- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Treatment revitalizační kondicionér 300 ml
od 104 Kč
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Vlasový kondicionér revitalizuje a posiluje vlasy do hloubky. Obsažené aktivní látky v čele s vodou z puškvorce, extraktem z ženšenu a ceramidy zlepšují pružnost vlasových vláken a dodávají jim…
Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300 ml
od 480 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér pro kudrnaté vlasy Redken Acidic Bonding Curls vás zahrne péčí, která vaše prameny plné bujných prstýnků oživí a posílí. Složení bez sulfátů a silikonů obnoví přirozený tvar…
Plantur39 Hyaluron balzám 150 ml
od 181 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Receptura s cennou kyselinou hyaluronovou je velmi šetrná k pokožce hlavy a vlasům. Dodává vlasům svěží lesk a pružnost. Balení obsahuje 150 ml balzámu.
Matrix Glow Mania bezoplachový kondicionér 250 ml
od 324 Kč
- Sprej
- Barvené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Bez sulfátů
Bezoplachový kondicionér Matrix Glow Mania je určen pro péči o barvené vlasy. Tento produkt pomáhá uzamknout zářivost barvy a chrání ji před každodenními nepříznivými vlivy, jako jsou foukání, …
Redken Acidic Color Gloss rozjasňující kondicionér pro intenzivní výživu a…
od 486 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Revoluční inovace v péči o barvu s rozjasňujícím kondicionérem Redken Acidic Color Gloss. Prodlužte zářivost vaší barvy a dopřejte svým vlasům intenzivní péči a lesk jako po návštěvě…
Moroccanoil Hydrating Conditioner 250 ml
od 397 Kč
1 588 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Hydratační kondicionér dodává vlasům potřebnou hydrataci a výživu, obsahuje arganový olej, červené řasy a vitamíny A a E, které vlasy hloubkově hydratují a vyživují.
Fanola Nourishing Bi-Phase Leave-In bezoplachový kondicionér ve spreji pro výživu…
od 153 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Pokud postrádají vaše vlasy vitalitu, jsou mdlé, krepaté a těžko upravitelné, nezoufejte, a pořiďte si bezoplachový kondicionér na vlasy Fanola Nourishing Bi-phase Restructuring Leave-In…
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Conditioner 150 ml
od 159 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Bez sulfátů
Odhalte tajemství zářivých vlasů. Každý si zaslouží oslnivý lesk, který mu dodá kondicionér L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss. Je navržen tak, aby rozzářil i ty nejmatnější a nejunavenější…
Pantene Pro-V Intensive Repair 3 Minute Miracle 220 ml
od 72 Kč
327 Kč/l- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- 220 ml
- 242 g
Pantene Pro-V Intensive Repair 3 Minute Miracle je kondicionér určený pro hloubkovou péči o poškozené vlasy. Balení obsahuje 220 ml produktu, který je navržen tak, aby poskytoval intenzivní…
Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Conditioner, 200 ml
od 231 Kč
- Normální vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Uzavírá povrch vlasů a činí je odolnějšími. Zlepšuje strukturu vlasů a…
Wella Professionals Invigo Blonde Recharge Neutralizing Conditioner 200 ml
od 194 Kč
- Emulze
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Wella Professionals Invigo Blonde Recharge Neutralizing Conditioner 200 ml je kondicionér určený pro péči o blond vlasy. Tento produkt je vhodný pro přírodní, barvené, melírované i zesvětlené…
Klorane Posilující kondicionér s chininem 200 ml
od 254 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o vlasy náchylné k vypadávání a lámavosti, který podporuje jejich vitalitu a odolnost. Obsahuje chinin z chinovníku a kofein, které zpomalují vypadávání vlasů, …
Tomas Arsov Hydrating Conditioner hydratační kondicionér pro suché a poškozené vlasy…
od 259 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro suché, krepaté a chemicky namáhané vlasy, které se při česání zadrhávají a působí hrubě na dotek. Pomáhá vyhlazovat povrch vlasového vlákna, zlepšovat jeho texturu a…
Vichy Dercos Collagen Filler 17 Ultra Repair Conditioner 200 ml
od 299 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o oslabené vlasy s tendencí k lámavosti, který cíleně posiluje vnitřní strukturu vlasového vlákna. Obsahuje pro-kolagenové peptidy a kyselinu citronovou, které…
Gliss Kur Ultimate Color Conditioner Dimitace 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Gliss Kur Ultimate Color Conditioner Dimitace od výrobce Schwarzkopf je přípravek určený k péči o barvené vlasy. Tento kondicionér, který je dodáván v objemu 200 ml, byl vyvinut s cílem pomoci…
Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Conditioner, 240 ml
od 116 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Conditioner je kondicionér určený pro každodenní péči o vlasy. S objemem 250 ml je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně přírodních i barvených. …
Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste Smooth-in-motion Care 200 ml
od 689 Kč
