuje komplex…
Hairburst Longer Stronger Hair Curly & Wavy kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy…
od 289 Kč
- Tekutý
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro kudrnaté a vlnité vlasy nabízí hloubkovou hydrataci a výživu, která podporuje zdravý vzhled a pružnost vlasů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které…
Londa Professional Velvet Oil kondicionér 250 ml
od 162 Kč
648 Kč/l- Poškozené vlasy
- 250 ml
Revitalizační kondicionér pro okamžité oživení a hebkost vlasů s obsahem arganového oleje a vitamínu E, který chrání vlasy před UVA/UVB zářením.
Bione Cosmetics Rozmarýnový elixír bezoplachový kondicionér 260 ml
od 72 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o vlasy, která zajišťuje jejich regeneraci, výživu a snadnou úpravu. Obsahuje rozmarýnový extrakt, který podporuje růst vlasů, …
Redken Blondage High Bright kondicionér pro blond vlasy 300 ml
od 430 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Blond vlasy časem ztrácejí jas a lesk. Redken přináší řešení v podobě kondicionéru Blondage High Bright, který blond vlasy okamžitě rozjasní a dodá jim výživu a lesk. Tento kondicionér…
Alfaparf Milano Volumizing Mousse Conditioner 200 ml
od 211 Kč
- Pěna
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Alfaparf Milano Volumizing Mousse Conditioner zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Vlasům dodává také hydrataci. Kondicionér je…
Pantene 3 Minute Miracle Hydration Recharge intenzivní kondicionér pro velmi suché…
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Pantene 3 Minute Miracle Hydration Recharge je intenzivní kondicionér určený pro velmi suché vlasy. Tento produkt o objemu 220 ml je navržen tak, aby vlasům poskytoval potřebnou výživu a…
Pantene Pro-V Miracles Lift'n'Volume Thickening Conditioner 160 ml
od 75 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Miracles Lift'N'Volume Thickening Conditioner je kondicionér určený pro ženy, které hledají způsob, jak dodat svým vlasům objem a hustotu. Tento produkt je dostupný v balení o…
Bioderma Nodé K Keratoreducing Concentrate kondicionér 100 ml
od 254 Kč
2 540 Kč/l- Na rozčesávání
- 100 ml
Kondicionér proti olupování pokožky usnadňuje rozčesávání vlasů, regeneruje je a vyživuje. Také zabraňuje svědění a podráždění vlasové pokožky v důsledku výskytu lupů. Chrání vlasy před…
L'Oréal Elseve Full Resist Animexil Strengthening Balm 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Toužíte po zdravých, krásných a silných vlasech? Zabraňte jejich lámavosti a padání pomocí balzámu L'Oréal Elseve Full Resist Animexil Strengthening Balm. Složení obohacené o posilující a…
Urtekram Nourishing Virgin Coconut Oil Conditioner 180 ml
od 169 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Kondicionér Urtekram Coconut zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Potěší zejména suché a normální vlasy pro snadné rozčesávání…
Revlon Professional Restart Volume Magnifying Melting Conditioner posilující…
od 163 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro jemné a zplihlé vlasy, který pomáhá dodat účesu plnost, vzdušnost a přirozený objem bez nežádoucího zatížení. Obsahuje pečující složení, které hydratuje vlasové vlákno, …
Matrix Total Results Color Obsessed Conditioner 1 l
od 354 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro barvené vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje, usnadňuje rozčesávání, dodává lesk a posiluje vlasy. Naneste kondicionér na umyté vlasy, nechte působit a poté opláchněte.