3 445 Kč/l- 200 ml
Uhlazující péče pro nepoddajné vlasy. Speciální kondicionér uhlazuje vlasovou strukturu, dodává báječnou jemnost a lesk, poskytuje vašim vlasům intenzivní výživu, hydrataci a perfektně usnadňuje…
Alterna Haircare Caviar Bond Repair Conditioner 250 ml
od 425 Kč
1 700 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
Kondicionér pro poškozené vlasy posiluje vlasové vlákno. Obsahuje výtažek z kaviáru proti stárnutí a novou technologii Caviar Bond Enforcing Technology. Kondicionér zaceluje roztřepené konečky…
Kundal Protein Bonding Damage Care Treatment Violet Muguet 250 ml
od 215 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Tento kondicionér je určen pro péči o poškozené vlasy, které potřebují obnovit a posílit svou strukturu. Obsahuje proteiny a vyživující složky, které pronikají do hloubky vlasů, snižují lámavost…
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Conditioner pro poškozené vlasy 1 l
od 424 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Conditioner je obnovující kondicionér, který zajišťuje kompletní péči o vlasy. Díky obsahu kyseliny citrónové a skvalanu posiluje a vyživuje…
Ziaja Kakaové máslo vyhlazující kondicionér na vlasy 200 ml
od 47 Kč
235 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Vyhlazující kondicionér Ziaja s kakaovým máslem je určen pro vlasy suché nebo poškozené bez lesku. Kakaové máslo je výtažek stromu Theobroma - kakaovníku, který obsahuje antioxidanty, minerální…
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost Jelly objemový kondicionér pro…
od 178 Kč
- Gel
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro jemné a zplihlé vlasy, který poskytuje beztížnou péči a dodává vlasům objem a pružnost. Pomáhá předcházet statickému nánosu a poletování vlasů, zároveň usnadňuje jejich…
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Coarse Conditioner 200 ml
od 231 Kč
- Emulze
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro silné a barvené vlasy, které vyžadují intenzivní péči a ochranu barvy. Obsahuje cenné složky jako vitamín E, histidin a limetkový kaviár, které pomáhají regenerovat…
Ziaja Dvoufázový kondicionér ve spreji s arganovým olejem 125 ml
od 96 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dvoufázový vyhlazující kondicionér na vlasy s přírodním arganovým a tsubaki olejem pro vlasy suché nebo poškozené po kadeřnických procedurách. Arganový olej je lisovaný za studena, obsahuje asi…
L'Oréal Elseve balzám barvené vlasy 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Balzám s ochrannou péčí Elseve Color Vive doplňuje účinek šamponu: vyhlazuje vlasové vlákno a umožňuje snadné rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. Vlasy jsou snadno rozčesatelné, zářivost…
Londa Deep Moisture kondicionér 250 ml
od 135 Kč
540 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci suchých vlasů. Londa Deep Moisture Express Conditioner je hydratační kondicionér, který dodává potřebnou hydrataci suchým vlasům. Ihned zjemňuje a zvláčňuje…
Londa Professional Deep Moisture Conditioner kondicionér 1 l
od 283 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro okamžitou hloubkovou hydrataci. Suché vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje. Obsahuje med a výtažek z manga. Vlasy jsou hladké a krásně lesklé, snadno se rozčesávají.
Stada Arzneimittel Nizoral Care kondicionér 200 ml
od 155 Kč
- Tonikum
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Nizoral Care kondicionér vyživuje vlasy a zklidňuje pokožku hlavy. Obsahuje inovativní komplex přírodních složek, které obnovují rovnováhu vlasové pokožky, zmírňují svědění a suchost. Vlasy jsou…
Urtekram Regenerační kondicionér Aloe Vera 180 ml BIO
od 169 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Kondicionér Aloe vera značky Urtekram přináší revitalizující péči pro všechny typy vlasů. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Vysoce hydratační a zklidňující účinky…
Schwarzkopf Schauma Color Shine Conditioner 250 ml
od 55 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
Schwarzkopf Schauma Color Shine Conditioner 250 ml Schwarzkopf Schauma Color Shine Conditioner je určen především pro barvené a melírované vlasy. Objem balení činí 250 ml. Tento balzám obsahuje…
Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Detangling Conditioner 200 ml
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Kondicionér značky Revlon Professional je určen pro poškozené, suché vlasy. Kondicionér dodává potřebnou hydrataci, výživu a usnadňuje rozčesávání. Vlasy regeneruje a zanechává je hladké lesklé…
Maria Nila Pure Volume kondicionér 300 ml
od 426 Kč
1 421 Kč/l- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
- Zvětšení objemu vlasů
- 300 ml
Hydratační kondicionér s vitamínem B5 dodává jemným vlasům bohatý objem a vitalitu s dlouhotrvajícím účinkem. Chrání vlasy před UV zářením, redukuje ztrátu barvy způsobenou mytím, nebo tepelnou…
Wella SP Color Save Conditioner 200 ml
od 180 Kč