Subrina Professional Care Hydro Conditioner 250 ml
od 149 Kč
596 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Hydratační kondicionér, který zadržuje vlhkost, pomáhá rozmotávat vlasy, zvyšuje pružnost a nezatěžuje je. Aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová Typ vlasů: Normální až suché. Řada CARE…
Garnier Fructis Keratin Sleek kondicionér pro suché a křehké vlasy 200 ml
od 116 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Keratin Sleek kondicionér je navržen pro potřeby suchých a krepatých vlasů. Balení obsahuje 200 ml produktu, což dává dostatek kondicionéru pro několik aplikací. Kondicionér je…
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml
od 165 Kč
660 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Kondicionér přirozeně posiluje a hydratuje vlasovou pokožku. Dodává vlasům lesk, pružnost a hydrataci bez zatížení. Má vyrovnané pH a nedráždí pokožku hlavy. Snižuje lámání vlasů při česání o 86…
Wella Brilliance kondicionér pro normální barvené vlasy 1 l
od 498 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Wella Brilliance - kondicioner pro normální barvené vlasy. Kondicioner pro normální barvené vlasy. Lehký kondicionér hydratuje barvené vlasy a zanechává vlasy plné zářivého lesku a rozvolněného…
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner 250 ml
od 99 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner 250 ml je kondicionér určený pro všechny typy vlasů, který nabízí možnost dvojího použití – jako oplachový nebo bezoplachový kondicionér. …
Indola Hydrate Spray Conditioner 300 ml
od 172 Kč
573 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 300 ml
Bezoplachový kondicionér Indola Hydrate Spray pro dodání hydratace a výživy suchým vlasům. Obsažený jojobový olej obnovuje vlhkost vlasů a hloubkově vlasové vlákno vyživuje bez jakéhokoliv…
Wella Professionals SP Hydrate Conditioner 1 l
od 394 Kč
- 1000 ml
Výživný kondicionér pro normální až suché vlasy. Poskytuje rehydrataci a dlouhodobou hydrataci bez zatížení. Obsahuje speciální ingredience a aktivní substance včetně glycerinu, …
Biolage Hydrasource Conditioning Balm Dry Hair 236 ml
od 393 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Ekologický
Produkt: Biolage Hydrasource Conditioning Balm Dry Hair 236 ml Kategorie: Kondicionéry a balzámy Biolage Hydrasource Conditioning Balm je hydratační kondicionér určený pro suché, matné a…
Kundal Airy Volume Hyaluron Treatment Blossom Breeze 500 ml
od 392 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Hydratační
- Ekologický
- BIO
Kundal Airy Volume Hyaluron Treatment Blossom Breeze je oplachový kondicionér o objemu 500 ml, který je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy. Tento produkt je navržen tak, aby vlasům…
Kérastase Symbiose Fondant Apaisant Essentiel Conditioner 200 ml
od 622 Kč
- Fluid
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Kondicionér Kérastase Symbiose Fondant Apaisant Essentiel zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Posiluje vlasová vlákna, zbavuje…
Urtekram BIO kokosový Sprej Kondicionér 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- Vegan
- 250 ml
Kokosový bezoplachový kondicionér Urtekram s BIO kokosem chrání vlasy před ztrátou vlhkostí, hydratuje je a díky svému složení i maximálně vyživuje. Pomáhá při rozčesávání a udržuje vlasy jemné…
Davines Dede conditioner 250 ml
od 434 Kč
1 736 Kč/l- Jemné vlasy
- 250 ml
- 300 g
Jemný kondicioner pro hebké vlasy, který vlasy nezatěžuje. Hlavní aktivní složky: Extrakt z červeného celeru Orbassano – bohatý na minerální soli s opakovaně mineralizujícím účinkem na vlasy.
Moroccanoil Hydration All In One Leave-In Conditioner, 50 ml
od 250 Kč
5 000 Kč/l- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 50 ml
Péče o vlasy bez nutnosti oplachování poskytuje komplexní ochranu před lámáním a tepelným poškozením, zároveň zajistí dlouhotrvající hydrataci a hebkost. Složení je určeno pro všechny typy…
Davines Naturaltech Replumping Conditioner 150 ml
od 669 Kč
4 460 Kč/l- 150 ml
Hydratační kondicionér Replumping navrací vlasům pružnost a pomáhá jejich rozčesání. Fytoceutika ze švestek chrání před stárnutím buněk. Hlavní aktivní složky: Fytoceutika ze švestek –…
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Hydration Recharge kondicionér pro suché a poškozené…
od 69 Kč
- Tekutý
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro suché a poškozené vlasy, který nabízí dvojí způsob použití jako oplachový nebo bezoplachový přípravek. Jeho lehké složení zajišťuje hydrataci a výživu vlasů, aniž by je…