900 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Kosmetika Wella Wella SP Color Save Conditioner Kondicioner pro barvené vlasy. Speciálně vyvinut pro potřeby barvených vlasů všech typů. Tento unikátní kondicionér disponuje 3D technologií…
Bione Cosmetics Keratin + kofein 260 ml
od 69 Kč
265 Kč/l- Poškozené vlasy
- BIO
- 260 ml
Unikátní a intenzivní regenerace všech typů vlasů. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. K unikátní maximalizaci regenerace přispívá…
Vichy Dercos Densi Solutions balm 200 ml
od 392 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Dercos Densi Solutions Restoring Thickening Balm regeneruje vlasová vlákna po celé délce od kořínků po konečky. Dodává jim pevnost, sílu a zvětšuje hustotu a objem. Po 6 týdnech…
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Lively Colour rozjasňující a posilující kondicionér…
od 64 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené vlasy pomáhá udržet intenzitu a zářivost barvy i po opakovaném mytí. Díky technologii Active Nutri-Plex vyživuje vlasové vlákno do hloubky, posiluje jeho…
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner Kondicioner na barvené, poškozené vlasy…
od 433 Kč
1 732 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner kondicionér na barvené, poškozené vlasy 250ml Kosmetika Moroccanoil Moroccanoil Moisture Repair Conditioner Jemný hydratační kondicionér. Regeneruje vlasy…
Urtekram Dětský kondicionér ve spreji 250 ml
od 171 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- BIO
- 250 ml
Bezoplachový kondicionér ve spreji pro snadné rozčesávání dětských vlásků s výtažky z měsíčku. Jemné složení je přizpůsobeno citlivé dětské pleti a vláskům. Kondicionér si poradí i s těmi…
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 250 ml
od 472 Kč
1 888 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 250 ml
Mnoho z nás má oslabené vlasy, ať už je to způsobeno stresem, přirozeným stárnutím, špatným životním prostředím nebo i slunečním zářením. Přesně pro takové vlasy je určen kondicionér Alterna…
Londa Professional Color Radiance Conditioner 1 l
od 252 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro ochranu barvy okamžitě pomáhá chránit barvené vlasy před blednutím a posunem barevného odstínu. Obsahuje výtažky z marakuji a lipidy z pomerančové kůry. Dodává vlasům lesk a déle…
Redken Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage balzám pro obnovu konečků vlasů 75 ml
od 700 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Tento přípravek je určen pro cílenou péči o roztřepené a poškozené konečky vlasů. Balzám s objemem 75 mililitrů se snadno aplikuje na vlhké nebo suché vlasy a rychle se vstřebává, aniž by…
Revlon Professional Equave Anti-Brassines Instant Detangling Conditioner 200 ml
od 194 Kč
- Sprej
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér je určen pro blond, šedivé a odbarvené vlasy. Obsahuje velké množství modrých pigmentů, které bojují proti nežádoucímu žlutému odstínu vlasů. Složení s keratinem zlepšuje vnitřní…
Redken Acidic Grow Full System Conditioner 300 ml
od 536 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro jemné a řídnoucí vlasy, který zvyšuje objem a usnadňuje rozčesávání. Jeho lehká formule je navržena tak, aby vlasy nezatěžovala a okamžitě je vyživovala. Obnovuje správné…
Wella Professionals Oil Reflections Luminous Instant Conditioner kondicionér 200 ml
od 295 Kč
1 475 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Uhlazující kondicionér pro zářivé vlasy Luxusní kondicionér promění vaše unavené vlasy v oslnivě zářící hřívu během pouhých 30 sekund. Obsahuje extrakt z bílého čaje, který vlasy do hloubky…
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair Conditioner 150 ml
od 159 Kč
1 060 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 150 ml
Už si nevíte rady se svými poškozenými vlasy? Vyzkoušejte obnovující kondicionér L'Oréal Paris Elseve Bond Repair Conditioner, který proniká hluboko do kortexu vlasového vlákna a opravuje jeho…
L'Oréal Paris Elseve Collagen Lifter balzám pro objem, 200 ml
od 60 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy s krémovou texturou je navržen pro zvýšení objemu a hustoty vlasů, aniž by je zatěžoval. Obsahuje zahušťující vlákna, která podporují plnější vzhled vlasů a zajišťují objem až na…
L'Oréal Elseve Growth Booster Anti-Fall Conditioner 150 ml
od 179 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér L'Oréal Elseve Growth Booster Anti-Fall je určen pro ženy, které hledají efektivní způsob, jak posílit své vlasy a bojovat proti jejich vypadávání. Tento balzám pro podporu růstu…
Goldwell Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray 150 ml
od 255 Kč
1 700 Kč/l- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 150 ml
- 150 g
Bezoplachový kondicionér pro slabé a křehké vlasy poskytuje vlasům okamžitou a dlouhodobou ochranu. Zároveň připravuje vlasy na následnou úpravu a chrání je před tepelným stylingem. Povrch vlasů…
